Autor Wątek: NCD Buzzaro Custom Cabinets 212  (Przeczytany 1729 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
NCD Buzzaro Custom Cabinets 212
« 25 Wrz, 2023, 09:56:36 »
Mój stary Betonowy Harlej po 11 latach trzepania nogawek postanowił odjechać przez Route 66 do Valhalli. Dzielnie bronił się na tle konkurencji, niejednokrotnie sporo droższej. Co nie ukrywam, było dla mnie szokiem i niedowierzaniem. No ale któregoś tam razu przerzucając graty ograłem u kumpla "nowy" wypust Buzzarek i zaintrygowała mnie na tyle, że pożyczyłem na testy i stwierdziłem, że to chyba jest to. W tym momencie pragnę nadmienić, iż sam miałem wcześniej Buzzarkę. Była to bliższa lub dalsza kopia mesowej horyzontalki. Grała ona u mnie jakiś czas pierwsze skrzypce ale pozbyłem się głupi dla Marshalla 1936 bo ładniej pod DSLką wyglądał (oczywiście 1936 brzmiała jak kupa, nawet podobnie pachniała ale napis się zgadzał więc nie protestowałem). Potem w wirze zakupowym z Thomanna zamówiłem kultową już pakę Harley Benton 212 Vintage, która po prostu odstrzeliła Marshallowi dupę. Mało tego grał tak dobrze pod tymi wszystkimi Rectifierami, Pięć Jeden Pięć Zerami i całym zszataniałym towarzystwem, że nie widziałem sensu zmieniać. Tym bardziej, że przez jaskinię Zomba przewinęło się w tym czasie kilka topowych kabinetów. Nie mniej jednak ta Buzzarka kumpla pomieszała mi trochę szyki i postanowiłem se nabyć w końcu swoją (ale tylko dlatego, że na oleiksach trafiła się podobna). Troszkę miałem opór bo była dziurawa z jednej strony ale, że to zaleta odkryłem dopiero jak Engloid rykną na niej jak napalony Wół widzący Wołowinę. Zbierając szczenę z podłogi szybko wpiąłem Axefixa by zobaczyć czy cyfra będzie dalej śmierdzieć i się nie rozczarowałem - wali lepiej!

Wygląda to tak:



A tu z Engloidem:


A gra tak:
https://youtu.be/BuF9bblZNHo?si=2wM5rErYOsoIMsLS
https://youtu.be/OOqMb3Cybtk?si=t5MAQKPuJm3OhB7g


Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Uważasz, że ta dziurka cokolwiek daje czy tylko zajebiście wygląda?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Dziurka jak się okazuje daje całkiem sporo. Robi za bass reflex. Zakrywałem i odkryta robi więcej headroomu. To tak jakby dwie paki w jednej. Jedna zamknięta druga otwarta. W środku jest pełna przegroda.

Offline drzevoo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 121
Fajna :) Jakie głośniki tam siedzą?
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
V30

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768


Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Vader Cabinets

Zaczęty przez Pan Sinner « 1 2 ... 5 6 » Wzmacniacze i kolumny

146 Odpowiedzi
47331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2010, 05:41:12
wysłana przez RaiQ
43 Odpowiedzi
23638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2011, 08:27:04
wysłana przez regecore
23 Odpowiedzi
9849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 22:35:59
wysłana przez michu123PL
128 Odpowiedzi
57430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2019, 14:57:41
wysłana przez sinquestsound
8 Odpowiedzi
3114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2015, 13:19:21
wysłana przez 5iatka