Autor Wątek: SinMix IR Pack 27 Cabinets [Mesa,Marshall,Bogner,Diezel,Hesu, Buzzaro,DL itd]  (Przeczytany 57379 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Miałem ten sam komunikat jak usiłowałem mu wrzucić wava w 24bit. Cholera wie. Może te Twoje jakieś magiczne są ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Z tego pamiętam, to tam był jeszcze jakiś problem z wewnętrzna iteracją w pliku. Wewnętrznie były jakoś zaloopowane te IR w WAV, przynajmniej tak to wygladalo w reaperze.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Cały myk z Axe polega na tym że aby móc przerobić jakieś wav , trzeba kupić Cab Lab ( 30 dolcoof) , to taka trochę polityka jak w Aplu - musisz kupić nasze bo Ci nie zadziała :) Tym bardziej teraz gdzie w II i XL są impulsy Ultrares - przerabiane z wav praktycznie tylko w ich programie.

Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
To se zrobicie grup baj i se kupicie soft od Fractala ;)

Pozdrawiam.

Posty połączone: 02 Paź, 2014, 13:22:01
27 IR + SinMix Tutorial! [How to get killer guitar tone with free ampsims and SinMix IR Pack]
http://www.brickwall.pl/store/index.php?id_product=20&controller=product

Pozdrawiam.

Posty połączone: 02 Paź, 2014, 21:12:56
I takie coś jeszcze...

1 - Real 5150 + Real Cab + real sm57.
2 - Real Peavey 5150 preamp signal + Mesa IR.
3 - Nothing it's real hahaha TSE X50 + Mesa IR.



Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 02 Paź, 2014, 21:12:56 wysłana przez sinquestsound »

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Sorry za spóźniony zapłon, ale ten wątek mi gdzieś uciekł w trakcie urlopu...
Brzmi to w pytę. Ja jestem chętny na Hesu :)
To robimy ściepę na Cab Lab? Kto się pisze?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@Nightmarishreaper

Wystarczy, że chłopaki zrobią wav'y w 48kHz i wszystko będzie grać w Axe-o-Matic.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
@Nightmarishreaper

Wystarczy, że chłopaki zrobią wav'y w 48kHz i wszystko będzie grać w Axe-o-Matic.
Jakie chłopaki?
Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@Nightmarishreaper

Wystarczy, że chłopaki zrobią wav'y w 48kHz i wszystko będzie grać w Axe-o-Matic.
Jakie chłopaki?
Pozdrawiam.

Srakie, czasem się zastanawiam czy trollujesz czy tak poważnie.
Pozdrawiam.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
@Nightmarishreaper

Wystarczy, że chłopaki zrobią wav'y w 48kHz i wszystko będzie grać w Axe-o-Matic.
Jakie chłopaki?
Pozdrawiam.

Srakie, czasem się zastanawiam czy trollujesz czy tak poważnie.
Pozdrawiam.
Ja poważnie - bo jeżeli pisałeś O mnie to chcę wyprowadzić cię z błędu - SinMix to jedna osoba, wszystko to robię sam bez niczyjej pomocy (Oczywiście wielka zasługa znajomych którzy pożyczą mi jakiś piec do sprofilowania - bez nich niewiele bym zrobił) Jeśli miałeś na myśli innych chłopaków to zapytałem o kogo Ci chodzi? Chyba że ja czegoś nie łapię a to też możliwe?

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@sinquestsound  Tak, oprócz Ciebie miałem na myśli @grz_ost  oraz innych, którzy robią/będą robić odpowiedzi impulsowe kolumn.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
@sinquestsound  Tak, oprócz Ciebie miałem na myśli @grz_ost  oraz innych, którzy robią/będą robić odpowiedzi impulsowe kolumn.
Zajebiście że zamieściłeś to info w temacie o mojej paczce IR. Na bank każdy wpadł że chodziło Ci jeszcze o @grz_ost i innych ;) Ja nie zrobie w 48KHz bo mi się nie chce ;) Może kiedyś - ale nie lubię wracać do starych rzeczy...

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ups... sorry, że wspominam o kimś innym w Twoim temacie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Ups... sorry, że wspominam o kimś innym w Twoim temacie.
Ja pitole @Stivo2005 - nie spinaj tak pośladów masz jakiś problem? Czy cię wkurwiło że napisałem w innym temacie że impulsy które dałeś ze srakse brzmią chujowo? Nie bije do tego że dałeś info o @grz_ost nie widzę w tym problemu, piszcząc "Wystarczy, że chłopaki zrobią wav'y w 48kHz i wszystko będzie grać w Axe-o-Matic." w temacie który założyłem i nie podając o kogo ci chodzi ciężko załapać że może to się tyczyć kogoś innego niż aytora tematu - dlatego zapytałem? Nie chce mi się dyskutować...

Pozdrawiam.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Kurde chłopy nie zachowujcie sie jak baby podczas okresu!!!

Chciałem zanabyć sobie te IRki, ale od wieków nie używałem paypala i nie wiem dlaczego, ale nie mogę zarejestrować tam nowej katry debetowej, bo stara już się przeterminowała.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Kurde chłopy nie zachowujcie sie jak baby podczas okresu!!!

Chciałem zanabyć sobie te IRki, ale od wieków nie używałem paypala i nie wiem dlaczego, ale nie mogę zarejestrować tam nowej katry debetowej, bo stara już się przeterminowała.

doładuj paypal ze swojego konta bankowego przelewem i już ;)

Albo możecie zrobić przelew bezpośrednio na moje konto:

SinMix Grzegorz Kulawiak
ul. Onyksowa 5A/65 20-582 Lublin
Idea Bank: 86 1950 0001 2006 0760 3556 0002
Dodać w tytule przelewu "SinMix IR Pack"
Muszę i tak wystawić rachunek - a paczke z impulsami wysłać ręcznie przez email kontakt do mnie sinmix@brickwall.pl

Pozdrawiam.

Posty połączone: 26 Paź, 2014, 12:13:49
Podfarm i impuls Mesy. Wokale i muza przech...wa - no ale co zrobić ;)

Wlacz osadzony player soundcloud
« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2014, 12:13:50 wysłana przez sinquestsound »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
coootoooo?:D
i always go full retard

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
brzmienie: "jak każde z tego gatunku" ;)
muza: ooo kuuuuuuurwaaaaaa ;D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
coootoooo?:D
Tak na szybko to SHIT ;)
Pozdrawiam.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
A ja tak bardzo grzecznie i delikatnie, bo się tu ostatnio trochę zagotowało - CZY JEST SZANSA NABYCIA TYCH IMPULSÓW DLA FRACTALA AXE FX II - wiem, że nie specjalnie autor jest tym zainteresowany ale pozwolę sobie zauważyć, że grono Twoich fanów bardzo by się rozmnożyło ;) Czy mogę mieć nadzieję, że zainteresujesz się tym formatem ?

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
sin wyjaśniał troszkę wcześniej dlaczego tego nadal nie zrobił, poszperaj ;)

EDYTA: Nie szperaj jest nawet na tej samej stronie :D

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
a próbkowanie w tym IR'ach jest jakie? 44.1 kHz?

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Wyjaśnienie ,że mi się nie chce jest tak spektakularnie rzeczowe, że pomyślałem, a co tam pozwolę sobie kurturarnie :headbang: zmotywować Sina do pracy nad formatem pod axe. Poza tym facet należy do grona moich ulubionych specy od brzmień dlatego też cisnę chłopa a nóż go przekonam... :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
A ciśnij, ciśnij, sam bym chętnie to ogarnął, niestety Sinquest nagrał to w 44.1kHz, wszelka konwersja zawsze będzie stratna, a nagranie na nowo 48kHz wyłącznie dla Sractalowców, jest chyba marną motywacją.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
A ja tam wierzę , że Sin znajdzie trochę czasu i weźmie w opiekę też fractalowców, człowiek ma już ogromną rzeszę zwolenników a na stronach poświęconych siekierze też kilka razy przewijał się wątek jego talentu. Osobiście zaangażowałem się w kampanię SIN ZRÓB SWOJE IR POD FRACTALA !!! kiedy porównałem jego prace z takimi " TUZAMI " jak Ownhammer, Redwirez, Messiah , sresiach etc. Dlatego nie odpuszczam chłopu i obiecuję, że uklęknę na suficie co by kilka zdrowasiek od końca odmówić w zamian za paczuszkę SinMix IR Cabinets Bundle Fractal Axe Fx Ready :D

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
No kiedyś czas pewne znajdę - w sumie robi się to dosyć szybko - jak ma się czas - a tego niestety coraz mniej :p Dzięki za dobre słowo @lordgreg33!

Spoiler
nie chce mi się sprawdzać - może ktoś zrobić zestawienie tego samego impulsa jak brzmi w 44.1 i po konwersji do 48? O ile rozdzielczość jest w miarę istotna i odczuwalna w "brzmieniu" to akurat częstotliwość próbkowania chyba takich różnic nie robi? Czy problem jest w tym że ten soft zrobi tylko z 48 KHz na sractala?

Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2610 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 23:29:14
wysłana przez ITHMW
21 Odpowiedzi
4676 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2015, 23:24:08
wysłana przez sinquestsound
29 Odpowiedzi
8652 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2018, 21:12:50
wysłana przez Pneumonia2
0 Odpowiedzi
1625 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2018, 10:32:53
wysłana przez Stivo2005
7 Odpowiedzi
1714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2023, 18:39:48
wysłana przez Orange