Autor Wątek: SinMix IR Pack 27 Cabinets [Mesa,Marshall,Bogner,Diezel,Hesu, Buzzaro,DL itd]  (Przeczytany 57420 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
nie chce mi się sprawdzać - może ktoś zrobić zestawienie tego samego impulsa jak brzmi w 44.1 i po konwersji do 48? O ile rozdzielczość jest w miarę istotna i odczuwalna w "brzmieniu" to akurat częstotliwość próbkowania chyba takich różnic nie robi? Czy problem jest w tym że ten soft zrobi tylko z 48 KHz na sractala?

Pozdrawiam.

Problem w tym właśnie co napisałeś, Axe-O-Matic działa tylko z próbkami 48kHz. A co do 44.1kHz a 48kHz, to porównywałem swojego czasu takie impulsy oryginalne i po konwersji i jest strata. Niestety.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Pozwolę dorzucić swoje 5gr...:
Kto mi LOGICZNIE wytłumaczy jaka jest różnica między 44,1kHz a 48kHz, biorąc pod uwagę, że nie gramy koncertów dla nietoperzy, jak również uwzględniając to, że zazwyczaj na gitarę wrzuca się filtr dolnoprzepustowy?  ;)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
LOGICZNIE wytłumaczy jaka jest różnica między 44,1kHz a 48kHz

Próbkowaniem ;D

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
A tak poważnie, to rozdzielczość nagrania, konwersja sporo zmienia, przynajmniej w moim odczuciu i to właśnie na Twoich presetach sprawdzałem.
No tak - rozdzielczość nagrania, ale tak jak napisałem wcześniej - kogo obchodzi pasmo gitary powyżej tych 22kHz jakie daje nam próbkowanie 44,1kHz? Konwersja... no tak - zmienia, jitter i te sprawy, taka sytuacja...  :-X Rozumiem, że we Fractalu nie da się zmienić częstotliwości zegara, tylko musi być producenckie widzimisię na 48kHz?  :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Rozumiem, że we Fractalu nie da się zmienić częstotliwości zegara, tylko musi być producenckie widzimisię na 48kHz?  :D

Jak mam za to płacić to tak.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
 :headbang: I generalnie o to mi chodziło !!! Dzięki Sin, że dałeś nadzieję na wymarzoną paczuszkę swoich impulsów dla Fractala !!! A tak zupełnie z innej beczki jestem Ci winny podziękowania za Scar Symmetry, których numer umieściłeś w którymś z wątków - od tygodnia nie słucham niczego innego  :devil:

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Spoiler
kapeli podziękuj a nie mi ;) że masz czego słuchać ;) Pomyślimy o impulsach może coś wykombinuje.

Pozdrawiam.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Nie no kapeli oczywiście podziękowałem ... byliśmy w weekend na browarku :D ...Tobie dziękuję, że znalazłeś i pokazałeś, swoją drogą ile takich zajebistych kapel działa i tworzy gdzieś obok a człowiek w ogóle nic o nich nie wie...

Franq

  • Gość
Próbka na szybko za pierwszym podejściem 2 tracki (lewo,prawo) na hesu_57_01. Miks na słuchawki więc się nie czepiać.

Wlacz osadzony player soundcloud


Buziaki.

Spoiler

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jtm45 za milijon złoty?
i always go full retard

Franq

  • Gość

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

Macie sraktalowcy obadajcie czy to działa - zrobiłem 2 impulsy Mesy na sm57 - skonwertowane do formatu Sraktala I i II. Nie mam jak sprawdzić ale powinno działać :p

http://www.brickwall.pl/sinmix_ir/SinMix_MESA_IR_48.zip


Jak zadziała to zrobię finalną paczkę - skasuje jak za mokre zboże i będę pławił się w luksusach...


Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@sinquestsound Dzięki! W weekend obczaję.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Siedzę w robocie i szczena mi opadła, że co już , tak szybko,  :lol: ,zajebioza Sin jak wrócę wieczorem będę testował i od razu skomentuję. Dzięki stary !!!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@lordgreg33  Man, nie zrozum mnie źle, ale...

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Witam,

Macie sraktalowcy obadajcie czy to działa - zrobiłem 2 impulsy Mesy na sm57 - skonwertowane do formatu Sraktala I i II. Nie mam jak sprawdzić ale powinno działać :p

http://www.brickwall.pl/sinmix_ir/SinMix_MESA_IR_48.zip


Jak zadziała to zrobię finalną paczkę - skasuje jak za mokre zboże i będę pławił się w luksusach...


Pozdrawiam.


@sinquestsound jutro to sprawdzę i wrócę z info :D

Próbka na szybko za pierwszym podejściem 2 tracki (lewo,prawo) na hesu_57_01. Miks na słuchawki więc się nie czepiać.

Wlacz osadzony player soundcloud


Buziaki.

Spoiler
@Franq Mesa?
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2014, 13:15:31 wysłana przez Nightmarishreaper »

Franq

  • Gość
I tak powiecie, że chu*owo i sztucznie jak powiem, że to POD hd czysta (Engl fireball 100)  :P

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Qrwa, a moja pierwsza myśl to był Engl - całkiem serio bez ściemy to mówię... teraz siedzę w englowych brzmieniach non stop od miesiąca i tak to mi jakoś grało... mi się podoba - brzmienie jest konkret.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dobra Pany.

Zrobiłem 3 paczki Mesa, Hesu, DL - każda na sm57,Heil PR20 i Heil PR30. Mam wszystkie impulsy w 48KHz - trzeba przerobić Axe-O-Matic na dwa sractale. Kto sie pierwszy odezwie dostanie te IR za Free - pod warunkiem że poprzerabia na sractala format opisze i mi odeśle ;) Jak zawsze najlepiej wyszło z sm57 ;) PR30 mimo że 3 razy droższy od PR20 to jest kupiasto-siarzasty, ale może do cleanów czy na sola się nada. PR20 jak to PR20 ;) Generalnie trzeba zrobić przepierke wytypować po pare z każdej paczki i resztę olać. I tak każdy skończy na 3 impulsach. Oczywiście kiedyś coś tam mogę jakiś update zrobić - ale ja niewiele więcej wymyśle bo nie ma tu o czym mysleć...

Czekam na 1 partyzanta! Niech zostawi email czy coś dostanie linka do paczki :p

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Pierwszy.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Damn it :(

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Stivo2 podwójne zero ;D 5 Man nie zrozum mnie źle  ;D
Mówię sobie za stary chuj jestem co by sobie dzień psuć przez gościa ale nie mogę...nie dość, że nie mogłeś przeżyć, że namówiłem Sina do zrobienia impulsów pod fractala w dwa dni to jeszcze jesteś pierwszy do gratisów. Po prostu jesteś taki polski Polaczek. Brawo !!!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Stivo2 podwójne zero ;D 5 Man nie zrozum mnie źle  ;D 
Mówię sobie za stary chuj jestem co by sobie dzień psuć przez gościa ale nie mogę...nie dość, że nie mogłeś przeżyć, że namówiłem Sina do zrobienia impulsów pod fractala w dwa dni to jeszcze jesteś pierwszy do gratisów. Po prostu jesteś taki polski Polaczek. Brawo !!!



To moje prawdziwe ja! ;D

A tak poważnie, to nie kółko wzajemnej adoracji, daj sobie spokój z wyrzutami, bo jak na poważnie piszesz, to trochę przykro.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Człowieku puknij się w czoło, to nie ja pierwszy wyciągnąłem pistolet z kabury...

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ty tak serio widze, wiec tak, to czy i jak namawiales Sinquesta to mnie gowno obchodzi, rownie duzo obchodzi mnie Twoj bol dupy, ze nie dostajesz paczek za darmo. Zluzuj gacie i przestan pisac jak 16 latek ktory nie zostal zaproszony na fajna impreze. Jak nie rozumiesz co napisalem, to przeczytaj ponownie, jak dalej nie rozumiesz to sobie odpusc pisanie dalej, bo wylewanie swoich zali nie jest mile widziane.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 23:29:14
wysłana przez ITHMW
21 Odpowiedzi
4680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2015, 23:24:08
wysłana przez sinquestsound
29 Odpowiedzi
8659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2018, 21:12:50
wysłana przez Pneumonia2
0 Odpowiedzi
1627 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2018, 10:32:53
wysłana przez Stivo2005
7 Odpowiedzi
1724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2023, 18:39:48
wysłana przez Orange