Autor Wątek: NCD Czyli małe o dziwo bywa piękne!  (Przeczytany 3226 razy)

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
NCD Czyli małe o dziwo bywa piękne!
« 22 Paź, 2013, 16:02:33 »
Tak to jest czytać dokładnie forum.
Wpadłem kiedyś na post kolegi Aerosmitha odnośnie 212 Cornforda, w którym pisał że kupił Bognera 112 Shivę i paczka tak napierdziela że On już nie chce 212... Napisałem PW... Dostałem odpowiedź... odpisałem... no i od postu do postu wylądowałem tu:


Powiem wam... to jak napierdala ta kolumienka, to się w pale nie mieści.
Nie wiem czy ma wygar 412, bo 412 nigdy nie miałem.
Wiem że mi do gania 412 nie potrzebna i wystarcza 212.
A wygar 212 ten "maluszek" ma, ba, morduje mojego Buzzara niskim środkiem.
Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak rozegram kibelek.
Jedyna wada - nie jest to absolutnie kolumna do domu.
Żeby bassreflexy zaczęły gadać potrzebuje wiekszej głośności niż Buzzar.
W planach - może druga taka, może kopia do pary?
Może jakiś EVM?
Nie wiem, zobaczymy.
Na razie gra przecudnie, dzisiaj wieczorem próba z zespołem, zobacyzmy jak  tam sobie poradzi.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kurwa... A mogłem przełożyć wyjazd o tydzień :D Chuj tam następnym razem ogram :D Gratsy, śliczna, czekam na jakieś próbki ;)

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Spoko, następnym razem przyjedziesz to już rozegrana będzie :D

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Machnąłem na szybko jeden lick na obu cabach.
Bez dubli, krzywo, ale przynajmniej posłuchać możecie.
Nagrane pojemnikiem na linii strzału obydwu kolumn.


Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc  :)

Ta paczka jest niemiłosierna, nie bierze jeńców, masakrycznie dobry sound, najlepsza jaką miałem, a miałem większość popularnych paczek. Zastanawiałem się na wymianą głośnika na Electro-Voice EVM12L Classic, ale zakupiłem drugą taką paczkę i do obu włożyłem Celestion Creamback G12M-65 i nie szukam już nic innego. Niedawno te paczki zmasakrowały Mese 2x12", właściciel Mesy już ją wystawił na sprzedaż i chce kupić takie Bognerki, a to facet, który gra na 8 strunowce i stroi się do 666   :D

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Ja tak jak rozmawialiśmy, zastanawiam się nad EVM/Fanem Medusą i chyba na razie zostawię jedną, bo napierdziela niemiłosiernie a w przeciągu pół roku raczej większych gigów nie będzie więc oblecę jedną paką. Będę pamiętał o Creambacku, dzięki za tip :)

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
A wiecie może jak to hałasuje z Mesą DR??? Planuję coś w najbliższym czasu zapodać i cholera spodobał mi się ten Bogner :D
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Z Soldano hałasuje zajebiście, więc pewnie i z DRką będzie git, aczkolwiek nie mam nigdzie pod ręką Mesy żeby przetestować.
Jak masz po drodze do Warszawy to wpadaj ograć ;)

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Chętnie bym wpadł, ale niestety siła wyższa sprawiła że przez 3 lata nie mam prawka  :facepalm:
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
No to faktycznie lipa. Ale jakby co to zapraszam, zawsze taniej flaszkę postawić znajomemu żeby podrzucił niż kupować w ciemno :)

Btw: @Aerosmith - co się "organoleptycznie" zmieniło jak wstawiłeś Creambacka? Ja wprawdzie będę szukał czegoś mocniejszego żeby udźwignęło setkę mojego Soldacza, ale zawsze dobrze wiedzieć w jakim kierunku iść.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
w przeciągu pół roku raczej większych gigów nie będzie więc oblecę jedną paką.
Ja mam jedną w domu, a drugą w sali prób, dwie zabieram na większe koncerty, a gdy gramy w jakimś mniejszym klubie to zabieram jedną.

A wiecie może jak to hałasuje z Mesą DR??? Planuję coś w najbliższym czasu zapodać i cholera spodobał mi się ten Bogner :D
To co pisałem o zmasakrowaniu paczki Mesa 2x12" to masakra odbywała się na headzie DR tym starym dwukanałowym.

@Aerosmith - co się "organoleptycznie" zmieniło jak wstawiłeś Creambacka? Ja wprawdzie będę szukał czegoś mocniejszego żeby udźwignęło setkę mojego Soldacza, ale zawsze dobrze wiedzieć w jakim kierunku iść.
Ciężko mi to powiedzieć słowami, Creamback to taki Greenback na sterydach :-) Ale myślę że w twoim przypadku lepszą opcją będzie Medusa ze względu na moc.

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Hehehe, dokładnie tak samo planuję wykorzystywać system dwupaczkowy :D
No właśnie jak będzie kasa to zamówię Medusę, na EVMa używkę się będę czaił, bo te prościej znaleźć na rynku.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5675 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 23:12:30
wysłana przez Bloo
26 Odpowiedzi
8449 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2011, 17:40:47
wysłana przez deathtom
35 Odpowiedzi
8608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2013, 13:41:16
wysłana przez bloodrafko
20 Odpowiedzi
19988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2016, 18:06:42
wysłana przez Orange
16 Odpowiedzi
3929 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2016, 20:58:12
wysłana przez Zoltan