Autor Wątek: Zilla vs. Buzzaro - Ktoś kiedyś coś?  (Przeczytany 5843 razy)

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Zilla vs. Buzzaro - Ktoś kiedyś coś?
« 13 Wrz, 2013, 09:14:05 »
W najbliższym czasie planuje zakup paczki 212. Głownie interesuje mnie Zilla Modern 212, ale nie pogardzę rodzimą produkcją o ile nie odbiega od zilla cabs.

Obecnie gram na mesie horizontal która dalej będzie moją główną paczką na sztuki. Drugą kupuje żeby moją żonę na chacie podenerwować.  :devil:
Skill?! A na co to komu?

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Nie wiem o co chodzi, ale do drażnienia żony bardziej zda się kochanka. W tym przypadku rodzima konstrukcja będzie dobrym wyborem, przy odpowiednio zbalansowanym dole i górze będzie pełnia szczęścia.

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Nie wiem o co chodzi, ale do drażnienia żony bardziej zda się kochanka. W tym przypadku rodzima konstrukcja będzie dobrym wyborem, przy odpowiednio zbalansowanym dole i górze będzie pełnia szczęścia.
To że buzzaro zagada dobrze to wiem, ale interesuje mnie jak to się ma do zachwalanych zilla cabs.
Skill?! A na co to komu?

Orange

  • Gość
Kto to zachwala? Co to są Zilla cabs?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kto to zachwala? Co to są Zilla cabs?

internety zachwalają

http://www.zillacabs.com/
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Mam już swoje Buzzaro na V30, kurwi jak należy i jest o dziwo w miarę uniwersalne... Polecam, czaj się na używki ja wyrwałem jakieś 300/400zł taniej ;)

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Mam już swoje Buzzaro na V30, kurwi jak należy i jest o dziwo w miarę uniwersalne... Polecam, czaj się na używki ja wyrwałem jakieś 300/400zł taniej ;)
Nie  wątpię, pytanie jest odnośnie porównania z zilla cabs.
Skill?! A na co to komu?

Orange

  • Gość
Zaznaczam, że to moja i tylko moja opinia. Nie masz jak porównać, bo nikt nie zna/gra na Zillacabs. Buzarro wystarczy ci do wkurwiania żony. Prawdopodobnie wystarczy ci do wyrzucenia Mesy również.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Na allegro są jakieś Zille, możesz zadzwonić, pojechać i ograć. Z tego, co wiem, Mike Raven z forum ma Zillę Modern 212, możesz też do niego uderzyć.

Offline Mike Raven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Mam, a i owszem, żeby było śmieszniej, mieszkający 20m ode mnie funfel ma Buzzaro na V30 od paru dni, postaram się na dniach przyciągnąć go do siebie i zrobić małe porównanko na jego palmerze (fat50 czy coś) i jak zdążę przed sobotą to na moim englu thunder (bo w sobotę robi bajbaj) ;)

W każdym razie swoją Zillę bardzo lubię i sobię cenię (chociaż chodziło mi po głowie przerzucenie się na combo i puszczenie jej ale mi przechodzi jak czuję wiatr na nogawkach :D ).

Spoiler
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Mam, a i owszem, żeby było śmieszniej, mieszkający 20m ode mnie funfel ma Buzzaro na V30 od paru dni, postaram się na dniach przyciągnąć go do siebie i zrobić małe porównanko na jego palmerze (fat50 czy coś) i jak zdążę przed sobotą to na moim englu thunder (bo w sobotę robi bajbaj) ;)

W każdym razie swoją Zillę bardzo lubię i sobię cenię (chociaż chodziło mi po głowie przerzucenie się na combo i puszczenie jej ale mi przechodzi jak czuję wiatr na nogawkach :D ).

Spoiler

Super, czekam na info. Najlepiej podparte jakimś play sru.
Skill?! A na co to komu?

Offline Mike Raven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8


Pogralimy na tym trochę dzisiaj (i wiosło wpięte w to wszystko i wcześniej nagrany liniowo sygnał żeby porównać dokładnie to samo granie). Oczywiście do samych testów obie paki postawiliśmy koło siebie na podłodze, nie jak na zdjęciu ;) Niestety możliwości nagrania tego nie było ale różnice są tak ogromne, że wszystko słychać od razu toteż można wyciągnąć stanowcze wnioski :D
Przede wszystkim - Zilla po prostu brzmi lepiej - jest dużo przyjemniejsza dla ucha, nie ma niczego za dużo ani za mało, jest dużo cieplejsza, Buzzaro przy niej brzmi wręcz jazgotliwie, ma za bardzo 'strzelającą' górkę i bardzo wycofany środek względem Zilli. Ma za to odrobinę więcej dołu i to całkiem przyjemnego i wyraźnego ale nie wiem jak by się to zachowało w sytuacji próba/live. Spodziewaliśmy się, że Buzzaro będzie bardziej basowe (B: 760 x 460 x 360 vs Z: 750 x 490 x 280) ale to co się działo w środkach i górze to był szok. Generalnie obaj stwierdziliśmy, że Buzzaro brzmi w porównaniu do Zilli jakoś tak zabawkowo i tak jakby gdzieś tam wpięty był mały MetalZone :D

W żaden sposób nie chcę tu najeżdżać na Buzzaro bo podobała mi się nawet ta paka ale za równo ja jak i jej właściciel podpisujemy się pod tym, że Zilla gra zdecydowanie fajniej i warto do niej dołożyć. No i jest lżejsza o 4kg! :D

Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jakie to są dokładnie modele?
i always go full retard

Offline Mike Raven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Buzzaro 212ST-B, Zilla Modern 212. Obie na V30 z tym, że Buzzaro 2x16ohm polutowane równolegle na 8ohm, Zilla 2x8ohm polutowane szeregowo na 16ohm ;)
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Biere zille! Dzieki za info.

Spoiler
Skill?! A na co to komu?

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Też ostatnio zastanawiałem się nad dobrą paczką 2x12, pierwsza myśl - Buzzaro. A tu widzę taki temacik... Wobec tego chciałbym ograć te Zille. Ma ktoś jeszcze je w Polsce, tak jakoś bliżej Łodzi :) ?
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
W żaden sposób nie chcę tu najeżdżać na Buzzaro bo podobała mi się nawet ta paka ale za równo ja jak i jej właściciel podpisujemy się pod tym, że Zilla gra zdecydowanie fajniej i warto do niej dołożyć.
Pacząc na wymiary obu paczkę nie dziwię się, ze Zilla gada lepiej, ale to nie dzięki logo, ale wymiarom. Gdyby pozamieniać wymiary to bardziej podobałby ci się Buzzaro.

Zawsze bardziej mi się podobało brzmienie paczek o wymiarach typu Bogner niż Mesa.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
7455 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2010, 14:11:59
wysłana przez davqoniu
10 Odpowiedzi
3908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2010, 17:10:51
wysłana przez piotrek929
12 Odpowiedzi
11426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 19:30:58
wysłana przez matisq
14 Odpowiedzi
7105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2013, 19:03:18
wysłana przez Luc
11 Odpowiedzi
2219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2015, 22:00:27
wysłana przez sinquestsound