Autor Wątek: Gryf z Warmouth. Zamawial ktos kiedys gdzies?  (Przeczytany 3909 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Gryf z Warmouth. Zamawial ktos kiedys gdzies?
« 01 Paź, 2010, 14:54:59 »
No jak w temacie. Ma ktos z Was doswiadczenia z podmiana gryfu na ten z Warmouth. Tak sobie dzisiaj przegladalem ich strone, nie wychodzi tak drogo (noooo, nie liczylem przesylki  :facepalm: ). A ze mam Jacksona DKMGT Dinky, z tej starszej serii, ktory to lezy sobie w chwili obecnej, wiec tak se pomyslalem ze moze by mu gryfa zmienic na barytonowy. Tylko jeszcze pytanie jak wygodne sa te z Warmouth? Bo ten Jacksonowski to chyba ideal dla mnie...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie wiem jak tam jest z kompatybilnością, ale to pierwsza rzecz której bym się bał, bo niedokładnie pasujące do siebie kieszeń gryfu i gryf nie robią dobrze na stabilność stroju i sustain.
Łe tej.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
no właśnie ciężko powiedzieć, bardziej się boję niż chce zamówić, tym bardziej że zza wielkiej wody trzeba ściągać...

Orange

  • Gość
One jakoś są dopasowane typu "gryf do strata pasuje do wszystkich stratów made in mexico?" Wiesz, łatwiej jest (IMO) zamówić u lutinka i dopasować idealnie do korpusu, niż się tak bawić.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No ja nie mam az takiego cisnienia aby u lutnika zamawiac. Tak po prostu chcialem zapytac, czy ktos z Was mial jakies z tym doswiadczenia, bo cena niewielka, raczej nie daloby sie za tyle wystrugac kastoma.

locco

  • Gość
z warmotha raczej- popraw sie. swoja droga na gitarach w calosci kompletowanych z warmotha gra sporo sludge/stoner/post rockerow, w tym Steve von Till, ktory ma chyba wszystkie gitary od nich, takze dla mnie to juz jest wystarczajaca rekomendacja;)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Pierozak mi kiedys opowiadal, ze klient zamowil u nich gryf do strata. Przyszedl krzywy i nie dalo sie go juz wyprostowac.

Offline piotrek929

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
a ja znam historię gryfu z warmuta, który się rozpękł u lutnika podczas wiercenia otworów pod klucze. prawdopodobnie drzewo było ze złego sortu, było bardzo łupliwe. a ta właściwość jest sciśle powiązana z porą roku w jakim drzewo zostanie ścięte

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A ja znam jedną bardzo zacną 7-emkę 26,5", lewą, z gryfem z Warmotha.
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2010, 16:44:28 wysłana przez se7en »

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
nie wiem dlaczego ale jedyne niepochlebne opinie znalazłem tutaj

Offline piotrek929

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
więc nie zamawiaj

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
10886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2008, 16:44:58
wysłana przez Nitram
4 Odpowiedzi
3207 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2008, 03:43:09
wysłana przez Drevniak
16 Odpowiedzi
5844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 23:54:51
wysłana przez Aerosmith
33 Odpowiedzi
5624 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2015, 21:41:10
wysłana przez Intruz_PL
9 Odpowiedzi
2258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2016, 23:09:23
wysłana przez Zomballo