Autor Wątek: Wasze trudne początki - czyli jak to kiedyś się (chujowo) grało XD  (Przeczytany 5855 razy)

Franq

  • Gość
Ja miałem wzmacniacz Unitry (taki zwykły hi-fi) starszy niż ja sam i do tego gitarę z jakiegoś dziwnego tworzywa - śmieszny odlew. Równocześnie z samodzielną nauką gry zacząłem też nagrywać w cool edit przez mikrofon taki do skajpa za 8zł (potem odkryliśmy rozgałęziacze i mieliśmy takie 3!). Na wokalu był koleś z wadą wymowy, który pisał teksty na kolanie a potem nagrywaliśmy zawsze na żywca za pierwszym podejściem :P

Nagraliśmy tak z 4 płyty - same hity na dzielni! :P Od 3 "albumu" skład się nawet powiększył. Kumpel dostał na muzyce 6 za kreatywne wykorzystanie odkurzacza i wiertarki w utworach :P Drugi, który grał na gitarze akustycznej pod koniec naszej wspaniałej osiedlowej działalności teraz jest moim basistą zespołowym ;)

Spoiler

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ja miałem wzmacniacz Unitry (taki zwykły hi-fi) starszy niż ja sam
Eltron JP na 50%? ;D Trzymam ją do tej pory z sentymentu. Moje pierwsze "combo" ever.

Franq

  • Gość
A wiesz, że nie wiem. Wciąż działa ale został u rodziców. Dało się osiągnąć na tym pewien rodzaj przesteru :P

Offline Szydera

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 34
  • Hardcore w duszy w bani meksyk.
Też się pochwalę :D Pierwszy zespół który grał jakieś koncerty nie licząc czegoś w gimnazjum co umarło śmierci bardzo szybką i całe szczęscie...
Pierwszy przegląd w jakim brałem udział :

później były kolejne głownie tylko graliśmy i nic nie wygrywaliśmy no ale cóż :D
Kolejny to Lipa gdzie zostaliśmy największa lipą i wygraliśmy festiwal :

i ostatni jakiś większy sukces - telewizyjny półfinał Bitwy o Łóźstock:
no i na tym kariera zespołu się zakończyła i chyba pół albo rok później zawiesiliśmy działalność :headbang:
Zespołu brak więc zostają Covery.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
w domu gitara wpieta w przester marki Koda -> glosniki komputerowe :D

potem czasy kiedy gralem na Vermonie lampowej! :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
na vermonie, ale z tą samą kodą rozumiem? :D
Spoiler
i always go full retard

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
na vermonie, ale z tą samą kodą rozumiem? :D
Spoiler

Si!

Koda Metal Max !!!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Poniżej wypociny mojego poprzedniego zespołu :D Starsze materiały gdzieś zaginęły.






Ja to ten po lewej z dziwną koordynacją ruchową :P

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Unitra gramfon,mixowałem,skreczowałem fajnie było na starych płytach polskich wykonawców.

Podpinałem kolumnę od Panasonic 20W z lutowanym kablem,który zwijał się jak makaron heh z podpiętym boss metal zone mt-2 mój amp

a co nagrań to granę na mega złości,bo nie zaliczeniu egzaminu na Polibudzie ee heeh.Oczywiście improwizowane!

sorka za rotację obrazu heh



a tu lampa z paką od pralki :) Pozdrawiam hehe

Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4692 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2009, 22:44:29
wysłana przez Dale Cooper
10 Odpowiedzi
3945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2010, 17:10:51
wysłana przez piotrek929
17 Odpowiedzi
7621 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2012, 09:52:36
wysłana przez xanateros153
16 Odpowiedzi
5975 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 23:54:51
wysłana przez Aerosmith
9 Odpowiedzi
2285 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2016, 23:09:23
wysłana przez Zomballo