Autor Wątek: POD XT nerka - mozna gdzies tanio dorwac ? Warto w ogole ? ;P  (Przeczytany 10856 razy)

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Siema
Tak postanowilem, ze jednak 5150 do domowego nagrywania jest za glosny :) Planuje kupic Poda XT, a jak sie okaze, ze mi sie nie podoba, to se go najwyzej opchne. Teraz na allegro jest kilka ale tak od 800 do 900zl. a to jak dla mnie troche duzo (rozumiem, ze jest wart tej kasy?)... Moze wiecie, gdzie mozna dostac XT tanio ? Sprowadzanie wchodzi w gre, czy raczej nie ?

Co do muzy, jaka bedzien a tym grana to klimaty post hardcore, post rock, post metal etc. ;) No i troche indie. Pozatym troche klasycznych hardcore'owo-metalowych brzmien. Osobiscie lubie wzmacniacze, ktore sa modelowane w Podzie. W szczegolnosci interesuje mnie zastepowanie cleanu 5150 czyms z Poda w nagrywaniu dem itp., bo na scenie raczej tego tak nie wykorzystam. Strojenie drop C#, czasem troche nizej, bez ekstremy.

pozdr.
wearehelp.bandcamp. com

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
800-900zlych bez model packow:P osobiscie bym nie kupil ......juz:P
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
850 jest za nówkę więc powinno być jakieś 800 choćby z metal packiem... Popatrz na zakończone aukcje i zorientuj się jak wcześniej chodziły...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Eee... ja pisze o XT, nie o 2.0. Gdzie widziales 850 za nowke, skoro tyle kosztuja uzywane na allegro ?
Najtaniej kiedys byl na allegro za 630zl, potem juz ok 800... Z triple model packiem 950 poszedl.
wearehelp.bandcamp. com

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
A to ma być wyłącznie do użytku domowego? Bo jak tak to zastanów się na Toneportem/Guitarportem, zjada troche zasobów komputera, ale jest tańsze. Poza tym model packi do nich są tańsze niż do Poda. Nie wiem jak GP, ale TP ma parę modeli basowych i wokalowych. Jest też minus, ma okrojony zestaw modeli gitarowych...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
No wlasnie nie wiem....Nigdy tego nie uzywalem, ale slyszalem wiele nagran fajnych na XT. Czy TP/GP nie sa slabszej jakosci czasem ? No i one maja chyba mniej brzmien ?
wearehelp.bandcamp. com

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
TP nie jest słabeszj jakości.
Ale dopóki nie masz laptopa to wkurwiające jest to, że musisz zawsze grać przy kompie. a jesli masz pod'a to czy gdzies wyjezdzasz czy cos, to zawsze bierzesz gitare i małe pudełko i mozesz pocwiczyc

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
No wlasnie na tej wygodzie Poda mi zalezy, bo fajnie by bylo zabrac gitarke gdzies, gdzie nie ma kompa i sobie grac.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
"Eee... ja pisze o XT, nie o 2.0. Gdzie widziales 850 za nowke, skoro tyle kosztuja uzywane na allegro ?"

Bez jaj :D Wiem...

Kuźwa... Jeszcze jakiś miesiąc temu były wszędzie po 850 bo rnr zrobił promocję taką... A teraz jest już 1050 wszędzie... Ale i guitarcenter, bigbeaty i wszystkie takie najbardziej popularne miały... No muzyczny.pl się wyłamywał bo w ogóle na to nie zrobił promocji :D
 
BigBeat jeszcze nie zajarzył :D http://bigbeat.pl/product_info.php?products_id=310
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Tylko cos nie dziala ten bigbit :D Moze znow zrobia promocje...
wearehelp.bandcamp. com

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
"Tylko cos nie dziala ten bigbit"

Co masz na myśli?
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Nie, juz jest ok. Wczoraj w nocy jakies bledy wyskakiwaly. Rzeczywiscie cena fajna, a pokrowiec jest z tym?
wearehelp.bandcamp. com

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
wada xt? brzmienie i to ze wszyscy go uzywaja :P przerazliwie modny..grrr.. wszedzie slyszalny i rozpoznawalny ;]
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Nie wiem czy moj przypadek jest reprezentatywny, ale owszem zepsul mi sie wyswietlacz i to zabiera cala radosc z jego uzywania ;) Co nie zmienia faktu ze jak kupujesz nowke to od tego masz gwarancje.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Hehe... Cena znów spadła :)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
13556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2010, 16:14:26
wysłana przez MarkMorton
10 Odpowiedzi
3907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2010, 17:10:51
wysłana przez piotrek929
5 Odpowiedzi
7232 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2012, 23:08:32
wysłana przez Orange
32 Odpowiedzi
11031 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2012, 13:27:26
wysłana przez p0ison
2 Odpowiedzi
2004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2014, 22:28:28
wysłana przez Rectifier