Autor Wątek: sterling jp100, czy ktoś coś o nim wie?  (Przeczytany 7104 razy)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
sterling jp100, czy ktoś coś o nim wie?
« 03 Mar, 2013, 12:01:14 »
Czy ktoś z tu obecnych może miał okazje ogrywać to wiosełko? Ktoś może jest jego szczęśliwym posiadaczem i powie mi jak się sprawuję w niskich strojach? Każda opinia i wskazówka na temat gitarki mile widziana! Z góry dzięki za wszelką pomoc, pzdr \m/   

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Facet chyba wyczerpał temat.


:D :D :D

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
no raczej koleś nagadał się o rzeczach mało istotnych... mógłby też się troszkę merytorycznie przygotować, bo mahoniu to ten korpus nie widział:< czemu porównuje ciągle ten model do ibków z przedziału do 2k, skoro sterling kosztuje ponad 3k? torchę mało miarodajne porównanie według mnie, recenzja również mało wnosząca i obiektywność raczej podyktowana chęcią sprzedaży.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Może dlatego porównuje że są wiosła za 2k odpowiadające jakością tym za 3k a nawet droższym?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Zgadzam się w pełni z tym stwierdzeniem, bardzo zastanawia mnie relacja ceny do jakości w tym wiośle. Jednak wątpię aby koleś celowo i z zamysłem lokował antyreklamę w ogłoszeniu o sprzedaży swojego produktu. Przynajmniej w teorii :P

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Może dlatego porównuje że są wiosła za 2k odpowiadające jakością tym za 3k a nawet droższym?

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
...Może dlatego, że po prostu opowiada kocopoły :D Serio, dawno się tak nie uśmiałem jak przy tym filmiku.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
już myślałem, że to twoje stwierdzenie o wyczerpaniu tematu nie jest ironią... mnie od samego początku urzekł świetny, a zarazem wygodny komplet dresików (poprawna polszczyzna też na propsa zasługuje)!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
...Może dlatego, że po prostu opowiada kocopoły :D Serio, dawno się tak nie uśmiałem jak przy tym filmiku.
Cytuj
Sterling ma polakierowaną tylko główkę, a gryf w Musik Menie Dżon Petruczi jest zrobiony z korka, nie wiem dlaczego zdecydowali się na taki krok
Faktycznie, koleś opowiada tak, jak by w życiu nie trzymał w ręku MM JP.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Luc

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
    • http://www.thesin.pl
Kolega z zespołu ma MM Petrucci i Sterlinga Jp jak zapas więc mam porównanie, grałem na jednym i drugim  na ...Mark IV  ;) Streling jest na prawdę bdb dobrze wykonanym instrumentem, przy wymianie stockowych przystawek na jakieś wypaśne to już w ogóle. Jak spradzi się w niskich ? Myślę że przy odpowiednim doborze przystawek sprawdzi się dobrze bo to po prostu dobra gitara. Bardzo przyzwoicie wykończona.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
No właśnie myślę o wymianie przystawek na set JP bezpośrednio po zakupie, ewentualnie aftermath. Dzięki za konkretną wypowiedz. Nurtuje mnie jeszcze, jak działa ten most, nadaję się to do czegoś?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
do zablokowania

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Nie wiem czy wszystkie modele już tak będę miały, czy tylko ta limitowana seria pokazana na NAMM, ale na ulotach do tych modeli jest npisane, że mają CrunchLab i Liquifire.

O moście:
Cytuj
It's actually easier for me to keep double-stop bends in tune on this version of the JP than on my #1. The trem holds tight at zero/neutral yet is very responsive and smooth through the sweep.
(to nie jakiś typ w dresie pisał ;) - to opinia Pete'a Dubaldo, czyli gościa który od lat sprzedaje EBMM, ma ich sporą kolekcję i jest dość sznowany na forum EBMM:)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
To w takim razie, te modele "custom" muszą kosztować znacznie więcej. Wiosełko które mnie interesuje, ma jakieś podstawowe puszeczki od sterlinga. Ważny cytat, dzięki za wykopanie! Na pewno troszeczkę bardziej merytoryczny niż pan z powyższego filmu :<

Offline Luc

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
    • http://www.thesin.pl
Nurtuje mnie jeszcze, jak działa ten most, nadaję się to do czegoś?
Szału nie ma ale jest solidnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
7455 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2010, 14:11:59
wysłana przez davqoniu
6 Odpowiedzi
4911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2010, 18:00:16
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
3712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2011, 12:00:29
wysłana przez jaca2303
12 Odpowiedzi
11426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 19:30:58
wysłana przez matisq
17 Odpowiedzi
6573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 10:34:51
wysłana przez Rachet