Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43485 razy)

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Cytuj
Wróbel trzasnął mieszankę truizmów, pogardy, protekcyjności i demagogii.
No, to wytrzymaj jeszcze jeden protekcjonalny, pogardliwy truizm i przyjmij do wiadomości, że Waść takie głupoty piszesz, że aż zęby bolą.

peace ;)

Dobra chłopaki. Zwijamy łopatki i chodźmy pograć w piłkę... :-*
Koniec OT.
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Panowie, odkryłem spisek - to już koniec Dr Eam The Eater!

Oni nie wiedzą, że na perke wzięli profesora Snape'a!!! To ten sam facet! (nooo, oczywiście troszki zamaskowany!)

VS


Spoiler
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2011, 09:11:16 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Faktycznie ciekawa sprawa z tymi hi-hatami na filmiku - dlaczego używa amatorskiej serii ZBT? Ja tam się nie znam za bardzo, ale chyba takie blachy wycinane z blachy to nie są najlepsze... hmm...

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Właśnie miałem napisać, że to jakaś marketingowa ściema bo Mike mając obok K i A customa z pewnością nie potrzebuje najniższej serii zildjana jaką jest ZBT, które to blachy nie brzmią totalnie i są mimo, że najtańsze i tak za drogie. Poza tym są ciekawsze mocowania które można zamykać np. pałką.   

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
On w te zatrzaski na uchwytach nawet palcem nie za bardzo potrafi trafić.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Wszystko wszystkim, ale te kwoty, które one-g-day podał Andy do dziś mnie zasmucają...
Paczki z głów!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Wszystko wszystkim, ale te kwoty, które one-g-day podał Andy do dziś mnie zasmucają...

muzyka to biznes jak kazdy inny i najzwyczajniej w Swiecie ludzie pochodza do tego w sposob typowo ekonomiczny, na zasadzie oplacalnosci produktu i calkowicie to rozumiem poniewaz zawsze ktos inwestuje swoje pieniadze (nie ma pieniedzy publicznych jak w polskich domach kultury ;) i imprezach darmowcyh na starym rynku miasta, za ktore placi Panstwo czyli podatnik..czy chce imprezy czy nie i tak placi bo jakims decydent zadecydowal, ze Bajm zarobi), i najzwyczajniej nikt nie chce stracic swoich pieniedzy (co jest zrozumiale).., male wytwornie maja niewielikie budzety i tak naprawde funkcjonuja na granicy oplacalnosci czesto majac problemy z wyplacaniem pencji na czas pracownikom, wiec tez nie beda ryzykowac bo jak nie pojdzie produkt to splajtuja, dlatego oczekuja od kapeli wlasnego wkladu...myslenie jest generalnie bardzo proste: masz swoj zespol...wierzysz w powodzenie swojej muzyki...uwazasz ze posiadasz cos unikatowego...to zainwestuj wlasne pieniadze ..jakie to proste, a skoro nie chcesz zaryzykowac to nie do konca wierzysz, wiec nie oczekuj zeby ktos inny wylozyl swoje prywatne pieniadze na twoje zachcianki..ot podsumowanie. life is beautiful. :D pozdro.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Jasna sprawa, ale chodzi mie nie o sam (brutalny) mechanizm, tylko poziom tych kwot, czyli okolice zakupu dobrego nowego samochodu, nawet dla Angola ;).
Paczki z głów!

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
My w ubiegłym roku dostalismy propozycje 4 koncertów w Niemczech z Six feet Under za 3700euro. W tym ful wypas tj. dokoptowanie nas do ich autokaru + backline wiec nie jest jeszcze tak źle  :facepalm:
Leweoczkomisiarysia

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
dokladnie, mozna dobrze trafic..wszystko zalezy od ukladu gwiazd na Niebie :))

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
My w ubiegłym roku dostalismy propozycje 4 koncertów w Niemczech z Six feet Under za 3700euro. W tym ful wypas tj. dokoptowanie nas do ich autokaru + backline wiec nie jest jeszcze tak źle  :facepalm:

Żeby to był T. Sixpounder - to pewnie byście w to weszli :D.
Paczki z głów!

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Bez dwóch zadań  :D Szczerze mówiąc gdybyśmy dysponowali taką kwotą to na pewno byśmy z tego skorzystali. Nie widze lepszej promocji niz granie w dobrych klubach dla duzej publiki  :P
Leweoczkomisiarysia

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
zgadza sie, lepiej zagrac 10 koncertow przed duza kapela dla pelnej sali, niz 30 koncertow w klubach dla 50 osob, z ktorych nic kompletnie nie wynika poza radoscia z bycia na scenie...chociaz w UK jest troche inaczej..w czwartki jest w kazdym klubie koncert jako, ze czwartek jest tzw."entertainment music industry day" i poszukiwacze talentow maja wyjsciowe i chodza po klubach sluchajc muzyki, i wtedy wszystko moze sie zdarzyc jesli mamy oczywiscie profesjonalny gotowy produkt w postaci kapeli ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Często przychodzą do mnie ludzie i proszą, żebym im załatwił koncerty. Mówię wtedy - ależ oczywiście, myślę, że jeszcze lepsza będzie 25. koncertowa trasa po Polsce.
W tym momencie następuje tzw. szarża emocji, okrzyki radości, wesołe podskakiwanie i takie tam. Po czym dodaję:
- Ale kto za to zapłaci?
No i wtedy konsternacja:
- Ale jak to? Przecież mamy gitary wzmacniacze, rewelacyjne piosenki co się nam podobają i chcemy grać!
- No bomba, a słyszał o was ktoś oprócz 15 użytkowników egzotycznego forum gitarowego? Macie busa? Swojego realizatora? Swój backline? Swoje fronty? Umowę z wytwórnią, która wam zapewni tzw. gwaranty z klubami, czy wolicie grać za bilety? Dobre kluby są obłożone na pół roku do przodu w miarę znanymi bandami, jak chcecie przekonać właścicieli, żeby was wpuścili "bez kolejki"? Bo lubicie grać, ale tak na prawdę serio-serio-szczerze? A chuj kogo to obchodzi!
Atmosfera robi się ciężka smutna i kwaśna, ale co ja poradzę? Zderzenie z rzeczywistością w tej branży jest dość bolesne, dlatego o ile mogę - zniechęcam do grania.
A jak macie kasę i Wam ktoś proponuje trasę z gwiazdą - zróbcie to, jeśli myślicie o tym poważnie - zwróci się.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2011, 17:06:47 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Niestety nie wielu zdaje sobie z tego sprawę. Większość myśli, że niczym Guns'n'roses wiedzie za friko na chuju do raju  ::) Przecież obecnie na feście typu ozzfest nawet kapela pokroju arch enemy płaci za udział. Trzeba to traktować jak wykupienie reklamy w poczytnym periodyku...
Leweoczkomisiarysia

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Cytat: m4ody
Większość myśli, że niczym Guns'n'roses wjedzie za friko na chuju do raju
Idzie do cytatów miesiąca sezonu :D
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2011, 17:55:11 wysłana przez birthmark »
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Kurwa, teraz żałuję, że się nie zgłosiłem na kasting...a w pizdu :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ciągle masz szansę w Atrosis! I termin jeszcze nie minął, i bliżej, tylko musisz robić te damskie miny i się popłakać jak wygrasz.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Mangini tour kit  :o

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ale i tak nie przebija połowy Bozzio.
Paczki z głów!

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie do tych central bo bokach?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Nie jestem pałkerem, ale pewnie obraca się na stołeczku o 90st. i dalej ma do dyspozycji 2 centrale, a inne bełbełki i talerze.
Paczki z głów!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
A według mnie to on gra w dwóch zespołach na raz:)...

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie do tych central bo bokach?
Mówił o tym w którymś z wywiadów - one mają różne wielkości -> różne brzmienia. Jak jest szybka nawalanka na podwójnej to używa centralek z lepszym "klikiem", a jak jest soczyście, ciężko i wolne to może użyć dużej centrali z lepszym dołem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel