Autor Wątek: Machette - Nowa rodzima marka ?  (Przeczytany 26823 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
W ustosunkowaniu do poprzedniego posta.  :)

Zastosowanie MASS:
 Niskie wartości, sound - chirurgiczny/precyzyjny.
 Im więcej, tym sound - grubszy/brudniejszy.

Spoiler

PRESENCE - to sekcja końcówki mocy. Nie słyszałem jeszcze grata który, w tak skrajnych ustawieniach, zachowałby się inaczej. W tym konkretnym wzmacniaczu, zakres PRES jest bardzo wydajny i zdecydowanie bardziej niż "wystarczający".

Ważna informacja, to nie jest amp, gdzie słusznym ustawieniem jest - wszystkie gały na max i pizda, ogień. Warto dyskretnie korzystać z potków, bo jak zwróciłeś uwagę - EQ ma spory zakres. 
Tutaj wszystko ma zapas. Z założenia to model, o więcej niż jednym obliczu, zastosowaniu. :)


Weźmy też poprawkę, że nie wszystko co "czuć" stojąc obok, z łatwością usłyszymy w nagraniu - zbyt dużo zmiennych.

 Gdy wzmak wróci do mnie, wrzucę coś z innymi śladami - może te są lekkim ograniczeniem. 
Jakieś propozycje?


Tymczasem:


 

 

Ok to napisze jaśniej

Mass - nie słychać różnicy - żeby nie było odsłuchane na porządnych słuchawkach. Chyba Orange toz słyszał ze nie słychać :)

Gain - brak początku jest 0 a potem 4 czyli brak opcji low gain/crunch potem od 8 już jedzie dla mnie bardzo podobnie wiec znowu dla mnie brak słyszalne różnicy

EQ - jest jak cza szeroki zakres fajnie

Presence - za duży skok na końcu od 0 idzie płynnie a porem jeb 8-10 = 10-20 wiec coś jakby wartości potkow albo ich zakres nie banglal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
7974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2011, 20:02:27
wysłana przez blackdahlia
4 Odpowiedzi
1535 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen
64 Odpowiedzi
17758 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2015, 18:49:28
wysłana przez purpleman
46 Odpowiedzi
10912 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2022, 20:39:34
wysłana przez Dale Cooper
2 Odpowiedzi
1792 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2022, 18:48:45
wysłana przez Bjørn