Autor Wątek: [FAQ] Sciaganie sprzetu z USA  (Przeczytany 134388 razy)

Offline freakguitar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 120
    • Wielki Naćpany Wilk
Cytuj
Jakby babka miała wąsy...
Jeśli czujesz się wykorzystywany do opuść ten kraj i nie pierdol jak Ci tu źle.
Kolejny przypadek, który woli kombinować i oszukiwać żeby tylko jemu było dobrze.
Nie stać Cię na legalne zakupy to nie kupuj. Nie okradaj mnie, siebie i swojej babci przy okazji.
Wali mnie to, że "straciłem potencjalnego klienta". Takich "potencjalnych klientów" to ja wolę unikać.

Legalnie to nasi urzędnicy mnie już kilkukrotnie "Wycyganili". Napisałem parę postów wcześniej jak z przedmiotu o wartosci 350 dolarów płaci się 155 dolarów podatku tutaj na miejscu - oczywiscie przeliczając na złotówki. Jeżeli to jest legalne to znajdź mi taki kurs walut, dolar na tamten dzień stał 3,11 zł.  Wspomniane wyżej doliczanie 60zł za dostawę z Warszawy do Gdańska.. Do tego raz mi zajebali gigbag... To jest uczciwe? Chyba tylko wg. Cygana.

PS> Już kiedyś próbowałem to zliczyć.. Z naszych jebitnych podatków dziurę budżetową można łatać raz na tydzień. Tylko tutaj za samo łatanie państwo sobie dolicza podatki i premie... I tak bez końca.

ps 2. Nie porównuj nas do Norwegii. Możę w Norwegi podatki są podobne, ale poseł nie pobiera obiadowego, paliwowego, utrzymania kancelari i biura, a do tego pensji. Za wszystko płaci z własnej kieszeni.
Im więcej gratów tym większe prawdopodobieństwo, że coś się zepsuje.
A im mniej progów tym lepszy dostęp do wyższych pozycji.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
13840 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2009, 11:00:27
wysłana przez leszekblues
50 Odpowiedzi
26378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2009, 13:39:04
wysłana przez pele
12 Odpowiedzi
12116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2010, 23:15:21
wysłana przez mleko
10 Odpowiedzi
5574 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2012, 22:10:55
wysłana przez Zbir
14 Odpowiedzi
8556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 22:56:15
wysłana przez gitzenon