Autor Wątek: [NGD] Les Paul Supreme made in China :)  (Przeczytany 49940 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oczywiście ze robienie kopii rzeczy które mają zastrzeżone wzornictwo jest złodziejstwem.

Być może, a nawet na pewno, większośc z Was nie pamieta ( Yony na pewno pamieta ;) ) czasów, gdy nasz kochany kraj zalewany był sprzetem audio video produkcji mocno podejrzanej o szumnie brzmiących nazwach np: Panasoanic  z odzieży Wrengler itp zachowana czcionka i stylizacja napisów. I ja osobiście mam problem właśnie z czymś takim, gdyż albowiem co następuje. Firma pełno prawna nie wstydzi sie swoich wyrobów oznacza je swoim logo by wszyscy wiedzieli co kupują, daje gwarancje (przynajmniej czysto teoretycznie), gwarantuje jakość komponentów i ich trwałość. Firma która podszywa sie z logo do złudzenia podobnym do oryginału, często gęsto nie ujawnia swoich danych, nie wiadomo kto i gdzie to wyprodukował, nie gwarantuje zadnych parametrów. Made in Chrl , gdzie tego szukać, to samo z resztą dla mnie jest made in EU.
Nie spotkałem firmy która ujawnia swoje prawdziwe dane oznaczając swoje produkty w/w sposób.
Będąc na messe widziałem tyle firm które swoją produkcję opierały na kształtach fendera i LP, ze spór o to jest jak spór o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Jednakże ciekawy jestem co by się działo gdyby te firmy przyjechały z takim logo na główce i z taką stylistyką napisu ja dwie największe firmy na tej wystawie, no ciekawy jestem ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2013, 12:01:06 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
15091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 14:17:59
wysłana przez Guziel
21 Odpowiedzi
12034 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 15:11:16
wysłana przez Leon
17 Odpowiedzi
10657 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2010, 04:05:51
wysłana przez Radek M
10 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 08:56:36
wysłana przez Yony
58 Odpowiedzi
25591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 20:46:15
wysłana przez Leon