Autor Wątek: [NGD] Les Paul Supreme made in China :)  (Przeczytany 49832 razy)

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Ej Panowie nie bądźmy takimi purystami!
Wg mnie ta chińska kopia wygląda bardzo dobrze, sam bym brał taką, ciekawi mnie brzmienie.
A nawet jak by nie było fajerwerków z brzmieniem  to ...
Spoiler
Fekal Party

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Ta gitara jest tak samo piękna, jak 40 000 wyświetleń na jutubie, które można kupić na ebayu za 10 funtów.
Bez gratulacji.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 15:00:52 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
polecam - koles dobrze gada:

« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 15:42:21 wysłana przez glowa-glowa »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
WAT


co jeden to lepszy. ja jebie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Z pozdrowieniami dla przyszłego, czwartego własciciela tego wiosla, który kupi to za ciezkie pieniadze myslac, ze to oryginalny Gibson.
Ale przeciez nie ma problemu, od razu zglosi i zwroci - w koncu po zagraniu jednego akordu bedzie wiadomo, ze to nie Gibson. (ironia).

Oczywiscie to nic fajnego kupic podrobe za ciezka kase, sam fakt podrabiania jest hujowy, ale musze przyznac, ze mi sie to po czesci podoba -w pewien sposób niszczy mit, ze droga gitara musi byc lepsza i w ogóle całe pierdolenie o Gibsonach. Jezeli ktos gra przez dluzszy czas na chinczyku i dopiero potem dowiaduje sie, ze to podroba to swiadczy o tym, ze chinole nie sa takie zle. Gdyby wszystkie chinole byly kompletnie hujowe i bez startu do Gibsonów to nikt by nie mial problemu - w koncu po otrzymaniu gitary byloby wiadomo co to jest i w normalnym kraju mozna by bylo zwrocic.

Co do kolekcjonowania to nikt nikomu nie broni ale wlasnie przez takich ludzi jak i kasiastych gosci ktorzy traktują to jako inwestycje gitary kosztują tak duzo. Kupi taki palant edycje limitowana a potem sprzedaje drogo, nawet z pudla nie wyjmie. Czysty biznes, tylko gitarzysci traca. Calkiem serio mowiac widzialem watek w ktorym takie typy płakały, bo Gibson  znowu wypuscil LP w jakims wykonczeniu ktore wczesniej bylo limitowane i CO TERAS.

BTW. Co do logo to jest to ATUT. O dziwo mam wrażenie ze najlepiej wykonane sa gitary z Korei jezeli chodzi o wykonczenie. W tych z USA czasem mialem jakies niedoróbki. I niektórzy wtedy mowili: ale wiesz, to ręcznie robione. :d Ta sama wada w chinczyku bylaby odebrana jako hujowosc, ale z USA to juz nie, recznie robione i jest zajebiście.

Tu Gibsą co kupilem od Zorra:
https://picasaweb.google.com/102949638054079986143/Gibson#5709695471905540770
https://picasaweb.google.com/102949638054079986143/Gibson#5710528529219948674
https://picasaweb.google.com/102949638054079986143/Gibson#5710528490394756050
Jak dla mnie ten Supreme wygląda lepiej.


popłakałem się ze śmiechu


Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
glowa-glowa - SevenStringowy wodzirej. Jakiego posta nie napisze, od razu jest rozpierdol i wszyscy się bawią.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
teeee też mam taki zaczesek teraz :) :) :) - a tak serio QWA wtedy dym bo tak, teraz robię NGD (co z tego, że kopia Chińska) i znowu źle ... okres macie czy chomik komuś zdechła ...

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Z pozdrowieniami dla przyszłego, czwartego własciciela tego wiosla, który kupi to za ciezkie pieniadze myslac, ze to oryginalny Gibson.
Co do kolekcjonowania to nikt nikomu nie broni ale wlasnie przez takich ludzi jak i kasiastych gosci ktorzy traktują to jako inwestycje gitary kosztują tak duzo. Kupi taki palant edycje limitowana a potem sprzedaje drogo, nawet z pudla nie wyjmie. Czysty biznes, tylko gitarzysci traca. Calkiem serio mowiac widzialem watek w ktorym takie typy płakały, bo Gibson  znowu wypuscil LP w jakims wykonczeniu ktore wczesniej bylo limitowane i CO TERAS.

Nooo... a kompletne chuje to goście co kolekcjonują stare samochody!!! Kiedyś, jak ich nie było w PL, to mój ojciec kupił malucha za jedną pensję, a teraz ni chuja! Tak gnoje wywindowały ceny aut w górę.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 19:05:48 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
teee a tak nie jest :) ... popatrz na ceny BFG jak weszły kosztowały mniej niż Gibson Les Paul Sturio np. Wine Read, a teraz QWA zrobili, że niby limitowana produkcja i kosztują swoje, a jak pisał ktoś na forum - wykonanie DODUPY :)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
teee a tak nie jest :) ... popatrz na ceny BFG jak weszły kosztowały mniej niż Gibson Les Paul Sturio np. Wine Read, a teraz QWA zrobili, że niby limitowana produkcja i kosztują swoje, a jak pisał ktoś na forum - wykonanie DODUPY :)

Sam jesteś, za przeproszeniem, do dupy. BFG to taki danse macabre wśród gitar, trzeba umieć docenić wszystko co w nim jest. Nie ma piękniejszego LP niż BFG.

Spoiler

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
To masz już PRS Lee Sung, Gibsung, Te-leecastera, jeszcze kilka i będziesz miał wszystkie kopie świata.


Spoiler

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
dzięki za troskę, ale na chwilę obecną 100% zadowolenia ... nie wierz we wszystko co czytasz i słyszysz bo prawdę można prze-kolorować :) ...

temat jak zawsze (z moim szczęściem) ucieka od sedna :) ... no nic taki los :)


Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Za poprzednie tematy powinieneś dostać bana do końca świata. A za ten jeszcze dwa dni dłużej. Ale to tylko moje zdanie.
mniut i piah

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
A ja chciałbym coś takiego ograć, chociażby po to, żeby wyrobić sobie zdanie.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jesteś pewien że mahoń?:)

I tu kolejna kupa, w nomenklaturze, już nie używają określenia Agathis czy Nato, wszystko wrzucają do worka "mahą". I nie tylko Chińczyki, ale coraz częściej widać wiosła ok 1kPLN i niżej, gdzie jest napisane mahą, dla mnie delikatnie ujmując jest to podejrzane. Z drugiej strony np. agathis ma dość fajną charakterystykę (jak na wiosła 500-1000PLN nowe), ale sustain wioseł które miałem z tym drewnem był, no śmieszny... eh... po co to piszę? :P
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Czemu mam wrażenie, że z nas wszystkich to autor tematu bawi się najlepiej? :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czemu mam wrażenie, że z nas wszystkich to autor tematu bawi się najlepiej? :P

Bo ma w dupie trollowanie i złośliwe gadanie. ;) Cieszy się z wiosła. I tak ma być.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
No tyle to zdążyłem sam wywnioskować. Jeszcze raz - pewnego rodzaju podziw za totalnie wyjebane w nieżyczliwych ludzi.

Inna sprawa że jedni i drudzy mają rację.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Połowę boli dupa, bo sami by chcieli mieć takie wiosło. Chociażby żeby sobie na nie popatrzeć, jeśli nie będzie grać jakoś bajecznie. Nie zapominajmy, że tu jest Polska. Ludzie mają marzenia zachodnie, a zarobki wschodnie, więc niestety takie sytuacje są dość częste. Mi się ten LP podoba. Czegokolwiek kopią, by nie był. Niech sobie chłopak gra, niech go cieszy, a innym dupa dogorywa.

A jeśli ktoś pokusi się na to wiosło i kupi je od kogoś na allegro, to będzie tylko oznaczać, jak bardzo ta gitara nie jest dla niego, skoro nawet nie wie, co kupuje.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mam wrażenie, że poziom inteligencji na tym forum ostatnio coraz bardziej spada.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
poczekaj na chińskie kopie Skervesenów ;D

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Mam wrażenie, że poziom inteligencji na tym forum ostatnio coraz bardziej spada.
A ja mam wrażenie, że ciągle są flejmy o pierdoły. Możę tak było zawsze - nie wiem. Jestem świeżak, więc w sumie nie powinienem mieć zdania.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
A mi się podoba. Chuj, że chińczyk. Jak chce go sobie zostawić, to gratulacje i have fun.

I niech kurwa jakiś pajac mi nie powie, że z Chin nie wychodzą perły tylko same buble. Zapierdole za tego Supreme i mojego SZR.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A jeśli ktoś pokusi się na to wiosło i kupi je od kogoś na allegro, to będzie tylko oznaczać, jak bardzo ta gitara nie jest dla niego, skoro nawet nie wie, co kupuje.

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
15029 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 14:17:59
wysłana przez Guziel
21 Odpowiedzi
12011 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 15:11:16
wysłana przez Leon
17 Odpowiedzi
10638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2010, 04:05:51
wysłana przez Radek M
10 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 08:56:36
wysłana przez Yony
58 Odpowiedzi
25401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 20:46:15
wysłana przez Leon