Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 176762 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Zakończyłem "Reacher". Oceny na IMDb powyżej 8, dobry autor, chciałem zobaczyć w tej roli kogoś faktycznie wielkiego, jak w książce (195cm), a nie absurdalnie obsadzonego T. Cruise (170cm :facepalm: :facepalm:).
I rzeczywiście: bardzo dobra rozrywka, dobry balans napięcia, humoru, nawalanki, a nawet gore, są zwroty akcji i zajebisty odcinek finałowy. Polecam! :)


Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 304
Euforia sezon 2 - jest mega!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Ktoś już obczajał? Trailerek, że łzy w oczach:

Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 304
Jestem po dwóch odcinkach Tokyo Vice - moim zdaniem zapowiada się dobrze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Po pierwszym - też tak myślę :)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 509
  • Venus as a goodboi
Euforia sezon 2 - jest mega!

A moim zdaniem lipa w porównaniu z pierwszym. Bardzo nie podoba mi się kierunek, w którym poszła większość postaci... (poza Calem, Rue i może Fezem) Na pewno obejrzę jeszcze kolejny sezon, ale już bez takiej ekscytacji, jaką czułem w stosunku do odcinków specjalnych i drugiego sezonu zanim się nim zawiodłem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Uuuuu... Shiiit! :headbang:

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Chyba podpada pod serial 😉 I mam faworytów 😉

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Miłość, Śmierć i Roboty, sezon bieżący (jak wino :D)

10/10, a szczególnie odcinek "Jibaro". W głowie niemieszcząca się grafika.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2022, 13:15:55 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.
Obi-Wan Kenobi czy tam Kenobi, jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi. Jesteśmy po finale no i...

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2022, 13:54:19 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
I jest! Czekałem 2 lata, nawet miałem przypomnienie w kalendarzu!

Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 509
  • Venus as a goodboi
Obi-Wan Kenobi czy tam Kenobi, jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi. Jesteśmy po finale no i...

Spoiler

Spoiler

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 304
The Boys - miazga!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Miazga totalna! Właśnie lecę bieżący sezon! :headache: :o :D :D :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 509
  • Venus as a goodboi



Nie mogę się doczekać finału, jazda bez trzymanki. Herogasm trochę overhyped (czytalem jeszcze wcześniej komiks, więc spodziewałem się mocniejszej jatki), ale ogólnie sztos.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
The Terminal List, 2022
No, chopy i dziouchy, chyba pierwszy raz wyszło, że spodziewałem się 6/10, a jest 8,5/10.
Polecam!

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Finał "The Boys" proszę Państwa. Jakieś 10/10.
Za: odwagę scenarzystów żeby wprowadzić komiks taki jaki jest.
Za: zatwierdzenie przez zatwierdzających pracy scenarzystów.
Za: efekty specjalne
Za: rozwój postaci
Za: całokształt.

Jeszcze raz: 10/10. Jeśli chcesz wspaniałego serialu, to znalazłeś.

I doceniam geniusz aktorski wszystkich, ale szczególnie, wbrew pozorom Anthonego Starra.






ED
: teraz oby to było na zbliżonym poziomie:






« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2022, 00:50:49 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Resident Evil czyli Nikczemny Lokator od Netflixa

Skusiłem się, bo filmy były całkiem spoko w swojej kategorii, przynajmniej pierwsze dwa.
Nie róbcie tego błędu i zyskacie łącznie 7-8 godzin aby porobić cokolwiek innego.

Pomijając różne wątki "progresywnej polityki" obecne w serialu a nic nie wnoszące do fabuły: serial ssie.
Niewiarygodne, że z takiej ilości materiału źródłowego jak filmy i gry można zrobić coś tak bezpłciowego z zupełnie płaskimi postaciami.
Niech Was nie zmyli pierwszy odcinek - to jest jedyny obok finałowego gdzie jest trochę akcji. Jeżeli chcecie strzelaninę do zombie to trzeba szukać w innym miejscu.
Ilość emocjonlanych pogdanek pomiędzy bohaterami bije na głowę nawet Walking Dead (które przestałem oglądać lata temu z tego właśnie powodu).
 
Dodatkowo jedna z lini czasowych w fabule ciągnie się przez cały serial, w wyniku czego mamy takie nastolatkowe kino o lekkim posmaku zombie.



Tokyo Vice

Po 10 minutach pierwszego odcinka zorientowałem się, że czytałem w tym roku książkę na której podstawie powstał serial. Miłe zaskoczenie, ponieważ bardzo mi się podobała.
Tak samo serial, klimat fajnie się sączy, dobrze zbudowane postacie, dodatkowo dla mnie to była taka trochę sentymentalna wycieczka po ulicach Tokio :)
Polecam.
Podobno drugi sezon jest w planach.



Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 509
  • Venus as a goodboi
Ugh, podpisałem się pod petycją, żeby zdjęli to barachło z Netflixa. Tych ekranizacji z Miłą Jovovich w roli głównej też jakoś specjalnie nie lubiłem, ale to jest złe nawet jak na ekranizację gry. Absolutna padaka. Z kolei polecam Netflixowy dokument o Woodstocku ’99. Nie jest idealny, ale dużo lepszy od tego HBO i ogląda się bardzo łatwo i przyjemnie.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 351
    • CTG TV
A jak tam Sandman? :>
mniut i piah

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
A jak tam Sandman? :>

W porównaniu do tego na jakim poziomie zekranizowali American Gods to straszna kupa, bardzo biednie to wygląda.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 351
    • CTG TV
Ja się poddałem po pierwszym sezonie Bogów, choć to jedna z moich ulubionych książek.
Sandmana wciągnęliśmy w dwa dni i imo wyszło naprawdę niezle. Bardzo blisko komiksów. Nie licząc ogromnej ilości wątków seksualnych różnej treści.
« Ostatnia zmiana: 15 Sie, 2022, 16:18:42 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
przecież amerykańscy to już była straszna kupa, średnio oparta na książce, z tak irytującymi aktorami, że wymiękłem gdzieś na piątym odcinku. Żona oglądała dłużej, ale chyba też drugiego sezonu nie zmogła do końca.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."