Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 176780 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach
« 09 Paź, 2010, 23:41:13 »
Jest wątek filmowy to niech będzie i serialowy. Najwyżej wywalę potem :)
Otóż jestem fanatykiem seriali. Skończonym.
Nie będę wymieniał co oglądałem do deski do deski za to mogę wymienić co aktualnie mam na tapecie

DEXTER - 5 sezon. No jakże by inaczej. Uwielbiam jego rozterki, ale mistrzem drugiego planu jest Debra, siostra Dexa. Tak wulgarną laską to nawet moja była żona nie jest :)

SONS OF ANARCHY - S03; serial o harleyowcach handlujących bronią i pilnujących, aby w ich miasteczku nie zagnieździły się dragi i korporacje

RUBICON - sezon 1. Ciężko powiedzieć. Generalnie historia faceta, który pracuje w agencji wywiadowczej, ale takiej analitycznej a nie operacyjnej, który zaczyna się orientować w jakimś bliżej nie rozpoznanym spisku. Mega wciągające.

HOUSE M.D. - S07; chyba nie muszę tłumaczyć kto zacz :)

GREY'S ANATOMY - S07; czasem śmieszne, czasem straszne, ale zajebiście się ogląda.

SUPERNATURAL - S05; oglądam z rozpędu. Ale poprzednie dwa sezony miażdżyły. Zajebiste efekty, wciągająca historia, mimo, że o duchach.

SMALLVILLE - S10; wiem, trochę wstyd. Ale po pierwsze uwielbiam komiksy i superbohaterów, po drugie zdzierżyłem 9 sezonów to 10-go mam nie obejrzeć?

THE VAMPIRE DIARES - S02; jak wyżej, tylko razy 5. Połowa pierwszego sezonu to typowe gówno dla nastalatek. A potem zaczęto odrywać głowy, palić zwłoki itp. No oglądam. Lepsze trochę od M jak Małość i może dlatego mnie zainteresowało.

WEEDS - S06; też oglądam poniekąd z obowiązku, ale polecam każdemu. Niezłe teksty, fabuła może przysiadła nieco w ostatnim sezonie ale finał S05 tak skopał dupę, że muszę jechać dalej :D

FRINGE - S03; troszkę może podobne do X-Files ale jak główna bohaterka nagle znajduje się w WTC w 2010 roku...

No i dwa niedoścignione wzorce.
SPARTACUS. BLOOD & SAND
FIREFLY

Kto nie oglądał ten frajer :)

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Dexter
Californication
Friends
The Black Donellys
made of hate

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
The Black Donellys
A co to i o czym? Bo pierwsze słyszę...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
House MD nałogo

od dłuższego czasu zbieram sie na dextera i mi nie wychodzi

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
The Black Donellys
A co to i o czym? Bo pierwsze słyszę...

To był taki 12 odcinkowy serial o realiach grup Irlandczyków w USA i ich walce o mafijną dominację nad Włochami. Zajebisty klimat i dobre pomysły. Szkoda, że było tylko 12. Niemniej polecam sobie zobaczyć The Black Donnellys, bo warto. Napewno lepsze niż gorsze :D
made of hate

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Bardzo bardzo polecam "Marzenia i koszmary" na podstawie opowiadań Kinga. W końcu coś czego nie było, każdy odcinek zaskoczy Was, gwarantuję.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 355
    • CTG TV
Hieh, na tapecie mało ale podobnie, House i Supernatural ;)
Czekam na Californication i muszę nadrobić True Blood bo mi się nie chciało na bieżąco oglądać :P
No i Spartacus! Genialny serial :) Szkoda, że nie będzie kontynuacji w tej samej obsadzie. Mistrz Kapui niestety nie może pokonać raka :/

Z seriali zakończonych, niby dziecinada ale Malcolm in the Middle to jest coś co warto zobaczyć :D
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2010, 00:18:52 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Standardowo: House MD, Dexter, Californication (3 sezon ssie, ale 1 i 2 genialne)
Klasyka: Robin of Sherwood (genialna rola ś.p. Roberta Addie), Crossbow (dawno, dawno temu, jak ktoś chce to odkurzyć, to jest na YT), Drużyna A (w tym serialu nikt nikogo nie postrzelił, a samochody przewracały się zawsze tak samo) i MacGyver :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ja tez w sumie jestem fanem seriali, hcoc nie mam czasu niestety. Ale wyglądalo to tak

Prison Break - każdy wie o co chodzi, sezon 1 fajny, 2 obejrzałem z rozpędu po 1, ale 3 znów fajny. 4 poleciał już z ciekawosci, bo wiedziałem ze to już będzie koniec. Serial miło wspominam :)

Heroes - Fajna bajeczka o ludziach z mocami nadprzyrodzonymi. Świetnie mi sie oglądało, ale gdzieś przy 2-3 sezonie przestałem oglądać

House - obejrzałem kilka odcinków, jakos mnie nie porwało strasznie. Oglądało się przyjemnie, ale schematyczność odcinków była trochę wnerwiająca

True Blood - świetny serial o vampirach, wilkołakach, wróżkach etc. Fajne poczucie humoru, odważne sceny seksu (jak na serial), troche horroru i fabuła fajnie połączona, bez mdłego pierdolenia

Persons Unknown - wielki spisek. Ludzie są porywaniu i zamknięci  miasteczkach, rządzi tym wszystkim wielka korporacja. Scenariusz oklepany, ale fajnie serial zrobiony, więc oglądam.

Scrubs - mój ulubiony serial. Mega sypatyczny, bardzo fajne poczucie humoru, nabijają się sami z siebie, z Housa etc. 9 sezonów bardzo fajnych było, 10 już trochę zamula, bo nie był planowany, miało sie skończyć na 9 i naprawdę fajny finał zrobili (aż łzy w oczach miałem). 10 bez rewelacji, już nie śledze

Family Guy - mój ulubiony serial-bajka. Chyba nie musze przedstawiać. Świetny, oglądałem po kilka razy każdy z sezonów i nadal mi sie nie nudzi.

Monty Python's flying circus - mistrzostwo. Czterdzieścikilka odcinków zajebistego brytyjskiego humoru. Tylko dla ludzi inteligentnych. Dla reszty jest Benny Hill ;)

Little Britain (UK) - amerykańskich jeszcze nie widziałem, ale brytyjska wersja jest godnym nastepcą Monty Pythona. chyba nie wyszło więcej niż 3 sezony, ale i tak zajebiscie mi się to oglądało :D

Więcej nie oglądałem, może kiedyś X Files, ale to było bardzo dawno :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Podpisuję się pod Maćkiem (z wiewiórą) plus The IT crowd - zajebisty serial, ale znam tylko 3 sezony, nie wiem, czy kręcą dalej (zapewne po napisaniu odp zajrzę do Cioci Wiki sprawdzić co i jak). poza tym widziałem pierwszą serię prison break, i kilka odc. Spartakusa. No i Pacyfik.

ED: W tym roku ruszył czwarty sezon The IT Crowd.
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2010, 09:06:58 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Pele sam ssiesz! Californication nie ma słabych momentów :D To jeden z tych seriali które po prostu same weszły. Tak od niechcenia.
Teraz nadrabiam zaległości w Dexterze. Pierwszy sezon potwornie się męczyłem, drugi zaskoczył w połowie i na razie trzyma mnie przy monitorze :) Supernaturala się fajnie ogląda, taka bajka w klimacie naiwnym ale teksty Deana kopią dupę.
Spartacusa obejrzałem jakiś czas temu i mam straszny gas na Vivę Biancę. Naprzód nie kumałem co się Yonemu tak podoba w tym serialu, ale po trzech odcinkach klikło i ostatni oglądałem ze trzy razy :D Co wkurwia to mało dyskretne używanie blueboxa i animacje komputerowe miasta. FUI.
Scrubs wyrwałem od Domasia jakiś czas temu (jako i Spartacusa), parę razy się z tym serialem zderzyłem jak byłem gdzieś gdzie mieli Comedy Central i się podobało. Po dwóch sezonach mogę orzec - podoba się po całości :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
To Wy chyba zycia nie macie :P

True Blood-bo jako satyra na wszelkie filmy o wampirach rewelacyjne, jakby chciec ogladac na serio, to raczej przyciezkawe. No i Eric... <3.

Dexter-nie wiem w sumie dlaczego, ale serial jest rewelacyjny. Swietnie zagrany, swietnie napisany, z wyrazistymi postaciami na kazdym planie... Tylko Rity nie lubilem :P.

House-raz na pol roku, jak wychodzi sezon na DVD, to ogladam caly w przeciagu ~tygodnia, po czym przez pol roku nie tesknie-bo jednak na dluzsza mete troche nuzy. Choc zdarzaja sie odcinki wybitne.

Big Bang Theory-cotygodniowa dawka humoru, wcale nie az tak przejaskrawiajaca zycie typowego fizyka (czy tez wannnabe-fizyka) ;P.

Mentalista-dlugo trwalo, zanim sie przekonalem, ale wreszcie polubilem. Dosc specyficzny serial z poczatkowo irytujacym glownym bohaterem, ale od czasu do czasu jakis losowy odcinek sprawia przyjemnosc.

X-Files-lecialo podczas wakacji na Sci-Fi Channel, wiec jak bylem w domu, to punkt 10 przed tv i punkt 16 przed tv :>. Rewelacja i tyle, i want to believe :D.

Ranczo-bo tak :P

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A czemu nikt tutaj nie napisał o The L Word :D ?
Gdyby nie Mia Kirshner i fakt, że 50% serialu to sceny seksu to by ssał, a tak jest wybitny!
A poza tym to standard. Dexter, Californication, Weeds, The IT Crowd.
No i lubię oglądać seriale opowiadające o losach amerykańskiej młodzieży w koledżu :D
The OC(bezdennie głupia fabuła), Gossip Girl(jeszcze głupsza)... ale dobrze się ogląda ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
U mnie cotygodniowo na ekranie gości "Dexter" i "House". Jak widzę w TV to chętnie obejrzę jeszcze "Californication" i połowę ramówki Comedy Central, z "Jak poznałem Waszą Matkę" na czele.
 
Z Dexterem jestem na bieżąco (Yony, jest już gdzieś 3 odcinek 5-go sezonu?)
Z tego co wiem to premierowy odcinek emitują w niedziele, może będzie późnym wieczorem.

locco

  • Gość
wszystko fajne, chlopaki, ale..


STARGATE SG-1

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Two and a Half Man, fajny serial komediowy z charlim sheenem
Lostów nie dawno skończyłem oglądać
Big bang theory
swego czasu herosów oglądałem
Californication
chyba tyle, z tych wyżej jak ktoś lubi komedie to na pewno dwóch i pół mu się spodoba, dziwie się ze nikt wyżej tego nie ogląda, może przeoczyłem
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Próbuję oglądać seriale, ale jakoś mi to nie wychodzi... Posmakowałem Dextera, Californication, House'a i parę innych, ale jest tylko jeden serial, który sprawił, że raz w tygodniu, wieczorową porą wsiąkałem i nie można mnie było znaleźć. Jest to "Glina" Pasikowskiego.
likmapusy

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Two and a Half Man, fajny serial komediowy z charlim sheenem
Niegłupie, czasem na to trafię na TVN7 u rodziców. Poza tym Drew Carey Show, a ja nie lubię seriali.

Ejże, a jakieś seriale internetowe? (z ang. "web series") - na przykład Mr. Deity Uwielbiam go i polecam. Tzw. begging segments, które są po każdym odcinku również :)

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
kiedyś Southpark i Włatcy Móch, ostatnio tylko Lie to me

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
How I met your Mother i Familly Guy. Kiedyś oglądałem Heroesów ale tylko do 3 sezonu.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Jest to "Glina" Pasikowskiego.

Jedyny serial, który oglądam mniej więcej raz na 3 miesiące. Nie będę wymieniał starych, polskich produkcji, bo jest tego sporo, a na bieżąco w ogóle nie jestem, gdyż mnie to nie interesuje. Np. "Dr. Dom" oglądnę na pewno, ale dopiero wówczas, gdy ostatni mój znajomy przestanie mówić o nim. Ściągać mi się nie chce, a TV i tak nie oglądam. Ale "Glina" miażdży.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
wszystko fajne, chlopaki, ale..


STARGATE SG-1
Baaaa. Wszystkie 10 sezonów wciągnąłem. Czekałem aż zostanę sam w biurze i ściągałem kolejny odcinek. Specjalnie po to głośniczki wydębiłem od firmy :D
Oczywiście SGA też obejrzałem. A teraz jest Stargate Univese. Totalnie inny od poprzedników. Ma mega duszny klimat, czasem dwa odcinki z rzędu prawie nic a potem nagle taki UGHHHH po kopniaku w żołądek. Wypasik. Lubię naprawdę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Miasteczko Twin Peaks :headbang:

Simsonowie

South Park - nie wiem ile odcinków, ale 6 płyt ;)

Kiedyś intensywnie, a teraz (wszystkie) sporadycznie lub już nie lecą:

Dr Dom

Usta usta (Wojciech Mecwaldowski jest genialny!)

Glina

Prizon Brejk
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Ja lubię:
Twin Peaks (to najbardziej)
X-Files (to zaraz po TP)
Sliders
House MD
Dr Who
The Pretender
Stargate
Star Trek
Space: Above and Beyond
Friends
CSI Las Vegas
Cold Case
Edit. Zapomniałem o Monty Pythonach (jednak to wolę bardziej od TP) ;)
Wszystkie klawe. Życia by zbrakło jakby tak siąść i oglądać cały czas. Jak jakiś pominąłem to dopisze później ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2010, 12:24:39 wysłana przez Zomballo »

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
A M jak miłość, Usta Usta, itd. nikt ?  :P :P :P
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl