Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177918 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
« Ostatnia zmiana: 14 Sty, 2017, 00:11:16 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Jak dla mnie Taboo daje radę (przynajmniej po 2 odcinkach) bardzo fajny klimat, czekam aż się trochę historia rozkręci bo teraz sam sobie narobilem oczekiwań.

Jedyny minus to niektóre dialogi. Wiem, że miało być mrocznie ale wyszło jednocześnie trochę pompatycznie, a trochę soap-operowo

Wysłane z mojego S56 przy użyciu Tapatalka


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Wczoraj w ramach choroby postanowiłem poczuć się jak kobieta z okresem, tylko bez okresu: wrypałem się pod kordłe z grzanym winem i włączyłem serial. Mówię o Bridge, tym co @theremin polecał. To ja już też polecam!



Uwaga, odcinki 2-godzinne! :o :facepalm: :headbang:
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Obejrzałem "Belfer" polski serial i daje rade mogę powiedzieć że polecam.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wczoraj w ramach choroby postanowiłem poczuć się jak kobieta z okresem, tylko bez okresu: wrypałem się pod kordłe z grzanym winem i włączyłem serial. Mówię o Bridge, tym co @theremin polecał. To ja już też polecam!

( Obraz usunięty.)

Uwaga, odcinki 2-godzinne! :o :facepalm: :headbang:

 To wina wina ;D - na trzeźwo wszystkie odcinki mają gdzieś pomiędzy 57:30 a 59:45.

Obejrzałem wszystkie trzy sezony - rewelacja i nie zniża poziomu z serii na serię.

EDIT.  Dogrzebałem się w necie, że serial występuje w wersji 5x2h i 10x1h.
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2017, 23:21:33 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Wczoraj w ramach choroby postanowiłem poczuć się jak kobieta z okresem, tylko bez okresu: wrypałem się pod kordłe z grzanym winem i włączyłem serial. Mówię o Bridge, tym co @theremin polecał. To ja już też polecam!

( Obraz usunięty.)

Uwaga, odcinki 2-godzinne! :o :facepalm: :headbang:

 To wina wina ;D - na trzeźwo wszystkie odcinki mają gdzieś pomiędzy 57:30 a 59:45.

Obejrzałem wszystkie trzy sezony - rewelacja i nie zniża poziomu z serii na serię.

EDIT.  Dogrzebałem się w necie, że serial występuje w wersji 5x2h i 10x1h.
Netflix nie daje szansy, tylko 2h :).
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ze tez ja tego wczesnie nie ogladalem. Zajebiste to jest:

Zomballo

  • Gość
The Get Down
Pierwszy odcinek prawie 2 godziny i get down. Dla mnie klapa i stracony czas. Natomiast gimbaza i znawcy tematu musicali Disneya będą zachwyceni. To taneczne science fiction pozbawione potworów, laserów, statków kosmicznych, ufo i obcych, przeplatane denną poezją skleconych z kilku zdań bez ładu i składu. Myślę, że twórcy zażywali to samo co odgrywane przez aktorów z tektury postacie.
-14

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ze tez ja tego wczesnie nie ogladalem. Zajebiste to jest:
( Obraz usunięty.)

Poczekaj na odcinek z sieczką w barze.... :D Pękałem ze śmiechu. Poziom absurdu rozwala :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Wczoraj w ramach choroby postanowiłem poczuć się jak kobieta z okresem, tylko bez okresu: wrypałem się pod kordłe z grzanym winem i włączyłem serial. Mówię o Bridge, tym co @theremin polecał. To ja już też polecam!

( Obraz usunięty.)

Uwaga, odcinki 2-godzinne! :o :facepalm: :headbang:

 To wina wina ;D - na trzeźwo wszystkie odcinki mają gdzieś pomiędzy 57:30 a 59:45.

Obejrzałem wszystkie trzy sezony - rewelacja i nie zniża poziomu z serii na serię.

EDIT.  Dogrzebałem się w necie, że serial występuje w wersji 5x2h i 10x1h.
Netflix nie daje szansy, tylko 2h :).
Dziś będziemy kończyć ostatni póki co, czyli III sezon - nawet nie wiem, kiedy poszło te 30 godzin życia! Niczego nie żałuję! :)
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ze tez ja tego wczesnie nie ogladalem. Zajebiste to jest:
( Obraz usunięty.)

Poczekaj na odcinek z sieczką w barze.... :D Pękałem ze śmiechu. Poziom absurdu rozwala :D
To co w barze bylo, to nic w porownaniu do akcji w kostnicy. To powinno wejsc do klasyki kinematografii.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ze tez ja tego wczesnie nie ogladalem. Zajebiste to jest:
( Obraz usunięty.)

Poczekaj na odcinek z sieczką w barze.... :D Pękałem ze śmiechu. Poziom absurdu rozwala :D
To co w barze bylo, to nic w porownaniu do akcji w kostnicy. To powinno wejsc do klasyki kinematografii.

Ale scena w barze mi jakoś wyjątkowo podeszła :D Nie wiem czego to kwestia, może miałem dobry humor :D

Ale fakt, moment wejśćia w ciało poprzez odbyt... ZUO kurwa :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wczoraj w ramach choroby postanowiłem poczuć się jak kobieta z okresem, tylko bez okresu: wrypałem się pod kordłe z grzanym winem i włączyłem serial. Mówię o Bridge, tym co @theremin polecał. To ja już też polecam!

( Obraz usunięty.)

Uwaga, odcinki 2-godzinne! :o :facepalm: :headbang:

 To wina wina ;D - na trzeźwo wszystkie odcinki mają gdzieś pomiędzy 57:30 a 59:45.

Obejrzałem wszystkie trzy sezony - rewelacja i nie zniża poziomu z serii na serię.

EDIT.  Dogrzebałem się w necie, że serial występuje w wersji 5x2h i 10x1h.
Netflix nie daje szansy, tylko 2h :).
Dziś będziemy kończyć ostatni póki co, czyli III sezon - nawet nie wiem, kiedy poszło te 30 godzin życia! Niczego nie żałuję! :)
Nie wiem co ty pijesz ale kończę 5 sezon oczywiście po moim trunku  :) ale bez picia są dwa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ostatnio naprawdę niewiele... Na Netflixu są czy sezony. Znaczy się, że jesteś jakoś tak w roku 2020 (sezon IV ma być w 2018).
A... co pijesz? ;)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Właśnie mi się przypomniało, że obejrzałem jeszcze przed sesją nowy sezon Sherlocka - Jeżu, jakie to słabe! Ni to Bond, ni to Sherlock - bardziej niskobudżetowy dr Who. Zdecydowanie nie polecam, powinno się skończyć na Moriartym, jak mieli tak zepsuć reboot. 4/10

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A ja się nie zgodzę i polecę, fajna koncepcja nowego sezonu. Kilka scen może faktycznie niepotrzebnych ale całość moim zdaniem baaaardzo spoko. Aczkolwiek widzę że jest dokładnie pół na pół. Jednym wchodzi w chuj, drudzy znienawidzili... Ja i tak czekam na kolejny sezon (mimo tego że mówią że nie będzie to jebać ich, czekam na kolejny sezon :D )

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Wśród moich znajomych opinie też są raczej spolaryzowane. Ale ja się zawiodłem fest, szkoda, bo to jeden z lepszych seriali, jakie teraz wychodziły. IMO dodali teraz za dużo Sherlocka od Downey Juniora, Bonda od Craiga i całość miała za dużo w sobie "brytyjskiego pop-serialu" (zabrakło też kreatywnego wykorzystania CGI, w czym przodowały poprzednie sezony, tylko odgrzewanie kotletów z poprzednich sezonów i gołym okiem niskobudżetowe wybuchy na zielonym ekranie), co właśnie mi się skojarzyło z Dr. Who, którego nigdy nie lubiłem.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
A ja jestem bardzo na TAK jesli chodzi o Sherlocka.
Szkoda, ze tak malo czesci, ogladalo sie bardzo przyjemnie.
9/10
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664

Taboo
Fajne, za Toma zawsze propsy ;) Trochę akcja się wlecze ale całkiem fajny klimat.


Legion
Podobno na podstawie jakiś komiksów X-Men, być może nigdy nie czytałem. Pierwszy odcinek kupił mnie całkowicie, teraz trzeba czekać.
Zupełnie inny poziom realizacji niż pozostałe komiksy serialowe typu: Flash, Arrow itd.


EDIT:
Nie dajcie się nabrać na polską podróbkę Taboo i Hardego w TVN ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2017, 10:37:45 wysłana przez Pronounce »

Offline leonndgg

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Ja oglądam teraz Taboo :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Zacząłem Westworld. Wciągło mnie kompletnie. Pomysł w cipe palec

Posty połączone: 02 Mar, 2017, 00:29:53
Skończyłem Westworld. Mój mózg wycieka mi przez uszy. JA PIERDOLE JAKIE TO BYŁO DOBRE!!!
Dawno żaden serial mnie tak nie potargał emocjonalnie. Te wszystkie loopy... no kurwa po prostu nie mam słów. Chylę czoła i zdejmuję gacie. Doza wszelkiego rodzaju akcji jest po prostu idealna. Rozkmina jest przednia. Po prostu kurwa szok. Dzięki chopy żeśta to tutaj wrzucili!


« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2017, 00:29:53 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Lie to me



Jak zobaczyłem tylko, że główną rolę gra Tim Roth to wiedziałem, że będzie dobrze. Nie sądziłem jednak, że aż tak dobrze :) Przyjemny serial, z ciekawą fabułą i niekiedy z lekką powtarzalnością (jednak według mnie trudno zrobić 3 sezony bez pewnego schematu). Polecam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Panie, to nawet na dwójce leciało ze 4 lata temu. Świetna rola Rotha.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Skończyłem Westworld. (...) JA PIERDOLE JAKIE TO BYŁO DOBRE!!!
Jestem w trakcie. Możesz mie nie szpoilerować?! :D
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Skończyłem Westworld. (...) JA PIERDOLE JAKIE TO BYŁO DOBRE!!!
Jestem w trakcie. Możesz mie nie szpoilerować?! :D

A co ja zaspojlerowałem? Przecież nawet nie powiedziałem że Bernard.........

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***