Autor Wątek: Bash sidewinder MKV - przeciek prawie kontrolowany  (Przeczytany 142237 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Mogę mieć teraz Wróóbla ze sobą zawsze i wszędzie - i nic nie będzie mógł na to poradzić! :P
Paczki z głów!

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Jestem pod wrażeniem.
Spoiler

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ależ on ma dobre te lżejsze krancze! Teraz dopiero słyszę z nagrania.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Już miałem prześwięcić za brak sensownych próbek zielonego, ale na napisach końcowych się pojawiły w miarę przyzwoite. No!

Świetna robota, bardzo miło mi się to oglądało i słuchało. Fenomenalny wzmacniacz, charyzmatyczny prezenter, parady gitarowe pełną parą.

Biorę dwa.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Ja powiem tylko tyle, że ten film jest przeciekiem mega nie kontrolowanym...
Za...ny YT. Film miał być "unlisted" i właśnie widzę jaki się stał. Cóż cieszcie się  :) macie wcześniej.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wzmak i Wróbel "not giving a shit" miażdżą :D

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ja powiem tylko tyle, że ten film jest przeciekiem mega nie kontrolowanym...

Znajdź sprawcę i chłostaj! :) Nie ma co się martwić. Nie wyciekł na red tube :D Tu chociaż pójdzie dobra recka w świat (tak sądzę).
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
dobry test, pierwsze granie to the grudge od toola?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
pierwsze granie to the grudge od toola?
No coś na podobieństwo. Dawno tego nie słuchałem ale ubzdurałem sobie, że zagram.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Hej ho w dupie szkło - czary z mleka.

Jak zwykle mnie rozbawiłeś Wró :)

Przyznam się, że mam lekki GAS na mkV.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cipo wiem, że jako francuz, który posiada/posiadał jedne z najbardziej pożądanych wzmaków przez prostych gitaruli - stwierdzam autorytatywnie, że (a trzeba nadmienić, że dostałem za chwalenie Basha relatywnie mała kasę, bo co to teraz jest 4000 euro) nowy Sajd, to bardzo, bardzo sensowny piec. Ilość ficzerów przewyższa wszystkie inne modele wzmaków jakie znam, w dodatku każdy ma swoje użytkowe uzasadnienie.

Po soundach z tego filmiku trudno go rozsądzać, bo po pierwsze ustawiliśmy majka i gałki piXdrzwi, bo miałem słabą styczność z piecem wcześniej, po drugie wiosło, pikapy-srikapy, po trzecie Lukather chciał za testy 4500 euro, więc Szymek stwierdził, że to przesada, więc ja się musiałem męczyć
.
Siedząc obok kolumny (czyli chuja wiedząc) nie ma poczucia obciachu - Sajd gra przynajmniej tak dobrze jak znane konstrukcje, ale słuchając tego demka "z zewnątrz" rozczulił mnie najbardziej  kanał orange/crunch 1/boost off/brown sound. Na prawdę - stadiony świata.
Po wtóre, o ile dobrze pamiętam - na żadnym ustawieniu nie wyszedłem z gainem ponad "12", gdyż mnie generalnie wkurwiają hajgejny. Ale czuję, że do rzeźni to jest to, ale już za stary jestem, wolę się pomęczyć.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Zapomniałeś nadmienić, że dostałeś też koszulinę ;)

EDIT: Z okazji premiery:



Zapraszam! :)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2011, 01:12:42 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Te nóżkie 0:56 chciałbym stestować :D

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Oglądałem całość i na prawdę mi żal, że nie byłem w tym bytomiu, ale siła wyższa, cóż. Może się jednak do tej wawy zawinę? Brzmi na prawdę potężnie. Akurat do Savage przy nagraniach bym domiksował ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ale, że tak bezczelnie zjebałeś Mouth For War Pantery to Ci Wróbel nie wybaczę. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Miałem struny zimówki jeszcze założone.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Profi robota! Widzę, że jak dotąd MKV ma największą kampanię promocyjną. Tak trzymaj Szymek, mam nadzieję już wkrótce zapoznać się z Twoim nowym "dzieckiem".

Wróbel, dobra robota. Bez nadęcia i niepotrzebnych popisów.
Foty też klasa, miny Henrego rządzą :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Profi robota! Widzę, że jak dotąd MKV ma największą kampanię promocyjną.

A mówiłem: dajcie kampanię pt. chicks'n'chains! I pacz: zrobił! :P Ciągle to mówiłem panu z tzw. konkurwencji, że tak się to powinno promować.

Foty też klasa, miny Henrego rządzą :)

Właśnie by się przydało podać co to za panowie - harlejowiec i napięty długowłosy. Pani może zostać anonimowa :D.
Paczki z głów!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Dziękuję, prawię się zląkłem wypiętej klaty z jednej foty. Czy łuny nigdy nie mają urlopu od bycia "groźnymi"?

W temacie: kampania wzmaka jest przełomowa, wzmak również. Gdybym obiecał sobie zostać przy lampie - to właśnie przy tym wzmaku.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dziękuję, prawię się zląkłem wypiętej klaty z jednej foty. Czy łuny nigdy nie mają urlopu od bycia "groźnymi"?

Nie, takie już życie metalowca :fire:

Offline Marvel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • MarvelAmps
A czy można też krytykować (konstruktywnie oczywiście), czy raczej nie wypada?  ;)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Wypada jak najbardziej, ale tylko konstruktywnie. :) obecna 5tka jest V 1.0 i bardzo chętnie zbiorę info o jakichkolwiek poprawkach, ulepszeniach.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Marvel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • MarvelAmps
Oczywiście nie będę pisał o brzmieniu, bo to można ocenić tylko na żywo i na pewno jest lepiej niż w jakichś tam mesach.

Chodzi mi tylko o obudowę :-) Otóż wg. mnie jeśli obudowa jest frezowana frezem 12,5mm, to powinny być założone narożniki. Jeśli ma być bez narożników, to trzeba robić frezem o większym promieniu. Wygląda do wtedy o niebo lepiej (Bogner, CAA) i łatwiej jest wykończyć łączenia tolexu na narożnikach.

No i problem gałek z otworami 6,3mm zamontowanych na potencjometrach z ośką 6mm. John Suhr radzi sobie z tym tak, że docina tulejki z pociętej mosiężnej rurki o średnicy wewn. 6,00 i zewnętrznej 6,3mm. Chyba są takie rurki w marketach budowlanych.

Wiem, że to pierdoły, ale dlaczego wzmak ma nie być perfekcyjny? ;-)

No i kończ tą promocję. Mark L SubZero ma kosztować 5.900 bez żadnych promocji.  :P

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Jeśli chodzi o wykończenie to muszę z Buzem pogadać. Jakich on frezów używa to nie wiem ale wspomnę.
Gałki mam z tego co wiem 6mm i nie idzie tam wsadzić żadnej tulejki. Prędzej przydałyby się poty bez wieloklinu z gładkimi ośkami.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
20312 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
34 Odpowiedzi
13063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 14:49:52
wysłana przez the faulter
10 Odpowiedzi
7467 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2010, 15:00:16
wysłana przez the faulter
49 Odpowiedzi
14995 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2010, 13:30:32
wysłana przez Didejek
40 Odpowiedzi
15497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash