Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 303554 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No fakt, okolice progów są w stanie fabrycznym prawie :devil:. A kolor taki, hm... czereśniowy :P

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
znaczy się o tym poldku mówisz? bo to chyba nie jest ani 125p ani nawet Fiat... ;)

swoją drogą mam(y) Poloneza 1500 z lat 80' na żółtych tablicach, jak będę miał okazję to cyknę fotkę ;)
do widzenia.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
125p to coraz większy rarytas, o Polonezy łatwiej (na razie...). Widziałem ostatnio jednego dużego fiaciora przerobionego dokładnie jak te lansiwozy w stanach - zawieszenie na glebę, felgi rozmiaru absurdalnego w chromie, wszystko wypicowane... i wyglądało to jak bardzo konkretne :zuo:

A tamten Poldek to autentycznie stan wzorcowy, gość jest mechanikiem-złotą rączką i trzyma go dla przyjemności, a jednocześnie używa na tyle żeby się nie zastał. Przynajmniej jakiś czas temu tak było, nie wiem co teraz bo ostatnio go w ogóle nie wiedziałem. Ech, chciałby się... tylko po co? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Też masz kurde marzenia :D. Ja tam jestem obsrany i będę forewer na mojego SSSEEECCC. Jeszcze z silnikiem kurwa 5.6  :zuo: :zuo: :zuo:
I w bordo, lub bordeaux
I ze szprychowymi felgami
I ze mną w środku :lambanan:

No nie ma ładniejszego ;)

Tylko co z tego, jak pewnie pali z miliard...

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Tylko co z tego, jak pewnie pali z miliard...
właśnie zapomniałeś dodać dożywotniego bonu na paliwo za <2zł ;)
do widzenia.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No dobra to ja mam takie jak w załączniku.
Prawie. Znaczy bez zawiechy obniżonej i felg 19" :P
Ale 17" już na mnie czekają. Tyle, że najpierw muszę podłogę wyspawać bo nie mogę załatwić przeglądu...
A jak uda mi się wreszcie normalnie zarabiać to będę sobie dupę wozić tym:

A wogóle to samochodów miałem ze 40 więc jestem niepoważny :D
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2010, 10:48:43 wysłana przez se7en »

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Podobno odrzut działka jest tak potężny, że może (tak wyliczyli teoretycznie, nie spotkałem się z wiadomością że ktoś to faktycznie sprawdzał) zrównoważyć ciąg jednego silnika

Wiem, że gdy zaczynają strzelać piloci "na wszelki wypadek" zwiększają ciąg. Dla niewtajemniczonych: Samolot A-10 Warthog, albo Thunderbolt posiada na pokładzie działo Gau-8 - o szybkostrzelności 3900 strzałów na minutę. Nabój waży 0,5 kg (sam pocisk trochę mniej), pełny magazynek wystarcza na 13 sekund ciągłego strzelania.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
bardzo fajna stronka dla użytkowników dwóch kółek (choć może i nie tylko): http://www.roads2go.com/ forum, serwis społecznościowy i zbiór ciekawych tras w jednym ;) jak znasz fajną trasę do śmigania to szukasz na mapie, oznaczasz, opisujesz i dodajesz do bazy. serwis oficjalnie wystartował chyba wczoraj, ale już jest sporo wpisów - imo bardzo fajne przedsięwzięcie :)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2010, 17:27:23 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Może by tak kolega Loki nacisnął pstryczek w pozycję "foch off" i opowiedział o swojej nowej furce? :D
Paczki z głów!

Offline TYMEK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Śmigam tym tylko że 3D:



A chcę tym :)

« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2010, 12:07:39 wysłana przez TYMEK »


Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
A ja mam Golfa IV. Na razie wrażenia pozytywne, może poza spalaniem, 1.6, 100 kucyków, lubi paliwo :)

007

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
chrysler 300c już mi się odwidział po tym jak zobaczyłem toto:



niby grill torchę przydszy, ale jego ze środka bym nie widział. Widziałbym natomiast ten chujowy zegarek w środku w 300c, a wiem jaka to chujnia, bo mam podobny w mondeo :)

link do fury (jest na allegro):

http://moto.allegro.pl/dodge-magnum-chrysler-300-c-max-opcja-czarny-mat-i1302836769.html
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Spoox i Terrorex - to jesteśmy w klubie 300c. No, spooky przemyśl to ;), ew. polecam:



(robi wrażenie na żywo...)

Ale amerykańce są tragiczne w środku, poza wygodą...
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie

( Obraz usunięty.)

(robi wrażenie na żywo...)

O to to to! :) Parkowałem dziś obok takiego :)

Za to 300c sssie pałe na całej lini, jeśli chodzi o urode tego auta....
E: znaczy ten od terrora ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2010, 18:16:30 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
tybrałem magnuma, bo patrzę na praktyczny aspekt auta - muszę czymś wozić kapelę :)
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Czarna trzyseta kombi!

no właśnie nie z powodu tego przechujowego zegarka. Nie wiem z sumie jak w 300c, ale do mondka nie ma zamienników ma cyfrowy.

o tym mówię:
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Czarna trzyseta kombi!

no właśnie nie z powodu tego przechujowego zegarka. Nie wiem z sumie jak w 300c, ale do mondka nie ma zamienników ma cyfrowy.

o tym mówię:
( Obraz usunięty.)

Mie tam nie razi. Cza było se kupić starsze Mondeo, jak wujek ;) Albo najnowsze (są wersje z i bez analogu).

Spoiler
Paczki z głów!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
lansuję się w

latem
Spoiler

teraz
Spoiler


a chciałbym
z bardziej realnych


i z tych mniej realnych
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2010, 12:56:44 wysłana przez głuchy_zjeb »
ore ore na traktore

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
do mondka nie ma zamienników ma cyfrowy.
ja mam w mondku cyfrowy

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
do mondka nie ma zamienników ma cyfrowy.
ja mam w mondku cyfrowy

jakoś wyobraziłem sobie że miałbym licznik literowy, SZEŚĆDZIESIĄT, OSIEMDZIESIĄT i tak dalej... ;D
Łe tej.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ostatnio tak buszowałem i kurde te mtrójki mnie podjarały niemiłosiernie. Niestety dla mnie są zupełnie nieosiągalne :(

source: http://www.tuning.v10.pl/Kolejne,BMW,M3,tym,razem,bardzo,udane,49369.html

source: http://www.tuning.v10.pl/BMW,M3,Green,Hell,600konny,model,od,IND,39685.html
Ssiecie.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale

Fajne by było na pierwszy samochód, nie powiem że nie. :)
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2010, 21:34:13 wysłana przez Tadeo »

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
tadeo, zrób coś z tym linkiem, bo foto pokazuje się dopiero po otwarciu w nowej karcie ;) tylko, że musiałbyś obowiązkowo szary dres kupić lub w stylowe lampasiki ;D
Ssiecie.