Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1740210 razy)

bandit112

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6300 13 Kwi, 2013, 14:59:56 »
Break Your Legs codziennie sprawia mi radość swoją epką :) Zajebiste granie, zajebiste miksy i pomysły, jestem na tak!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6301 13 Kwi, 2013, 17:11:18 »
Od dzisiaj jestem inżynierem.  :D

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6302 13 Kwi, 2013, 18:53:19 »
Tydzień nie mieszkania u starych, i od razu mniej rzeczy mnie wkurwia, a więcej cieszy.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6303 14 Kwi, 2013, 00:03:58 »
Przedchwilejszy koncert Riverside'u w Krakowie :o

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6304 14 Kwi, 2013, 00:05:16 »
Kupiłem sobie nowe cienkopisy kreślarskie z końcówkami 0.3mm i 0.1mm, więc teraz mogę się pałować ze szczegółami ile tylko dusza zapragnie!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6305 14 Kwi, 2013, 00:07:45 »
Walnął byś jakiegoś Aligatora a nie tylko batmany i batmany :)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6306 14 Kwi, 2013, 00:21:33 »
Walnął byś jakiegoś Aligatora a nie tylko batmany i batmany :)

Ten akurat jest zamówieniem na prezent urodzinowy dla kogoś tam. Chętnie bym sobie go zostawił ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6307 14 Kwi, 2013, 01:27:48 »
Cieszy mnie, że w maju sobie kupie szajsunga galaxy note 2. A może jest coś lepszego niekosztującego tysiąc złotówek więcej?

Rzadko dzwonie, telefon by sluzyl do czytania, giercowania, muzy słuchania i po internetach hasania. Tablety niet.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6308 14 Kwi, 2013, 02:32:29 »
Cieszy mnie, że w maju sobie kupie szajsunga galaxy note 2. A może jest coś lepszego niekosztującego tysiąc złotówek więcej?

Rzadko dzwonie, telefon by sluzyl do czytania, giercowania, muzy słuchania i po internetach hasania. Tablety niet.
Kup do czytania Kindle, a za Note'a jakiś tablet (np. iPada 3 lub EeeTransformera)/mniejszy telefon (ostatnio macałem HTC One i mnie zniszczył, naprawdę kozacki sprzęt). Zależy, czy potrzebujesz telefonu z wypasionymi multimediami, czy wystarczy Ci ten, który teraz masz - do dzwonienia. Note i tak się raczej nie mieści do kieszeni (tzn. wejdzie, ale będzie uwierał), więc tablet będzie IMO rozsądniejszym rozwiązaniem. Kindle bierz na pewno - na telefonach i tabletach się słabo czyta książki, tak samo jak na komputerze - za to komiksy świetnie.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6309 14 Kwi, 2013, 02:48:23 »
Kup do czytania Kindle, a za Note'a jakiś tablet (np. iPada 3 lub EeeTransformera)/mniejszy telefon (ostatnio macałem HTC One i mnie zniszczył, naprawdę kozacki sprzęt). Zależy, czy potrzebujesz telefonu z wypasionymi multimediami, czy wystarczy Ci ten, który teraz masz - do dzwonienia.

Napisalem do czego potrzebuje urządzenia.
Cytuj
Note i tak się raczej nie mieści do kieszeni (tzn. wejdzie, ale będzie uwierał), więc tablet będzie IMO rozsądniejszym rozwiązaniem.
No tak, telefon się nie zmieści, dlatego większy tablet się zmieści i to jest rozsądniejsze. ;)

Pedałem nie jestem, nie noszę rurek.

Poza tym nie będę woził w podrózy ze sobą kindla i tabletu. No i napisałem przecież, że nie chcę tabletu. Czytasz w ogóle nawet pobieżnie ze zrozumieniem posty na tym forum? ;)

Totalnie nieprzekonany jestem do Twej argumentacji. :P
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2013, 02:54:13 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6310 14 Kwi, 2013, 03:11:21 »
Cieszy szczęśliwy powrót z Messe do domu - właśnie przed chwilą. 15 godzin podróży. Batmobil wytrzymał ponad 2300km z prędkościami rajdowymi na szwabskich autostradach, wszyscy jesteśmy cali, zdrowi i bardzo zadowoleni.
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6311 14 Kwi, 2013, 11:51:11 »
 :fotki:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6312 14 Kwi, 2013, 12:24:28 »
Cieszy szczęśliwy powrót z Messe do domu - właśnie przed chwilą. 15 godzin podróży. Batmobil wytrzymał ponad 2300km z prędkościami rajdowymi na szwabskich autostradach, wszyscy jesteśmy cali, zdrowi i bardzo zadowoleni.

Też dzisiaj koło 3 wróciłem i też jestem zajebiście zadowolony <high five>
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6313 14 Kwi, 2013, 14:02:21 »
Kup do czytania Kindle, a za Note'a jakiś tablet (np. iPada 3 lub EeeTransformera)/mniejszy telefon (ostatnio macałem HTC One i mnie zniszczył, naprawdę kozacki sprzęt). Zależy, czy potrzebujesz telefonu z wypasionymi multimediami, czy wystarczy Ci ten, który teraz masz - do dzwonienia.

Napisalem do czego potrzebuje urządzenia.
Cytuj
Note i tak się raczej nie mieści do kieszeni (tzn. wejdzie, ale będzie uwierał), więc tablet będzie IMO rozsądniejszym rozwiązaniem.
No tak, telefon się nie zmieści, dlatego większy tablet się zmieści i to jest rozsądniejsze. ;)

Pedałem nie jestem, nie noszę rurek.

Poza tym nie będę woził w podrózy ze sobą kindla i tabletu. No i napisałem przecież, że nie chcę tabletu. Czytasz w ogóle nawet pobieżnie ze zrozumieniem posty na tym forum? ;)

Totalnie nieprzekonany jestem do Twej argumentacji. :P
Wystarczyło, że nie przeczytałem ostatniego zdania :D Mogło się zdarzyć o wpół do trzeciej nad ranem. Książki się kiepsko czyta na telefonie, i tu nie chodzi tylko o wielkość ekranu (choć to też), ale o podświetlenie ekranu, przez które czytasz dużo wolniej, a w dodatku oczy się szybciej męczą. Od biedy możesz samego kindle nosić, bo ma jakąś tam pseudoprzeglądarkę internetową, odtwarzacz muzyki. Ktoś pisał ostatnio na forum i się podpisuję, że to "najlepiej wydane 450 zł w moim życiu". A co do telefonu, to nadal polecam HTC One - świetny wyświetlacz, procesor, dobrze nagrywa filmy/robi zdjęcia, w ogóle przemyślany interfejs, na mnie zrobił duże wrażenie.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6314 14 Kwi, 2013, 19:34:46 »
Stało się, incoming NGD, ETA lipiec 2013.

bandit112

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6315 14 Kwi, 2013, 21:53:51 »
Mam pizze i piwo 8) mała rzecz, a cieszy.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6316 14 Kwi, 2013, 22:14:21 »
1. NAD - Bugera 6260  8) <jednak dobry duch stivo znowu mnie natchął i uchronił od złego :P >
2. Po prawie 6 miesiącach narzekania na floyda wreszcie znalazłem przyczynę i ujarzmiłem dziada...

... wystarczyło wymienić blokady  :facepalm: rowki od strun już były tak duże że nawet jak dokręciłeś na chama to struna i tak się ślizgała...

3. Wreszcie pewna Pani dała mi spokój i jest już ex- ostatnie ekscesy już były tak poronione że szkoda gadać...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6317 14 Kwi, 2013, 22:48:13 »
że właśnie Radek przywiózł mi zielonego PRSa :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6318 14 Kwi, 2013, 22:55:31 »
Break Your Legs codziennie sprawia mi radość swoją epką :) Zajebiste granie, zajebiste miksy i pomysły, jestem na tak!

Takie wpisy cieszą najbardziej :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6319 14 Kwi, 2013, 23:05:19 »
Break Your Legs codziennie sprawia mi radość swoją epką :) Zajebiste granie, zajebiste miksy i pomysły, jestem na tak!

Takie wpisy cieszą najbardziej :)

Nooooo, wreszcie wiem kto z forum gra w tej kapeli :P
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6320 15 Kwi, 2013, 05:44:37 »
Wreszcie się wyspałem, wreszcie.
Ostatnie 2 tygodnie siedziałem po nocach uwijając się z pisaniem programów w javie i prologu śpiąc krótko i głównie w dzień, a wczoraj jak padłem na łóżko o 16, tak spałem do teraz. Wreszcie jestem wyspany i czuję, że mogę żyć dalej.

To jest cudowne uczucie, naprawdę, nawet NGD tak nie potrafi ucieszyć :D

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6321 15 Kwi, 2013, 07:25:02 »
Wreszcie się wyspałem, wreszcie.
Ostatnie 2 tygodnie siedziałem po nocach uwijając się z pisaniem programów w javie i prologu śpiąc krótko i głównie w dzień, a wczoraj jak padłem na łóżko o 16, tak spałem do teraz. Wreszcie jestem wyspany i czuję, że mogę żyć dalej.

To jest cudowne uczucie, naprawdę, nawet NGD tak nie potrafi ucieszyć :D

Prolog </3
return to monke

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6322 15 Kwi, 2013, 10:22:35 »
Odkopałem i spełniam marzenie sprzed chyba 8 lat:D

Przy okazji otrzymania szajsowatego tabletu od tpsy, wgralem sobie do czytania w drodze do i z pracy:):

100 numerow (+ 150 czeka na kompie w domu) Hellblazera :) :) :)
(kto nie kojarzy, to na podstawie tego komiksu nakrecono sredniego/może być/ujdzie w odpowiedni dzień Constantine'a z Keanu Reeves'em w roli głównej :facepalm:

po Hellblazerze w kolejce bede szykowal sie na Walking Dead:)

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6323 15 Kwi, 2013, 11:05:06 »
ale nam sie trafil prezent na 2gie urodziny kapeli ;o
Spoiler
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6324 15 Kwi, 2013, 13:39:06 »
o podświetlenie ekranu, przez które czytasz dużo wolniej, a w dodatku oczy się szybciej męczą
Bzdura. Mit. Ludzie są przyzwyczajeni do papieru i stąd popularność E-Ink, oraz z energooszczędności.
Osobiście zdecydowanie lepiej mi się czyta z ekranów, które same w sobie są źródłem światła - szybciej, sprawniej, mniej się męczę. I mogę je czytać w każdych warunkach, zarówno w totalnej ciemności, jaki w napierdalającym słońcu - podświetlenie ekranu się dopasowuje do warunków, do tego jeszcze mogę manipulować obrazem do woli. A tak, to w ogóle to od czytania źle oświetlonych książek w dzieciństwie (w dzień zbyt mocno aż oczy bolały, w nocy zbyt słabo w półmroku) jestem krótkowidzem, bo to to dopiero męczy wzrok, jeśli nie masz bardzo określonych, specjalnie przygotowanych warunków do czytania z papieru. I zawsze jak słyszę jak ludzie pierdolą o zdrowotnych zaletach (e-)papieru nad ekranami, to nie wiem, czy się mam śmiać, czy płakać...

ED: swoją drogą, jeszcze parę lat temu kolorowe monitory LCD ludzie opiewali, że są zajebiste, bo nie psują wzroku jak migające CRT, oraz właśnie nie potrzebują dodatkowego oświetlenia, w przeciwieństwie do pierwszych ciekłokrystalicznyc h biało-czarnych ekranów, jakie znamy np. z zegarków. Bo gdyby to była wada, to by już dawno powstały takie czytniki właśnie z takim biało-czarnym, oldskulowym ekranem, oraz producenci nie kombinowaliby jakby tu to zrobić, aby dzisiejsze czytniki nie potrzebowały dodatkowego oświetlenia :)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi, 2013, 13:55:32 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: