Autor Wątek: NGD - Ernie Ball Music Man John Petrucci 7  (Przeczytany 25927 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
NGD - Ernie Ball Music Man John Petrucci 7
« 27 Kwi, 2010, 03:34:50 »
Niniejszym czas przerwać wysyp stratowych niu gitar dejów małym retrospekszyn z dnia odbioru szmaty w Warszawie...

Co też mnie naszło do ogarniętej żałobą, prohibicją i zakazem noszenia broni jechać stolicy? W pociągu same zagraniczne dziewczyny - kultura zobowiązuje i nerwowe drganie rąk powstrzymać każe. Jednak mimo wszystko, podróż ta jest mi, człekowi prostemu, potwornie miła; z dawna upragniony instrument odebrać mi trzeba. Przechodzący w trzecie już (gradualnie młodsze, niczym z pradziada na dziada i na ojca wreszcie) ręce, obiekt kultu mas i wyindywidualizowany ch jednostek, pauperyzacji z niepokojem oczekuje, który to niepokój grafitem na licu mu się maluje. Widok to och jakże zachwycający, niezwykły - powiedzieć, że to gitara to nic nie powiedzieć.

Zresztą, zobaczcie sami:

[tu były fotki byłych właścicieli - każdy ma je w swojej galerii. kto chce, ten znajdzie sobie]


a tu już w moich tłustych łapskach. W sumie to zabierzcie ją ode mnie, i tak nie mam czasu na niej grać.

Speckę można sobie wykojarzyć TUTAJ a ja od siebie tylko dodam kilka istotnych faktów:

- jest to wersja tzw. "fully-loaded", czyli jest piezo oraz kastom markery Jan Paweł
- kolor lakieru to Graphite Pearl
- przetworniki, które zamontował Sinner to Bare Knuckle Pickups Nailbomb oraz Riff Raff
- most zblokowany tremol-no
- potencjometr TONE to push-pull rozłączający cewki
- i na główce jest jakiś fifrak zasłaniający logo.

Hm, niewiele mogę powiedzieć na jej temat, gdyż grałem na niej dopiero parę godzin (a leży u mnie ponad tydzień), ale zdecydowanie mi się podoba i nie jest to efekt WOW. ŁAŁ to ja robiłem na zeszłorocznym gparty w Warszawie, kiedy to Sinner dawał wszystkim macać.

Swoją drogą, bardzo dziękuję Ci Radku za deal, obiecuję, że będę o nią dbał. Nowe struny już zamówione, wizyta u Pierożaka umówiona - dam znać jak ją dopieszczę, nastroję jak należy i zakonserwuję jej tę seksi szyjkę.

A tymczasem nieco bardziej sensowne fotki:
















« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2010, 18:25:32 wysłana przez mondomg »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratulacje! Zaglądałeś może do cavity? :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
no gratulejszyn - nie ma nic piekniejszego jak zakup upragnionego wiosła :headbang:


widze ze sprzedałes wszystko z chaty procz kota zeby kupic to wiosło;)
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2010, 08:42:19 wysłana przez primer »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Fajna gitarka i ma piezaka. Gratsy.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
A więc to Ty byłeś tym tajemniczym nabywcą MMa Radka! Już się tak łatwo nie ukryjesz!
Gratulacje:)


Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Niech Ci służy! I śniadania robi.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
no ladne wioslo..gratuluje zakupu, ciekawy jestem jak brzmia przystawki w porownaniu do oryginalnych DiMarzio, tylko po jaki H.. prowadnice strun zamontowane na glowce...to jest wlasciwie nieodwracalne uszkodzenie oryginalnie wykonanego instrumentu..sad :(..

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No, w końcu! :)

Niech Ci dobrze służy, tak jak służyła mi. To jest naprawdę świetny instrument a modyfikacje w tym retainery -  były przemyślane. Teraz gitarka "wibruje" jak powinna. Także biorąc pod uwagę efekt, uszkodzeniem bym tego w żadnym wypadku nie nazwał.

Już mi jej brakuje, ale pocieszają mnie inne na szczęście :)

czekaj czekaj, jak to było? "fajni gitarzyści powinni grać na fajnych wiosłach"? ;)
No pain No gain !

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Gratulacje! Sam się podjarałem tym wiosłem  i niewiele zabrakło, a  byłoby moje.. no ale już się pocieszyłem!
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Gratulacje! Sam się podjarałem tym wiosłem  i niewiele zabrakło, a  byłoby moje.. no ale już się pocieszyłem!

Rozumiem że MM Andy'ego ... ;)

Gratuluję wiosła! Kiedyś trafi do mnie :P

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
jes :headbang: jak już będzie u mnie to się pochwalę!
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Gratzy! :D

Na ten ból który teraz czuję to nawet panadol mi nie pomoże..
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Gratulacje, plus bardzo dobre zdjęcia, tylko jakiś zwierzak na kadr gitarki się wkradł.

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Gratuluje stary jest śliczna . Wiem bo miałem taką i gdyby była z jesionu to nigdy bym jej nie sprzedał  :devil:

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Graty! Zazdroszczę Ci, ślinię się na widok tego wiosła odkąd pomacałem je na GP u Wróbla.
likmapusy

Offline gitara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
zajebista, graty,

no i jak subtelnie ukazałeś odbicie stopy w niebieskim laczku na jednej focie :)

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Wreszcie ktoś przełamał NGD stratów :D Gratuluję upragnionego wiosła.

Fajny kocur ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wreszcie ktoś przełamał NGD stratów :D
Kto? ;)
Gratuluje Ci Moduś :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Gratulacje :D Witaj w gdańskim klubie Music Mana :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no ladne wioslo..gratuluje zakupu, ciekawy jestem jak brzmia przystawki w porownaniu do oryginalnych DiMarzio, tylko po jaki H.. prowadnice strun zamontowane na glowce...to jest wlasciwie nieodwracalne uszkodzenie oryginalnie wykonanego instrumentu..sad :(..

Tak wiem, wszystko co dobre dla pietruczjego, jest dobre dla Ciebie, slyszalem to setki razy, tylko, ze zalamanie strun na glowce jest niemal zerowe, efekt jest taki, ze trzeba poprawiac, poza tym znalazlo by sie jeszcze kilka innych wad, wsrod nich powazne konstrukcyjne - o ktorych zapomniales wspomniec kiedy rozmawialismy o tym modelu, a potwierdziles, kiedy sie zalilem :/

Przetworniki ktore zamontowalem, w odruznieniu od oryginalnych brzmia ZYWO

Mondo, gratki, masz moj numer? Mam sentyment mimo wszystko do tej gitary, wiec prosze o tel w pierwszej kolejnosci przy decyzji o odsprzedazy. Na dzien dzisiejszy pocieszylem sie stratocasterem ;)

aaa, i wyjeb laskawie moje fotki :)
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2010, 09:08:48 wysłana przez Sinner »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gratulacje! Zaglądałeś może do cavity? :)
Tak. Mieszkające tam krasnoludki kazały mi spadać :) Chodzi Ci o ekranowanie? Ładne.

widze ze sprzedałes wszystko z chaty procz kota zeby kupic to wiosło;)
Nie wszystko, jeszcze próbuję sprzedać parę rzeczy: http://allegro.pl/my_page.php?uid=1196549 ;)

ciekawy jestem jak brzmia przystawki w porownaniu do oryginalnych DiMarzio, tylko po jaki H.. prowadnice strun zamontowane na glowce...to jest wlasciwie nieodwracalne uszkodzenie oryginalnie wykonanego instrumentu..sad :(..
Dla mnie BKP brzmią lepiej, choć DiMarzio to też bardzo dobre przystawki. Zdecydowanie polecam ograć obie marki. Co do retainera - I don't care.

Sam się podjarałem tym wiosłem  i niewiele zabrakło, a  byłoby moje.. no ale już się pocieszyłem!
(...) jak już będzie u mnie to się pochwalę!
Koniecznie :)

Rafałku... Ty wiesz co ;)
Taa, za pięć lat go sprzedam, kupię LP i strata ;)

Gratulacje, plus bardzo dobre zdjęcia, tylko jakiś zwierzak na kadr gitarki się wkradł.
Pani fotograf podziękowała za komplement, a kocur właśnie wkrada mi się przed monitor...

no i jak subtelnie ukazałeś odbicie stopy w niebieskim laczku na jednej focie :)
j/w :D gdzie tam ja w niebieskich laczkach.

Fajny kocur ;)
Dzięki, Twój też ;)

Mondo, gratki, masz moj numer? Mam sentyment mimo wszystko do tej gitary, wiec prosze o tel w pierwszej kolejnosci przy decyzji o odsprzedazy. Na dzien dzisiejszy pocieszylem sie stratocasterem ;)
Numer gdzieś tam mam, oczywiście będę o Tobie pamiętał. Radek też mnie prosił o ewentualne info :)

A teraz dwie ciekawostki:

1. Dila z Radkiem zrobiliśmy 12.04.2010, czyli dokładnie w trzecią rocznicę urodzin tego wiosła :)

2. To moja pierwsza siódemka.

Dziękuję wszystkim za dobre słowa i przepraszam za ewentualne frustracje i bóle ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
gratsy. swietny badyl i ten konkretny egzemplarz. cieszy ze zostal w rodzinie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Gratulacje! Ten klon na gryfie jest świetny. Naprawdę bardzo zazdroszczę. Masz też fajnego cota :D
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2010, 21:01:50 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Z ciekawostek, to nie wszystko, bo jest jeszcze jedna :)


w kejsie gdzieś tam, siedzi sobie oryginalna kostka Nicka Olivieri, którą pozostawił w Polsce przy okazji któregoś koncertu Queens Of the Stone Age ;)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
12839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 20:29:36
wysłana przez Br-Owca
18 Odpowiedzi
6818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2012, 14:27:43
wysłana przez Radek M
5 Odpowiedzi
3686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2013, 15:49:47
wysłana przez Orange
3 Odpowiedzi
2361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2019, 18:45:10
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
1167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2021, 10:07:05
wysłana przez Aremenius