Autor Wątek: NGD Music Man Ernie Ball axis super sport rosewood limited  (Przeczytany 6771 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Nie było, ale patyk zasługuje na NGD, więc robię :)

zajebiste wiosło, pięknie się nagrywa i super stroi. Mogę o nim mówić w samych superlatywach, a jedyne czego mógłbym jeszcze chcieć to to żeby solowo na gryfowym pikapie gadała jak dobry PRS. Miewałem głupie pomysły żeby ją sprzedać, ale ostatecznie na szczęście przychodziło opamiętanie :) wyjątkowa sucz. Muszę pomyśleć o jakimś braciszku ala LP lub pier dla niej.

Tutaj to co powstało zeszłej nocy przy pomocy tego patyka:

http://soundcloud.com/radek-m/night-passion1

i kilka fotek
« Ostatnia zmiana: 19 Lut, 2012, 18:10:26 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Śliczności, bardzo zazdroszczę, idę po chusteczki.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Gratki, Axisy to zajebiste wiosla :) Pozdro od mojej blondyny :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Palisander jest niesamowicie miły w dotyku, top żyje (jest trójwymiarowy - nie spodziewałem się tego po palisandrze), a brzmienie ma dużo ataku i taką fajną cechę, że słychać każdy dźwięk akordu (wyjątkowo) osobno (?). Jeśli Ci siedzi manualnie, a zgaduję że tak, to masz super patyka. Ja Axisów właśnie za manualną stronę nie trawię, no i może za wizualną, ale akurat ten jest śliczny. Kawałek fajny. Też nagrywałem swojego, razem ze Stefanem na drugim kanale, ale nie wybijała się jakoś na tle tego drugiego. Na dniach będę to reampował i mixował to zobaczę czy rzeczywiście coś w tym jest. Graty!
« Ostatnia zmiana: 19 Lut, 2012, 20:07:03 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline kangoo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
Co jakiś czas gasuje mnie na jakiegoś MM. Gratki!

Offline miszol

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
manualnie axisy albo się uwielbia, albo nienawidzi, specyficzne wiosła.
 niezwykły axis, gratsy

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Piękny MM! Graty  :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Palisander jest niesamowicie miły w dotyku, top żyje (jest trójwymiarowy - nie spodziewałem się tego po palisandrze), a brzmienie ma dużo ataku i taką fajną cechę, że słychać każdy dźwięk akordu (wyjątkowo) osobno (?). Jeśli Ci siedzi manualnie, a zgaduję że tak, to masz super patyka. Ja Axisów właśnie za manualną stronę nie trawię, no i może za wizualną, ale akurat ten jest śliczny. Kawałek fajny. Też nagrywałem swojego, razem ze Stefanem na drugim kanale, ale nie wybijała się jakoś na tle tego drugiego. Na dniach będę to reampował i mixował to zobaczę czy rzeczywiście coś w tym jest. Graty!
slyszalem identyczne slowa od goscia ktory ma takiego axisa z topem z palisandru :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Palisander jest niesamowicie miły w dotyku, top żyje (jest trójwymiarowy - nie spodziewałem się tego po palisandrze), a brzmienie ma dużo ataku i taką fajną cechę, że słychać każdy dźwięk akordu (wyjątkowo) osobno (?). Jeśli Ci siedzi manualnie, a zgaduję że tak, to masz super patyka. Ja Axisów właśnie za manualną stronę nie trawię, no i może za wizualną, ale akurat ten jest śliczny. Kawałek fajny. Też nagrywałem swojego, razem ze Stefanem na drugim kanale, ale nie wybijała się jakoś na tle tego drugiego. Na dniach będę to reampował i mixował to zobaczę czy rzeczywiście coś w tym jest. Graty!
slyszalem identyczne slowa od goscia ktory ma takiego axisa z topem z palisandru :D

Mówisz o koledze z Krakowa, który odkupił mojego? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Chciałbym ograć Rosewooda :(
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Zajebiste wiosło... Ale gdzie ono ma floyda?  :o
synkopy to guwno

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
całe szczęście nie ma ;) miło że się podoba. ciężko toto dostać, ale warto.
No pain No gain !

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
całe szczęście nie ma ;) miło że się podoba. ciężko toto dostać, ale warto.

Różnie to bywa - jak kupowałem swojego w PL to jeszcze z 5 wisiało na ebay'u (a teraz już tylko jedna). Wyczytałem też, że miała być limitowana seria do iluśtam egzemplarzy, a wystrugali jej dużo więcej niż ogłosili. Tak czy inaczej - nadal to stosunkowo rzadki patyk.
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2012, 00:04:54 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
całe szczęście nie ma ;) miło że się podoba. ciężko toto dostać, ale warto.

Różnie to bywa - jak kupowałem swojego w PL to jeszcze z 5 wisiało na ebay'u (a teraz już tylko jedna). Wyczytałem też, że miała być limitowana seria do iluśtam egzemplarzy, a wystrugali jej dużo więcej niż ogłosili. Tak czy inaczej - nadal to stosunkowo rzadki patyk.

Rzadki chyba w stosunku do Fendera Stratocastera :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
no być może Muszka nigdy się specjalnie nie zagłębiałem w temat, słyszałem o kilkuset egzemplarzach ale może i było więcej, tak czy siak ciężko dostać, bo już jej nie produkują. A to że być może dostrugali - nie dziwię się, bo to to robi swoje.

Co do ich obecności na aukcjach, w ogóle tak zauważyłem że gitary się przyciągają i często bywa tak że naraz jest wysyp stosunkowo rzadkiego modelu(zresztą nie tylko), a potem długo długo nic. W pl tego axisa widziałem na aukcji ze dwa razy(?) w przeciągu kilku lat. To że się akurat pojawił jak wystawiłem swojego, to już w ogóle jakiś znak dla mnie żebym tego nie robił. Na beyu swoje kosztują i schodzą zazwyczaj za większe pieniądze niż reszta axisów. Kiedyś tak samo, chciałem kupić washburn'a sonic 7 i jak się zastanawiałem wysiały dwa, kiedy postanowiłem że chcę przez pół roku nic się nie pojawiło i ostatecznie odpuściłem.

coin - zapewne wiesz swoje, ale ironii możesz sobie oszczędzić. Powiedz na ile sztuk zwykłych axisów przypada jeden palisandrowy na aukcjach internetowych? super sportów na beyu są dziesiątki, w ciągu roku  pewnie i setki i jeżeli uważasz że rosewood limited nie jest rzadki o czym chociażby świadczy samo to że jest "limited" to gratulacje. spróbuj kupić go w PL-u. O ile nie sprzeda go kolega z krakowa - ciekawe ile poczekasz.

Z ceną było tak samo - powiedz po ile schodzą realnie super sporty na beyu? podpowiem, realnie schodzą po około 300-400$ mniej niż rosewood'y(mówię o aukcjach zakończonych, bez odchyłów w żadną stronę). Myślisz że czym to jest spowodowane? Ogólną dostępnością rosewood'a? Jest dużo rzadszy i dlatego też jest chociażby droższy. wsjo
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2012, 00:41:35 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
coin - zapewne wiesz swoje, ale ironii możesz sobie oszczędzić. Powiedz na ile sztuk zwykłych axisów przypada jeden palisandrowy na aukcjach internetowych? super sportów na beyu są dziesiątki, w ciągu roku  pewnie i setki i jeżeli uważasz że rosewood limited nie jest rzadki o czym chociażby świadczy samo to że jest "limited" to gratulacje. spróbuj kupić go w PL-u. O ile nie sprzeda go kolega z krakowa - ciekawe ile poczekasz.

Coin tak walczy ze swoją zazdrością Radek, spokojnie ;)

a kolega z Krakowa raczej jej nie sprzeda, bo mówi, że "sprzętu się nie pozbywa, a tej gitary to już na pewno" :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
jestem daleki od tego żeby być niespokojnym :) tylko zauważyłem że coina porusza mój axis jakoś wyjątkowo i na pewne oczywistości które go dotyczą reaguje zawsze negacją :) o ile w wątku sprzedażowym mnie to zirytowało bo było to wcinanie się w mój interes, to tutaj już ani troszkę, bardziej chodzi o ustalenie jakiejś prawdy, a nie o negacje bez żadnych sensownych argumentów.

tak czy siak lubię kolegę coina, dlatego mój spokój jest przeogromny ze względu na ową sympatię :)

Powracając do samego wiosła, nie wiem na ile reszta rołsłudowych axisów tak gra, ale odnośnie TEJ konkretnej gitary, kilka osób z "branży" stwierdziło że jest zajebista, padały też stwierdzenia że jest najlepiej nagrywająca się gitarą. I pomimo jej nie pozorności bardzo cenię ten instrument - nie ma fajerwerków, ale robi swoją robotę.

bardzo chciał bym dorwać kiedyś PRSa 513 z palisandrowych gryfem, ale tutaj niestety cena może być nieco zaporowa(circe 18000zł). chociaż mam przeczucie że gita kurwiła by straszliwie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2012, 13:08:34 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Nie złość się Radek. ja w ten sposób odreagowuje swoją zazdrość.

Nic na poważnie :)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
spoko bro ;) rozmawiamy jedynie, nikt się nie złości ;)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
25795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2010, 14:39:59
wysłana przez James Dean
18 Odpowiedzi
12807 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 20:29:36
wysłana przez Br-Owca
19 Odpowiedzi
12529 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 19:46:11
wysłana przez coin777
14 Odpowiedzi
6345 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2011, 16:26:04
wysłana przez mondomg
21 Odpowiedzi
6342 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2013, 12:54:35
wysłana przez Testorrob