Autor Wątek: Martch Music Man Petrucci - pomocy!  (Przeczytany 3636 razy)

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Martch Music Man Petrucci - pomocy!
« 06 Kwi, 2013, 13:07:04 »
Siema! Rozważam trejd z jednym z użytkowników forum na Martcha jak w temacie, nie miałem kontaktu z gitarami ze stajni Martch, nie do końca ufam lutniczym wyrobom, dlatego dopraszam się Was drodzy użyszkodnicy o radę i opinię nt tej gitary. Konkretnie to ona - http://allegro.pl/show_item.php?item=3095514322 Mój ideał gryfu to Wizard od Ibaneza, ale po przelotnym kontakcie ze Sterlingiem JP60 nie odczułem żadnego dyskomfortu i też mi bardzo pasował, teraz rodzi się pytanie - na ile gryf Martcha jest podobny do gryfu MM/Sterlinga?
Miał ktoś kontakt z Pietruchami od Martcha? Albo ogólnie kilka słów nt gitar ich produkcji? Z góry dzięki i pozdro!

Orange

  • Gość
Bardzo dobrze wykonane wiosła - kilku forumisiów miało (PRS, DW). Ja sam macałem pietruchową kopię i było to wiosło super jakości w super cenie. I własnie przy cenie pojawia się problem przy gitarze, którą chcesz wciągnąć.
http://www.martch.pl/produkty/go:klasyczne:75/page3.html
Ta zielona była za 1900 (ok - inne przetworniki i most), PRS Coina chodził za 2800 (full mahą, wklejany gryf, most grapthech, blokowane shallery i merliny eclipse), DW Leona w okolicy 2000 chyba ( set blaze, binding na gryfie, olcha korpus, gryf klon plus klon, blokowane shallery i stringsavery graptech na moście).
Tak więc cena tego Martcha jest moooocno zawyżona. Dodam to, żeby szitstorm się nie zaczął MOIM ZDANIEM oczywiście.

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Widzę, w czym rzecz ;) To ma być i tak wymiana, ale trade value swojego wiosła znam ;) Dzięki Panowie! Prosty wniosek - dobre wiosło, ale mniej warte, co mnie w sumie nie dziwi, w Polsce ceny lutniczych wioseł z 2giej ręki to rozbój w biały dzień, ale tak już jest no.

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Zagadaj do użytkownika sievr, on grał (czy gra) na Martchu JP, wcześniej na prsopodobnym.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Właśnie o gitarze sievra jest ten temat.
Ja bym się ustawił na ogranie tego Marcha. Może się okazać że gitara jest świetna i idealnie Ci podpasuje. Wtedy tylko trochę ponegocjować. Jeśli nawet nie zejdzie do wymarzonej ceny, to chyba warto wydać kasę na gitarę dlatego że jest zajebista, a nie dla marki.

Orange

  • Gość
Wcześniejszy prsopodobny to też Wiącek, tyle że ma 7 strun...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Music Man JP-7

Zaczęty przez Andy « 1 2 » Gitary 7-strunowe

37 Odpowiedzi
28917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2008, 21:36:29
wysłana przez Pan Sinner
24 Odpowiedzi
17183 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 10:49:07
wysłana przez fireboy
38 Odpowiedzi
25593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2010, 14:39:59
wysłana przez James Dean
10 Odpowiedzi
9045 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2011, 11:40:48
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
8421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2013, 20:08:53
wysłana przez youshy