Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385572 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Znam to z autopsji.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Obudziłem się dziś rano i miałem włosy jak Glenn Fricker - czyli Stonoga recordingu :D.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Obudziłem się dziś rano i miałem włosy jak Glenn Fricker - czyli Stonoga recordingu :D.

Wszystkie włosy miałeś takie brzydkie?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zszokowało mnie, że 3 delaye to za dużo. W standardzie mam wsadzone dwa w linii, bo dwa to dwa razy lepiej niż jeden, ale jak dołożyłem 3 to nie było wcale 3 razy lepiej :(
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mie zaś totalnie zszokowała na YT lista top 100 Billboardu z roku 1983. To normalnie jest nieprawdopodobne, żeby tyle przebojów puszczanych do dziś miało premierę w jednym roku...! Chyba już później się tak nie zdarzyło. 
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Bo to dobry rocznik był

;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To weźmy na warsztat historię Tsutomu Yamaguchi. Jedyny w historii ludzkości człowiek, który przeżył atak atomowy na Hiroshimę, po czym... udał się do Nagasaki, tam dupło i też przeżył! No prze-zuch!...
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Prawie zawał z samego rana. Dostałem sms-a o danych mobilnych od operatora o stawkach.
Szybkie liczenie w głowie i myśl: o kurwa

Oczywiście dane były wyłączone, więc niczego mi za plecami nie pobierało, ale człowiek zaspany to nie kojarzy za dobrze.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jakiś Nowak polubił mój post z 13.11.2012. :o
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
Jakiś Nowak polubił mój post z 13.11.2012. :o


przyczesz się- masz branie :)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Pedofilia i eutanazja dzieci są tam na porządku dziennym, a teraz jeszcze TO ! Co jeszcze te lewackie skurwysyny wymyślą ? w tym chorym kraju gdzie są cztery parlamenty.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-31/robot-obywatelem-belgii-dostal-akt-urodzenia-od-burmistrza-miasta/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie chciałbym mieć takiego sąsiada. Robiąc projekt na zaliczenie drugiego semestru elektrotechniki przypadkiem pierdolniesz impulsem elektromagnetycznym i pójdziesz siedzieć za zabójstwo. Chory świat.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Strach pomyśleć co dalej. Dadzą kobietom prawo do głosowania?

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Strach pomyśleć co dalej. Dadzą kobietom prawo do głosowania?
Sądząc po ilości tamtejszych meczetów które pękają w szwach to raczej im te prawa odbiorą.

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-administrowania-systemami-zarzadzania-warszawa,oferta,5078999

TL;DR - sprawdźcie jaka pensja vs. zakres obowiązków, wymaganych poświadczeń i umiejętności :-)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Koleś w "osiągnięciach" w CV napisał, że występował na konkursie uczelnianym i że były brawa.

Posty połączone: 08 Lut, 2017, 22:39:12
https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-administrowania-systemami-zarzadzania-warszawa,oferta,5078999

TL;DR - sprawdźcie jaka pensja vs. zakres obowiązków, wymaganych poświadczeń i umiejętności :-)

Nic specjalnego, mają już kandydata :)
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2017, 22:39:12 wysłana przez pivovarit »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W Gdańskim areszcie powiesił się chłopak, zostawił nawet list pożegnalny. Szacunek dla grafologów, że udało im się stwierdzić, że ten list został podyktowany przez współwięźniów, którzy zresztą go do tego wszystkiego skłonili.

Takie to u nas obyczaje na celi. A na ten przykład w Norwegii wystrzelasz w ludzi parę magazynków, to w zasadzie nie idziesz zgnić do mamra - tylko chyba na odwyk...
Paczki z głów!


Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
O kurwa... wczoraj w Stodole zagrali zajebisty set, ale jak widać byli blisko ostatniego, żeby zakończyć ostatni tour w PL :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
http://www.japantimes.co.jp/news/2017/02/03/national/fukushima-radiation-level-highest-since-march-11/

A u nas dalej o dzwonie Szydłowozu.

To mnie najbardziej szokuje:

Also, given the extraordinary level of radiation, the robot would only be able to operate for less than two hours before it is destroyed.

 :o