Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411402 razy)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dystopia jest bardzo dobrym albumem jak na MD. A Kiko to już w ogóle im się trafił jak ślepej i głuchej kurze ziarno na pustyni.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@Amal_68 Ale obejrzałeś ten film w ogóle? xD
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Amal_68 Ale obejrzałeś ten film w ogóle? xD

No tak. Tylko jestem trochę na spożyciu i nie za bardzo łapię o co biega :D. Że łapek połowie ludziom nie przybili czy że zagrali im Mastera? XD
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Zastanawia mnie, czemu takie wykonanie Master of Puppets - bali się, że ich pozwą za prawa autorskie? Swoją drogą, dziwi mnie, że Dave tego nie skomentował, że gdy w końcu doczekał się nagrody, ci mu przygrywają Metallicę :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Zastanawia mnie, czemu takie wykonanie Master of Puppets - bali się, że ich pozwą za prawa autorskie? Swoją drogą, dziwi mnie, że Dave tego nie skomentował, że gdy w końcu doczekał się nagrody, ci mu przygrywają Metallicę :D

Tam w ogóle jeden gitarulec miał poważne wątpliwości czy to grać, z tego co słyszę xD
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@Amal_68 Ale obejrzałeś ten film w ogóle? xD

No tak. Tylko jestem trochę na spożyciu i nie za bardzo łapię o co biega :D. Że łapek połowie ludziom nie przybili czy że zagrali im Mastera? XD

Raczej o wykonanie MoP. Brzmi jakby zespół pierwszy raz w życiu numer słyszał podczas wykonywania go xD
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Amal_68 Ale obejrzałeś ten film w ogóle? xD

No tak. Tylko jestem trochę na spożyciu i nie za bardzo łapię o co biega :D. Że łapek połowie ludziom nie przybili czy że zagrali im Mastera? XD

Raczej o wykonanie MoP. Brzmi jakby zespół pierwszy raz w życiu numer słyszał podczas wykonywania go xD

Jestem w 90% pewny że tak było, albo po prostu lubią sobie chłopcy wypić :). Nawet nie wiesz jaka magia drzemie w zapisie nutowym :D. Leżą sobie kwitki bo Pan kazał coś takiego zagrać i grasz. Nie musisz wcześniej słyszeć, aczkolwiek wskazane :P.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
( Obraz usunięty.)

Jared mistrz!!!



Leże i turlam się na podłodze :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
To że wczoraj wieczorkiem po ok pięciu latach leżakowania, wyciągnąłem z szuflady chorus EHX Small Clone z szuflady (dla niekumatych - bardzo znany z hitów  Nirvany). Pograłem, wrzuciłem rano na giełdę a przed minutą w radio podali, że Kurt Cobain skończyłby dziś 50 lat. :o

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
W Korei północnej marihuana jest zupełnie legalna i rośnie często w miejscach publicznych. Wspaniały kraj ! nie dam złego słowa powiedzieć o dynastii Kim.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
To że wczoraj wieczorkiem po ok pięciu latach leżakowania, wyciągnąłem z szuflady chorus EHX Small Clone z szuflady (dla niekumatych - bardzo znany z hitów  Nirvany). Pograłem, wrzuciłem rano na giełdę a przed minutą w radio podali, że Kurt Cobain skończyłby dziś 50 lat. :o
Dawaj szybko zmieniaj tytuł aukcji na coś clickbaitowego.

W Korei północnej marihuana jest zupełnie legalna i rośnie często w miejscach publicznych. Wspaniały kraj ! nie dam złego słowa powiedzieć o dynastii Kim.
Sprawdzałem wczoraj ranking długości życia na świecie i Najlepsza Korea jest na 109 miejscu tuż przed... Rosją. :o

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Wycinka drzew w miastach na sporą skalę, ledwo wchodzi w życie jakaś nowa ustawa. Ludzka chciwość i głupota nie zna granic.


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Twój punkt widzenia. Dla wielu to możliwość zagospodarowania własnej nieruchomości zgodnie z upodobaniem i prawem własności.
Widzisz skalę bo ludzie czekali na to wiele lat. Teraz działają bo boją się że zaraz powrócą stare zasady a to zapowiada już Kaczyński.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Kiedyś znajomy miał prawie atak serca, jak dostał coś koło 20 tys. kary za wyciachanie własnych drzew. Sądził się itd... Poza tym warto się zapoznać, że nadal nie wszystko i nie wszędzie można wyciąć, ochrona przyrody i konserwator zabytków nadal mają łapę nad wieloma przypadkami.

Mnie zszokowało, że na nowej Meszudze Fredrik maczał palce tylko w jednym utworze, a tak wsio druga gitara i bassmen...
Paczki z głów!

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
W moim mieście idą ulicami, więc coś średnio mi pasuje takie wyjaśnienie. Powietrze tak gówniane, że od pół roku nie można pobiegać bez drogiej maski na gębie, ale drzewa wycinać spoko. Na mój bucket list z coraz większym prawdopodobieństwem idzie "zdefekowanie się na grób Szyszki, jak w końcu kopnie w kalendarz".


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
:)

A jaki wpływ mają łyse drzewa na niską emisję związaną z okresem grzewczym w zimie?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Chodzi mi o priorytety, nie o wpływ jednego na drugie. Dla mnie (i sądzę, że powinno być tak dla każdego) od ciemiężenia latami przez niemożność wycięcia drzew w mieście ważniejszy jest problem wysokiego kilka razy ponad normę smogu. Np. moja mama jest uczulona na benzopireny i dla niej z roku na rok to coraz gorsza gehenna, szczególnie ostatnio.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
To musicie postulować o likwidację piecy na węgiel, podłączenie budynków komunalnych do sieci ciepłowniczej i termomodernizację budynków komunalnych i użyteczności publicznej, a nie zajmować się zielenią ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Tak marginalizuje się wszystko od problemu do problemu aż w końcu jest na każdym polu beznadziejnie. Jak podoba Ci się mieszkanie w takim pogorzelisku, to spoko. Mi zdecydowanie nie.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wiele większym problemem są przydrożne drzewa, chyba każdy znał kogoś, kto skończył na nich swój żywot. Kiedyś Hołowczyc walczył o wycięcie tego dziadostwa, ale sprawa coś ucichła. Te wszystkie aleje bukowe, stare przydrożne wierzby i lipy,  większość tych drzew ma kogoś na sumieniu. Kiedyś sadzono je tylko po to, żeby koń jaśnie pana wiedział którędy wiedzie droga do pałacu i nie wjebał się w zaspę. Dzisiaj są one zupełnie niepotrzebne, zamiast nich niech posadzą krzaki czy inne ustrojstwo które wyhamuje samochód, albo zostawią zaorany pas ziemi tak jak w większości cywilizowanych krajów.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2017, 15:26:57 wysłana przez Algiz »

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Raczej "jaśnie pan Hołowczyc chciałby wycinki alejek drzewnych", if you ask me. Miasta są dla ludzi, nie samochodów. Miasta, w których chce się żyć to takie, gdzie masz w miastach skwerki, alejki drzew, dużo zieleni i nie ma tyle samochodów. Drzewa to historia, dziedzictwo poprzednich pokoleń - potrzeba wielu lat, żeby urosło tak, jak te pościnane.

Moje miasto jest i tak pod względem samochodów całkiem OK, jak na Polskę, ale ta konkretna wycinka drzew to akurat lobbing Rydzyka, bo akurat w niedalekim Rydzykowie brakuje miejsc parkingowych dla przyjezdnych.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Nie chodzi o drzewa w miastach tylko przy ruchliwych drogach.

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Droga, którą wkleiłem nie jest uczęszczana przez samochody prawie w ogóle, jedynie jakiś czas temu jedno stare, chore drzewo padło na samochód. Wycięto 20 ładnych, zdrowych. A drzewa przy innych drogach często robią za naturalne ekrany akustyczne.