Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411450 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Może sprzedaj gitary ;) kto wie ? być może drzewa z których je wykonano były miejscem lęgowym dla chronionych gatunków ptaków.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2017, 15:23:09 wysłana przez Algiz »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Co to ma do rzeczy? Nie chodzi mi teraz o naturę, tylko o ludzi. Odwrócenie takiej wycinki jest potem strasznie kosztowne. Nowo zadaszone drzewa będą odrastały potem wiele lat.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Chcą wycinać to będą wycinać. Socjalistyczny rząd robi sobie kolacje za grube hajsy i przepierdala pieniądze z kieszeni podatnika na setki innych, bardziej gorszących sposobów i co, nikt się nie oburza?

Nieme przyzwolenie społeczeństwa. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Retoryka, jak u Putina. Co źle, to coś tam też źle.
"Kolacja za gruby hajs" mi lata, bo 10k w skali budżetu to kropla w morzu. Jeden karambol rządową BMWicą to co najmniej 60 takich. Jeden "wykład" dermatologa Jannigera to tak samo kilka razy więcej. Zupełnie nie na temat.

Karczujcie do woli, a potem zdychajcie zdziwieni. XIX wiek podobno nie był taki zły, a w ciągu najbliższych paru dekad się do niego niechybnie cofniemy.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Lel gizmi, odpusc se politykie
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Nie przesadzaj Gizmi, Polska ma pewnie ze 30% terenów pokrytych lasami i niewiele krajów w europie może się z nami równać.
Podobno XIX wiek nie był taki zły, tylko w uprzemysłowionych miastach smog był znacznie większy ze względu na rewolucję przemysłową i wszechobecne maszyny parowe które napędzały wszystkie zakłady produkcyjne. Tylko wtedy nie było jeszcze ekologów (zwłaszcza takich którzy na manifestacje w obronie drzew przyjeżdżają 20 letnim dieslem)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Gizmi, jestem synem dyplomowanego leśniczego, więc poszanowanie do natury wyssałem nie powiem skąd. Ale jak widzę w środku miasta lichą lipkę, olchę, albo jakiegoś innego chwasta, który zajmuje cztery miejsca parkingowe, to mnie telepie.

Samochody lubię, bo bardzo mi się podoba opcja sprawnego przemieszczania po mieście bez pomocy rakiet śniegowych i psich zaprzęgów. Natomiast nie pożałowałem kasy, żeby sobie kupić pueblo 30 metrów od rezerwatu i dzięki temu drzewa widzę co rano, jak się przeciągam na balkonie. Mam dzięki temu pewność, że mi ich nie wytnie. Podobnie wszcząłbym larum, gdyby ktoś chciał ciąć Pole Mokotowskie, albo Park Skaryszewski. Natomiast na jakieś klony, z których mi kawki na łeb srają kiedy sobie spaceruję w centrum stolicy mam całkowicie wyjebane. Miasto dla ludzi, ale wioska też dla ludzi - taniej i masz drzewa wszędzie na rzut kartoflem ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2017, 00:35:08 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Proponuję jeszcze więcej soli w miastach sypać w zimie, to na pewno drzewa będą piękne i zdrowe.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
if (sul==0)
     cout<< "Ludzie zaczną pierdolić że drogi oblodzone i w ogóle to PUK nic nie robi";
else
     cout<< "I tak będą pierdolić...";
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
U syna w szkole 2 dziewczyny, tak na oko 10 lat:
- możesz przyjść, jest jeszcze ciasto z pogrzebu


A żonie powiedziałem, że na urodziny ucieszyłbym się z... nowych kapci ;). Czy to czyni mnie wapniakim, czy hipsterę?
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
U syna w szkole 2 dziewczyny, tak na oko 10 lat:
- możesz przyjść, jest jeszcze ciasto z pogrzebu


A żonie powiedziałem, że na urodziny ucieszyłbym się z... nowych kapci ;). Czy to czyni mnie wapniakim, czy hipsterę?

Człowiekiem albo do tego stopnia spełnionym, albo nudnym. ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
- możesz przyjść, jest jeszcze ciasto z pogrzebu

Best. Pick Up. Line. Ever.
B ( o ) ( o ) B S

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Cytuj
POPEK ZA ŻYCIA
Reżyseria: Mateusz Winkiel
Produkcja: Polska (2016)
Gatunek: Dokument
Czas: 70

Film „Popek za życia” przez ponad godzinę czasu trwania trzyma w napięciu niczym dobry thriller, przez co trudno zaliczyć go do typowych dokumentów. Produkcję można streścić jednym zdaniem - wyjątkowy artysta doczekał się wyjątkowego obrazu o swojej historii. Film ten jest na razie jedyną rzetelną prezentacją nieznanych szerzej epizodów z życia rapera, wokalisty, muzyka i zawodnika MMA. Co ważne, o wszystkich wydarzeniach „Popek” opowiada osobiście, własnymi słowami, językiem którego używa na co dzień. Właśnie od niego można się dowiedzieć jak wyglądało jego dzieciństwo, jak został samozwańczym królem i jak zmieniało się jego życie, które jak sam mówi wygrał muzyką na loterii. Dyskretnie towarzysząca bohaterowi kamera rejestruje nieznaną dotąd historię pełną zaskakujących zwrotów dokładnie w tych samych w miejscach, w których się ona rozgrywała (i często w tym samym czasie) poczynając od domu, w którym „Popek” mieszkał na emigracji w Anglii, poprzez słynny garaż, po studia nagraniowe, w których ćwiczy przed występem. Nigdzie dotąd niepublikowane materiały to jeszcze nie wszystkie atuty filmu. Produkcja wykracza poza utarty schemat dokumentów muzycznych - na ekranie ani razu nie pojawiają się dziennikarze muzyczni ani eksperci czy kulturoznawcy. Widz spotyka wyłącznie autentyczne postacie i świadków wspominanych wydarzeń. Styl reportażu, w którym osadzono obraz w doskonały sposób naśladuje schemat kina akcji co nadaje niespełna 70-minutowej produkcji niesamowitej dynamiki. Wszystko to składa się na żywą i odważną produkcję rejestrującą fakty zamiast opinii, przeciwieństwo zwyczajowych laurek kręconych zwykle dla artystów. Każdy kto chce się dowiedzieć kim jest Król Popek, jedna z ważniejszych postaci polskiego show-biznesu powinien zobaczyć ten film. „Popek za życia” to także obowiązkowa pozycja dla fanów.

Serio ?


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
U syna w szkole 2 dziewczyny, tak na oko 10 lat:
- możesz przyjść, jest jeszcze ciasto z pogrzebu


A żonie powiedziałem, że na urodziny ucieszyłbym się z... nowych kapci ;). Czy to czyni mnie wapniakim, czy hipsterę?

Człowiekiem albo do tego stopnia spełnionym, albo nudnym. ;)
Sorry, Pane doktore, pacjęt umar.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zamówiłem Ubera w Zurychu i podjechała Tesla.
https://twitter.com/pivovarit/status/834669270512574465

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
A to nie był on?
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Szok taki sam jak Łada czy Ferrari... :) Kupił drogo, to i musi dorabiać.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ooo:



Nie musicie paczać 2 godziny - dla ułatwienia dodam, że Mick Jagger ma tutaj równo 70 lat i jak wiadomo swoje przeszedł, a daje dwugodzinny show na pełnych obrotach!
Jak sobie przypomnę Maxa Cavalerę, który ledwo stał na nogach i brzękał jedną strunę... 

 
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Maxowi ciezko, bo gra ciezsza muze.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Ten bezdomny musiał mieć świetnego dentystę.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jak się nazywa gitarzysta, którego rzuciła dziewczyna?: bezdomny.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ludzie to dziwne istoty  :facepalm:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@wuj Bat w temacie politycznym. Lakonicznie i bez zaangażowania ale jednak był ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Weszłem, ale jednak wyszłem ;)
Paczki z głów!