Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392158 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Moje miasto, takie piękne :)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Taaaaaaaaaaak...

Wojsko, policja i pewnie kilkoro bardziej porypanych którzy głęboko wierzą w Boga jakoś zabijają jeżeli mają rozkaz/ochotę. Religia nic nie warunkuje, wymysł jak każdy inny. Każdy ma swój rozum i sumienie. Ludzie jacy byli, tacy będą a to że "chrześcijanin" zabił swojego "pobratymca" wkurwia mnie równie mocno jak to, że oczywiście w momencie kiedy imigrant zabije rodaka to jest burda na cały kraj i "kurwa ciapaci wypierdalać". Mord to mord i chuj z jakimiś durnymi wyznacznikami.

Po 7h słuchania tego pierdolenia w każdym możliwym radiu podczas wczorajszej trasy już mam tego dosyć. A to że Koran mówi tak a nie inaczej o niczym kurwa nie świadczy, mam znajomych muzułmanów - Tatarów, i jak mam być szczery to chyba nie znam bardziej uprzejmych i ogarniętych ludzi. Chrześcijan wliczając. Więc błagam, nie wymachujmy kutasami gdzie nie trzeba, żadna religia nie jest lepsza od innych, każdy wierzy w to co chce, a rozum i sumienie (a raczej jego częsty brak) to jest to co ostatnimi czasy powoduje sytuację polityczną na świecie. Religia to tylko otoczka.

Swoje rzekłem. Wypierdalam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ech 13-ty dlaczego nie odbierasz drwin i szydery. Nie ja sprowadziłem całą sytuacje do absurdu, raczej staram sie uwypuklić absurd jaki sie dzieje na naszych oczach i jak sami to potegujemy. Robimy ( nie mówię ze my tutaj ale społeczeństwo juz tak ) z bandyty meczennika a z obcokrajowców, jak leci, wrogów. Gubi nam sie i pierdoli dokumentnie wszystko. Z takiego samego zabójstwa, w jednym przypadku mówi sie o tym ze nie bedzie padania na kolana lub malowania kredką a drugie takie samo morderstwo pomija sie milczeniem przechodząc nad nim do porzadku dzienoego, ot zdarzyło sie, nic wielkiego, codziennie ktoś gdzieś kogoś zajebie. To nie jest normalne, nie umiemy zachować zdrowego rozasądku i rozdzielić spraw które póki co da sie rozdzielić. ... i w sumie przeraził mnie pomysł Dmaligatora bo jest w naszych realiach tak cholernie realny chociaż to teoria spiskowa to jednak niestety nie niemożliwa.

Edyta jeszcze tak odnośnie tych który nazwałem chrześcijaninami, to tylko i pod wpływem tych fantastycznych młodych ludzi którzy to "pamietamy 44" z niezłomnymi i chusarią na koszulkach dumnie rozpierdalaja centra handlowe lub inne sklepy czy samochody nazywajac siebie prawdziwymi patriotami z tradycjami chrzescijańskimi. Cały ten rzad tak mocno otulajacy sie zewsząd katolicyzmem, po cichu popierający ta wspaniałą wszechpolska młodzież, ma dla mnie tyleż samo wspólnego z wartościami chrześcijańskimi co ci kolesie z Sopotu.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2017, 09:44:54 wysłana przez commelina »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Mam prośbę, postaraj się okiełznać język jeśli mi odpisujesz, kolejnej takiej wiadomości już nie odczytam, bo dodam cię do blokowanych.
Masz swoje zdanie? Świetnie. Ja mam swoje.

Edit: @commelina to było do kolegi wyżej.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2017, 09:44:40 wysłana przez 13 »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Tak dla przyszłych pokoleń, na wszelki wypadek napiszę to co zawsze:

Gdybym był wierzący, do znudzenia przytaczałbym ten absolutnie niepopularny pogląd, iż Pan Bóg, w swej dobroci i sprawiedliwości, kurwy, morderców, złodziei oraz prostych idiotów rozsiał równiutko pomiędzy wszystkimi wyznaniami, narodami i pod wszystkimi szerokościami geograficznymi.

Hm, to mnie wcale nie szokuje - zły temat, niedobry.





Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים

Edyta jeszcze tak odnośnie tych który nazwałem chrześcijaninami, to tylko i pod wpływem tych fantastycznych młodych ludzi którzy to "pamietamy 44" z niezłomnymi i chusarią na koszulkach dumnie rozpierdalaja centra handlowe lub inne sklepy czy samochody nazywajac siebie prawdziwymi patriotami z tradycjami chrzescijańskimi. Cały ten rzad tak mocno otulajacy sie zewsząd katolicyzmem, po cichu popierający ta wspaniałą wszechpolska młodzież, ma dla mnie tyleż samo wspólnego z wartościami chrześcijańskimi co ci kolesie z Sopotu.

No to albo wartości katolickie albo chrześcijańskie, bo wbrew pozorom to się nie dodaje.
Katolik to jest chrześcijanin na zasadzie: "zobaczyła żaba, że konia kują i sama nogi nadstawia.

Dobra, chłopaki, zostawiam was z tymi rozważaniami bo nic tu po mnie.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Dmaligator  jak sobie to przeczytasz to uwierzysz w swój geniusz i przewidywania  ;)

http://www.defence24.pl/521422,terrorystyczne-zagrozenie-z-niemiec-salafizm-wkracza-do-polski

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dobrze że na wykop nie dałem.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
No sami widzicie że mamy dosyć własnych nożowników, na cholerę sprowadzać jeszcze obcych ?

Posty połączone: 04 Sty, 2017, 21:20:44
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2017, 21:20:44 wysłana przez Algiz »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Takich, co nie płacą mandatów też mamy, po co nam ryzykować kolejnych? XD

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Takich, co nie płacą mandatów też mamy, po co nam ryzykować kolejnych? XD
O tym mowa, mamy  dosyć własnej patologii,  nie musi jej sprowadzać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
A to Polka jest. Poznałem po misiu.
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Takich, co nie płacą mandatów też mamy, po co nam ryzykować kolejnych? XD
O tym mowa, mamy  dosyć własnej patologii,  nie musi jej sprowadzać.

Nie dziwmy sie zatem Brytyjczykom, tamtejszym napaściom na polaków, no tak, tylko jak nas to dotyka, to wtedy jest niesprawiedliwość dziejowa.
Oczywiście jestem przeciwny sciaganiu tutaj kogokolwiek tak jak to zrobiła Angela, ale jesli ktoś tu przyjezdza i szanuje tutejsze prawo i zasady nie widzę powodu do jakiegokolwiek podnoszenia głosu a tym bardziej reki.

A tak troche na wesoło

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Takich, co nie płacą mandatów też mamy, po co nam ryzykować kolejnych? XD
O tym mowa, mamy  dosyć własnej patologii,  nie musi jej sprowadzać.

Nie dziwmy sie zatem Brytyjczykom, tamtejszym napaściom na polaków, no tak, tylko jak nas to dotyka, to wtedy jest niesprawiedliwość dziejowa.
Oczywiście jestem przeciwny sciaganiu tutaj kogokolwiek tak jak to zrobiła Angela, ale jesli ktoś tu przyjezdza i szanuje tutejsze prawo i zasady nie widzę powodu do jakiegokolwiek podnoszenia głosu a tym bardziej reki.

A tak troche na wesoło
( Obraz usunięty.)

Zgadza się, tylko to z czym mieliśmy do czynienia w Ełku to reakcja ludzi na "samosąd" Skoro chłopak ukradł dwie butelki coli i go złapali mogli zadzwonić na policję zamiast czterokrotnie dźgać go nożem. Kodeks Hammurabiego może był dobry trzy tysiące lat temu w Babilonie. Polskie prawo chyba najbardziej właśnie nie toleruje żadnych samosądów. Pochodzenie islamskie morderców też pewnie trochę nakręciło młodzież, ale nie tak jak by się mogło wydawać. Takie rozróby są zawsze jak ludzie widzą niesprawiedliwość
np: jak policja pobije kogoś śmiertelnie podczas interwencji, albo przesłuchania, wtedy też są takie zadymy.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zgadzam sie co do joty, nie powinno to ujśc na sucho bo to morderstwo jakby na to nie patrzeć. ( i nie daj Boże faktyczie Saudowie mieszali by w tym palce lub kase )
Natomiast zupełnie nie zamierzam w zaden sposób usprawiedliwiac i opłakiwać tego chłopaka, ponieważ wielokrotnie sam prosił sie o kłopoty.
Ktoś kiedyś bardzo trafnie przyrównał sprowadzanie ludności muzułmańskiej i próby i jej asymilacji w europie, do sprowadzenia dzikiej zwierzyny do centrum miasta ( nie nie nie porównuję ich do dzikusów ) i próby nauczenia jej zyć w mieście, no niemożliwe do zrealizowania. Podchodząc do tego z drugiej strony, kto normalny pcha sie w siedlisko tygrysa i próbuje podpierdolić mu zarcie. Niestety brakuje tu z kazdej strony zdrowego rozsądku i jak to ma 13-ty w stopce napisane jest to towar wyjatkowo deficytowy.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Największy problem, że razem z uchodźcami którzy naprawdę potrzebują pomocy zjechało całe ścierwo z afryki i Azji. Na hasło, że do europy można wjechać bez papierów rzeczą naturalną jest że w pierwszej kolejności przybyło tu wielu cwaniaków, notorycznych przestępców i zwyrodnialców którzy po prostu uwolnili się od tamtejszych organów ścigania licząc na nowe życie w europie z tzw carte blanche. Jak do tego dodać bojowników islamskich to na prawdę robi się nie wesoło.

Jak bym poszedł na targ i jakaś babcia powiedziała by mi, że da mi cały koszyk świeżych jajek za darmo, ale jedno jest zarażone salmonellą to nie wziął bym ani jednego.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ale to jest odpowiedzialność zbiorowa a tak wg mnie nie nalezy klasyfikować ludzi. Gdyby tak robić to do dzisiaj byli byśmy tylko złodziejami samochodów i pijakami, wszak wielu z nas polaków jest lub było. Nikt nas w niemczech nie chciał, sami sie tam pchaliśmy.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jajca zbiorowo obgotujesz I po problemie,  tamtej salmonelli nie da rady.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ale to jest odpowiedzialność zbiorowa a tak wg mnie nie nalezy klasyfikować ludzi. Gdyby tak robić to do dzisiaj byli byśmy tylko złodziejami samochodów i pijakami, wszak wielu z nas polaków jest lub było. Nikt nas w niemczech nie chciał, sami sie tam pchaliśmy.

Ale Polacy ciężko pracowali fizycznie żeby zmyć hańbę tych złodziei samochodów i pijaków, nie wysadzali się w powietrze i nie gwałcili kobiet. A odpowiedzialność zbiorowa jest chyba wpisana w ludzkie dzieje, bo czym że jest grzech pierworodny jak nie pierwszym udokumentowanym przykładem na odpowiedzialność zbiorową ;)

Nikt nas w niemczech nie chciał, sami sie tam pchaliśmy.

I to mnie właśnie najbardziej wqrwia, że Niemcy blokowali nam rynek pracy gdy weszliśmy do UE, a parę lat później zaczęli przyjmować ludzi którzy w ogromnej większości do pracy nigdy nie pójdą, ponieważ nie mają nawyku pracy, ich dziadek nie wstawał
o szóstej rano do pracy, ich ojciec nie wstawał więc oni też nie będą. Cywilizacji nie można nauczyć się w ciągu jednego pokolenia.
Na YT są filmiki jak rodzina z Afryki dostaje mieszkanie w Szwecji, opiekunka pokazuje im wszystko, jak działa kuchenka elektryczna, jak zakładać papier toaletowy na rolkę, tylko co z tego skoro oni dalej wyrzucają śmieci przez okno.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2017, 12:59:39 wysłana przez Algiz »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ale... Bo im nie pokazała, to skąd maja wiedzieć? Wina opiekunki. Wpierdol w dyby i do lochu.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2017, 14:00:02 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Algiz , z tym grzechem pierworodnym punkt dla Ciebie :D Z podejćsiem dojczlandów także zgadzam sie z Tobą w 100%
Jednak gdybyśmy spojrzeli na to głebiej, Ty w swoim toku myślenia nie dajesz zadnej szansy na "poprawę" Bóg daje, daje wolną wolę, daje miłosierdzie. Tego u nas nie ma.
Prowdzacy kebaby itp działalności nie wyrzucaja smieci przez okno bo sanepid z miejsca by to zamknał. Ludzie jak ten Egipcjanin we Wrocławiu nie gwałci kobiet i nie wysadza sie w powietrze tylko prowadzi biznes.
To jest problem i dla mnie jest złozony, nie potrafie spojrzeć w lustro i powiedzieć wyjebać wszystkich, ale tez nie zgodziłbym sie na bierzemy wszystkich jak leci. I tak jeszcze do naszych władz i ich stosunku do tego , przypomnij sobie jak minister Błaszczak zapierdalał do Londynu ze świtą gdy zabili Polaka.

 cytat z mediów "
Ale nawet i po tej sytuacji nie doszło do opamiętania. Minister Błaszczak nie jest w stanie potępić demolowania kebaba i opanować pogromowej atmosfery. Zamiast tego bredzi o 500+ i o tym, że ktoś chce Polskę przedstawić jako rasistowski kraj. Jeszcze 3 miesiące temu ten sam minister jeździł do Londynu po pobiciu Polaków, i na spotkanie ze swoim brytyjskim odpowiednikiem mówił, że Polacy zasługują na ochronę. Może czas spojrzeć w lustro? "

Niestety zgadzam sie z tym w 100%

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jajca zbiorowo obgotujesz I po problemie,  tamtej salmonelli nie da rady.

Jajca zbiorowo uciąć i po problemie już w jednym pokoleniu :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!