Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412908 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Więc tak - walka z muzułmanami, marsze przeciwko emigrantom, głoszenie dość jednoznacznych poglądów na temat tych ludzi, o których nie wiemy, że mają jakikolwiek związek z terrorystami - to realizacja planów ISIS.
Jaki interes ISIS ma w tym, aby do Europy nie wpuszczać muzułmanów?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Na tym właśnie polega problem z terroryzmem - nawet w państwie policyjnym nie da się całkowicie wyeliminować związanego z nim zagrożenia.Nie ma w pełni skutecznej, aktywnej formy obrony wewnątrz własnych granic.
Jak się nie pilnuje granic i sprasza randomowych ludzi to niestety takie są skutki. Nawet tak otwarte państwo budowane na potencjale imigrantów jak USA sobie na to nie pozwala stosując wizy, kryteria wiedzy historycznej, językowej, obowiązek zatrudnienia itd.
Nie wspominajac o badaniach lekarskich...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Na tym właśnie polega problem z terroryzmem - nawet w państwie policyjnym nie da się całkowicie wyeliminować związanego z nim zagrożenia.Nie ma w pełni skutecznej, aktywnej formy obrony wewnątrz własnych granic.
Jak się nie pilnuje granic i sprasza randomowych ludzi to niestety takie są skutki. Nawet tak otwarte państwo budowane na potencjale imigrantów jak USA sobie na to nie pozwala stosując wizy, kryteria wiedzy historycznej, językowej, obowiązek zatrudnienia itd.

Nie, to nie kwestia granic - choćbyśmy zlikwidowali strefę Schengen, jakimś cudem co do kilometra zabezpieczyli granice, włącznie z morskimi, nie wiadomo jak paranoicznie ściśle nie spróbowali zabezpieczyć transportu międzynarodowego w ogóle - prędzej sami siebie zrujnujemy niż w pełni zdołamy zlikwidować zagrożenia... Jak wspomniałem przed chwilą w innym temacie, ale wolę nie dyskutować z Olisadebe, terroryści to w dużej mierze młodzi Europejczycy, którzy uciekli się szkolić w dżihadzie do Syrii i teraz wracają jako zamachowcy czy organizatorzy siatek ISIS.

Na tym właśnie polega problem z terroryzmem - nawet w państwie policyjnym nie da się całkowicie wyeliminować związanego z nim zagrożenia.Nie ma w pełni skutecznej, aktywnej formy obrony wewnątrz własnych granic.
Jak się nie pilnuje granic i sprasza randomowych ludzi to niestety takie są skutki. Nawet tak otwarte państwo budowane na potencjale imigrantów jak USA sobie na to nie pozwala stosując wizy, kryteria wiedzy historycznej, językowej, obowiązek zatrudnienia itd.
Nie wspominajac o badaniach lekarskich...

A co, dzikie choroby przynoszą, jak to Goebbe... przepraszam, Kaczyński twierdzi?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Nie, to nie kwestia granic - choćbyśmy zlikwidowali strefę Schengen, jakimś cudem co do kilometra zabezpieczyli granice, włącznie z morskimi, nie wiadomo jak paranoicznie ściśle nie spróbowali zabezpieczyć transportu międzynarodowego w ogóle - prędzej sami siebie zrujnujemy niż w pełni zdołamy zlikwidować zagrożenia... Jak wspomniałem przed chwilą w innym temacie, ale wolę nie dyskutować z Olisadebe, terroryści to w dużej mierze młodzi Europejczycy, którzy uciekli się szkolić w dżihadzie do Syrii i teraz wracają jako zamachowcy czy organizatorzy siatek ISIS.
W taki sam sposób jak przed Schengen lub szczelniej. Wybacz ale mieszkałem dosyć blisko granicy przez pierwsze 20 lat życia i nie jest to żadnym problemem.Dla mnie osobiście brak granic i ich kontroli jest czymś nienaturalnym do czego nie mogę się przyzwyczaić. Na lotniskach tez cofnijmy kontrole skoro wpuszczamy wszystkich bez weryfikacji.

A gdzie ja napisałem że to terroryści są problemem? Francja obrywa za ataki na PI a nie za przeciwstawianie się polityce imigracyjnej UE a dla mnie to drugie jest problemem. Co do terrorystów to dziwię się że Polska jeszcze nie oberwała za wścibianie nosa w wojenki USA i okupację.

A co, dzikie choroby przynoszą, jak to Goebbe... przepraszam, Kaczyński twierdzi?

Twoim zdaniem oczywiście nie istnieje problem epidemiologiczny w wielotysięcznych obozach lub miejscach tymczasowego pobytu ludzi którym obce są obowiązkowe u nas szczepienia? Mnie nie dziwi jak trzeba się szczepić na egzotyczne choroby przed wyjazdem np. do Afryki i poprawnością polityczną nie muszą się zasłaniać.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Więc tak - walka z muzułmanami, marsze przeciwko emigrantom, głoszenie dość jednoznacznych poglądów na temat tych ludzi, o których nie wiemy, że mają jakikolwiek związek z terrorystami - to realizacja planów ISIS.
Jaki interes ISIS ma w tym, aby do Europy nie wpuszczać muzułmanów?
Nie jest to oczywiste? Więcej ludzi zostaje tam, gdzie można z nich wycisnąć ostatni grosz, sprzedać jako niewolników/dawców organów, ewentualnie zrekrutować.

Poznałem w życiu nie-popierdolonych muzułmanów i teraz szczerze powiedziawszy to im współczuję, że są wiązani przez niektórych z prawdziwymi popaprańcami.

Zresztą, Polaków też niedługo będzie się utożsamiać(znowu) z Kaczystami, więc odczujemy na własnej skórze co to znaczy odpowiedzialność zbiorowa.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
@nikt Aaa, spoko, faktycznie uogólniłem do całej dyskusji.

Niemniej - nie słyszałem o żadnych alertach epidemiologicznych związanych z miejscami, gdzie przebywają uchodźcy ani ogólnie wypowiedzi żadnej poważnej organizacji, która by tak mówiła. Na pewno warunki sanitarne uchodźców są tragiczne, a to sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób - ale czy jest jakiekolwiek związane z ich przybyciem ryzyko epidemii dla Europejczyków - pierwsze słyszę.

Zamknięcie granic to ograniczenie handlu, ogólne utrudnienie dla podróżujących ludzi i duże koszty. Jeśli jesteś za zniesieniem Schengen - od tego zacznijmy, bez wysługiwania się imigrantami. Bo na przykład dla mnie (nie mówiąc już o ludziach dużo częściej podróżujących przez granice, szczególnie służbowo) strefa Schengen to bardzo wygodne rozwiązanie.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
https://www.facebook.com/misyeq/posts/10208412779621466

To.

Przepisuję następującą terapię: wyprawa do kilku zachodnich państw, poznanie paru ludzi i picie z nimi browarów.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ile Ci wyszło i jak liczyłeś?
Ok, idzie to tak:

Przedsiębiorstwo wydaje na zatrudnienie pracownika X. Odejmując od tego zusy srusy, podatki dochodowe i inne szity zostaje nam jakieś 59% X, czyli to, co dostaje do ręki pracownik zatrudniony na umowę o pracę.

Teraz, jeżeli przyjąć perspektywę pracownika oraz to, że (z niewyjaśnionych przyczyn) jest on odpowiedzialny za płacenie składek po stronie pracodawcy mamy relację brutto brutto do netto +69%.

Natomiast co by się stało, gdyby przedsiębiorstwo nie zatrudniłoby tego człowieka? Otóż trzeba by było zapłacić podatek od tych przychodów. Zakładam, że większość przedsiębiorstw korzysta z dobrodziejstw podatku liniowego 19%, więc z kwoty X zostaje 81%.

81% / 59% = 1.37, czyli 137%.

Bilans tego, co idzie do skarbu państwa w obu tych sytuacjach to 37%. Pracownik dostaje do ręki 72% tego, co zostałoby w kieszeni pracodawcy, gdyby ten pierwszy nie był zatrudniony.

A jak te mityczne 69% odczyta człowiek niezaznajomiony z tematem? Że państwo "zabiera" 69% jego pensji i gdyby nie podatki, to by nie zabierało.

FALSE.
Jak już wchodzimy na ten poziom abstrakcji, to warto zaznaczyć, że koszty się generuje w bardziej cywilizowane sposoby niż poprzez wspieranie piramid finansowych, więc z zaoszczędzonych pieniędzy w praktyce nie płaci się 19% tylko znacznie mniej. Możemy wskoczyć jeszcze wyżej i zdysktontować odpowiednio te wartości po uwzględnieniu ryzyka jakie niesie ze sobą zatrudnienie nowej osoby.
Potem przychodzi jakiś pseudointeligent z prywatnej uczelni i chce Ci zwinąć jakiś obrzydliwy procent kolejnych przychodów. Patrzysz na to wszystko i stwierdzasz: "pierdolę, to już lepiej trzymać hajs na lokacie".


Posty połączone: 16 Lis, 2015, 20:23:37
Zresztą, Polaków też niedługo będzie się utożsamiać(znowu) z Kaczystami, więc odczujemy na własnej skórze co to znaczy odpowiedzialność zbiorowa.

I jak nas będą postrzegali na zachodzie? Jak babcie modlące się przed koncertem Behemotha? Nie pozbieramy się chyba xD
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 20:33:01 wysłana przez pivovarit »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Jestem gotowy na poświęcenie wygody niektórych ludzi dla finansów i bezpieczeństwa tego kraju ;)

A tu info jakie krążyło po sieci jeszcze jakiś czas temu. Z różnych mediów

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-osrodku-dla-uchodzcow-w-belgii-wykryto-gruzlice/xyctse
http://wgospodarce.pl/informacje/21468-epidemia-gruzlicy-w-obozie-islamskich-imigrantow-w-belgii-kaczynski-jednak-mial-racje
http://niezalezna.pl/72088-gruzlica-w-osrodku-dla-uchodzcow-belgowie-boja-sie-wybuchu-epidemii
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-gruzlica-w-belgii-choroba-wybuchla-w-osrodku-dla-uchodzcow,nId,1906644

Wszystkie cztery linki opierają się tylko o informację z RMF, faktycznie wykryto gościa z gruźlicą - analogicznie kilkaset tysięcy (zależnie od źródeł - powiedzmy nawet "tylko" 200 000) ludzi cierpi w Polsce na WZW typu C. Nie możemy tego w żaden sposób zweryfikować, ci ludzie chodzą do tych samych fryzjerów, kosmetyczek, lekarzy, etc. co my. Jeden przypadek gruźlika (który na szczęście został wykryty) nie może chyba decydować o losach milionów ludzi?
EDIT: Zresztą, trzymając tych ludzi w takich warunkach (szczególnie nieprzygotowanych na to, jak było w przypadku zatrzymanych w Węgrzech przez polityczne fortele Orbana) sami prosimy się o emidemię...
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 20:56:41 wysłana przez gizmi7 »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Milionów? Zapędzasz się. Te kilkaset tysięcy i tak zacznie niedługo być po cichu deportowanych.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Tak czy siak jest to różnica kilku rzędów wielkości. ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
I tak wszyscy umrzemy...

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Tak czy siak jest to różnica kilku rzędów wielkości. ;)
Widzisz rozmowa na ten temat przypomina mi to co było po Czarnobylu.
W mediach cały czas się mówi o lawinowym wzroście zachorowań głównie na raka tarczycy ale też na inne choroby.
Problem w tym że przed Czarnobylem nie wykonywano niektórych badań i nie gromadzono danych o tych chorobach. Więc faktycznie był wzrost ale bez punkt odniesienia.

Tu jest ta sama sytuacja. Starasz się, chociaż nie wiem czemu, bronić tezy że nie ma zagrożenia epidemiologicznego, chociaż imigranci nie przechodzą jakichkolwiek badań specjalistycznych i nie masz dostępu do ich kart szczepień i historii chorób.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
FALSE.
Jak już wchodzimy na ten poziom abstrakcji, to warto zaznaczyć, że koszty się generuje w bardziej cywilizowane sposoby niż poprzez wspieranie piramid finansowych, więc z zaoszczędzonych pieniędzy w praktyce nie płaci się 19% tylko znacznie mniej. Możemy wskoczyć jeszcze wyżej i zdysktontować odpowiednio te wartości po uwzględnieniu ryzyka jakie niesie ze sobą zatrudnienie nowej osoby.
Potem przychodzi jakiś pseudointeligent z prywatnej uczelni i chce Ci zwinąć jakiś obrzydliwy procent kolejnych przychodów. Patrzysz na to wszystko i stwierdzasz: "pierdolę, to już lepiej trzymać hajs na lokacie".
Łał, ile konkretów i przykładów na poparcie Twojej opinii. :D

Wynagrodzenia = koszt podatkowy. Kapitał != kapitał zamrożony w szicie kupionym, żeby generować koszty. Od dochodów płaci się podatki i już. A jeżeli tego nie robisz np. wykorzystując luki prawne to:
a) Jest to forma protestu przeciwko praktykom wielkich koncernów - wtedy masz moje poparcie.
b) Albo jesteś chciwym chujem, albo Twój biznes byłby nierentowny bez tego - w obu przypadkach nie chcę robić z Tobą interesów.


Zresztą, Polaków też niedługo będzie się utożsamiać(znowu) z Kaczystami, więc odczujemy na własnej skórze co to znaczy odpowiedzialność zbiorowa.

I jak nas będą postrzegali na zachodzie? Jak babcie modlące się przed koncertem Behemotha? Nie pozbieramy się chyba xD
http://www.nto.pl/aktualnosci/art/9089591,unia-walczy-o-strefe-schengen-polska-jej-w-tym-nie-pomaga,id,t.html?cookie=1
To się dało 10x lepiej zakomunikować. Ale nie - lepiej być debilem. :facepalm:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
gizmi, czytałeś Nowy Wspaniały Świat i 1984?
Czytałem, nawet nie tylko. "W lesie wiedeńskim wciąż szumią drzewa" z niedawno wydanych/napisanych na przykład czytałem ze dwa-trzy temu, gorąco polecam. Czytając niektóre wypowiedzi na forum i szczególnie w innych częściach internetu - mam niezłe deja vu. Teraz czytam po raz wtóry "Galapagos" Vonneguta - prawie na początku książki podmiot liryczny żartobliwie stawia tezę, że ludzie chyba wyewoluowali zbyt duże mózgi, jeśli są w stanie poniewierać inne osobniki swojego gatunku o tak abstrakcyjne głupoty.

Posty połączone: 16 Lis, 2015, 21:41:54
Tak czy siak jest to różnica kilku rzędów wielkości. ;)
Widzisz rozmowa na ten temat przypomina mi to co było po Czarnobylu.
W mediach cały czas się mówi o lawinowym wzroście zachorowań głównie na raka tarczycy ale też na inne choroby.
Problem w tym że przed Czarnobylem nie wykonywano niektórych badań i nie gromadzono danych o tych chorobach. Więc faktycznie był wzrost ale bez punkt odniesienia.

Tu jest ta sama sytuacja. Starasz się, chociaż nie wiem czemu, bronić tezy że nie ma zagrożenia epidemiologicznego, chociaż imigranci nie przechodzą jakichkolwiek badań specjalistycznych i nie masz dostępu do ich kart szczepień i historii chorób.
Twierdzę, że nie ma wystarczających dowodów na zagrożenie epidemiologiczne - nie, że wykluczam takie zagrożenie. A porównywanie do Czarnobyla jest nietrafione - bo wzrost zachorowania na choroby musi znaleźć wyjaśnienie - teza związana z Czarnobylem mogłaby zostać udowodniona chociażby statystycznie - korelacji najwyraźniej nie ma. Nawet gdyby zależność zachodziła - nie wiadomo, na ile wpływ wybuchu w Czarnobylu mógłby być psychosomatyczny, a jaki byłby wpływ samego promieniowania. Więc z punktu widzenia współczesnej nauki, teoria leży. A w przypadku imigrantów nie mamy żadnych dowodów poza tym jednym przypadkiem na zagrożenie epidemią - od ogłaszania takich komunikatów są odpowiednie organizacje i nic nie komunikowały, więc argument ten może politycznie ma sens, ale z punktu widzenia dyskusji jest bezowocny.
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 21:42:53 wysłana przez gizmi7 »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
a) Jest to forma protestu przeciwko praktykom wielkich koncernów - wtedy masz moje poparcie.
Albo jesteś chciwym chujem, albo Twój biznes byłby nierentowny bez tego - w obu przypadkach nie chcę robić z Tobą interesów.

Rozumiem, że lubisz patrzeć jak Twoje pieniądze są rozpierdalane na lewo i prawo - zawsze możesz mi oddać trochę w ramach solidarności społecznej, kiedy przestanę się rozwijać i chcieć robić cokolwiek, DOBRY CZŁOWIEKU.

Zresztą, Polaków też niedługo będzie się utożsamiać(znowu) z Kaczystami, więc odczujemy na własnej skórze co to znaczy odpowiedzialność zbiorowa.

I jak nas będą postrzegali na zachodzie? Jak babcie modlące się przed koncertem Behemotha? Nie pozbieramy się chyba xD

http://www.nto.pl/aktualnosci/art/9089591,unia-walczy-o-strefe-schengen-polska-jej-w-tym-nie-pomaga,id,t.html?cookie=1
To się dało 10x lepiej zakomunikować. Ale nie - lepiej być debilem. :facepalm:

Wydaje mi się, że nieskończenie lepiej mieć łatkę debila niż fanatycznego roszczeniowego terrorysty pedo-kozofila z gruźlicą.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Ale zamiksowałeś.
Statystyka bez danych i określenie zależności bez punktu odniesienia i określenia trendu? Zacznij pisać o faktach a nie teoriach i domysłach. Napisałem że nie ma dowodów na jakikolwiek wzrost zachorowań po Czarnobylu bo nie było badań przed awarią rektora. Czyli nie da się określić ile było ich wcześniej i czy awaria miała jakikolwiek wpływ na ludzi poza bezpośrednią strefą skażenia.Tak samo jak ze stanem zdrowia osób w obozach dla imigrantów, gdzie nie przeprowadza się badań, szczepień itd więc nie można wskazać czy wyeliminowano czynniki zakaźne. Zatem w moim odczuciu twierdzenie że nie ma ryzyka epidemii jest tam samo niepoparte faktami jak twierdzenie Kaczyńskiego.

PS. Nie wiem czy wiesz ale po Czarnobylu leczeniem tarczycy obejmowano również osoby które nie były w grupie ryzyka i podawano niektórym leki o przeciwstawnym działaniu na nadczynnośc i niedoczynność tarczycy jednocześnie. Glaxo GSK przodowało w promowaniu się wtedy.

Wracając do wątku wytłumacz mi co oznacza w twojej wypowiedzi "poniewierać inne osobniki swojego gatunku o tak abstrakcyjne głupoty" w kontekście tej dyskusji? Kto jest poniewierany i przez kogo twoim zdaniem bo bardzo mnie to zaciekawiło?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To była raczej ogólna refleksja, takie osobiste "imadżyn ol de pipul" - zamachy w Bejrucie czy Paryżu, wszelkie konflikty na całym świecie - wszystko o problemy z szerszej perspektywy tak błahe, że faktycznie refleksja bierze, że chyba coś musiało pójść nie tak. Teraz jeszcze w Europie będzie coraz gorzej z rasizmem i ksenofobią, stereotypami tak prymitywnymi, że gdyby człowiek nie wyściubiał nosa znad książek, pewnie by nawet w najczarniejszych myślach nie pomyślał, że ludzkość, mając tak duży bagaż doświadczeń, tak łatwy dostęp do tej wiedzy, nadal się w tym grzebie.

Co do Czarnobyla, doczytałem i dopiero teraz rozumiem, o co chodziło. Ale tak czy siak, IMO analogia jest nietrafiona, bo nie mówię, że nie ma tam ryzyka epidemii. W takich warunkach aż się o epidemię prosi, że tak to wulgarnie ujmę (a czy epidemia ma nas obchodzić tylko, gdy trafi do Europy?), ale najwyraźniej ryzyko epidemiologiczne jest wciąż na tyle małe, że zostało zbagatelizowane i nie dotarło do mediów - a zauważ, że wystarczył jeden gruźlik, by cała prawicowa strona internetu zakrzyknęła "a nie mówiliśmy!". Po prostu bez wyraźnych argumentów, choćby szczątkowych raportów, danych - wciąż filozofujemy o ryzyku, a szczególnie biorąc pod uwagę to, jak "negatywnie historycznie" jest nacechowane to stwierdzenie, nie jest ono zbyt poważnym argumentem - na pewno nie wystarczającym, by wpływać na decyzję o losie tych wszystkich ludzi.
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 23:00:19 wysłana przez gizmi7 »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Rozumiem, że lubisz patrzeć jak Twoje pieniądze są rozpierdalane na lewo i prawo - zawsze możesz mi oddać trochę w ramach solidarności społecznej, kiedy przestanę się rozwijać i chcieć robić cokolwiek, DOBRY CZŁOWIEKU.
A miałbyś przestać się rozwijać, bo? ;)

Wydaje mi się, że nieskończenie lepiej mieć łatkę debila niż fanatycznego roszczeniowego terrorysty pedo-kozofila z gruźlicą.
Nieskończenie lepiej, to jest mieć łatkę kogoś, kto dba o interesy swojego kraju, ale robi to taktownie.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:


Ksenofobiczna mowa nienawiści nacechowana stereotypowym rasistowskim czarnym myśleniem.
:D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:

Toż ta babka to amerykańska Miriam Shadeed :v Tylko gorzej wykształcona i z lepszymi plecami (w sensie - zapleczem politycznym, wiadomo że Karyny Krula mają najpiękniejsze plecy). Ma jeden z głównych think tanków partii herbacianej.

Ode mnie Mr. Kamienikupa: http://kulturaliberalna.pl/2015/03/10/isis-produkt-popkultury/
Nie zgadzam się z nim, ale IMO to jeden z ciekawszych głosów w toczącej się debacie.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:

Toż ta babka to amerykańska Miriam Shadeed :v Tylko gorzej wykształcona i z lepszymi plecami (w sensie - zapleczem politycznym, wiadomo że Karyny Krula mają najpiękniejsze plecy). Ma jeden z głównych think tanków partii herbacianej.

Ode mnie Mr. Kamienikupa: http://kulturaliberalna.pl/2015/03/10/isis-produkt-popkultury/
Nie zgadzam się z nim, ale IMO to jeden z ciekawszych głosów w toczącej się debacie.

Zmęczony jestem, nie czytałem wszystkich poprzednich postów, mogłem coś źle zrozumieć, ale...

Żakowski stajl? Psychoanaliza + deprecjonowanie autorytetu + brak jakiegokolwiek odniesienia do treści wystąpienia? Czy Ty aby przypadkiem nie jesteś po UW? Dziennikarstwo, politologia?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To tak nawiazujac do dyskusji o muslimach i terrorystach:

Toż ta babka to amerykańska Miriam Shadeed :v Tylko gorzej wykształcona i z lepszymi plecami (w sensie - zapleczem politycznym, wiadomo że Karyny Krula mają najpiękniejsze plecy). Ma jeden z głównych think tanków partii herbacianej.

Ode mnie Mr. Kamienikupa: http://kulturaliberalna.pl/2015/03/10/isis-produkt-popkultury/
Nie zgadzam się z nim, ale IMO to jeden z ciekawszych głosów w toczącej się debacie.

Zmęczony jestem, nie czytałem wszystkich poprzednich postów, mogłem coś źle zrozumieć, ale...

Żakowski stajl? Psychoanaliza + deprecjonowanie autorytetu + brak jakiegokolwiek odniesienia do treści wystąpienia? Czy Ty aby przypadkiem nie jesteś po UW? Dziennikarstwo, politologia?
Nie wiem, gdzie Ty tu widzisz psychoanalizę? :D :D :D

A odniosłem się w kilku postach wyżej - miałeś czas na lajkowanie na bieżąco, więc powinieneś też mieć czas przeczytać :v Ta kobieta sypie ogólnikami pod zebraną w tamtym miejscu publikę, więc nie ma się do czego odnosić. [plus walnę stereotypowym ciągiem skojarzeń: partia herbaciana - przemysł zbrojny - ingerowanie we wszelkie konflikty na hurra, bo profit]

EDIT: Plus "oświecone" debaty na temat problemu radykalnego islamu bez obecności żadnego muzułmanina = GENIUS. Na pewno zależało im na obiektywnych wnioskach. :D
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2015, 23:48:23 wysłana przez gizmi7 »