Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385572 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Czarny Rycerz mnie zaszokował . Co to ? jakiś tani żart ? skąd to gówno się wzięło ? czemu  Däniken o tym nie mówił ? teraz NASA pokazuje filmy HD i mówią że zauważyli to w 54 roku  :o :o że niby już Tesla odbierał sygnały i co nie wiedzą dalej co to ? nie zbliżyli się nigdy ?Przecież z tego wahadłowca opcykali go z dużą rozdzielczością  . Trajektorie lotu też ma zajebistą jeden obrót pozwala mu zeskanować całą planetę, czym to jest napędzane ? Qrwa  to jakaś lampa Alladyna  ;D lepiej nie pocierać wajchy ,nie wiadomo co wyleci  ;)



Nie wierz w teorie spiskowe, to fragment folii, tzw. "kosmiczny śmieć", przez to, że jest odwrócony w stronę kosmosu, nie odbija światła, a jedynie czerń, w sumie to dość logiczne ;) widziałem, już z 10 programów dokumentalnych w których różni nawiedzeni ludzie się wypowiadali, w tym rzekomo powiązani z NASA czy "astronauci".
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Duża ta folia , większa od wahadłowca :) i czemu nie lata zgodnie  z orbitą jak inne bezwładne śmieci ? tylko od bieguna do bieguna .
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2015, 09:04:59 wysłana przez Algiz »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Moim zdaniem to statek na którym przyleciał Tosin (dlatego czarny itp...)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Duża ta folia , większa od wahadłowca :) i czemu nie lata zgodnie  z orbitą jak inne bezwładne śmieci ? tylko od bieguna do bieguna .

Powiedz mi co jest Twoim punktem odniesienia, że sądzisz, że jest większa od wahadłowca? No i drugie pytanie, wiesz, że taka folia jest elementem budowy ot choćby paneli słonecznych satelitów, a te panele potrafią być duże:



To, że lata "od bieguna do bieguna" to dość względne pojęcie, każdy satelita ma nie co inną trajektorię i żaden nie porusza się w linii prostej, o tak to mnie więcej wygląda:



Wiem, że pewnie i tak wiesz, swoje, ale uwierz mi, najprostsze rozwiązania są najpewniejsze.
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2015, 23:35:51 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie wierzyłbym w każde wyjaśnienie jakie słyszy się w telewizji. W Pentagon też uderzył samolot... przynajmniej tak mówili w telewizji ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Daleki jestem od teorii spiskowych ale wczoraj ogladalem z zona na yt filmik (ktos na fb udostepnil) gdzie wypowiadal sie pewien francuz i wspominal o witaminie C, witaminie B17, kwestii leczenia raka oraz innych dolegliwosci i ze dojdzie do tego ze rzady beda probowaly zdelegalizowac witamine C i nie tylko, no to dzisiaj szybkie google i jebs:

Witaminy nielegalne? WTF?

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/06/19/vitamin-c-about-to-be-made-illegal-in-canada.aspx

http://www.naturalnews.com/030936_vitamin_C_FDA.html#

W EU probowali juz ale nie przeszlo
http://www.rense.com/general63/banvit.htm

grube kary pieniezne, do 2 lat w wiezieniu, za to ze przyjmujesz suplement ktorego Ci lekarz nie przepisal. Zeby moc przyjmowac ow suplement bedziesz musial to uzasadnic lekarzowi a tak wszystkie produkty zawierajace witaminy znikna z ogolnodostepnych sklepow, tylko na recepte...co sie dzieje?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Orange

  • Gość
Muszę sobie znaleźć jakąś miłą wyspę, na którą nie będą wpuszczać jak już europę szlag trafi. Taka Australia na przykład...

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
I dobrze ! na chuj witaminy w pigułkach  , zieleninę  trza jeść . A bez recepty i tak  zostanie kilka leków np:  syrop halucynogenny  na kaszel i tabletki wczesnoporonne po 30 zł  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Daleki jestem od teorii spiskowych ale wczoraj ogladalem z zona na yt filmik (ktos na fb udostepnil) gdzie wypowiadal sie pewien francuz i wspominal o witaminie C, witaminie B17, kwestii leczenia raka oraz innych dolegliwosci i ze dojdzie do tego ze rzady beda probowaly zdelegalizowac witamine C i nie tylko, no to dzisiaj szybkie google i jebs:

Witaminy nielegalne? WTF?

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/06/19/vitamin-c-about-to-be-made-illegal-in-canada.aspx

http://www.naturalnews.com/030936_vitamin_C_FDA.html#

W EU probowali juz ale nie przeszlo
http://www.rense.com/general63/banvit.htm

grube kary pieniezne, do 2 lat w wiezieniu, za to ze przyjmujesz suplement ktorego Ci lekarz nie przepisal. Zeby moc przyjmowac ow suplement bedziesz musial to uzasadnic lekarzowi a tak wszystkie produkty zawierajace witaminy znikna z ogolnodostepnych sklepow, tylko na recepte...co sie dzieje?

O kurwa... To już nawet nie jest śmieszne... Z drugiej strony, z zusowskiej emerytury i tak nie starczy nawet na leki... Ciekawe, kiedy spróbują znowu, bo mam dziwne wrażenie, że w końcu to przepchną.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
I dobrze ! na chuj witaminy w pigułkach  , zieleninę  trza jeść . A bez recepty i tak  zostanie kilka leków np:  syrop halucynogenny  na kaszel i tabletki wczesnoporonne po 30 zł  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

tia zielenine...ale tylko taka ktora sam sobie zasiejesz bo nie wierze ze te najwieksze (zreszta nie tylko te najwieksze) uprawy przemyslowe sa bezpieczne, tzn ze warzywa i owoce nie maja spieprzonych wartosci odzywczych.

Posty połączone: 19 Lut, 2015, 10:09:59
Daleki jestem od teorii spiskowych ale wczoraj ogladalem z zona na yt filmik (ktos na fb udostepnil) gdzie wypowiadal sie pewien francuz i wspominal o witaminie C, witaminie B17, kwestii leczenia raka oraz innych dolegliwosci i ze dojdzie do tego ze rzady beda probowaly zdelegalizowac witamine C i nie tylko, no to dzisiaj szybkie google i jebs:

Witaminy nielegalne? WTF?

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/06/19/vitamin-c-about-to-be-made-illegal-in-canada.aspx

http://www.naturalnews.com/030936_vitamin_C_FDA.html#

W EU probowali juz ale nie przeszlo
http://www.rense.com/general63/banvit.htm

grube kary pieniezne, do 2 lat w wiezieniu, za to ze przyjmujesz suplement ktorego Ci lekarz nie przepisal. Zeby moc przyjmowac ow suplement bedziesz musial to uzasadnic lekarzowi a tak wszystkie produkty zawierajace witaminy znikna z ogolnodostepnych sklepow, tylko na recepte...co sie dzieje?

O kurwa... To już nawet nie jest śmieszne... Z drugiej strony, z zusowskiej emerytury i tak nie starczy nawet na leki... Ciekawe, kiedy spróbują znowu, bo mam dziwne wrażenie, że w końcu to przepchną.

to wiadomo ze sprobuja, do upadlego az nikt nie zauwazy, przeglosuja noca
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jaką nocą? O 12 w dzień przepchną, kiedy na TVNie będzie o Rafalali, matce madzi albo o jakimś innym gównie
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
.. Z drugiej strony, z zusowskiej emerytury i tak nie starczy nawet na leki...

Zanim dożyjesz wieku emerytalnego (czego ci życzę z całego serca )  określenie zusowska emerytura będzie taką abstrakcyją  jak ....wpływ zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów   ::)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Chłopaki kurwa nie osłabiajcie mnie plox. Nie ma czegoś takiego jak witamina B17, a ten hoax z banowaniem suplementów diety w EU to jakieś jebane pokłosie zabawy z Codex Alimentarius. Bawiąc uczy, notki Barta upstrzone odnośnikami do Złej Rządowej Nauki, se zweryfikujcie, a nie biercie udziału w kursach korespondencyjnych YT University Departament of Batshitinsanitology ;)

http://blogdebart.pl/2009/02/14/codex-alimentarius-i-jaszczury/
http://blogdebart.pl/2010/07/29/witamina-w-cudzyslowie/
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Zomballo

  • Gość
Czarny Rycerz mnie zaszokował . Co to ? jakiś tani żart ? skąd to gówno się wzięło ? czemu  Däniken o tym nie mówił ? teraz NASA pokazuje filmy HD i mówią że zauważyli to w 54 roku  :o :o że niby już Tesla odbierał sygnały i co nie wiedzą dalej co to ? nie zbliżyli się nigdy ?Przecież z tego wahadłowca opcykali go z dużą rozdzielczością  . Trajektorie lotu też ma zajebistą jeden obrót pozwala mu zeskanować całą planetę, czym to jest napędzane ? Qrwa  to jakaś lampa Alladyna  ;D lepiej nie pocierać wajchy ,nie wiadomo co wyleci  ;)



Dobra! Kolumbia filmowała Bleknajta a kto filmował Kolumbię? He?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Czarny Rycerz mnie zaszokował . Co to ? jakiś tani żart ? skąd to gówno się wzięło ? czemu  Däniken o tym nie mówił ? teraz NASA pokazuje filmy HD i mówią że zauważyli to w 54 roku  :o :o że niby już Tesla odbierał sygnały i co nie wiedzą dalej co to ? nie zbliżyli się nigdy ?Przecież z tego wahadłowca opcykali go z dużą rozdzielczością  . Trajektorie lotu też ma zajebistą jeden obrót pozwala mu zeskanować całą planetę, czym to jest napędzane ? Qrwa  to jakaś lampa Alladyna  ;D lepiej nie pocierać wajchy ,nie wiadomo co wyleci  ;)



Dobra! Kolumbia filmowała Bleknajta a kto filmował Kolumbię? He?

zdjęcia robione z odległości: wchuj [m]
przez: ISS
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Leon rzucilem okiem na te dwa linki i o takich bzdurach to ja nie slyszalem. To do czego ja dotarlem to jakies poklosie tego wszystkiego. Po prostu szukalem czegokolwiek co by swiadczylo o potencjalnej delegalizacji witaminy C. Czlowiek szuka jakichs informacji i trafia na szczatki. Nie probuje siac zametu tylko zrozumiec o co w tym kurcze chodzi. Jestem daleki od teorii spiskowych jak juz wspomnialem.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Dobra! Kolumbia filmowała Bleknajta a kto filmował Kolumbię? He?

Kto , kto , sama se selfi pierdolła :)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jak z leczeniem raka, sporo osób wierzy że się znajdzie magiczny lek... Ale rak to w większości mutacja. Mutacja spowodowana na przykład błędem podczas replikacji lub uszkodzeniem DNA lub RNA. Czyli magiczny lek, pomijając problemy z wymyśleniem substancji powodującej coś takiego, jednocześnie zatrzymałby coś co pozwoliło nam go wymyślić czyli ewolucję...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jak z leczeniem raka, sporo osób wierzy że się znajdzie magiczny lek... Ale rak to w większości mutacja. Mutacja spowodowana na przykład błędem podczas replikacji lub uszkodzeniem DNA lub RNA. Czyli magiczny lek, pomijając problemy z wymyśleniem substancji powodującej coś takiego, jednocześnie zatrzymałby coś co pozwoliło nam go wymyślić czyli ewolucję...

No niestety panocku, tutaj to już tylko terapie genowe mogą pomóc. A czy zatrzyma to ewolucję? Nie wydaje mi się, ponieważ po pierwsze, usuwane byłyby tylko szkodliwe dla nosiciela mutacje, po drugie, ewolucję w tym momencie można zacząć sztucznie przyspieszać ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No właśnie - znajdzie się lek, a nie szczepionka. Mutacje mutacjami, ale potrzeba matką wynalazku i tyle kasy w to idzie, że na pewno coś w tym kierunku odkryjemy - czy to będzie magiczne lekarstwo na raka, to się okaże - ile "przypadkiem" po drodze odkryjemy, to już inna sprawa

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Można zacząć przyśpieszać jak znajdziesz lek który potrafi odróżniać zmutowaną tkankę od zdrowej a o tym nie słyszałem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Można zacząć przyśpieszać jak znajdziesz lek który potrafi odróżniać zmutowaną tkankę od zdrowej a o tym nie słyszałem

Lek lekiem, wektory transgenezy (dajmy na to, wirusowe) mogą wymieniać konkretny uszkodzony fragment DNA na "zdrowy". Trzeba tyko wiedzieć, w którym miejscu DNA wcześniej się uszkodziło, co doprowadziło do powstania i namnażania tkanki nowotworowej. Poza tym, mamy obecnie już metody nanotechnologiczne pozwalające przy użyciu fulerenów dostarczyć cząsteczki leku w bezpośrednie otoczenie chorych komórek i dopiero tam go uwolnić, to samo z pierwiastkami promieniotwórczymi używanymi przy radioterapii. W ten sposób zabijamy znacznie więcej chorych komórek, a mniej zdrowych. Tyle tylko, że póki co wychodzi to strasznie drogo i jest jeszcze chyba w fazie testów.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Raz że w fazie testów a dwa że to nie jest metoda uniwersalna, mutacja może się wydarzyć w każdym miejscu genomu  więc przykładowo makrofagi musiałyby być "programowane" indywidualnie
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Raz że w fazie testów a dwa że to nie jest metoda uniwersalna, mutacja może się wydarzyć w każdym miejscu genomu  więc przykładowo makrofagi musiałyby być "programowane" indywidualnie

No, to jest raczej oczywiste. Co nie zmienia faktu, że można ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Tyle że to nie jest to czego ludzie po leku oczekują :P Raczej się człowiek spodziewa pastylki w aptece a nie leku przygotowywanego pod osobę sporym nakładem kosztów ;)

Zszokowały mnie ceny podzespołów komputerowych ostatnimi czasy
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol