Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392267 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Zszokował mnie widok Wróbla w "Jaka to melodia?" w poniedziałek. Normalnie prawie się zakrztusiłem obiadem u mamusi :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mię szokuje ze masz czas i ochote to oglądać :o :P

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
ale nie mów, że jako zawodnik ?
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zszokował mnie widok Wróbla w "Jaka to melodia?" w poniedziałek. Normalnie prawie się zakrztusiłem obiadem u mamusi :D
Dajesz linka :)

A swoja droga, to ktos ma link do Wroblowego zespolu? Gdzies mialem ale mie nazwa uciekla i nie pamietam.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Loka  :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
ale nie mów, że jako zawodnik ?

Nie kurwa, jako Robert Janowski. No i chuj - co sie zobaczy, to sie nieodzobaczy. Teraz muszę z tym żyć.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
LINK!
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ty musisz Wró? TY MUSISZ?! Ale zawodowo się bujałeś z tym lespolem. Respekt na dzielni ;)
@commelina ja nic nie oglądam, bo nie mam TV. Ale mama jest fanką i nie ma przebacz - jak wlecę do niej w trakcie trwania programu to oglądam i chuj ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Umyłem samochód i on jest bordowy. Ale pedał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@pivovarit i jego wachlarz inwektyw:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
4:15!!!

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Masz 4 baby i 15 dzieci.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Masz 4 baby i 15 dzieci. Na imię masz Janusz Krul.


Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
http://www.thompson-morgan.com/vegetables/vegetable-plants/all-vegetable-plants/tomtato/t47176TM

( Obraz usunięty.)

Na górze pomidor, na dole ziemniak. Mózg rozjebany.


ZA-JE-BI-STE.

Czemu nikt na to wcześniej nie wpadł?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 To, że o tym nie słyszałeś, nie oznacza, że nikt o tym nie pomyślał.
O tym, że pracowano nad wyhodowaniem "ziemidora" czytałem jeszcze za komuny...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
A udało się wcześniej to zrobić ;)? Tak, że możesz sobie kupić sadzonkę i wyhodować pod płotem?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
na górze pomidory na dole zimniorki, a na sevenstringu Skerveseny we wzorki :love:
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 869
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A udało się wcześniej to zrobić ;)? Tak, że możesz sobie kupić sadzonkę i wyhodować pod płotem?

 Odniosłem się do
Cytat: Przychlast
Czemu nikt na to wcześniej nie wpadł?

że ktoś już jednak na to wpadł, niezależnie od skutku.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Masz 4 baby i 15 dzieci. Na imię masz Janusz Krul.

Albo razem z drugą parą znajomych mamy łącznie 15-cioro dzieci. W tym ja dwójkę, a oni urodzili sobie drużynę piłkarską i jeszcze z ławką rezerwowych.
Oczywiście najtrudniej było urodzić ławkę :D.

Posty połączone: 15 Lut, 2015, 03:24:19
No i tak, to jest Eddie FCKN Van Halen:



Posty połączone: 16 Lut, 2015, 01:02:45
4:11!

« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2015, 01:02:45 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
No i tak, to jest Eddie FCKN Van Halen:

:o

Cytuj
4:11!

O, przypomniało mi się jak ca. 10 lat wstecz objechałem krawędzią kamieniołom w Olsztynie k/Czewy - tu lokalizacja i focie: https://www.google.pl/maps/place/Kamienio%C5%82om+Kielniki/@50.746081,19.288733,493m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x471735f459408b6 d:0xfd12c44782e897ff?hl=pl

Oczywiście jest "trochę" mniejszy :D i fogle, ale i tak dzisiaj bym tego nie zrobił. Chyba jednak jestem mniej pojebany :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale


Co ja obejrzałem? ???

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Czarny Rycerz mnie zaszokował . Co to ? jakiś tani żart ? skąd to gówno się wzięło ? czemu  Däniken o tym nie mówił ? teraz NASA pokazuje filmy HD i mówią że zauważyli to w 54 roku  :o :o że niby już Tesla odbierał sygnały i co nie wiedzą dalej co to ? nie zbliżyli się nigdy ?Przecież z tego wahadłowca opcykali go z dużą rozdzielczością  . Trajektorie lotu też ma zajebistą jeden obrót pozwala mu zeskanować całą planetę, czym to jest napędzane ? Qrwa  to jakaś lampa Alladyna  ;D lepiej nie pocierać wajchy ,nie wiadomo co wyleci  ;)

« Ostatnia zmiana: 17 Lut, 2015, 01:36:36 wysłana przez Algiz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Uwaga, uwaga!!! Przed Wami Najgorsze Minuty Waszego Życia!!! :D :D :D






Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Oj tam oj tam, nie takie brednie kręciły "moje ziomy", a zwłaszcza "ziomy Mojej Siostry" (bo młodsza, więc i technologie audiowizualne były lepsze :D ) za czasów szkoły. Tyle tylko, że nie wychodziło to w szeroki świat :P Na szczęście dla świata :D

W temacie - nie tyle szokuje, co dziwi po raz kolejny "allegrowa matematyka" w przypadku cen przesyłek. Chcę sobie zamówić kilka dupereli w jednym sklepie (plastyczne sprawy: lakiery, pędzle itepe) i, mimo że jest zaznaczone "przesyłka ileś tam + kolejna rzecz ileś tam" to już po pierwszych dodaniach koszyka JEB, dowala kuriera. W takiej cenie, że bym za tyle gitarę wysłał. We "flajtkejsie", z ekstra ubezpieczeniem. A nie paczkę ważącą w sumie może kilogram, nie większą niż 20x20x10cm.

Co jeszcze "lepsze", to z ciekawości policzyłem dwa osobne koszyki (osobno rzeczy duże, osobno małe), i bardziej opłaca mi się zapłacić za dwie przesyłki dwóch osobnych paczek. I wisienka na leczo: te dwie paczki też zostaną dostarczone nie ekonomiczną pocztą polską, ale... też kurierem, tylko innym :o :facepalm:

Więc spytałem sprzedawcy, kto miał u nich do szkoły pod górkę. Ciekawe co odpowie :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.