Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392101 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 205
Szok dnia/miesiąca/roku (wszystkie kategorie): Nie jest tak znowu łatwo zadeklarować, że się odchodzi z pracy. :o

Mówisz o tym że ktoś nie przyjmuje wymówienia czy o tym że większość boi się zmian i zmianę pracy traktuje jako ostateczność?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
"Comarch jest najbardziej atrakcyjnym miejscem pracy w Krakowie. Wszyscy chcą się u nas zatrudnić."
Koleś żyje w niezłym matrixie, bo jest dokładnie odwrotnie.

Comarchem straszy się młodych studentów informatyki jak dzieci Dziadkiem Mrozem.

U nas jest podobnie z Intelem. Ale jakoś wszyscy się pchają drzwiami i oknami.

Mam znajomego, który pracuje w Intelu nad jakimiś niskopoziomowymi rzeczami. Mówi, że jakby nie pracował w korpo to nie czułby się jak profesjonalista :facepalm:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zszokowałem się, kiedy mi chłopiec z gitarą z foty poniżej dał do potrzymania wiosło za $150k. Oddałem mu ją po 3 sekundach, bo nachuj mi takie stresy. Jakby ktoś był chętny, to mam tip dnia: to wiosło w guitar center można wyrwać już za $110k, więc można zaoszczędzić na BMW niebite za jednym zamachem.
EDIT
A nie, sory - ktoś się wcześniej skapnął i kupił.
http://platinum.guitarcenter.com/Guitars/view_listing.cfm?prodId=1478
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2015, 23:52:25 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mówisz o tym że ktoś nie przyjmuje wymówienia czy o tym że większość boi się zmian i zmianę pracy traktuje jako ostateczność?
Bardziej to pierwsze. W sensie - jestem na dziele, więc coś takiego jak "wymówienie" mnie nie dotyczy, ale trochę jakby, ekhem, podważano sens powodów, dla których rezygnuję. :o

Mam ostatecznie się zdecydować w przyszłym tygodniu, ale mam wrażenie, że część osób może się obrazić jeżeli nie zdecyduję tak, jak by sobie tego życzyli.

W sumie ostatnim razem kiedy ja rezygnowałem to też się (dawny) szef obraził. Ale nie wiem czemu, skoro to on łaził bez spodni po biurze.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 205
Mój poprzedni szef 3 razy miał w dupie podania o podwyżkę. Jak skończyła się umowa, oczywiście na czas określony, i nie podpisałem nowej to też był obrażony że go zostawiam w potrzebie z masą nierozwiązanych problemów przez które będzie musiał ponosić dodatkowe koszty. Tak samo się tym przejąłem jak on moimi podaniami.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Mówisz o tym że ktoś nie przyjmuje wymówienia czy o tym że większość boi się zmian i zmianę pracy traktuje jako ostateczność?
Bardziej to pierwsze. W sensie - jestem na dziele, więc coś takiego jak "wymówienie" mnie nie dotyczy, ale trochę jakby, ekhem, podważano sens powodów, dla których rezygnuję. :o

Mam ostatecznie się zdecydować w przyszłym tygodniu, ale mam wrażenie, że część osób może się obrazić jeżeli nie zdecyduję tak, jak by sobie tego życzyli.

W sumie ostatnim razem kiedy ja rezygnowałem to też się (dawny) szef obraził. Ale nie wiem czemu, skoro to on łaził bez spodni po biurze.

Jeśli nie masz w treści zapisu o warunkach wypowiedzenia to nie możesz jej zerwać bez porozumienia stron.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
trzymiesięczny
A nie notka że za 2 tyg spierdalam i w tym czasie waszym interesem jest znaleźć zastępstwo?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jeśli nie masz w treści zapisu o warunkach wypowiedzenia to nie możesz jej zerwać bez porozumienia stron.
Rzecz tutaj się rozchodzi o to, co będzie po tym, jak "dostarczę dzieło" (czyli jak skończy mi się ta umowa).

Chcą ze mną podpisać następną i nie każdy przyjmuje słowo "nie" lekko.

Ja wiem że to nie brzmi tak źle, ale ten - umowa kończy się za ponad miesiąc i ja tych ludzi będę spotykał w tym czasie prawie codziennie.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Jeśli nie masz w treści zapisu o warunkach wypowiedzenia to nie możesz jej zerwać bez porozumienia stron.
Rzecz tutaj się rozchodzi o to, co będzie po tym, jak "dostarczę dzieło" (czyli jak skończy mi się ta umowa).

Chcą ze mną podpisać następną i nie każdy przyjmuje słowo "nie" lekko.

Ja wiem że to nie brzmi tak źle, ale ten - umowa kończy się za ponad miesiąc i ja tych ludzi będę spotykał w tym czasie prawie codziennie.

Si vis pacem para bellum!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Mówisz o tym że ktoś nie przyjmuje wymówienia czy o tym że większość boi się zmian i zmianę pracy traktuje jako ostateczność?
Bardziej to pierwsze. W sensie - jestem na dziele, więc coś takiego jak "wymówienie" mnie nie dotyczy, ale trochę jakby, ekhem, podważano sens powodów, dla których rezygnuję. :o

Mam ostatecznie się zdecydować w przyszłym tygodniu, ale mam wrażenie, że część osób może się obrazić jeżeli nie zdecyduję tak, jak by sobie tego życzyli.

W sumie ostatnim razem kiedy ja rezygnowałem to też się (dawny) szef obraził. Ale nie wiem czemu, skoro to on łaził bez spodni po biurze.

Jeśli nie masz w treści zapisu o warunkach wypowiedzenia to nie możesz jej zerwać bez porozumienia stron.
przeca pisze, że jest na umowie o dzieło. czyli zwykłe "odpierdolcie się" starczy za wypowiedzenie.
w przypadku umowy na czas nieokreślony obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

Owszem, można, ale wtedy zleceniodawca może uznać, że dzieło nie zostało dostarczone i robić z tego tytułu problemy.

Jeśli nie masz w treści zapisu o warunkach wypowiedzenia to nie możesz jej zerwać bez porozumienia stron.
Rzecz tutaj się rozchodzi o to, co będzie po tym, jak "dostarczę dzieło" (czyli jak skończy mi się ta umowa).

Chcą ze mną podpisać następną i nie każdy przyjmuje słowo "nie" lekko.

Ja wiem że to nie brzmi tak źle, ale ten - umowa kończy się za ponad miesiąc i ja tych ludzi będę spotykał w tym czasie prawie codziennie.

No to jednak problem jest u Ciebie :P "nie" i już.  Mówisz, że znalazłeś lepszą robotę i tyle.
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2015, 07:12:12 wysłana przez pivovarit »

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Jak zarobić miliony w kilka dni? Wystarczy wymyślić jakąś durną grę o eksplodujących kotach :P
http://www.kickstarter.com/projects/elanlee/exploding-kittens
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jak zarobić miliony w kilka dni? Wystarczy zrobić cokolwiek o kotach :P

fix'd
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Spoiler

God bless the comment section, podobno karierę robi jeszcze na innych Tube'ach :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeszcze żeby tylko miała czym twerkować... meh.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:


Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Zszokowały mnie ostatnio ceny starych przesterów Marshalla (Shred Master, Drive Master, Guv'nor), osiągające 300-400 zł. Przypomniało mi się, że pierwszy przester w kostce jaki w życiu kupiłem, to był właśnie Drive Master, dałem za niego ok. 80 zł. Ale potem dotarło do mnie, że było to 11 lat temu i to jeszcze bardziej mnie zszokowało.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ceny sygnatury Bulba w EU :D :D :D

1.915-2,717 ojro :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ceny sygnatury Bulba w EU :D :D :D

1.915-2,717 ojro :D

Ale, że tak dużo czy że tak mało?

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ceny sygnatury Bulba w EU :D :D :D

1.915-2,717 ojro :D

Ale, że tak dużo czy że tak mało?

no chyba raczej, ze cebulacze:D

a tak na serio to sadzilem ze ta seria spocznie gdzies w granicach 1,4-1,8k ojro w zaleznosci od wariantu

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
No ceny za Jacki ostatnio skoczyło nieproporcjonalnie do jakości i brzmienia niestety :(

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zobaczcie co ta religia robi z ludźmi...
Religia to zło!!

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zobaczcie co ta religia robi z ludźmi...
Religia to zło!!

( Obraz usunięty.)
No zlo jak chuj, az sie obrazki na forach nie wczytuja!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
otwórz obrazek w nowej karcie i ew. odśwież :p
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zobaczcie co ta religia robi z ludźmi...
Religia to zło!!





mię sie też nie był fogle widoczny ze tam cuś jest ale cytując pokazuje sie.

Np paczaj pan ze po odjęciu s z http tez sie ukrywa, hm