Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1396593 razy)

Offline Gonash

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Byłem w Australii na przełomie roku, kraj piękny - zakochałem się totalnie, jednakże ilość azjatów i arabów całkiem pokaźna. Jak zresztą ostatnie wydarzenia w Sydney pokazały, że idealnie tam nie jest. Jeśli się z tym dziadostwem uporają, to będzie pięknie! W międzyczasie dalej czekam na wizę...  8)
Jezus żyje!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Co do leków na nowotwory to was rozjebię - moja własna, osobista, niesamowicie porypana (w stronę pozytyw) korepetytorka jednocześnie wykładowczyni Uniwersytetu Medycznego w Biedastoku z mężem odkryli już 3 potwierdzone leki na raka które nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek :) Thanks Obama a raczej jebane firmy farmaceutyczne :) Ludzie pytają się czy nie myślę o farmacji - właśnie przez takie kurestwo nawet nie zamierzam gnojom płacić za rekrutację... Skurwysyństwo x1000

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Co do leków na nowotwory to was rozjebię - moja własna, osobista, niesamowicie porypana (w stronę pozytyw) korepetytorka jednocześnie wykładowczyni Uniwersytetu Medycznego w Biedastoku z mężem odkryli już 3 potwierdzone leki na raka które nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek :)
Na raka dokładnie czego są to leki?

Ja bym trochę był za ograniczeniem rynku suplementów. Sztab ekspertów od marketingu jest sprytniejszy niż typowy człowiek, więc bez trudu przekonuje ludność do brania nie wiadomo ile różnych specyfików, a to bywa niekorzystne dla zdrowia.

U mnie w domu tzw. "apteczka" była zawsze raczej skromna. Wyobraźcie sobie mój szok pewnego razu, kiedy ktoś z rodziny znajomego, kiedy byłem w odwiedzinach, od samego wrażenia bycia chorym stwierdził, że przyjmie zestaw różnych "leków" (witamina C, pastylki do ssania, aspiryna itd.). Nawet nie był w stanie nawet wytłumaczyć po co to robi. :o

Zomballo

  • Gość
Co do leków na nowotwory to was rozjebię - moja własna, osobista, niesamowicie porypana (w stronę pozytyw) korepetytorka jednocześnie wykładowczyni Uniwersytetu Medycznego w Biedastoku z mężem odkryli już 3 potwierdzone leki na raka które nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek :) Thanks Obama a raczej jebane firmy farmaceutyczne :) Ludzie pytają się czy nie myślę o farmacji - właśnie przez takie kurestwo nawet nie zamierzam gnojom płacić za rekrutację... Skurwysyństwo x1000

Men nie uwierzę. Goście po podstawówce gotują amfę w parniku a tu wykształcone profesory nie mogą zorganizować partyzantki? No weź.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co do leków na nowotwory to was rozjebię - moja własna, osobista, niesamowicie porypana (w stronę pozytyw) korepetytorka jednocześnie wykładowczyni Uniwersytetu Medycznego w Biedastoku z mężem odkryli już 3 potwierdzone leki na raka które nigdy nie zostaną wprowadzone na rynek :) Thanks Obama a raczej jebane firmy farmaceutyczne :) Ludzie pytają się czy nie myślę o farmacji - właśnie przez takie kurestwo nawet nie zamierzam gnojom płacić za rekrutację... Skurwysyństwo x1000

Men nie uwierzę. Goście po podstawówce gotują amfę w parniku a tu wykształcone profesory nie mogą zorganizować partyzantki? No weź.

Pewnie właśnie dlatego, ale pewnie to wiesz ;)

Zomballo

  • Gość
No właśnie tego nigdy nie zrozumiem Comm. Szczególnie biorących koperty dokturów od nieuleczalnie chorej osoby.
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2015, 08:36:07 wysłana przez Zomballo »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No właśnie tego nigdy nie zrozumiem Comm. Szczególnie biorących koperty dokturów od nieuleczalnie chorej osoby.

Myślę ze niepotrzebnie generalizujesz i porównujesz pasjonatów do rzemieślników, którzy "na doktora" poszli dla zysków. Kurwy so wszędzie co nie wyklucza istnienia tych porządnych ;)
Pomijając to, jak mniemam, naukowcy profesory to nie koniecznie leczące doktory ;)

Zomballo

  • Gość
Masz rację, ale takie mózgi mogli by pomyśleć o jakiejś zorganizowanej siatce konspiracyjnej. Tajne komplety, podziemny uniwersytet po sabotaż i dywersję. Mamy w tym doświadczenie jako naród więc nie wiem na co czekają?


Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
( Obraz usunięty.)
O fuck, jakiś troll czy inny ogr sobie nią przez kilka stuleci uszy czyścił? :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@Fizyczny Znalazłeś to w sieci, czy miałeś przyjemność na żywo zobaczyć? ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@Zomballo sytuacja jest taka że Oni pracują pod patronatem Uniwerku właśnie więc jako tako nie Oni lecz właśnie UMB ma patent więc chuja wafla że cokolwiek gdziekolwiek przejdzie :)
A co do samego leku to jest to lek niszczący komórki nowotworowe który atakuje jedynie komórki nowotworu - taka chemia teraźniejsza tylko polepszona o tę jedną cechę - nie zabija z biegiem czasu ;)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
aciek, od znajomego lutnika, masakra
.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 976
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
MC z bielsko białej jakby ktoś był ciekaw
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Nie czaję, jak można być w stanie grać na czymś takim... :headache:

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ta podstrunnica żyje  :o i może mieć nawet własne DNA , albo nawet linie papilarne  :D Ja pierdole normalnie ser jak na piętach starego dziada  :facepalm:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tu się robi ser dla ZSRR


« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2015, 23:27:33 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 976
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Cytuj
Statywy RockStand Multiple nie mogą być używane do instrumentów z lakierem nitro.

o co kaman? z czego oni go robią?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Cytuj
Statywy RockStand Multiple nie mogą być używane do instrumentów z lakierem nitro.

o co kaman? z czego oni go robią?

Z gumy, która reaguje z nitro.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to nie kwestia z czego jest statyw, tylko wynika to z właściwości lakieru nitro ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 976
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
to nie kwestia z czego jest statyw, tylko wynika to z właściwości lakieru nitro ;)

no dobra, ale są takie na których można stawiać nitro... chyba...? nie?... są? chłopaki? :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to nie kwestia z czego jest statyw, tylko wynika to z właściwości lakieru nitro ;)

no dobra, ale są takie na których można stawiać nitro... chyba...? nie?... są? chłopaki? :D

http://forum.sevenstring.pl/pickupy-dechy-gryfy-struny-i-akcesoria/stojak-na-gitare-vs-lakier-nitro/
B ( o ) ( o ) B S

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Arno Dübel -  najslynniejszy bezrobotny, Niemiec z Hamburga na socjalu od 1979. Mieszkanie, oplaty placi panstwo. Do tego 360 euro na zycie (co wcale nie jest jakoś malo, bo zycie nie jest jakos specjalnie drozsze niz w PL). Typ od ladnych paru lat wystepuje w mediach. Jawnie sie nabija z tego.



Jasne, media musialy znalesc bezrobotnego Niemca w ramach poprawnosci politycynej. Niemniej, jak slucham typa, to mi sie humor poprawia. Niezle sie nagimnastykowal w zyciu bo w Hamburgu byle jaka prace mozna miec od reki. Tu lekarz, tu 1 dzien w pracy. 36 lat pyklo.
007

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Ziomek, gdy był w moim wieku.

Name The Trick When You See This Short Clip :)

Co ja robię ze swoim życiem.