Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385498 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal


chwilka googlania i:


Spoiler

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Chimpanzees at a sanctuary for the animals in eastern South Africa pulled an American working there into their enclosure, bit him severely and dragged him nearly a half mile (kilometer), according to a paramedic official and local media reports.

The man was leading a tour group at the Jane Goodall Institute Chimpanzee Eden near Nelspruit, some 180 miles (300 kilometers) from Johannesburg, Thursday when two chimpanzees grabbed his feet and pulled him under a fence into their enclosure, Jeffrey Wicks of the Netcare911 medical emergency services company said in a statement obtained by The Associated Press on Friday.

Mediclinic Nelspruit, the hospital where he was taken, said Friday he was in intensive care in critical condition after undergoing surgery Thursday.
Da fuq?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zaczęło się O_O
i always go full retard

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jako, że jest sesja i trzeba sobie szukać zajęć to postanowiłem przygotować krótkie zestawienie.

W offtopie posty się nie zliczają. Kto w takim razie jest największym spamerem forum? Ilości w niewielkim przybliżeniu:

Spoiler

Jeżeli kogoś pominąłem, a do zestawienia się nadaje to przepraszam ;*



Nikta z oczywistych względów nie ma na liście spamerów, Sinner jest niekatywny, a Domin prawie też. Celowo zostali nieujęci.

piszę tego posta, żeby mieć o jeden więcej od Czarka
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475

Przegięte :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Re: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #3280 30 Cze, 2012, 15:44:50 »
Ciekawe ile rozin przy tym rozbitych i ile ofiar w ludziach (metaforycznie).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ciekawe ile rozin przy tym rozbitych i ile ofiar w ludziach (metaforycznie).

to nie ta korea
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Re: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #3282 30 Cze, 2012, 16:00:45 »
A, pardą, nie obczaiłem opisu, bo oglądałem z telefonu, a na azjatyckich alfabetach się nie wyznaję, myślałem, że ChRL.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
zwiedzanie z kumplem podziemi w szpitalu w prokocimiu niedostępnych dla zwykłych ludzi :o kurwa, dosłownie szpital z silent hill. i jeszcze te zaszyfrowane drzwi prowadzące do kostnicy...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
zwiedzanie z kumplem podziemi w szpitalu w prokocimiu niedostępnych dla zwykłych ludzi :o kurwa, dosłownie szpital z silent hill. i jeszcze te zaszyfrowane drzwi prowadzące do kostnicy...

Też chcę!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wujowi gratuluję ilości wolnego czasu i życzę znalezienia w życiu jakichś zajęć, hobby, znajomych czy czegokolwiek.

No, to mi, Dexiu, zrobiłeś wejście!
Spoiler

;D

Najlepsze jest to, że nie narzekam na brak zajęć, hobby, znajomych - ewentualnie kasiory ;)... Jak będziesz wstawał o 7 i kładł się o 1-2, to czasu starcza na wszystko! No, prawie...
2,6 wiadomości dziennie i już takie wnioski... :P Ale dziękuję za każdy ranking, w którym jestem pierwszy :D.
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2012, 15:23:50 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A ską jemu sie wźło 10 tys postów :o  cos nie przesadził Dexiu ?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dodał off topy ;).

Mie zaś zszokowało, że:
- Jarek robi lewą gitę, a dopiero dziś wpadłem na to, że przecież mogę i muszę ją obmacać!
- wziąłem do ręki babską książkę* i tak mnie wciągnęła, że w dwa dni przekroczyłem 100 stron - i jeszcze miałem normalne życie! ;) Może wciągnęła mnie dlatego, że kobita pisze krótkimi, logicznymi zdaniami, są przekleństwa tylko w ilości niezbędnej, a życie wygląda jak życie.

*Małgorzata Kalicińska "Lilka". Czyli pani od serii "Nad Rozlewiskiem".
Paczki z głów!

bandit112

  • Gość
zwiedzanie z kumplem podziemi w szpitalu w prokocimiu niedostępnych dla zwykłych ludzi :o kurwa, dosłownie szpital z silent hill. i jeszcze te zaszyfrowane drzwi prowadzące do kostnicy...

Też chcę!

To się wybierz, tylko uważaj na lekarzy ;)

Spoiler

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Amanitowy bas in progress zmotywował mnie do poszukania jakiegoś defu na fretlessie, i znalazłem to



 :o :o :o

bass level over 9000
ore ore na traktore


Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
głuchy_zjeb pls


Ale przecież ten ma progi :P
ore ore na traktore

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Ale przecież ten ma progi :P
jołr ajz ar disivink ju :)
Spoiler
ore ore na traktore

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475


Ale przecież ten ma progi :P
jołr ajz ar disivink ju :)
Thesseling, Forest Lapointe, Sean Malone w Cynicu i Aghorze, no i oczywiście Steve DiGiorgio :)
Kurwa, tapping na fretlessie. Ja pierdolę. Nie obejrzałem całego, bo się przestraszyłem, że zobaczę jeszcze jakieś skomplikowane akordy na wszystkie struny (z których żadna nie jest pusta, rzecz jasna) i wpadnę w jakąś depresję...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Wujowi gratuluję ilości wolnego czasu i życzę znalezienia w życiu jakichś zajęć, hobby, znajomych czy czegokolwiek.

No, to mi, Dexiu, zrobiłeś wejście!
Spoiler

;D

Najlepsze jest to, że nie narzekam na brak zajęć, hobby, znajomych - ewentualnie kasiory ;)... Jak będziesz wstawał o 7 i kładł się o 1-2, to czasu starcza na wszystko! No, prawie...
2,6 wiadomości dziennie i już takie wnioski... :P Ale dziękuję za każdy ranking, w którym jestem pierwszy :D.


Dla mnie krańcowym objawem braku normalnego życia jest granie melodyjek na domofonach.
Nie słyszałem aby Bat się tym zajmował, zatem są jeszcze przestrzenie do zbadania :D
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2012, 19:49:47 wysłana przez James Dean »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dla mnie krańcowym objawem braku normalnego życia jest granie melodyjek na domofonach.
Nie słyszałem aby Bat się tym zajmował, zatem są jeszcze przestrzenie do zbadania :D

To moja robota, problem?:D


Kurwa, tapping na fretlessie. Ja pierdolę. Nie obejrzałem całego, bo się przestraszyłem, że zobaczę jeszcze jakieś skomplikowane akordy na wszystkie struny (z których żadna nie jest pusta, rzecz jasna) i wpadnę w jakąś depresję...

Na depresję polecam popisy solowych smyczkowców.
Bass ma menzurę 35" a skrzypce 13" ;)


EDIT: niechcący double posta strzeliłem i stąd to zaburzenie kolejności

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Na depresję polecam popisy solowych smyczkowców.
Bass ma menzurę 35" a skrzypce 13" ;)
Niebyt lubię skrzypce, więc w ogóle mnie to nie rusza, trollface.jpg ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Niebyt lubię skrzypce, więc w ogóle mnie to nie rusza, trollface.jpg ;)
a wiolonczela?
ten przester mnie rozbraja
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2012, 20:20:18 wysłana przez pivovarit »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ama, mnie fascynuje Perttu z Apo za to:
12 LAT MA SKERVESEN

i to jego metalowe zacięcie :)
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2012, 20:44:24 wysłana przez pivovarit »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
a wiolonczela?
Wielbię :D
A tak na serio, to ogólnie nie przepadam za małymi instrumentami (chyba, że są jakieś fazowe, względnie niespotykane), z małym pudłem itp. Nie podoba mi się ich zakres tonów ;) i zwykle nie podoba mi sie ich brzmienie (czy też może to złe okreslenie, prawdziwszym by było: bardziej podoba mi się brzmienie ich większych kuzynów). Poza tym ogólnie w naszej kulturze skrzypce sa oklepane i overrated i wszyscy się nimi jarają jak pojebani, a ja hipsteruję w tym względzie i wolę tzw. pomyłkę konstruktorską aka altówka, choć w zyciu nie miałem żadnego smyczkowego instrumentu w rękach, tolololololo :D

Ale w sumie i tak skrzypce to tam chuj.
Najbardziej nienawidzę (bezwzględnie, niezaleznie od "rozmiaru") SAKSOFONU, jego brzmienie jest dla mnie przykre - albo jakies mdłe, albo skwierczące, a fuj! :D
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2012, 21:13:47 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: