Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385582 razy)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Polecam zatem wychodzenie z depresji z kolegami przy piwku, albo leczenie spotkaniami z przyjaciółmi schizofrenii paranoidalnej. Tyle w temacie terapeutów.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Znowu się dyskusyja wywiązała. Ja od siebie dodam że w zupełności rozumiem MrJ. Jeszcze kilka lat temu w mojej parafii był ksiądz, który oprócz tego że był księdzem, to był też spoko człowiekiem. Jak chodził po kolędzie to oprócz zwyczajowej modlitwy i machania kropidłem znalazł czas na przyziemną sympatyczną rozmowę, a na koniec wspominał żeby o ile to możliwe, częściej pokazywać się w kościele. Wszyscy go szanowali i nikomu nie przyszło do głowy żeby ni wpuścić księdza do domu.
      Ksiądz się zmienił na takiego młodego, nadgorliwego i upierdliwego. Tak zawzięcie chce wszystkich nawracać że ma to odwrotny skutek. Ludzie jeszcze mniej chodzą do kościoła, a w dniu kolędy unikają go jak mogą, bo nikt nielubi słuchać skiężomoralnonawrac ającego pierdolenia o zbawieniu i uczestniczeniu we mszy 2x w tygodniu. Mojej ciotce, która do kościoła ma 10km i żyje za 600zł renty, powiedział żeby zrobiła sobie prawko i kupiła samochód na raty żeby móc jeździć na msze. On tak na poważnie i bez przerwy.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Szokuje mnie jak bardzo siada mi Slipknot, nie słuchałem tego z 5 lat ;).

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Szokuje mnie ta cała histeria związana z ACTA, zamknięciem MU i wypowiedzi o "zamachu na demokrację" i "odbieraniu wolności".
kiedyś musiało do tego dojść. w końcu to dla 'naszego dobra' ;)
i always go full retard

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2012, 16:00:12 wysłana przez drozdu »
weimar guitar gently weeps

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
na przyjaciół nie narzekam osobiście, musi być dobra karma, bo generalnie wrednym chujem jestem przy bliższym poznaniu :D

<smętnie potakuje głową>

Posty połączone: 21 Sty, 2012, 00:03:39
Doznałem szoku jak dowiedziałem się co na domówce odpierdalałem tej nocy...

Nick zobowiązuji...
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2012, 00:03:41 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie od dziś i nie od wczoraj Sixstring był "nie najżywszym" portalem, ale i tak mnie to zaskoczyło:

http://www.sixstring.pl/

"Kochani użyszkodnicy!

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie trzy lata wspierali nas
w budowie i rozwoju sixstringa.
Mamy nadzieję, że Wy też bawiliście się tutaj dobrze.

Nie mówimy "żegnamy", mówimy:
 "do zobaczenia gdzieś w sieci:)"

Redakcja Sixstring.pl"

W sumie smutno trochę :(
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Thornag z pigmeja szykuje nowego pigmeja podobno, może to ma cos z tym wspólnego? :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Zszokowało mnie to, że nie znałem wcześniej tej kapeli:
http://soundcloud.com/animations/sets

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Lubię Jak Chuj!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nie od dziś i nie od wczoraj Sixstring był "nie najżywszym" portalem, ale i tak mnie to zaskoczyło:

http://www.sixstring.pl/

"Kochani użyszkodnicy!

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie trzy lata wspierali nas
w budowie i rozwoju sixstringa.
Mamy nadzieję, że Wy też bawiliście się tutaj dobrze.

Nie mówimy "żegnamy", mówimy:
 "do zobaczenia gdzieś w sieci:)"

Redakcja Sixstring.pl"

W sumie smutno trochę :(

Sixstring był fajnym portalem, ale dostał arrow to the knee...
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Czy ja* czegoś nie wiem / przegapiłem / ktoś mnie zaszedł od tyłu ( :P ) ?

*podejrzewam że nie tylko ja, bo to że było tam nieruchawo nie oznacza od razu że miałby zniknąć. Chociaż co ciekawsze rzeczy, np. test Eclipse vs EMG, zniknęło wcześniej. Oświwcisz Wuju, czy to też jest tajemnica?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Zszokowało mnie to, że nie znałem wcześniej tej kapeli:
http://soundcloud.com/animations/sets
Ja parę tygodni temu odkryłem ich przez allegro. Zajebiste granie, full profeska, a pierwszy raz o nich usłyszałem. Powinni być sławni.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
MrJ, przecież temat pożegnalny założyłem tydzień temu ponad. I były tam wyjaśnione powody zamknięcia sixstringa. I czemu Wuj ma wiedzieć coś więcej? :) Nie ma to nic wspólnego z nowym gpl, bo jakby nie łączy nas z nimi nic organizacyjnie. Po prostu chcemy się skupić na sevenstringu.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Sty, 2012, 04:14:55 wysłana przez davqoniu »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Zszokowało mnie to, że nie znałem wcześniej tej kapeli:
http://soundcloud.com/animations/sets

Stronka oficjalna: http://www.animations.com.pl/

Pomijając może nieco za bardzo "miękką" barwę wokalu (kojarzy mi się z tym co czasami podrzuca mi Moja :love: typu Epica czy inne VisionsOfAtlantis - kindergotykforewo! ;D ) to reszta mi ryje beret. Chociaż i tak zdecydowanie bardziej wolę gejwokal od porykiwań.

Jest melodyjnie? Fhui! Perkman potrafi zagrać szybko? Potrafi! Są powerowe 16ki? Są! Są kosmoklawisze? Są! Na razie jest tylko dobrze ale... nagle pojawia się jakiś pseudo-hammond jak z Purpli, potem przez kilka sekund mamy coś żywcem wyjętego z Rush, jakiś dragonforsowy młynek, zmiany klimatu, nawet bas jest! I go słychać! NO KURWA! JESTEM ZA! :tak: :tak: :tak:

Słucham kolejnego utworu z setlisty i jestem coraz bardziej przekonany że zaraz je pozgrywam na fona żebym miał czego w pracy słuchać :zuo:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
jak dla mnie to takie Dream Theater bez wad Dream Theater :-)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
jak dla mnie to takie Dream Theater bez wad Dream Theater :-)
Faktycznie podobne baardzo, nie tylko stylowo ale też brzmieniowo i kompozycyjnie. Wokal jednak wolą z DT. Jakich wad wg Ciebie nie mają?

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Mordimer:
1. Większe zróżnicowanie kompozycji
2. Wokal całkiem przyjemny, nie wkurwia jak LaBrie
3. Większa dynamika utworów
4. Są z Polski :P

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ponarzekam sobie, a co!

Jak dla mnie na odwrót - jak dla mnie to Dream Theater jest pozbawione wad Animations :D Te młynki, stylistyka dragonforce i w ogóle power metal patataj płyńmy na drakkarze odkrywać nowe lądy :/ No ale nic, niech rodacy próbują dalej.

peace
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Poprę tu Drozda, ciężko mi wytrzymać te powerowe momenty, a szkoda, bo reszta jest świetna :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
a przesłuchali wszystkie numery? Bo różnią się między sobą stylistyką :P

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No przesłuchali, przesłuchali. Ale takie wynieśli ogólne wrażenie :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!