Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385583 razy)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
I że nie myliłem się, że gdzieś w Czeluści Internetu na tajnym ftp-ie jest tajny pdf, z którego wszyściutenieńkie kobjeta na świecie się uczą jak się postępuje z facetami...
Moja mi to potwierdziła, ale link or it didn't happen!
ore ore na traktore

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Padła mi parę godzin temu karta graficzna. Wziąlem od kumpla inną, działa. Starą dla spróbowania wszadziłem do piekarnika na 8,5 minuty i 190 stopni przy termoobiegu. Złożyłem nią, włożyłem i się naprawiła. Moja mina po włączeniu komputera była mniej więcej taka:



Ale i tak już zamówiłem GTS450 ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Na chuj piekłeś kartę graficzną?! :O
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek


Był brak sygnału na monitorze. Po tym działa wszystko po staremu. No tylko nie dałem pasty termoprzewodzącej i bez stresu są 63 stopnie.
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2012, 23:15:59 wysłana przez Thoth »
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!

znowu trafiłem do dziwnej części youtube'a...
do widzenia.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Na chuj piekłeś kartę graficzną?! :O

Magiczne słowo-klucz: reballing
4string

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Na chuj piekłeś kartę graficzną?! :O
Magiczne słowo-klucz: reballing
Nie ma to jak dobry reballing bez reballingu. Co najwyżej resoldering.
Jak ktoś nie zna się na tych dziwnych terminach to ostatnio na purepc był prosty w rozumieniu tekst taktujący o tej tematyce. Aż poszukam specjalnie dla miłośników wypieków elektronicznych... Znalazłem:
http://www.purepc.pl/notebooki/zepsuty_laptop_lub_karta_graficzna_uwazaj_na_reballing_bga
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zauważyłem coś ciekawego, dxdiag pokazuje teraz, że przybliżona ilość pamięci karty to 3051MB :D (dla 8600GTS, która ma 256MB)

EDIT: Fajny artykuł. Dobrze, że nowa karta do mnie idzie ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2012, 14:39:36 wysłana przez Thoth »
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie ciesz się, i tak kupiłeś GTS450 :P Nie pograsz na trzech monitorach fullhd na najwyższych detalach, a jak wiadomo gorszy sprzęt/gorsze ustawienia to już padaka a nie granie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ostatnio mega pozytywnie zszokowało mnie to:

Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Czasem tak mam, że doznaję refleksja. I wczoraj do mnie przyszło, że tu mamy te gay-party, ciotowe żarty, wielu uważa mnie i Semiego za parę (głównie nasza dwójka...).
Tymczasem zarejestrowanych na forum jest 2,2k userów. Jeśli, lekko licząc, 3% panów to geje - daje to... :headache:
Co więcej! A jeśli te 3% to akurat właśnie ci najaktywniejsi użytkownicy?! ;)

Normalnie przestanę zapraszać do domu :D.

Spoiler


ED: Eeee, ciekawe, kto pierwszy odpisze :D :D.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2012, 10:27:50 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Jak będzie 22000 użytkowników to 3% da liczbę 666  ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoiler

Już dawno na to uczulałem, to się ze mnie śmialiście. A tymczasem nawet słowo "pedalski", "gejowy" może być dla takiej osoby obraźliwe i nic ona na to nie poradzi, że ją dotyka. Ale cóż, taką mamy kulturę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
OK - Wy dwaj możecie przyjechać, ale o noclegu nie ma mowy! :D
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Spoiler

Już dawno na to uczulałem, to się ze mnie śmialiście. A tymczasem nawet słowo "pedalski", "gejowy" może być dla takiej osoby obraźliwe i nic ona na to nie poradzi, że ją dotyka. Ale cóż, taką mamy kulturę.
Tylko dopóki nie dochodzi do realnej dyskryminacji, problem leży tak naprawdę nie w obrażającym (ten co najwyżej popisuje się wzorowym wychowaniem i doskonałą ogładą ;) ), a obrażanym. Tyczy się to wszelkiej "poprawności politycznej". Kiedy się to zrozumie (do tego stopnia, aby wbiło się w podświadomość, osobowość) nadchodzi błogi, wewnętrzny spokój :) i co najwyżej warstwa myślowa czasem coś może mieszać (całe to "obrażanie się" to IMO zazwyczaj na zimno przekalkulowana rozgrywa w szachy, czyli gówno relacji międzyludzkich - a w przeciwnych razach to ze sferą emocjonalną "obrażonego" coś jest nie tak, skoro go to rusza i unikanie problemu mu z pewnością nie pomoże), ale to jest względnie łatwo opanować.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przepraszam, możesz powtórzyć?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
:D

Do zrozumienia należy dojść samemu.
Ale w dużym skrócie: gdy coś cię boli, to boli to CIEBIE. Problem jest W TOBIE.
A jak się osiągnie zrozumienie i nauczy prawidłowo postrzegac świat i innych (ale tak naprawdę, a nie na zasadzie przyjmowania faktu i nie czucia tego), oraz najbardziej fundamentalne mechanizmy tym wszystkim rządzące, ogarnia cię wewnętrzny spokój i nic nie jest w stanie cie "obrazić".

Za dużo, by w pełni opisać to na forum (nawet ja z moją skłonnością do textwalli stwierdzam, że to za wiele), bo jak już mówiłem - do tego trzeba dojść samemu.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2012, 18:25:08 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dobra, to ja Ci przypierdolę Shpad'lem Custom, a Ty będziesz się uśmiechał, bo to, że Cię boli jest Twoją winą! :D



Ale w sumie wiem o co Ci chodzi o tyle, że nie mam pojęcia kiedy ostatnio się na kogoś obraziłem. Chyba w podstawówce.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mnie ostatnio zastanowiło to, jakim trzeba być człowiekiem by być takim kapitanem.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10978620,Rozmowy_z_Costa_Concordia__Kapitan_Schettino_oklamywal.html
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Szokuje mnie jak można być tak głupim.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ale w dużym skrócie: gdy coś cię boli, to boli to CIEBIE. Problem jest W TOBIE.
A jak się osiągnie zrozumienie i nauczy prawidłowo postrzegac świat i innych (ale tak naprawdę, a nie na zasadzie przyjmowania faktu i nie czucia tego), oraz najbardziej fundamentalne mechanizmy tym wszystkim rządzące, ogarnia cię wewnętrzny spokój i nic nie jest w stanie cie "obrazić".

Nie wierzę Ci. W każdym razie, proszę bardzo, żyj sobie według tej filozofii, ale mi jej nie narzucaj. Z poprawnością polityczną i "obrażaniem się ho ho" też kompletnie nie trafiłeś.

A co do rzekomego braku dyskryminacji: czy słowa gejowski, pedalski kojarzą Ci się pozytywnie? No właśnie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
:D

Do zrozumienia należy dojść samemu.
Ale w dużym skrócie: gdy coś cię boli, to boli to CIEBIE. Problem jest W TOBIE.
A jak się osiągnie zrozumienie i nauczy prawidłowo postrzegac świat i innych (ale tak naprawdę, a nie na zasadzie przyjmowania faktu i nie czucia tego), oraz najbardziej fundamentalne mechanizmy tym wszystkim rządzące, ogarnia cię wewnętrzny spokój i nic nie jest w stanie cie "obrazić".

Za dużo, by w pełni opisać to na forum (nawet ja z moją skłonnością do textwalli stwierdzam, że to za wiele), bo jak już mówiłem - do tego trzeba dojść samemu.
jak rozumiem, z teorią determinizmu językowego się nie zgadzasz :P
Myślenie ma różne poziomy (one oczywiście wpływają na siebie wzajemnie, no ale jednak). Właśnie chodzi o to, aby to nie było "zrozumienie" na tym powierzchownym poziomie, którym operuje język, a tym wewnętrznym, emocjonalnym, uniwersalnym dla każdego człowieka (a chuj wie czy i nawet nie innych ssaków).

ED: gejowski jest IMO neutralny ;) a co do zabarwienia słów - to tylko słowa, ot co...
Poza tym, niczego nie narzucam. Dlatego też nie pierdolnąłęm textwalla o tym, bo wiem, że to bez sensu. Jeśli sam do tego nie dojdziesz, to chuj. Z zewnątrz nie da się tego włożyć do środka.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2012, 18:42:25 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Gejowski - modny, cool, trendy, podoba się dziewczynom :D


Spoiler
weimar guitar gently weeps

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
ED: gejowski jest IMO neutralny ;) a co do zabarwienia słów - to tylko słowa, ot co...

Dobra, widzę, że włączyłeś tryb "WHATEVER, DUDE..." i się nie dogadamy. Jednak z Twojej wypowiedzi wynika, że nie miałbyś nic przeciwko, gdyby ktoś Cię obrażał słownie. Znosiłbyś to godnie, bo to "Problem jest W TOBIE"?