Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1388996 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #850 18 Lip, 2011, 14:42:28 »
Każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za czysto chrześcijański i to właśnie jest paradoks  :facepalm:

Cytuj
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.
[Jan 14:6]

To chyba załatwia sprawę odłamów. Nie jest napisane: "tylko przez baptystów." albo "tylko przez adwentystów."
Sorry za off top. Chciałem tylko sprostować.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #851 18 Lip, 2011, 14:52:07 »
Żeby w praktyce było to takie proste...
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #852 18 Lip, 2011, 17:39:39 »
Zszokował mnie nowy twór Whalesong.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #853 18 Lip, 2011, 23:29:15 »
Każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za czysto chrześcijański i to właśnie jest paradoks  :facepalm:

Cytuj
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.
[Jan 14:6]

To chyba załatwia sprawę odłamów. Nie jest napisane: "tylko przez baptystów." albo "tylko przez adwentystów."
Sorry za off top. Chciałem tylko sprostować.
haha, znaczy, żydzi mają przejebane..?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #854 18 Lip, 2011, 23:33:23 »
haha, znaczy, żydzi mają przejebane..?

Cytuj
A Piłat, ujrzawszy, że to nic nie pomaga, przeciwnie, że zgiełk się wzmaga, wziął wodę, umył ręce przed ludem i rzekł: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz.
A cały lud, odpowiadając, rzekł: Krew jego na nas i na dzieci nasze.
Wtedy wypuścił im Barabasza, a Jezusa po ubiczowaniu wydał na ukrzyżowanie.

Mat 27:24 - Mat 27:26

Hmmm... Jeśli wierzyć Biblii, to chyba tak.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #855 19 Lip, 2011, 10:49:20 »
Jeśli ktoś ze staruchów pamięta Keitha Caputo, to kolo ogłosił, że niebawem zmienia płeć...
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #856 19 Lip, 2011, 11:01:13 »
Jeśli ktoś ze staruchów pamięta Keitha Caputo, to kolo ogłosił, że niebawem zmienia płeć...
Zawsze czulem ze jest z nim cos nie tak ale jak to uslyszalem pare dni temu to pomyslalem ze zart.

Posty połączone: 19 Lip, 2011, 11:01:24
Jeśli ktoś ze staruchów pamięta Keitha Caputo, to kolo ogłosił, że niebawem zmienia płeć...
Zawsze czulem ze jest z nim cos nie tak ale jak to uslyszalem pare dni temu to pomyslalem ze zart.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #857 19 Lip, 2011, 11:03:11 »
OK, ale najlepsze: w angielskiej wersji Wikipedii Keith Caputo już jest: she... ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #858 19 Lip, 2011, 11:15:34 »
Ogórek dziennikarski. To zwykły transior jest, w dodatku hetero.
http://hornsuprocks.blogspot.com/2011/07/keith-caputo-sex-change-life-of-agony.html

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #859 19 Lip, 2011, 11:56:33 »
Ogórek dziennikarski. To zwykły transior jest, w dodatku hetero.
http://hornsuprocks.blogspot.com/2011/07/keith-caputo-sex-change-life-of-agony.html

"male to female transsexual lesbian" ;). Ludzie to mają hobby... Zobaczymy co będzie dalej.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #860 19 Lip, 2011, 18:46:56 »
Wniosek taki, że można się tak mocno spedalić, że aż się zostaje lesbijką. Pipol ar stręcz.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #861 20 Lip, 2011, 01:54:38 »
W Słupsku mamy takie coś ;):
( Obraz usunięty.)

To do Ciebie na jamę?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #862 20 Lip, 2011, 02:07:02 »
szokuje mnie, skad sie bierze wsrod mlodego pokolenia tyle skrajnych lewakow (dla ktorych zadna partia w polsce nie jest wystarczajaco prawdziwie lewicowa, bo (wnioskujac po opisach ich oczekiwan) najlepiej powinnismy zyc w panstwie totalitarnym, tylko kazdy z nich bedzie oczywiscie temu zaprzeczal i pierdolil, ze ja niby nie rozumiem, po czym tlumaczac o co chodzi bedzie podawal cechy panstwa totalitarnego) i skrajnych prawicowcow (z typu fanatycznego 'TYLKO POLKA KATOLICKA', ktorzy w niezrozumialy dla mnie sposob wiaza to jakos z ultralibertarianizm em, ktorzy kazdego dnia po kilka razy fapuja do podobizny korwina-mikke)...

nie to, zebym chcial teraz wdawac sie z kims tutaj w jakies polityczne dysputy. po prostu wyrazam moj libertarianski (pod kazdym wzgledem, nie tylko gospodarczym), centrowy nieogar, gdy sie rozgladam po moich rowiesnikach...
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 02:12:22 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #863 20 Lip, 2011, 09:37:43 »
sylkis, bycie lewakiem jest modne.
Ssiecie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #864 20 Lip, 2011, 12:46:10 »
Na czym to ich skrajne lewactwo polega? Na tym, że przesiadują w kawiarnianych ogródkach nad latte machiato kapuczino i pierdolą kocoboły, czy raczej napadają w Bieszczadach na zakony gwałcąc mniszki i mordując drobnych przedsiębiorców? Ja bym nie histerował. Ani to skrajne, ani lewicowe.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #865 20 Lip, 2011, 13:09:35 »
Za robote by sie brały studenty, a nie okradają mój kraj - Polske. Polityką się zajmują, a pracować nie ma komu... Na starość nawet szklanki wody nie podadzą. Pijom za moje i miejsca w autobusie zajmujom.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #866 20 Lip, 2011, 13:20:59 »
Sylkis - oni po prostu szukają jakiejś przynależności, która uzasadniłaby sens ich nędznej egzystencji. Młodzież tak robi od zawsze. A, że wszystko już było... Czy jesteś dresem, hipsterem, metalem czy lewakiem - globalnie daje to jeden chooj. Prawdopodobnie oznacza to również, że jeszcze nie dymali ;).

Nie wypada mie również nie zgodzić się z przedmówcami ;D.
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 13:22:42 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #867 20 Lip, 2011, 16:21:52 »
przejawia sie to np teoriami o centalnie planowanej gospodarce, socjalu rozwinietym do takiego stopnia, ze jestes w stanie wyzyc godnie bez robienia czegokolwiek (ale to by bylo niemoralne! praca jest najwazniejsza!) i kazdy - chocby nie wiem ile zarabial (DLA PANSTWA! nie dla siebie) powinien dostawac dokladnie tyle samo kasy, tekstami typu "skonczy sie kasa od mamusi to sie skoncza zabawy w libertarianizm" (zwlaszcza, ze ostatnio chcialem zalozyc drobna dzialanosc gospodarcza, po czym dowiedzialem sie ile za jej utrzymanie musze placic panstwu, czyli musialbym co miesiac do niej doplacac, bo nawet bym na zero z jej zyskami nie wyszedl, mniejsza o co chodzilo konkretnie), teoriami ze dzieci powinny byc przez panstwo odbierane od rodzicow i nigdy nie miec z nimi kontaktu (co by wyeliminowac efekt tworzenia "lepszego startu" swojemu potomstwu, jesli odniosles sukces w zyciu) i kazdy powinien byc wychowany w osrodkach na ksztalt biduli (wlasnie aby kazdy mial rowny start) i ogolnie moglbym dlugo o tym, jakie to ja madrosci o ingerencji panstwa w zycie obywatela (ktory powinien robic wszystko dla panstwa, a nie byc zepsutym do szpiku kosci egoista i robic cokolwiek DLA SIEBIE, fuj!) slysze na korytarzach albo wyczytuje na fejsbuku, o tym jaki to liberalizm jest obrzydliwy i w ogole rece opadaja.

oczywiscie ta "skrajna lewicowosc", to tylko w slowach. jestem przekonany, ze ci ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, co oni pierdola po prostu (choc niektorzy sa w tym zanurzeni baaardzo gleboko, niestety - i pewnie jzu z tego nie wyrosna, kiszac sie w swoim koleczku wzajemnej masturbacji ;/). a ich "lewicowe" czyny ograniczaja sie do wlasnie gadania i ew uczestnictwa w pikietach, demonstracjach itp (jesli maja taka mozliwosc, wiadomo, ze poza swoje miasto nigdzie nie wyjada przeciez, bo cos sie dzieje) - ktore najczesciej ich z reszta nie dotycza, ale ktos biedny ucisniony potrzebuje wiecej $$$ za siedzenie na dupie przeciez!

aha, i ZSRR bylo zajebiste, ale bylo w nim zle, bo przegrywalo wojne (a w kazdym kraju, ktore przegrywa wojne jest zle) i tak to by bylo zajebiscie. a przegrywalo wojne, bo w ludziach nie zostala wyplewiona ta obrzydliwa liberalna mentalnosc, ze wpierw zostal wprowadzony system, a pozniej propaganda probowano zmienic ludziom moralnosc - gdyby kolejnosc byla odwrotna, to ZSRR by odnioslo spektakularny sukces i wchonelo juz prawdopodobnie co najmniej cala europe i azje, a USA by przegralo zimna wojne i sie rozpadlo.
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 16:33:44 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #868 20 Lip, 2011, 16:28:28 »
Spotkaj ich za 5-10 lat. Analogicznie: w Stanach mówi/ło się, że najgorszy szef-kutas, to ten, co ma na biurku swoje zdjęcie z Woodstock.
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 16:32:44 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #869 20 Lip, 2011, 16:32:13 »
aha, i ZSRR bylo zajebiste, ale bylo w nim zle, bo przegrywalo wojne (a w kazdym kraju, ktore przegrywa wojne jest zle) i tak to by bylo zajebiscie. a przegrywalo wojne, bo w ludziach nie zostala wyplewiona ta obrzydliwa liberalna mentalnosc, ze wpierw zostal wprowadzony system, a pozniej propaganda probowano zmienic ludziom moralnosc - gdyby kolejnosc byla odwrotna, to ZSRR by odnioslo spektakularny sukces i wchonelo juz prawdopodobnie co najmniej cala europe i azje, a USA by przegralo zimna wojne i sie rozpadlo.
zdazyles odpisac, zanim tego edka walnalem ;)

no i bycie ultrakonserwatywnym korwinowcem jest rownie popularne, niestety...
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2011, 16:37:34 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #870 20 Lip, 2011, 17:25:25 »
Mam znajomego, który najpierw mówił, że "za komuny było lepiej". Teraz, że "Korwin-Mikke coś tam". Później mówię, że nie są takie złe te jego poglądy. I wyskoczył z naszą rodowitą religią chrześcijaństwem i araby nam nią zabierają... "Naszą rodowitą religią pogaństwo" ;) i tym optymistycznym akcentem skończyłem rozmowę.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #871 20 Lip, 2011, 17:49:21 »
Zostawcie ich, omijajcie. Niech umrą w nieświadomości.
Paczki z głów!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #872 20 Lip, 2011, 18:46:11 »
Zostawcie ich, omijajcie. Niech umrą w nieświadomości.

Problem w tym, że cały czas rekrutują się nowi. Tzn nie mówię o tych "za komuny było lepiej", ale im podobni, wyznawcy katolicyzmu polskiego (nie ubliżając Polakom)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #873 20 Lip, 2011, 19:21:40 »
ja sam "kibicuje"rodzimowierstwu (choc na jednym z forow wsrod czlonkow jedynego prawiziwie rodzimowierczego wyznania, o ktorym slyszalem, widzialem wypowiedzi ludzi sprawiajacych naprawde ogarniete wrazenie, dzieki ktorym z jednej strony mnie ciagnie ku rodzimowiestrwu, oraz wypowiedzi ludzi, ktorzy sprawiaja wrazenei czegos na ksztalt faszystow, ekstremalnych szowinistow slowianskich, ktorzy mnie z koleji strasznie odstraszaja od interesowania sie tym "wyznaniem"), ale jeszcze nigdy sie nie przeszedlem na zywo zobaczyc ich "w akcji", jak odprawiaja rytualy w naszym lasku arkonskim :D

co do omijania pewnych ludzi - nie do konca da sie omijac ich czasem, po prostu ich toleruje (na zasadzie "znoszenia", a nie "akceptacji") i staram sie nie wchodzic z nimi w dysputy itp. i poruszylem tutaj temat w ramach mojego szoku, bo wlasnie jak wesoly wspomnial, z kazdym dniem jest ich coraz wiecej i to mnie przeraza...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Zomballo

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #874 20 Lip, 2011, 19:39:03 »
Jeśli ktoś ze staruchów pamięta Keitha Caputo, to kolo ogłosił, że niebawem zmienia płeć...
Szoked! :o

Wsumie kiedy miał zapuszczone włosy to trochę wyglądał jak kobieta goblin.