Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1397817 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A czym niby to brzmienie różni się od przeciętnego djentowego, czy modern deathowego?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jocke Skog go miksował, stąd różnica. Przy Mr. Hectorze Labogi fajnie mu miks zmontował.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Na innych brzmi po prostu zajebiście, ale to u niego normalne, dlatego nie ufam jego testom sprzętu. Sukinsyn z Marshalla MG wyciągnąłby pewnie zajebiste brzmienie.

Tak czy inaczej innowacyjności żadnej u niego nie zaobserwowałem w temacie sałndu.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
A czym niby to brzmienie różni się od przeciętnego djentowego, czy modern deathowego?

Tym, że na żywo może miażdżyć - ale nie tak lajtowo, tylko jak strap-on z filmu se7en ;).


ED:
Słucham z konieczności RMFu, bo radyjko łapie jeszcze Radio Ma-twarz i tam jest ten konkurs, że dajesz smsa i jak zadzwonią, to mówisz hasło i za kilka słów masz więcej, niż Genek Loska za wygranie całego programu. No i dzwonią dziś do zioma i nagle odbiera kobieta: "Słucham?!?" No i 160 tysia poszło się jebać... Słuchawkę od żony bierze koleś, a radiowiec mówi: proszę nie być złym na żonę...

Sobie wyobrażam: facio miesiącami wysyłał te smsy i jak w końcu oddzwonili, to żona zobaczyła nieznany numer u starego, więc zaraz szybko odebrała - no bo jak, na 100% kochanka czy coś!!! Ale się kolo musiał wkurwić...


Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Taki stary, a jeszcze wierzy w konkursy ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Osobiście byłem świadkiem, jak Roman z Maksymilianowa wygrał 150.000, a Wiesław ze Świdnika - weekend w SPA*. Nie wiem tylko, czy pojechali razem.



* - mówię prawdę, jak bum cyk-cyk!


Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Moja mama wygrała już sporo rzeczy, jakiś aparat itd., ale i z ostatniej w kiosku zdrapki za 5 zeta, której nikt nie chciał (bo reszta chodzi po zecie) wygrała koło 6000zł.
Paczki z głów!

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Mnie zszokował ostatnio fakt, że po wymianie strun w roterze 8 maple custom na takie hetero (wcześniej były na oko 9-60, po wymianie 11-80)  gitara nawet nie jęknęła, a gryf pomimo że neck tru jest zrobiony z jednego kawałka klona baz przekładki (nie licząc podstrunnicy). Miałem w głowie czarne scenariusze, główka odpada, mostek wybija mi zęby, destrukcja, pożoga, Jarosław K. zostaje prezydentem itp. Ustawionko menzury, rozpiłowanie siodełka, korekta akcji i bangla jak by nią szatan miotał. Generalizując jestem zaszokowany i zdumiony:D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Rachet ma tag Pr0 :O
return to monke

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Od kilku miesięcy nawet ;)

Ale przy moich zdolnościach spamerskich, to chyba nic dziwnego...? ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ciekawe jaki ja mam.

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella


http://allegro.pl/ibanez-rg-1527prestige-7-str-case-do-poskladania-i1812486724.html

Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale nie umieszczę tego w topicu "Co was najbardziej w życiu wkurwia?", bo, jak temat wskazuje, chodzi raczej o cięższe problemy typu głupi pracodawca, fiskus czy mandat 500zł.

Szokuje mnie, w takim razie, że ktoś dobre i porządne wiosło rozpieprzył, a pozostałe części sprzedaje, i wątpię, żeby znalazł się ktoś, kto będzie miał serce, czas i trochę funduszy, żeby je doprowadzić do dobrego stanu. W sumie nie mój problem, są większe - ludzie tracą pracę, zostawiają ich współmałżonkowie, ale trochę mnie to irytuje.
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wiesz co, ale właściwie może być to niezła okazja, tak naprawdę. Bo masz pewność, że dostajesz w ręce klocek niezłego drewna, a teraz wedle własnego widzimisię wsadzasz tam co chcesz.

W ogóle to dzięki za podesłanie, chyba policytuję :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Spadaj, sam policytuję. Główny problem jest z tą dziurą po moście - wszyscy wiedzą, ile kosztuje w detalu dobry most pływający. Z drugiej strony, mój znajomy z Wrocławia miał kiedyś jakiegoś zajebistego strata, w którym najpierw ktoś wydłubał dziurę i wstawił flojda, a kolejny właściciel wstawił na powrót drewno i zamontował stały most. Można? Można, tylko ile pieniędzy i czasu na to trzeba...


ED: ciekawe, co za wiosło lutnicze powstanie z udziałem tego mostu i jednego klucza. W kształcie pająka czy godzilli? ::)
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2011, 12:10:11 wysłana przez drozdu »
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pfff...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
ja już mam pomysł, zedrzeć lakier, dokupić cieniutki fornir uzupełnić drewnem dziurę po moście, nakleić fornir i zrobić całą resztę 

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
odnośnie konkursów radiowych- kumpel który pracował w telemarketingu mówił że jak dzwonił do ludzi wielu odbierało rmf max najlepsza muzyka czy coś takiego :)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Spoiler

Fascynuje mnie, że pół forum fapuje nad Periphery gdzie wokal jest tak skrajnie pedalski, że mimo wielu prób nie jestem w stanie przesłuchać ani jednego kawałka z nim do końca, a przy RSF, gdzie wokal czysty nie jest nawet w połowie tak wykastrowany i ciotowaty jak w kaloryferach, i całkiem mi się podoba (i nie będę się tu wypowiadał czy sądzę, że powinien być inny, i jaki) wszyscy histeryzują, biedzą się i w ogóle zaraz się z żalu potną.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ja tam Periphery właśnie ze względu na wokal nie trawię...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
czytamy jedno i to samo forum? ;) z tego co ja zauważyłem Red Seas Fire zebrało właśnie bardzo pozytywne opinie i to skłoniło mnie do przesłuchania ich piosenków. ale niestety rozczarowałem się po maksie
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A mnie >rok temu nikt nie wierzył.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja nie mam nic do Periphery, ale tego starego, gdy startowali z pokazywaniem się światu i nagrywali na PODach. Brzmiało płasko ale dużo agresywniej, a i wokal mieli bardziej męski. Teraz Bulb kręci coraz bardziej kluchowate brzmienie, a wokal oprócz tego że jest pedalski to na maksa "zautotune'owany" przez co podobny do hitów z RMF fm.

EDIT_ Pewnie nie każdy słyszał, więc zarzucę wam linka do jednej z najstarszych wersji Icarus Lives: http://dl.dropbox.com/u/13715654/bulb%2Bicarusliveswithvocals.mp3
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz, 2011, 13:47:27 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zdecydowanie lepsze, podobnie z :
i always go full retard