Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1398468 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja pierdole...  :facepalm:
Czekam na part 2: "Benefits of shitting on potatoes".
I w ogóle jakie wstrząsające wynalazki, jak na Amerykanów: "Suszenie ubrań na sznurku".
Chyba sam wrzucę tutorial: "Chodzenie pieszo po zakupy" i "Krojenie chleba nożem". Czuję, że mam szansę dostać się do głównego wydania CNN.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.


Ale...
Spoiler

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ja to się w sumie cieszę, gdy słyszę takie ńjusy. widać pozycja kościoła słabnie, skoro odstawiają takie szopki wobec jednego człowieka. ;)
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Gorzej, jeśli TVP posłucha i faktycznie go wywali, w co wątpię... ale to by było alarmujące.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie wywali, bo poziom publicznej dawno sięgnął dna i muszą się ścigać z polsatem i innymi telewizjami dla ludności popegieerowskiej. A Nergal trzyma fason, kibicuję mu jak skurwysyn i trzymam kciuki. Jest be zwątpienia największą indywidualnością i gigantem wśród głupich, próżnych, artystycznych karzełków polskiego szołbiznesiku.

 

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No właśnie muszą ścigać się z Polsatem, zwanym niekiedy "TVN-em Polski B" (pomijając też jakość TVN-u w ostatnich latach, bo to kolejny "ciekawy" temat), właśnie aby zdobyć oglądalność w tejże Polsce B, a ta zdaje się Nergala nie lubi i to na ich potrzeby powstają różne "Plebanie", indoktrynujące elementy w serialach typu "Klan", transmisje mszy i inne takie kwatolickie gówno, które nie wiem co robi w państwowej telewizji świeckiego kraju jako coś stałego, a wręcz jedne z najważniejszych audycji, co weekend (co innego, gdyby to było w ramach programu edukacyjnego na zasadzie, jak pokazują jak Cejrowski opowiada o gołodupcach, choć z drugiej strony i jego programy są przesycone kwatolictwem, więc nie wiem nawet do czego to przyrównać, kurwa chyba National Geographic albo inny Discovery Channel).
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Sylkis, a możesz mnie nakierować na clue Twojej wypowiedzi? Bo co do czego chcesz przyrównać, bo się pogubiłem? Cejrowskiego do Nergala, Verydisco Channel do Polsatu, "Klan" do papieża, czy odwrotnie? :D

Poza tym cham się lubi powkurwiać jak widzi coś innego i dziwnego czego we wiosce nie ma, co powiększa oglądalność.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2011, 21:00:36 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dobra, może tak:
- kwatolikom nie podoba się w publicznej TV Nergal, mnie się nie podobają kościołowe sprawy,
- w sumie to nie miałbym nawet nic przeciwko tym kościołowym rzeczom, gdyby nie to, że one są stałym (i to jednym z najważniejszych) elementem ramówki TVP, a powinny być pokazywane w ramach co najwyżej edukacyjnej ciekawostki pokroju tego, jak w programach typu Discovery Channel pokazują w jaki sposób żyją sobie np mnisi w Tybecie - ot ciekawostka,
- niestety obawiam się, że TVP jest nasycone kwatolickością właśnie przez to, że próbuje trafić właśnie do tych odbiorców, co oglądają różne Polsaty i inne darmowe co tam u nich odbiera (byle nie TVN, bo to narzędzie PO przecież!).
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2011, 21:08:23 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Mało oglądam tv, ale jako człowiek nie-katolicki nie czuję się w jakikolwiek sposób przytłoczony ichnimi programami. Wręcz dawno księdza w ogóle w tv nie widziałem.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
kwatolikom nie podoba się w publicznej TV Nergal, mnie się nie podobają kościołowe sprawy
Nie lubisz chodzić w sukienkach i uprawiać seksu z dziećmi? Sylkis - GROW UP! :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To ja mam wrażenie, że co nie włączę TVP w porach nie-wieczornych, to się natykam na coś kościołowego... ale ja rzadko TV oglądam, a TVP to już w szczególności, więc może mam po prostu jakiegoś pecha.
No ale też z drugiej strony - cały jeden Nergal w całym jednym programie rozrywkowym raczej też nie może być nazwany oblężeniem "antypolskich antywartości antykatolickich" w TVP, gdyby porównać ile jego tam jest a ile kwatolictwa, to jednak proporcje będą zdecydowanie nierównomierne...
Pomijam już kwestie słuszności lub niesłuszności tego, w jaki sposób te środowiska opisują Nergala.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2011, 21:23:51 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
"Wyznawca Szatana" - zaiste wierchuszka polskiego kleru katolickiego to tęgie umysły, bo ja, kurzy móżdżek, ni chuja nie mogę pojąć jak ateista moze być wyznawcą czegokolwiek...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mój aparat pojęciowy załamuje się natomiast na zagadnieniu jak normalni, zdrowi ludzie dali sobie wmówić żydowskie mity sprzed 3500 lat jako prawdę:D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Stała sukcesywna indoktrynacja od najmłodszych lat sieje spustoszenie w umyśle dorastającego człowieka, zarówno w sferze emocjonalnej, jak i każdej innej. Do tego dochodzą jeszcze aspekty wspólnotowe i inne patologie wzmacniające tę paranoję.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ja chcę, żeby mnie Jagoda adoptowała:
"Zdecydowaam siem być jurorko weftym programie" Teraz Polska!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Najbardziej mi się podoba w tym programie fakt, że w końcu ktoś postanowił promować związki niemal 30 letnich typów z nastolatkami.
To się ceni.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dex - dzięki za to. Miażdży wszystko: przystojny Tomasz (polecam jego megahit "Siedemnastki"),  odpierdolona jak stróż w Boże Ciało stara Niecikowa, elokwentny kamrat-amigo, no i te laski, które kombinują bardziej w stronę "z kim by się tu poruchać". Bezcenna rzecz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Cytuj
kwatolikom nie podoba się w publicznej TV Nergal, mnie się nie podobają kościołowe sprawy
Nie lubisz chodzić w sukienkach i uprawiać seksu z dziećmi? Sylkis - GROW UP! :D

A metale i murzyny śmierdzom! :D

Mój aparat pojęciowy załamuje się natomiast na zagadnieniu jak normalni, zdrowi ludzie dali sobie wmówić żydowskie mity sprzed 3500 lat jako prawdę:D

Ja lekko poważniej, bo rozmyślałem nad tym ostatnio (jakieś 20 lat): jeśli można uratować czyjeś życie, zdrowie, psychikę i np. rodzinę, to dla samego tego warto spróbować. Przecież ludzie potrafią zjeść kurzą kupę (i gorzej!), jeśli im się powie, że np. ich to uratuje od raka.
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Chcę być Tomaszem Niecikiem.

Niecik artystycznie jest tylko cieniem klasyka - Mr Nighta



:D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2011, 14:03:34 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
(...)nikt nie zrobił tak wiele dla ścigania pedofilii w Kościele, jak obecny papież.
A także nikt nie zrobił tak wiele dla rozwoju pedofilii, jak obecny kościół. :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
A, no i jeszcze o śmierci 2Paca Shakura, że:

Shakur zmarł 13 września o godzinie 4:03 nad ranem. Jego ciało zostało następnie poddane kremacji; później prochy 2Paca, po zmieszaniu z marihuaną, zostały wypalone przez jego przyjaciół z grupy Outlawz.

:facepalm: :D
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Bardzo pierwotny sposób przejęcia cech wielkiego wojownika - opierdolić go z musztardą, albo zjarać w fifie.
Moi ziomkowie robią coś bardzo podobnego - zamęczają najpierw na śmierć jednego młodego zioma, po czym robi im się głupio i wpierdalają go pod postacią wafelka popijając jego krwią. W trakcie tego śpiewają, a jeden kolo jedzie na fristajlu. Bon apetit! :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Dla porządku - jestem anty-katolik, globalnie jednak wierzący.
Paczki z głów!