Autor Wątek: Lovepedal Pickle Vibe (i inne malce)  (Przeczytany 8300 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Lovepedal Pickle Vibe (i inne malce)
« 17 Gru, 2009, 14:27:16 »


zajaralem sie troche tym, bo mnie troche Univibe piekli - za duzy jest i mi zabiera za duzo miejsca.

kto wie gdzie mozna tanio wyrwac Lovepedały poza ebayem i allegro? na A wisi jeden za prawie 6 paczek, a to straszliwie duzo, szczegolnie ze w Kanadzie jest za 400 + shipping, a i pare jeszcze w Europie na ebayach...

w ogole ktokolwiek widzial to w PL w sklepie?

(Sikoooooooor! skund wytrzasnalzes LP Vibe? ;) )
« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2009, 14:29:17 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...


zajaralem sie troche tym, bo mnie troche Univibe piekli - za duzy jest i mi zabiera za duzo miejsca.

kto wie gdzie mozna tanio wyrwac Lovepedały poza ebayem i allegro? na A wisi jeden za prawie 6 paczek, a to straszliwie duzo, szczegolnie ze w Kanadzie jest za 400 + shipping, a i pare jeszcze w Europie na ebayach...

w ogole ktokolwiek widzial to w PL w sklepie?

(Sikoooooooor! skund wytrzasnalzes LP Vibe? ;) )
Obecny! :D
Jezeli kupuje nowki, to zamawiam w Tonefactor.com lub Musictoyz.com.
jesli chodzi o Lovepedal, to AFAIK mozesz tez zamowic bezposrednio od producenta.
Uzywki za to na TGP, HC, ebay.de i ebay.co.uk.

Magicboy Vibe nie pamietam dokladnie skad wytrzasnalem, ale to byla uzywka i raczej pochodzi z TGP albo HC niz z ebaya.

Co do przesiadki, to bym sie zastanowil. Nie ogrywalem co prawda Pickle Vibe-a, ale w ciemno strzelam, ze to rozwiniecie Magicboy-a (czyli tak naprawde phasera), bo Pickle jest za maly, zeby wpakowac tam prawdziwego vibe-a opartego na fotoceli. Zarowno Magicboy jak i MoFaux Vibe sa calkiem sympatyczne, ale to sa tylko namiastki i tak tez niestety brzmia.
Ogrywales Voodoo Lab Micro Vibe? To jest chyba najtansza opcja (i niezla) jesli chodzi o prawdziwe vibe-y.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ogrywalem Voodoo Laba i totalnie mi nie spasowal. UV juz bardziej mi sie podoba, chociaz mnie troche nerwuje, bo ma taki kwadratowy cykl oscylacji, no i jest duzy. musze go jeszcze otworzyc i zobaczyc czy tam sie nie da czyms pokrecic w srodku. z drugiej strony ma ladne vibrato, ktorego jednak prawie nie uzywam. a mi sie ten phaserowy sznyt z Pickle'a calkiem podoba :)

Pickle Vibe na pewno nie ma fotocelli w srodku (gdzies wyczytalem). w najgorszym wypadku skonczy sie na szukaniu DejaVibe jedynki, ale to znowu straszne siano jest.
Łe tej.

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
jeszcze fulltone - ale drogi i też duży. świetny moim zdaniem.

no i, panie i panowie, mad professor phaser który ma tryb vibe też i jest ZAJEBISTY. dopiero niedawno go doceniłem. i gdyby nie to, że mam voodoo i na MP mnie nie stać to bym go łykał - mały, z zajebistym soundem no i lanserski ;-)

nawiasem mówiąc robiliśmy ślepe testy voodoo vs fulltone i mimo że jak się na nich gra samemu to są CAŁKOWICIE INNE (fulltone dużo więcej środka, voodoo go wycina, zostawiając jakąś brzydką górę i zabierając głośność (choć to zależy od wzmacniacza/gitary)) to w testach nie byliśmy w stanie odróżnić ich od siebie :-)

Offline leszekblues

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
MIałem tego małego rózowego vib'a od LOvepedała
Nie odpowiadało mi pasmo w dole i w górze
W srodku jest potek ktory albo zdejmuje dół i dodaje tylko góry albo na odwrót.Uzywałem z les paulem .
Jednak gdyby te pasma dałoby  sie jednoczesnie ustawic byłoby ok
Ruch potka w srodku jest minimalny i juz jest działanie
Sprzedałem i kupiłem białego wielkolóda Prescriprtion Electronics Vibe-unit , jednak o cenie do 400zł to nie ten przedział niestety
W ogóle mase ludzi produkuje ten efekt .MNiejszy jest Sweet Sound MOjo Vibe z płena kontrolą, Kr , Luna Vibe tez ciekawy itd.
Jesli nie chesz wydawac sporo kapusty na jeden typ efektu no w sumie dwa : vibe/chorus -to warto pomyslec tez o Red Witchu deluxe moon phaser .Wyciagniesz z niego i vibe fajny i phaser a takze bardzo fajne leslie i td. Jednak to tez nie 400zł , jednak zajmuje mało miesca i daje naprawde fajne mozliwosci kulku efektów
POzdro
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2009, 12:13:48 wysłana przez leszekblues »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie za bardzo potrzebuje phasera, bo mam phase 90 i jestem - na razie - dosyc zadowolony. chcialbym takie Vibe, jakie znam z Univibe, tylko bez tej kwadratowosci w oscylacji. zbedne mi vibrato.

thx za liste rzeczy do sprawdzenia - przejrze :)
Łe tej.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
do 400 zł to w ogole vibe ciezko dostac, chyba ze w usa bedziesz szperał. ja bym chetnie obadal tego love pedala, sam wyglad tego cuda jest genialny :D

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
no nie no. spokojnie, moge wydac troche wiecej jesli to bedzie tego warte :) Fulltone ma straszna przebitke w cenie i mnie to troche boli, ale po drugiej rece, gdybym mogl, to bym wydal tego tauzena i mial w dupie dalsze szukanie, bo Dejavibe mi sie po prostu podoba i chyba wystarczy.

a jakby sciagac z USA, to czemu nie czegos jeszcze lepszego.
Łe tej.

Offline leszekblues

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
do 400 zł to w ogole vibe ciezko dostac, chyba ze w usa bedziesz szperał. ja bym chetnie obadal tego love pedala, sam wyglad tego cuda jest genialny :D

Wyglad moze i fajny ale za tą cene napis powinien byc nadrukiem a nie zwykła naklejką

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
no nie gadaj ze to zwykla naklejka :/

Offline leszekblues

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Zwykła naklejka  a jak
Zanim kupiłem tez mysałem ze to jakies logo bo wygladało ze jest to gruba warstawa .OKazało sie ze naklejka

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2008, 16:14:09
wysłana przez Pan Sinner
15 Odpowiedzi
9311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2008, 11:22:46
wysłana przez zerodead
63 Odpowiedzi
31154 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2010, 15:36:21
wysłana przez sebasw
144 Odpowiedzi
42999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 14:15:18
wysłana przez Sikor
Vibe

Zaczęty przez chorus Efekty

0 Odpowiedzi
1671 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2021, 12:18:22
wysłana przez chorus