Autor Wątek: Lovepedal czyli kochaj pedalow  (Przeczytany 31270 razy)

Offline xmortex

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
Lovepedal czyli kochaj pedalow
« 18 Cze, 2010, 15:11:55 »
cholera, tyle dobrego prawie ze o kazdym z tych pedalow sie naczytalem, sam napalony jestem na Eternity Fuse, ale czy te pedaly sa godne swojej ceny? butikowy szmelc sie drogo ceni, a oni to juz zupelnie, mzoe ktos testowal albo ktos bedzie mial w sprzedazy niedlugo u nas (firmamuzyczna albo kto ;)? )
z checia bym sie dowiedzial co ludzie ktorzy mieli bezposrednio z nimi kontakt uwazaja o tych pedalach ktorych sie kocha

do dzisiaj mi sie to sni po nocach, ale strach w ciemno brac

locco

  • Gość
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #1 18 Cze, 2010, 15:29:38 »
przynajmniej ma fajne galki od mesy serii F. swoja droga, Łotysz ktoremu wlasnie dzisiaj wyslalem moje malenstwo (vht clx'a) strasznie zachwala jakis tam overdrive od lovepadal wlasnie, a podobno troche kostek juz przerzucil ;)

Offline xmortex

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #2 20 Cze, 2010, 11:43:39 »
czyli nikt z was nie mial za bardzo z nimi do czynienia i nikogo nie gasuje na nich ;)?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #3 20 Cze, 2010, 23:36:50 »
przynajmniej ma fajne galki od mesy serii F

Chyba jednak Fender mial je pierwszy :/

W Polsce tego nie bedzie raczej, rozmawialem z jednym dystrybutorem, ktory chcial je miec u siebie i niestety Sean powiedzial, ze wiecej dystrybutorow nie potrzebuje :))))


Co do eternity - pamietam jak weszly, wielkie poruszenie, deklaracje o niepowtarzalnym dezajnie, co sie okazalo jest to twickowany tubescreamer bez buforowanego wejscia i wyjscia, inny opamp i sekcja klipingu (w zaleznosci od wersji, pierwsza trzy diody, burst cztery, kanzai czy jak mu tam bylo mosfety...)

Co do kosmicznej ceny to sie nie zgodze, biorac pod uwage dzisiejsze ceny na rynku efektow bootwickowych (pisownia zamierzona) ceny lovepedal nie sa jakos wybitnie i oszalamiajaco wysokie

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #4 21 Cze, 2010, 07:44:51 »
Eternity w wersji Fuse nie testowalem, ale mam Kanji z reedycji.
Bardziej wygladzony i ma troche wiecej basu niz typowy Eternity jak mowia Ci, ktorzy  mieli stycznosc z wieloma wersjami.
Chociaz trudno powiedziec, ktore Eternity jest typowe, bo wersji bylo tyle, ze sie mozna pogubic.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #5 21 Cze, 2010, 20:29:39 »
W Polsce tego nie bedzie raczej, rozmawialem z jednym dystrybutorem, ktory chcial je miec u siebie i niestety Sean powiedzial, ze wiecej dystrybutorow nie potrzebuje :))))
Na chwilę obecną.
Ale trzymamy rękę na pulsie ;)

Offline xmortex

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #6 22 Cze, 2010, 01:03:13 »
trzymam kciuki w takim razie :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #7 22 Cze, 2010, 09:01:26 »
W Polsce tego nie bedzie raczej, rozmawialem z jednym dystrybutorem, ktory chcial je miec u siebie i niestety Sean powiedzial, ze wiecej dystrybutorow nie potrzebuje :))))
Na chwilę obecną.
Ale trzymamy rękę na pulsie ;)

Nie chcialem po imieniu, bo nie wiedzialem, czy sobie tego zyczycie ;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #8 22 Cze, 2010, 09:16:01 »
Sinner, Ty wiesz, nie? :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Lovepedal czyli kochaj pedalow
« Odpowiedź #9 22 Cze, 2010, 16:23:20 »
Sinner, Ty wiesz, nie? :D

wiem wiem kurwa wiem :) Okabluje i wysylam

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
to kabluj :D

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Sinner, Ty wiesz, nie? :D
a pamiętasz jeszcze???

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Tak pamietam :) o innych kolegach tez. Cierpliwosci dziewczynki, mam teraz weryfikacje w pracy, updatecik na stanowisku, do jutra powiniennem ogarnac to i owo.

Shitol, gimme a call, zajebali mi laptoka i komore i nie mam kontaktow za bardzo, a nie pamietam co chciales

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Niedawno wdałem się w romans z Lovepedal Purple Plexi oraz Lovepedal COT50. Te pedały są cudowne, a przeleciałem już nie jednego np. z burdelu T-Rex, Fulltone, Xotic itd. Macałem ostatnio tego czerwonowłosego czyli Lovepedal RedHead i z nim również orgazm jest gwarantowany.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Niedawno wdałem się w romans z Lovepedal Purple Plexi oraz Lovepedal COT50. Te pedały są cudowne, a przeleciałem już nie jednego np. z burdelu T-Rex, Fulltone, Xotic itd. Macałem ostatnio tego czerwonowłosego czyli Lovepedal RedHead i z nim również orgazm jest gwarantowany.

Jednych podnieca jak ich smyrasz piórkiem, innych butelka w dupie, może nieco bardziej konkretnie??? No chyba że ss zmienił już całkowicie target na pigmejowców, to sorry

EDIT PO TYGODNIU - ...tak myślałem :lambanan:
« Ostatnia zmiana: 02 Lip, 2010, 22:42:45 wysłana przez Sinner »

Offline MUSICTOOLZ Michał

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • MUSICTOOLZ
Drodzy Forumowicze, dowiadujecie się pierwsi:

miło mi donieść, że MUSICTOOLZ został oficjalnie wyłącznym dystrybutorem Lovepedal w Polsce. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości pedały miłości będzie można kupić w każdym sklepie muzycznym w Polsce, który będzie zainteresowany ich sprzedażą... natomiast na chwilę obecną oznacza to tyle, że zapraszamy do wypożyczania kostek na testy!

Aktualnie mamy:
Amp 50
BabyFace Tremolo
Echo Baby
Englishman
Eternity Fuse
Pickle Vibe
Kalamazoo
ProValve 2
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2010, 14:03:08 wysłana przez MUSICTOOLZ Michał »
Zapraszamy na testy sprzętu, piszcie: office@musictoolz.pl

W waszym ulubionym sklepie nie ma naszego sprzętu? Dajcie nam znać, postaramy się to zmienić!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Popraw linki, bo nie dzialaja

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
za miesiąc jak wróci gotówka uśmiechnę się po Pickle Vibe i moze Amp 50 :)
Łe tej.

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
miło mi donieść, że MUSICTOOLZ został oficjalnie wyłącznym dystrybutorem Lovepedal w Polsce.
Gratulacje! Tylko jak wytłumaczyć fakt, że u producenta nic na ten temat nie wiedzą? He hehe
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz, 2010, 01:21:44 wysłana przez cygan »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Amp 50
BabyFace Tremolo
Echo Baby
Englishman
Eternity Fuse
Pickle Vibe
Kalamazoo
ProValve 2

Właśnie dziś wbiły na moją dziuplę, narazie mój mikroterrorysta śpi, więc miałem możność popykać bardzo cichutko na paru, Englishman (tak jak przepuszczałem) mnie zajebał, aż się boję głośniej odkręcić palnik, bo go zgwałcę...

Offline leszekblues

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Mi sie podobac kalamazoo z tego linka

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771

Englishman

Właśnie dziś wbiły na moją dziuplę, narazie mój mikroterrorysta śpi, więc miałem możność popykać bardzo cichutko na paru, Englishman (tak jak przepuszczałem) mnie zajebał, aż się boję głośniej odkręcić palnik, bo go zgwałcę...

Łoszsz - muszę to usłyszeć! ;)

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Enlishman nie kazdemu musi przypasic w sumie, juz slysze te marudzienie, ze nie ma galki tone. Dla mnie ma i tak o jedna gale i jeden switch za duzo. Drive na max, fail pozycja 1 i mnie kurwa nie ma. Takie w sumie troche polaczenie distortiona i fuzza, plus jest taki, ze sie nie rozlazi (jak jest np., w przypadku screamer fuzz Cusacka). Ziarno grube jak orzech wloski i geste jak wlosy Wodeckiego!!! Fajna maszynka

Offline MUSICTOOLZ Michał

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • MUSICTOOLZ
miło mi donieść, że MUSICTOOLZ został oficjalnie wyłącznym dystrybutorem Lovepedal w Polsce.
Gratulacje! Tylko jak wytłumaczyć fakt, że u producenta nic na ten temat nie wiedzą? He hehe

Nie wiedzą o tym, że podpisaliśmy umowę na wyłączność w Polsce, ba, jesteśmy jedyną firmą w Europie, do której wysyłają sprzęt, mamy autoryzowany serwis i ogromne zamówienia lecą jedno za drugim? To chłopaki muszą być nieźle rozkojarzeni skoro tego nie zauważyli ;)

Ale dzięki że sprawdziliście ;)
Zapraszamy na testy sprzętu, piszcie: office@musictoolz.pl

W waszym ulubionym sklepie nie ma naszego sprzętu? Dajcie nam znać, postaramy się to zmienić!

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
miło mi donieść, że MUSICTOOLZ został oficjalnie wyłącznym dystrybutorem Lovepedal w Polsce.
Gratulacje! Tylko jak wytłumaczyć fakt, że u producenta nic na ten temat nie wiedzą? He hehe

Nie wiedzą o tym, że podpisaliśmy umowę na wyłączność w Polsce, ba, jesteśmy jedyną firmą w Europie, do której wysyłają sprzęt, mamy autoryzowany serwis i ogromne zamówienia lecą jedno za drugim? To chłopaki muszą być nieźle rozkojarzeni skoro tego nie zauważyli ;)

Ale dzięki że sprawdziliście ;)
Dobre, dobre!!! Ha haha!
Ale kończę już - nie będę przeszkadzał w wyłącznej dystrybucji na Europę na łamach tego forum :)
Pzdr!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8316 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2006, 22:41:03
wysłana przez Harvest
5 Odpowiedzi
4705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2008, 16:14:09
wysłana przez Pan Sinner
10 Odpowiedzi
8321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2009, 13:46:26
wysłana przez leszekblues
45 Odpowiedzi
24070 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
5125 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2012, 09:47:50
wysłana przez Vin$