Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372422 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1975 09 Mar, 2016, 16:02:45 »
Waga jet w użyciu 24/7. W pewnym momencie nawet łyżeczkę mleka do herbaty zacząłem wliczać ;)

Posty połączone: 09 Mar, 2016, 16:19:00
Chyba teraz spróbuję 2100kcal + cheat day raz w tygodniu 3000kcal.
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2016, 16:19:00 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1976 09 Mar, 2016, 16:29:33 »
Moim zdaniem, masz za mało kalorii w diecie. Podjedź do 2700 i 3 razy w tygodniu 5x5. Obcinając kalorie do tego stopnia tylko spowalniasz metabolizm i przechodzisz w tryb oszczędzania energii. Potrzymaj 2 tygodnie, żeby organizm zaczął znowu normalnie funkcjonować, po czym stopniowo co dwa tygodnie ucinasz 100 kalorii, jeśli musisz, chociaż waga powinna ruszyć i bez tego.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1977 09 Mar, 2016, 17:36:00 »
Na początku ćwiczyłem na 2600 i nie leciało, nie widzę wielkiej różnicy między 2600 a 2700.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1978 09 Mar, 2016, 18:08:10 »
Na początku ćwiczyłem na 2600 i nie leciało, nie widzę wielkiej różnicy między 2600 a 2700.

Nie leciało po jakim czasie?

Jak naprawdę chcesz się wyrzeźbić i jesteś gotów na ciężki trening, to podjedź do 3k i poleć tym programem:

Uwierz mi, że po tych 2 miesiącach się nie poznasz.
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2016, 18:10:41 wysłana przez lwronk »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1979 09 Mar, 2016, 18:10:21 »
Na początku ćwiczyłem na 2600 i nie leciało, nie widzę wielkiej różnicy między 2600 a 2700.

Nie leciało po jakim czasie?

Tak mniej więcej z 10 dni na 2600, potem ze dwa tygodnie na 2500, potem zeskoczyłem na 2300.

Na początku ćwiczyłem na 2600 i nie leciało, nie widzę wielkiej różnicy między 2600 a 2700.

Nie leciało po jakim czasie?

Jak naprawdę chcesz się wyrzeźbić i jesteś gotów na ciężki trening, to podjedź do 3k i poleć tym programem:

Uwierz mi, że po tych 2 miesiącach się nie poznasz.

Wiesz co, strasznie ciężko mi się to ogląda :/ Jak reklama środka na odchudzanie, niesamowity produkt, zrzucisz 40kg w tydzień i w ogóle, a zero konkretów. Potem obejrzę całość.
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2016, 18:14:47 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1980 09 Mar, 2016, 18:23:09 »
Olej oglądanie marketingowej papki, ściągnij, albo kup legalnie program i napieraj. Sam powiem Ci szczerze, że nie wyrobiłem jeszcze całości, ale już po tygodniu różnica w kondycji jest ogromna i 3-4 cm w pasie w dół. Tylko to jest naprawdę ciężki trening.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1981 09 Mar, 2016, 18:34:14 »
3-4cm w dół w tydzień? To mi wygląda na wodę.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1982 09 Mar, 2016, 18:38:15 »
Olej oglądanie marketingowej papki, ściągnij, albo kup legalnie program i napieraj. Sam powiem Ci szczerze, że nie wyrobiłem jeszcze całości, ale już po tygodniu różnica w kondycji jest ogromna i 3-4 cm w pasie w dół. Tylko to jest naprawdę ciężki trening.



Ciekawie to wygląda. Tylko chyba mam za mały pokój do takiego skakania...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1983 09 Mar, 2016, 18:46:04 »
3-4cm w dół w tydzień? To mi wygląda na wodę.

No niebaudzo chyba, jeżeli starałem się trzymać możliwie duże nawodnienie (4,5 l dziennie norma). Ale to już, jak uważasz. Tutaj masz gotowe narzędzie, pytanie, co z nim zrobisz.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1984 09 Mar, 2016, 19:21:20 »
3-4cm w dół w tydzień? To mi wygląda na wodę.

No niebaudzo chyba, jeżeli starałem się trzymać możliwie duże nawodnienie (4,5 l dziennie norma). Ale to już, jak uważasz. Tutaj masz gotowe narzędzie, pytanie, co z nim zrobisz.

Jak przeczytam na czym to polega, to wtedy się wypowiem :D
Możesz wrzucić fotki na zachętę :DD
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1985 09 Mar, 2016, 19:29:14 »

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1986 10 Mar, 2016, 12:34:02 »
Insanity mega fajna sprawa, po 60 dniach jak w nowym ciele. Wydolność sprawność baaardzo do przodu.
Na redukcji dodawanie objętości "pedalskich cardio" (mam tu na myśli bieganie lub bardziej człapanie z nóżki na nóżkę) też nie jest do końca trafionym pomysłem. Interwały lub odwrócone interwały (jak Insanity np zakładając, że ktoś ma na tyle pary żeby łączyć trening na siłowni z Insanity ;) ) dużo lepszy efekt przyniosą zarówno pod względem sylwetkowym jak i wydolności ogólnej.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1987 11 Mar, 2016, 17:01:55 »
Skończył mi się karnet na siłowni, multisport będę miał w kwietniu, także od jutra (tak, tak na serio od jutra :D) lecę z insanity. Akurat mi się przyda mała redukcja. :)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1988 12 Mar, 2016, 15:20:03 »
6 dzień na diecie 2100 i 0,7kg w dół. Wiadomo, że jeden pomiar nie jest miarodajny, poza tym to na pewno też pozostałość z końcówki poprzedniego jadłospisu, natomiast nareszcie się coś ruszyło, po miesiącu walki! :)  Teraz jak będzie za szybko lecieć to dorzucę kcal. Ważne, że nareszcie zmusiłem organizm do zrzucania.

Weekend jest, to będę miał czas poczytać - w końcu! Podrzuci ktoś jakiś link do tego Insanity?

Insanity mega fajna sprawa, po 60 dniach jak w nowym ciele. Wydolność sprawność baaardzo do przodu.
Na redukcji dodawanie objętości "pedalskich cardio" (mam tu na myśli bieganie lub bardziej człapanie z nóżki na nóżkę) też nie jest do końca trafionym pomysłem. Interwały lub odwrócone interwały (jak Insanity np zakładając, że ktoś ma na tyle pary żeby łączyć trening na siłowni z Insanity ;) ) dużo lepszy efekt przyniosą zarówno pod względem sylwetkowym jak i wydolności ogólnej.

Żadna forma ruchu nie jest i nigdy nie była pedalska. Pedalskie jest siedzenie przed komputerem i obrastanie w tłuszcz!
Kiedyś dużo biegałem, był to najlepszy okres w moim życiu. Godzina spędzona w lesie to jest to! Tylko ja, drzewa i Andy Timmons w głośniczkach, coś pięknego... Zawsze jak wracałem to miałem zajebistego banana na ryju. Może i bieganie nie jest najlepszym pomysłem na poprawę sylwetki, ale nastroju owszem! #KtoNieBiegaITakNieZrozumie
« Ostatnia zmiana: 12 Mar, 2016, 15:25:30 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1989 12 Mar, 2016, 15:30:13 »


Żadna forma ruchu nie jest i nigdy nie była pedalska. Pedalskie jest siedzenie przed komputerem i obrastanie w tłuszcz!
Kiedyś dużo biegałem, był to najlepszy okres w moim życiu. Godzina spędzona w lesie to jest to! Tylko ja, drzewa i Andy Timmons w głośniczkach, coś pięknego... Zawsze jak wracałem to miałem zajebistego banana na ryju. Może i bieganie nie jest najlepszym pomysłem na poprawę sylwetki, ale nastroju owszem! #KtoNieBiegaITakNieZrozumie

<3

Ktoś biegnie maraton w tym sezonie? Ja wracam do "poważnego biegania", dzisiaj w miarę szybka dyszka(5km szybko,5 km wolno,1 km bardzo szybko). Mam problem z trzymaniem umiarkowanych paceów, w tym mojego maratońskiego. No i dieta ;/. Ja biegnę na pewno w Szczecinie (koniec czerwca) i na 90% we Wrocławiu(połowa września) KTOŚ COŚ :D?

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1990 12 Mar, 2016, 16:46:25 »
Jak ktoś ogarnie jakiegoś linka do ściągnięcia to niech zapoda :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1991 13 Mar, 2016, 15:41:39 »
@Amal_68 : Pytasz o insanity? Pewien popularny gryzoń go ma. ;)

Zacząłem. Zrobiłem tne 'fit test'. Wynik i mój stan po jego osiągnięciu interpretuje jako: "lepiej idź się rzucić z balkonu". :D
Jak wytrzymam, to dobrze mi ten plan zrobi, bo ciężary szły fajnie, ale czułem, że kondycyjnie jest kiepsko. No faktycznie jest. :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1992 13 Mar, 2016, 16:20:37 »
Ja mam w planach insanity dopiero na docięcie. Najpierw dychę jeszcze zbić 5x5. Kalorie obniżone do 2,6 bo na 2,9 stało.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1993 13 Mar, 2016, 17:20:34 »
Ja bym to spróbował puknąć ale kurwa nie mam miejsca... :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1994 13 Mar, 2016, 22:13:31 »
@Amal_68 : Pytasz o insanity? Pewien popularny gryzoń go ma. ;)

Zacząłem. Zrobiłem tne 'fit test'. Wynik i mój stan po jego osiągnięciu interpretuje jako: "lepiej idź się rzucić z balkonu". :D
Jak wytrzymam, to dobrze mi ten plan zrobi, bo ciężary szły fajnie, ale czułem, że kondycyjnie jest kiepsko. No faktycznie jest. :D

Pierwszy poważny program treningowy jaki robiłem to właśnie insanity - ba, nawet gdzieś tam na początku wątku wspominałem o tym, ale to było lat temu pięć albo i sześć :D Bardzo polecam, jeśli chodzi o dobrą wytrzymałościówkę, to lepiej wybrać nie mogłeś :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1995 14 Mar, 2016, 09:30:24 »
Ja się złapałem Insanity za to z uwagi na przerwę od siłowni. No i dlatego, że stan brzucha zaczął mnie niepokoić. :D Do 78 kg przyrosty wagi wynikały z mięśni, ale do 80 już chyba nie. :P Czas zrobić trochę sprawności, a nie tylko mieśni i  ciężarów, które ostatnio i tak przystopowały. No i co do ciężarów – czasem czułem, że mogę wycisnąć jeszcze więcej, ale przy 5x5 te ciężary już robiły się dla mnie dość duże i wolałem się zatrzymać na mniejszych, żeby mi coś, za przeproszeniem, nie jebło. Dlatego po przerwie chyba pożegnam się z 5x5, przynajmniej na jakiś czas, no i co dalej… Trochę ze skrajności w skrajność, ale znajomy niedawno zaczął, i jest zadowolony, z treningu objętościowego, bodajże German Volume Training. W skrócie: mały ciężar (niby ok. 60% maxa, ale to i tak wydaje się dużo), krótkie przerwy i… 10x10. :D Trzy ćwiczenia na treningu, treningu w cyklu ponad tygodniowym. Ktoś to robił?

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1996 14 Mar, 2016, 09:36:35 »
@youshy i skończyłeś to? :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1997 14 Mar, 2016, 10:41:28 »
Ktoś biegnie maraton w tym sezonie?
Planuje swoj pierwszy maraton na koniec sezonu, czyli 30 pazdziernika (Frankfurt Marathon).

Cytuj
Ja wracam do "poważnego biegania", dzisiaj w miarę szybka dyszka(5km szybko,5 km wolno,1 km bardzo szybko). Mam problem z trzymaniem umiarkowanych paceów, w tym mojego maratońskiego. No i dieta ;/. Ja biegnę na pewno w Szczecinie (koniec czerwca) i na 90% we Wrocławiu(połowa września) KTOŚ COŚ :D?
Po ponad 2 miechach przerwy na koniec 2015 roku (kontuzje), od poczatku tego roku znowu wchodze w rytm.
Styczen to byla rozgrzewka, a od lutego juz konkretny zapieprz.
Wczoraj konkretnie dojechalem sie czym takim: 10km rozbieg po 5:30, potem 5km po 5:15, nastepne 5km po 4:50 i ostatnie 4km spokojny powrot do domu. Myslalem, ze nie dam rady, ale w czlowieku drzemie wiecej niz mu sie wydaje.
Co do diety, to od jakiegos miesiaca zaczalem uzywac MyFitnessPal i poszlo.
W czasie przerwy w bieganiu wskoczylem na 84, ale znowu jest 81kg.
Mam nadzieje na jeszcze przynajmniej 3kg w dol do czasu debiutu w maratonie.

A co najblizszego startu, to poniewaz sie zalapalem sie na polmaraton Lufthansy (spoznilem sie z rejestracja o 1 czy 2 dni),
to pobiegne sobie miesiac pozniej, czyli w polowie kwietnia w takim lekko wyluzonym polaratonie (22km, w gore 329m, w dol 438m) po naszych okolicznych gorkach. To bedzie raczej mocny trening, niz wyscig.

A tydzien pozniej sprobuje pobic swoja zyciowke na 10km w Biegu dla Wielojezycznosci.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1998 14 Mar, 2016, 13:15:48 »
A u mnie w końcu powoli do przodu! Koniec końców jednak wyszło że off-masa bo niechcący znalazłem bilans na utrzymanie wagi :D 85kg stoi jak się patrzy a rekompozycja na pełnej.

Dzisiaj pykło takie cuś:
-skos górny hantle 28kg 2x6 i 1x4
-skos dolny sztanga 90kg x2
-pendley row 60kg 3x4
-OHP 40kg 2x4

No i dzięki wychuchanej siłowni z niedomiarem wolnych ciężarów, normalnych ławek, wyjebaną ilością zbędnych maszyn i fajnymi taśmami w końcu zabrałem się za podciąganie w seriach (strasznie to u mnie kuleje) i z najcieńszą taśmą (jakąś zieloną, chuj wie ile to odciąża) zrobiłem 2 serie po 8 i ostatnią zamknąłem na 6 więc cieszy trochę :)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1999 14 Mar, 2016, 13:33:28 »
@youshy i skończyłeś to? :P

Nawet dwa razy :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"