Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 534175 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1100 13 Paź, 2011, 11:57:23 »
Okeeej. Więc odpowiadam - nie, nie robię se jaj. Nie mam w zwyczaju robienia sobie jaj z kogokolwiek poza wspomnianymi deklami.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1101 13 Paź, 2011, 13:15:15 »
Arena - zdecydowanie nie jest to film 10/10, ale mile mnie zaskoczył - kiedy ściągałem go z neta, kiedy zobaczyłem obrazki, stwierdziłem: co za gówno, a tu się okazuje, że nie było wcale tak źle.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1102 13 Paź, 2011, 19:49:51 »


Joł, widziałem przed chwilą, 10/10 nie jest, ale w temacie filmów o strzelaniu bardzo przyzwoite, polecam.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1103 13 Paź, 2011, 20:37:52 »
Max Payne - chyba najlepszy film na podstawie gry komputerowej, jaki do tej pory widziałem. Prawdę mówiąc, spodziewałem się, że jak to bywa w przypadku takich adaptacji, wyłączę po 20 minutach, ale tym razem było dobrze, choć końcówka aż prosiła się o akcję ze śmigłowcem jak to miało miejsce pod koniec jedynki :D . Podsumowując - solidne 6/10.

Ty tak na poważnie?
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1104 13 Paź, 2011, 20:48:07 »
Max Payne - chyba najlepszy film na podstawie gry komputerowej, jaki do tej pory widziałem. Prawdę mówiąc, spodziewałem się, że jak to bywa w przypadku takich adaptacji, wyłączę po 20 minutach, ale tym razem było dobrze, choć końcówka aż prosiła się o akcję ze śmigłowcem jak to miało miejsce pod koniec jedynki :D . Podsumowując - solidne 6/10.

Max payne to (obok Hitmana) najlepszy przykład jak ze śweitnej gry i przyzwoitej (a własciwie dobrej/ciekawej) fabuły zrobić gniota. Fakt, że ogladałem ten film z otwartą japą, ale to dlatego że przez cały film nie mogłem uwierzyc jak mozna skrzywdzić pierwowzór. Równie dobrze mogli nazwac ten film jakkolwiek inaczej bo z grą generalnie miał średnio wiele wspólnego. Wykonanie dobre (no ale to holiłód), ale za wszystko pozostałe powinien mieć bardzo -100/10
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1105 13 Paź, 2011, 23:12:44 »
W temacie film-gier przypomniało mi się, że Książe Persji był całkiem fajny.

Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1106 13 Paź, 2011, 23:23:19 »
...i film "Gra" ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1107 14 Paź, 2011, 00:12:10 »
...i gra "Film"
:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1108 14 Paź, 2011, 00:14:59 »
ifilm gra ":D"
...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1109 14 Paź, 2011, 01:31:40 »
Cytuj
Ty tak na poważnie?
Nie. Sprawdzałem tylko, czy jesteś w stanie napisać coś sensownego w tej dyskusji na forum, ale się zawiodłem.

Cytuj
Max payne to (obok Hitmana) najlepszy przykład jak ze śweitnej gry i przyzwoitej (a własciwie dobrej/ciekawej) fabuły zrobić gniota. Fakt, że ogladałem ten film z otwartą japą, ale to dlatego że przez cały film nie mogłem uwierzyc jak mozna skrzywdzić pierwowzór. Równie dobrze mogli nazwac ten film jakkolwiek inaczej bo z grą generalnie miał średnio wiele wspólnego. Wykonanie dobre (no ale to holiłód), ale za wszystko pozostałe powinien mieć bardzo -100/10
Film a gra komputerowa to dwie różne rzeczy, dwa różne targety i inne podejście. Reżyser musi skompresować całą fabułę tak, aby zmieściła się w 1,5-2h, jednocześnie zmieniając ją w ten sposób, aby nie była zbyt przewidywalna dla osób, które grały w pierwowzór, ale zrozumiała dla tych, którzy nie są zaznajomieni ze światem gry. Myślę, że to wbrew pozorom bardzo trudne zadanie, bo wiele gier zawiera w sobie więcej informacji niż niejedna książka i przeważnie trzeba dużo wycinać - dlatego np. ja nie wymagam jakiejś niesamowitej zgodności z oryginałem, wystarczy mi, jak to napisałeś "Wykonanie dobre z holiłód", ale co kto lubi :)
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2011, 03:56:59 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1110 14 Paź, 2011, 01:36:19 »
potwierdzam, że
Spoiler
nieźle nakurwia.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1111 14 Paź, 2011, 02:05:06 »
A ja sobie obejrzałem właśnie po raz pierwszy całą trylogię Władcy Pierścieni. Bardzo przyjemny w oglądaniu film, naprawdę mnie wciągnął.
Oceny od siebie raczej nie wystawię, bo sam nie wiem ile by mu dać. Trochę fajny, trochę nie, ale ogółem ok 10h (Extended Version) oglądania minęło miło.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1112 14 Paź, 2011, 08:00:19 »
dobry film na podstawie gry? zdecydowanie pierwszy Mortal Kombat

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1113 14 Paź, 2011, 08:52:50 »
Harbinger... Nigga... Pleeease. Ale wiesz, jak podobał Ci się Max Payne, to polecam Kroniki Mutantów. Nie zawiedziesz się. Fabuła oparta na znanym systemie bitewnym, Malkovich w obsadzie i swobodne podejście do kanonicznych kwestii świata. Plus wciągajaca fabuła. Spodoba Ci się na pewno :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1114 14 Paź, 2011, 20:38:25 »
Harbinger... Nigga... Pleeease.
Ziom, przystopuj z tymi "nigga nigga", bo zaczynasz robić wsiurski klimat jak na forum młodzieży wszechpolskiej ;<

Ale wiesz, jak podobał Ci się Max Payne, to polecam Kroniki Mutantów. Nie zawiedziesz się. Fabuła oparta na znanym systemie bitewnym, Malkovich w obsadzie i swobodne podejście do kanonicznych kwestii świata. Plus wciągajaca fabuła. Spodoba Ci się na pewno :D
Czytałem komiks i mi zupełnie nie podszedł, ale być może film ma zupełnie inny klimat - widzę, że gra też Ron Perlman ^^
« Ostatnia zmiana: 16 Paź, 2011, 03:10:54 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1115 14 Paź, 2011, 22:27:52 »
dobry film na podstawie gry? zdecydowanie pierwszy Mortal Kombat
Nie oglądałem, ale Tekken w temacie 'azjatyckie walki plus fajne europejskie dupy' nie był aż taki zły (znaczy nawet ściągnąłem sensowną wersję i nie żałuję tego.

A w ogóle odpalcie se Scotta Pilgrima, zdiwiło mnie jak polubiłem ten film.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1116 28 Paź, 2011, 23:07:55 »
a mówił wuj bat żeby 500 days of summer nie oglądać i co, i gówno. jestem jeszcze w trakcie (kaja poszła sikać) ale...ech. słabo. jak takie rozrywki na wieczór będę zapewniał, to czeka mnie czarna przyszłość z moją kobietą.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1117 28 Paź, 2011, 23:51:03 »
Semedi zawsze coś dla par na szałcie poleci: a to Deep Anal IV, a to Hairy & Horny, Budapest Cumshot Episode VI... ;)
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1118 29 Paź, 2011, 08:58:11 »
a to jak jesteśmy w temacie polecę "Roxanne Hall Batman Robin Catwoman", powinno Ci się Wuju spodobać :D (Wujo Google jak zawsze pomoże ;) )
do widzenia.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1119 29 Paź, 2011, 22:32:25 »
resurrecting the champ
fajny film. Bez rewelacji ale ogląda się przyjemnie. Znalazłem przez przypadek przeglądając w czym występował Samuel Jackson. Oprócz tego Josh Hartnett którego też lubię, głównie za rolę w lucky number slevin. 5/10

kawa i papierosy
wstyd się przyznać, oglądnąłem ten film dopiero ze 2 tygodnie temu po raz pierwszy i spodobał mi się bardzo. Niby film o niczym, ale dialogi i niektóre teksty z filmu chodzą mi ciągle po głowie, zwłaszcza tekst o piciu kawy przed snem żeby sny śniły się szybciej :). Dla mnie 9/10 i + za Murraya ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1120 01 Lis, 2011, 23:00:24 »
ED
stay
Ciekawy film psychologiczny ale bardzo naciągany. Mam wrażenie że ktoś naoglądał się ambitnego kina i stwierdził że też se coś napisze.. Tak czy inaczej warto oglądnąć jeśli ktoś lubi filmy psychologiczne, chociażby dla zabicia czasu ;).
4,5/10

david wants to fly
I tutaj zaskoczenie. Na film trafiłem jakiś czas temu czytając o medytacji transcendentalnej. Nie wiedziałem o nim nic oprócz tego że wystąpił w nim David Lynch. Nie spodziewałem się tego co zobaczyłem. Bardzo ciekawy dokument. Dla mnie 8/10

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1121 01 Lis, 2011, 23:07:22 »
Kapitan Ameryka- w sumie pierwszy film Marvela, który był do kitu. Stracone 2 godziny, oprócz fajnej dupci to nic ciekawego. Nie polecam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1122 01 Lis, 2011, 23:53:11 »
Auta
Dobrze powiedzieć "oglądane", bo Szymo życzy sobie po naście razy niektóre fragmenty... ;) Chyba się uczy na pamięć. Ale dzięki temu przekonałem się ile nowych smaczków można wyłowić za każdym razem. Mam wersję HD - mega uczta dla oczu, humor, niuansiki, naprawdę nie stracony czas, mnóstwo wstawek w sumie dla dorosłych, żeby się na seansie z młodymi nie nudzili - czy praktyka Pixara.
"Jestem Zygzak, piorun, syn burzy!"
"Gotowy, burzysynu?" ;)
Paczki z głów!

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1123 06 Lis, 2011, 16:24:29 »

Szukanie ciekawego filmu wśród nowości jest jak przewalanie ton gówna łopatą.
Film z 1990r, przy którym współczesne ''hity" są jak reklamy papieru toaletowego. Pewnie już ktoś go tu wrzucał, ale nie każdy widział.
10/10

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1124 09 Lis, 2011, 13:45:46 »
zastanawia mnie czemu ludzie wrzucają obraski, ale linki do pliku torrent już nie... :P
Oglądałem jakiś czas temu film pt. The Usual Suspects i mnie powalił, do tego świetna rola Spacey'a i fenomenalny finale.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon