Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 534809 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1050 28 Sie, 2011, 09:56:29 »
To koniecznie obejrzę z Żoną, jak wróci. Czyli, że dobrze, że Owenowi się nie udało i dalej żyje.
Paczki z głów!

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1051 28 Sie, 2011, 10:20:47 »


Z nudów wczoraj sobie puściłem. Cóż, widziałem gorsze filmy na podstawie Kinga. Byłoby 6/10, ale za Sissy jest 7.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1052 28 Sie, 2011, 17:24:41 »

Fajny, pokręcony, ale nie wiem czy nadaje się do oglądania na trzeźwo. Jak komuś podobał się "totally baked" to to film tego typu :)
8/10


ktoś chyba o nim kiedyś pisał. Przyjemny, wciągający, ale bez rewelacji. Po dość intrygującym początku filmu spodziewałem się czegoś więcej
4,5/10

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1053 28 Sie, 2011, 20:48:31 »
Właśnie przed chwilą obejrzałem Limitless - podobało mi się bardzo 8/10
A wcześniej zobaczyłem Sucker Punch - mega ekstra 10/10
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1054 29 Sie, 2011, 08:45:40 »


6/10
Spoko się ogląda ale generalnie film o dupie marynie.
Lepszy był Ironman.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1055 29 Sie, 2011, 12:46:49 »
Oczywiście, żeby nie podpaść piewcom politycznej poprawności, jeden z nordyckich bogów obowiązkowo musiał być czarny. Ale jak ktoś uważa, że wierne trzymanie się mitologii podchodzi pod rasizm...
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2011, 20:31:23 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1056 29 Sie, 2011, 12:55:45 »
Już sama Natalia na plakacie sprawia, że nie chcę oglądać tego filmu... :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1057 29 Sie, 2011, 13:08:25 »
Z szacunkiem! Hemsworth napierdalal przez 6 miesiecy przed rozpoczeciem zdjec do filmu, zeby wygladac jak nalezy! Ale fakt, troche slaby film ;)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1058 29 Sie, 2011, 14:22:07 »
Jakby nie było, Thor to najbardziej imba superbohater ze stajni Marvela (a prawdopodobnie najbardziej imba w ogóle) i to nie tylko moja opinia:
Cytuj
While Thor has usually been shown to rely solely on his fighting ability, super strength, and well nigh invulnerability, he has so many other options available to him if a fight starts going badly that its hard to write a believable comic book battle with him in any kind of real danger.

beka ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1059 29 Sie, 2011, 14:31:57 »
A wcześniej zobaczyłem Sucker Punch - mega ekstra 10/10
też ostatnio oglądałem- może nie 10, ale mocne 8 :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1060 29 Sie, 2011, 14:35:53 »
Oglądałem w kinie i dałbym najwyżej 4 -__- Jak lubię takie filmy to ten od 1/3 znudził mnie nawet wizualnie, a potem jeszcze ginie najładniejsza laska. No kurwa, co to ma w ogóle być. A za każdym razem jak słyszałem "Oh, and one more thing" tego dziadka miałem ochotę wyżygać się na fotel przede mną -__-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1061 29 Sie, 2011, 21:48:18 »
Somewhere in future
In the distant galaxy
You'll grow a pair of balls

Or maybe not...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1062 29 Sie, 2011, 23:10:17 »
Śmieszne filmy oglądacie niektórzy.

Ostatnio przerobiliśmy u mnie na mini-maratonie z sziszą cztery najnowsze filmy Stanleya Kubricka, oprócz Barry Lyndon.

A Clockwork Orange - dobrze było sobie przypomnieć, dlaczego w przeciwieństwie do reszty społeczeństwa nie kocham tego filmu. 7/10

The Shining - znany już na pamięć nie przestaje bawić. Nicholson bajeczny. 10/10

Full Metal Jacket - pierwsza połowa filmu mogłaby się z powodzeniem zapętlić. Pierwszy raz widziałem na TVN, jako jedyny film w polskiej telewizji z napisami. Oglądało się wybornie, chyba nawet reklam nie było? 10/10

Eyes Wide Shut - tego akurat wcześniej nie widziałem. I żałuję, bo przepotężnie mi przypasował. Był idealnie nudny i przewidywalny, na moje gusta doskonały w każdym calu. 11/10 O nie, czyżbym miał ulubionego reżysera?

Kolejna edycja miała stać pod znakiem Indiany Jonesa, ale udało nam się obejrzeć tylko dwie pierwsze części, bo towarzystwo wymiękło, a mi się samemu nie chciało oglądać, jak ich położyłem spać.

Raiders of the Lost Ark - takich filmów przygodowych już się nie robi. Forda mógłbym oglądąć nawet w jakimś durnym serialu w takiej roli. 9/10

Temple of Doom - Okaaay, nie tak dobry jak poprzednik, ale wciąż przyjemny. 7/10

Przydarzyło mi się jeszcze w międzyczasie obejrzeć Requiem (http://www.rottentomatoes.com/m/10006856-requiem/). Dziwny film. Z jednej strony kręcony trochę 'artsy', nie powiela stereotypów horrorów, bo to raczej dramat, ale bardzo specyficzny. Dziwne cięcia, nie do końca przekonywująca gra aktorów i niemożebnie irytujące postaci duchownych. Miałem wrażenie, jakby film został niedokończony albo w połowie jego kręcenia odcięli im dopływ funduszy. Niemniej, można obejrzeć, dla tego dziwacznego nastroju diabła w epilepsji. 6/10

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1063 30 Sie, 2011, 09:49:58 »
Teraz uwaga! Niektórzy pomyślą, że żyję za długo, coś mie się zaczęło odklejać i trzeba mie już uśpić, ale obejrzałem "Never Say Never" o Bieberku. I globalnie było warto, żeby zastanowić się, co kultura masowa, managementy oraz hejterzy (o, cześć, Az!) mogą zrobić z człowieka. Czyli w sumie oglądałem film "po swojemu". Dżastinek to nie jest jakieś beztalencie na siłę promowane przez hajcownych starych, jak np. ta wieśniara Natalia Lesz (jej stary wykupował jej płytę z empików, żeby podbić sprzedaż...). Matka urodziła go jak miała 18lat, 10 mcy później ojciec sobie poszedł i musiała zasuwać jako sprzątaczka. Kolo kiedy miał 8 lat zagrał na perce na mini koncercie jazzowym, a myślę, że większość z nas w tym wieku wyjeżdżała za linię w kolorowankach. Dziś zresztą ziom pocina całkiem nieźle na garach, zobaczcie se. Chłopak po prostu od maleńkości grał i śpiewał sobie (umi!), wygrał parę konkursów wokalnych i myślę, że do niewielu anonimowych jutubowych coverowców dzwoni oryginalny artysta i gratuluje wykonania... Myślę też, że kolo bywa całkiem zabawny poza tą machiną szołbiznesu i wcale nie poprzewracało mu się w dupie; jak matka każe sprzątać pokój, to sprząta. Wiem, że "dokument" (który jako taki nie jest zbyt dobry, ale od początku nie o to w nim chodziło) jest jednostronny i z leksza hagiograficzny, ale fakty faktami. Ziom złamał nogie na koncercie, to dośpiewał piosenkę do końca, ale w mediach jest cipką. Dlatego tak zacząłem, że gdybyśmy siedzieli sobie w takiej trochę większej Ustce i po prostu wrzucali nasze zawodzenie do kamerki na neta, ale każdemu z nas bozia dała tyle talentu do śpiewu, grania i ładną buzię co jemu, a multimilionowy artysta kwapiłby się odszukać nasz nr telefonu, żeby osobiście pogratulować, potem wzięłyby się za nas managery (ale nie w Polsce!!!) i niestety stworzyły słodki produkt, bo na takim po prostu robi się szybko miliony - to liczba hejterów by rosła wykładniczo, a może i nawet płakalibyśmy... całą drogę do banku.

Oczywiście my "wiemy lepiej i nie takie rzeczy byśmy dali radę, gdyby...".
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1064 30 Sie, 2011, 10:24:32 »
Baciu i Ty tak wierzysz we wszystko co widzisz na ekranie TV na przykład? :D
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1065 30 Sie, 2011, 10:37:24 »
Tak, czekam na odwiedziny ET, a syna wyślę do szkoły dżedajów (jest taka w Australii, 10-letni syn kolegi odkładał na to wszystkie drobne). Akurat zrobiłem tyle researchu przed wpisem, żeby były fakty. Ze starym Leszowej to może bym w sądzie przegrał, ale o nim to jest jeszcze więcej ciekawostek, np. córa wygrała Opole, ale prawie wszystkie smsy przyszły z 3 numerów telefonów... Jeśli widzisz nieprawdę - poka, się zmieni ;). Wiem, ciężko uwierzyć, że ktoś po prostu umi ;).
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1066 30 Sie, 2011, 12:06:32 »


Iron Man 1&2. Nie porwał mnie jakoś specjalnie, ale jak z większością takich filmów - przyjemnie się ogląda. Daje 5,5/10



Mistrzostwo, genialna komedia z totalnie absurdalnym humorem. Główny bohater > Hollywood'dzy twardziele. W swoim gatunku daje 10/10, dawno się tak nie ubawiłem.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1067 30 Sie, 2011, 12:31:29 »
z black dynamite pamiętam tylko "I am smilin'" :D
zajebisty film

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1068 30 Sie, 2011, 12:48:17 »
Cytuj
Wiem, ciężko uwierzyć, że ktoś po prostu umi

Nie ujmuję chłopaczkowi że umi. Chodzi mi o całą resztę ;)
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1069 30 Sie, 2011, 13:05:51 »
Cytuj
Wiem, ciężko uwierzyć, że ktoś po prostu umi

Nie ujmuję chłopaczkowi że umi. Chodzi mi o całą resztę ;)

Zasugerowałem powyżej, że tak łatwo to mną się nie manipuluje - nie jestem jego fanką ;), ale jako materiał socjologiczny dało radę. Opisane rzeczy miały miejsce, były nawet "cytaty" filmowe.

ED:
Pominąłem mity typu: nie wpuścili go do knajpy, to ją kupił i przerobił na pralnię. Zresztą ten akurat nic by nie wniósł do postawionej tezy ;).
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2011, 13:10:50 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1070 30 Sie, 2011, 13:16:20 »
Bat, scena jest szeroka i nikomu się na niej miejsca nie powinno odmawiać.
Dżastin jest gwiazdą, bo miliony nastolatek go "kupiły", co tam przekłada sie na miliony dolarów. Konkurencja w juesendej jest tak bardzo silna i poziom tak wyżyłowany, że nie wystarczy już tam zrobić loda i znać 3 akordy na krzyż - znakiem tego Dżastin coś umi. Pytanie tylko, co po nim zostanie? Czy nagra kiedyś swoje "Dark Side of the Moon"?

A, że nogie złamał... A widziałeś te nogie? Rentgeny jakieś, dotkłeś jej? Bo ja kiedyś jak se złamałem nogę, to z miejsca zemdlałem i niespecjalnie się rwałem do śpiewania, bo mi się krwotok zrobił szybki, ale może jestem mięksiejszy od Dżastina.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2011, 13:18:35 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1071 30 Sie, 2011, 13:28:30 »
To akurat różnie bywa, Wró, kumpel na moich oczach złamał nogę w kostce (jak się okazało później tego dnia w szpitalu, jak przyjechali po niego 2h później karetką) a nawet się nie zająknął, tylko odkuśtykał na czyimś ramieniu, żeby przysiąść.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2011, 13:35:54 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1072 30 Sie, 2011, 13:42:38 »
Jasne - złam złamowi nie równy. Ale piszę o tym dlatego, że kiedyś van halen normalnie opadli na stadion na spadochronach, dobiegli do sceny i normalnie w tych strojach zaczęli grać czadowe przeboje, publika wyła, laski mdlały, a oczywiście się okazało szybko, że to podmianka była, bo gdzie jakieś szarpidruty i spadochrony? Gdzie żym, gdzie krym?
Dlatego sprawdza się zasada: "nie ma mitu bez kitu"
Ja np. zamawiam, że sobie złamałem palec, bo miałem struny zimówki jeszcze założone, ale zagrałem nim solówkę tapingiem do końca.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1073 30 Sie, 2011, 13:51:41 »
Chłopaki: raz, że Dźijastjin ma 17 i jest już bogaty for life i nie wiem, czy ma wielkie ambicje, czy po prostu będzie sobie plumkał kiedy mu przyjdzie ochota. Z nogą był odnośnik na yt, ale jeszcze nie klikałem ;).
Sam zaś wyciągnąłem się jedną ręką ze zmiażdżonego samochodu, okazało się, że złamaną ;), true story.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1074 30 Sie, 2011, 13:54:35 »
Men, pewnie - ale dla mnie on sobie nawet i kręgosłup mógł złamać, chuj mi do tego. On po prostu nie istnieje w mojej przestrzeni estetyki - normalnie dla mnie nie ma Justina Beibera, więc niech sobie on robi co chce, nawet mikrosoft założy, albo zostanie prezydentem ameryki południowej, łotewer.