Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551203 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1000 24 Cze, 2011, 14:11:34 »
Daj znać potem, jak będzie dobra i to i ja się skuszę

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1001 24 Cze, 2011, 14:37:23 »
Tożsamość (Unknown) 2011



Nie chciałem wchodzić w aż takie szczegóły, ale skoro Wuju prosisz, powiem tak - pierwsza część jest niezłym, mrocznym thrillerem, podałbym jakieś ambitne porównanie, ale kurwa jestem tempom leniwom szmatom więc huj; skrótowo jest to przyjemna opowieść o kolesiu któremu ktoś kradnie tożsamość, a ten błąkać się musi po ulicach obcego miasta, uciekając przed jakimiś typkami, którzy chcą go zabić. No i widzowi mnożą się przed oczyma przeróżne możliwości rozwoju, czy raczej genezy fabuły - od teorii spiskowej, po schizę paranoidalną bohatera.
Następnie przychodzi część druga, film się zmienia w słabe połączenie mechanika, tekkena i paru gównianych filmów akcji, może nawet podleci jakieś gufno od tarantino.
Warto obejrzeć dla pierwszej części filmu oraz dla ciekawego rozwiązania fabuły, niekoniecznie dla samego stylu w jaki owa unwinds.

Obejrzał, jest jak prawisz, trzeba dać mocne 7/10
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2011, 14:41:03 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1002 24 Cze, 2011, 20:15:29 »
No niby warto dla Dajanki obejrzeć sobie oraz - co ciekawe - dla kurtki Liama Neesona, tej samej którą nosił w Taken, ale 7/10 bym mu zdecydowanie nie dał.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1003 25 Cze, 2011, 01:28:54 »

Jest do obejrzenia na iplexie onlajn legalnie za dara.
Film jest beznadziejny - drewniana gra aktorska, absolutnie przewidywalna fabuła, oklepane schematy.
Bardzo mi się podobał :D

Dałbym 7/10, ale zwiększam ocenę do ośmiu za obecność Hoppera :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1004 25 Cze, 2011, 02:25:30 »
No niby warto dla Dajanki obejrzeć sobie oraz - co ciekawe - dla kurtki Liama Neesona, tej samej którą nosił w Taken, ale 7/10 bym mu zdecydowanie nie dał.

Bo przyjąłem, że na 8, 9 i 10 wymogi rosną wykładniczo :D. Wiedziałem, czego mniej więcej się spodziewać, do piwa  - bardzo dobre! :P
Paczki z głów!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1005 25 Cze, 2011, 08:58:19 »


Ostatnio mam metode wybierania na chybił trafił filmu z folderu gdzie ówcześnie robiłem selekcje co mnie może zainteresować, bądź moją lubą. I tym razem wypadło na Kung fu Pande II i Conviction. Pierwszy, przeleciał lekko się ociągając. Myślalem, że bedzie śmiesznie, ale było dość wychowawczo i z morałem. Wydaje mi się, że jedynka fajniejsza. Ocena 5 w porywach do 6/10.

Natomiast kolejny strzał padł na Conviction. Gdy włączam tak wybrany film nigdy nie sprawdzam o czym jest itp, wiec trochę sie zastanowiłem gdy pierwsze sceny były w zakrwawionym domu, zwłoki, mozg na ścianie itp. (sam nie lubie oglądać takich rzeczy bo ile razy można majty zmieniać) Jednak później sie wyjaśniło. Opis znajdziecie, wiadome w necie (hej! taki rap) Ogólnie całkiem spoko. Film o poświęceniu, błędach w systemie i determinacji. Przewidywalny, gra aktorska na takim poziomie o, więc ogolnie moja ocena 6/10.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1006 25 Cze, 2011, 09:30:52 »
Kung Fu Pandę 2 obejrzałem w kinie z lubą na zasadzie, chodźmy na to co leci akurat teraz :P W sumie nie było źle mimo, że nie oglądaliśmy pierwszej części i nie bardzo wiedzieliśmy o co chodzi ;)
Obejrzałem The Eagle - klasyczna historia rzymska w stylu Gladiatora. Uwielbiam jak cholera :D
Ssiecie.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1007 25 Cze, 2011, 10:38:10 »
( Obraz usunięty.)
Jest do obejrzenia na iplexie onlajn legalnie za dara.
Film jest beznadziejny - drewniana gra aktorska, absolutnie przewidywalna fabuła, oklepane schematy.
Bardzo mi się podobał :D

Dałbym 7/10, ale zwiększam ocenę do ośmiu za obecność Hoppera :D
jeden z moich ulubionych filmów, polecam :D
do widzenia.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1008 25 Cze, 2011, 13:43:29 »
Hellride tez bardzo mi się podobał :D


Obejrzałem wczoraj, gdyż także został mi polecony prze Bata. Musze w tym miejscu powiedzieć Wuju - dzięjkuje. Film jest ciężki, ale rewelacyjny. Szczerze polecam. Dostaje ode mnie tyle co Babel gdyz oba sa wybitnymi dziełami - 9,5/10

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1009 25 Cze, 2011, 19:35:46 »
Musze w tym miejscu powiedzieć Wuju - dzięjkuje. Film jest ciężki, ale rewelacyjny.

Czeszę się!
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1010 25 Cze, 2011, 21:10:26 »


Solaris (1972)

Chciałem napisać coś więcej, ale sam nie wiem co. Dramat medytacyjno-psychologiczny (?), akcja dzieje się na stacji kosmicznej orbitującej dookoła fikcyjnej planety Solaris. Naukowa misja się opóźnia z powodu całej ekipy popadającej w emocjonalne kryzysy. Do stacji przybywa psycholog, by rozeznać się w sytuacji, ale wkrótce sam również doznaje halucynacji.

Jeśli ktoś lubi Lema, kosmos - obowiązek. 9/10.



He Was a Quiet Man (2007)

Dziwny film, zauważyłem, że każdy widzi w nim co innego. Dlatego nie będę na nikogo wpływał moją interpretacją.

Spoiler

9,5/10

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1011 26 Cze, 2011, 01:21:38 »
Ja dziś oglądałem Melancholię.
Nic nie zrozumiałem, ale podobało mi się jak cholera.
Polecać nie będę tutaj, bo to film nie dla idiotów chyba, pójdę więc do MM się afiszować.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1012 13 Lip, 2011, 19:59:14 »
Filmz Ąłżeya Waydyy "Tatarak" (2009)

( Obraz usunięty.)

Kto nie lubi polskiego kina? Ręka do góry! :tak:

W sumie nie wiem, co o filmie myśleć. Z jednej strony mamy (nareszcie!) niejandową Jandę, z innym kolorem włosów i oczu, z drugiej jakby na siłę wsadzane zabiegi typu film-w-filmie. Film o śmierci, ale może zbyt prywatny, bo p. Krystyna opowiada w tzw. drugim torze filmu prawdziwą historię śmierci na raka swojego męża, operatora filmowego. Pierwszą połowę byłem jak: WTF?, potem lepiej, potem CHGW, na koniec WUT? ,
Hm, nagroda główna Krytyków Europejskiej Akademii Filmowej oraz inne - o czymś świadczą. Ja tam jednak nadal uważam, że krajowym pismakom filmowym (scenarzystom) brak dobrego pomysłu, ale takiego nie do spieprzenia.

Może zobaczcie fim sami, powiedzcie coś...


Ocena: WTF/CHGW?... ;)
]: dziś na jedynce o 20.25 Tatarak. Zobaczcie, powiedzcie coś
Paczki z głów!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1013 18 Lip, 2011, 18:35:18 »
http://www.filmweb.pl/film/J%C4%85dro+wieczno%C5%9Bci-2010-479716

Jądro wieczności. Daje do myślenia i obrazuje temat. Nie dostarcza zbytnio wielu informacji, ale wystarcza by zmusić do zgłębienia tematu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1014 20 Lip, 2011, 14:51:50 »
Wreszcie znów udało się obejrzeć jakiś film ;), fakt że kosztem zarwanej nocy. Ale było warto.

Między światami / Rabbit Hole (2010)



Eckhart nareszcie dostał dobrą rolę (po totalnie badziewnej w Battle: Los Angeles), a mówi się, że Kidman zagrała rolę życia. Podsumowując: film wszystko-mówiących niedopowiedzeń. Plus doskonałe/bardzo dobre role drugoplanowe. Niestety, uprzedzam! - nie ma laserów, szybkich najazdów kamery i dźwięków imitowanych uderzaniem w kapustę.

9,5, w porywach 10/10

Wasz Bacio

^musiałem się podpisać, żeby napisać to ;):

PS. Filmy tego typu przekonują mnie, żeby tępić bezwzględnie i nie przymykać oka na produkcje słabe i beznadziejne. Dobrych jest naprawdę mało - ale są.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1015 23 Lip, 2011, 16:03:30 »


Powiem szczerze, DAWNO nie widziałem filmu który zrobił na mnie takie wrażenie. Klasa sama w sobie, świetna rola Cruise'a... no polecam całym sobą. Film wchodzi do mojego top 10. Albo i Top 5.
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2011, 16:06:00 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1016 23 Lip, 2011, 16:05:37 »
A jakiego typu to film? Bo ja teraz znowu oglądam wszystkie odcinki House'a :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1017 23 Lip, 2011, 16:07:38 »
No już podmieniłem obrazki, wiadomo już o co chodzi? ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1018 23 Lip, 2011, 16:21:37 »
hamerykanckie i holyłudzkie, pełne przepychu, złota, masonów, wybuchów, żydów, samurajów i katanów
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1019 23 Lip, 2011, 16:30:23 »
Głównie żydów i masonów. A wszyscy wyznania anglikańskiego!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1020 04 Sie, 2011, 19:32:51 »
Social Network reż. David Fincher
( Obraz usunięty.)

Trzeba mieć kurwa talent, żeby tak klimatycznie i wciągająco przedstawić historię nudnego informatyka z Harvardu. Właściwie przez cały film tylko gadają, ale jest to tak dynamiczne i tyle w tym różnych emocji, a klimat jaki Fincher zbudował obrazem + niepokojące muzyka Reznora, tworzą wrażenie, że oglądamy thriller z intrygą polityczną, a nie kłótnie studentów.
Dla mnie



ED:
( Obraz usunięty.)
Polecił mi go Wuj Bat, obejrzałem i nie żałuje. Film na prawdę dobry, warto zobaczyć 8,5/10
A tera oglądnąłem ;) brazylijski Elitarni 2, Tropa de Elite 2 (2010)


Część druga zawiera znajomych bohaterów, już w trochę innych rolach. Gdyby to był film północno-amerykański, to mielibyśmy mniej gadania i jeszcze więcej brutalnych scen, niż w części pierwszej. Fakt - nie lubię bezsensownej przemocy w życiu i ekranie, ale trochę tu jakby tego brakowało. Nie, żeby było lekko i nie dawało do myślenia... Za to mam wrażenie, że autorzy tym razem chcieli nam coś ważnego opowiedzieć i powiedzieć, dlatego polecam i:

8/10
« Ostatnia zmiana: 04 Sie, 2011, 19:34:27 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1021 04 Sie, 2011, 20:18:37 »
Jako iż większość polecanych przez Ciebie filmów bardzo mi się podoba a po 1 mieliśmy podobne odczucia to w najbliższych dniach postaram się obejrzeć cześć drugą.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1022 04 Sie, 2011, 20:31:52 »
ostatnio ogladalem:

2/10
dwa za panienki tylko i wyłącznie ;)
i always go full retard

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1023 05 Sie, 2011, 00:27:37 »
ej, nie, ten film jest bez sensu i w ogóle nie wiadomo o czym, ale jest fajny i przyjemny.
zasłużył na więcej niż 2...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1024 05 Sie, 2011, 00:42:51 »
Ofkors! Jest tak absurdalnie głupi, że dałbym mu... nie wiem... 7/10. Bez kitu, poważnie mówię. Bo jestem na 100% przekonany, że właśnie taki miał być.