Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551055 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #950 22 Kwi, 2011, 12:31:26 »
Dale, co prawda nie oglądałem, ale ciężko mi uwierzyć, że cokolwiek sygnowane nazwiskiem braci Cohen jest "na najniższym poziomie". Muszę sprawdzić.

PS

Już lepiej sobie obejrzeć 3 części gwiezdnej sagi :P

Fixed ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Zomballo

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #951 22 Kwi, 2011, 12:49:38 »
Jak macie dość tej populistycznej nudy to polecam "Tak tu Cicho o zmierzchu" http://www.filmweb.pl/film/Tak+tu+cicho+o+zmierzchu-1972-91539
Film wgniata w fotel, a na psychice zostawia zostawia wyrytą bruzdę jak po przejeździe T34.
10/10

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #952 22 Kwi, 2011, 12:50:46 »
Mam na celowniku jeszcze The Fountain.
zdecydowanie polecam :) trochę ckliwy i momentami może wydawać się nieco banalny, ale ta MUZYKA i ZDJĘCIA! jeśli ktoś oczekuje klimatu jak w Pi to się grubo rozczaruje ;) mi się naprawdę dobrze oglądało
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #953 22 Kwi, 2011, 12:56:52 »
To wszystkim się kłaniam (chociaż zawsze wtedy się na kogoś wypina ;)) i będę obczajał, o czym doniosę.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #954 22 Kwi, 2011, 12:58:04 »
A w ogóle, to polecam czeskie kino jako takie, zwłaszcza produkcje sygnowane nazwiskiem Svěrák. Takie np. "Butelki Zwrotne", czy "Kola" to imo mistrzostwo świata.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #955 22 Kwi, 2011, 14:39:45 »
Bat, jak chcesz coś bez wybuchów i żeby się żonka przypucowała, bo jest romantik, to wciągnijcie "Up in the sky" z Clooneyem też. Bardzo w porządku, trochę w klimacie między słowami. Na bank się wam spodoba.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #956 02 Maj, 2011, 22:04:42 »
O, trafiony-zatopiony, podziękował! Bo nie aż tak często zdarza się film, który jest równo interesujący dla naszych obu płci ;)


ED:

Bat, jak chcesz coś bez wybuchów i żeby się żonka przypucowała, bo jest romantik, to wciągnijcie "Up in the sky" z Clooneyem też. Bardzo w porządku, trochę w klimacie między słowami. Na bank się wam spodoba.
No i wciąglim, wypada podziękować. Taki i lajtowy - i nielajtowy.
Dam 8/10 A, co! Właśnie takie - i lepsze - filmy mogę oglądać. O ludziach. Poza tym jest jeszcze 9/10 i 10/10 ;).


I EDyta:

Ostatnio dramat w trzech odsłonach pt. "Jak Zchrim Siatechrr szuka pana z dwoma pałkami". Namawiałem Żonę do obejrzenia i na początku była jak: Y U każesz mie takie coś oglądać, jestem już dzisiaj taka padnięta!... Ale obejrzeliśmy i okazało się, że Żonie się taki Big Brother spodobał i była okazja do ciekawej dyskusji. Aż się zdziwiłem. I od początku stawiała na Manginiego... ;)

I jakiś czas temu Semedi polecał Unstoppable (2010), z Denzelem. Tym razem dramat kolejowy w jednej odsłonie, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. IMO warto zobaczyć, Tony Scott to ten ziom od "Człowieka w ogniu". Podobny montaż, kolorystyka. Nawet Denzel ;). Poprzez sam brak amerykańskiego bullshitu, czyli flag i patriotycznej gadki - film już jest wybitny ;). W kategorii kina akcji i rozrywki wskazówka idzie w okolice końca skali, obiektywnie 7,5;
w porywach do
8/10  .
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #957 03 Maj, 2011, 02:55:56 »
The Mechanic - niezła rozrywka :) Statham i te sprawy, na jeden wieczór : 7+/10

Machete - 9/10 - w kategorii pojebanego gore klasy XYZ klasyk, ja lubić, choć nie tak dobry jak starsze rodriguezy.

Offline Mijah

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #958 03 Maj, 2011, 03:22:27 »
Thor 3D

Lepszy film o synu Odyna dałoby się sklecić z teledysków Amon Amarth, ale nieco ratuje go humor sytuacyjny wynikający ze zderzenia głównego bohatera ze "współczesnością". Samo 3D na poziomie trójwymiarowych emisji programu Tik-Tak (urodzonych po ~1992 r. odsyłam do Wikipedii).

6/10
\m/

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #959 03 Maj, 2011, 13:42:28 »
Też byłem na Thorze.  Ciekawe spojrzenie na Asgard - w tej krainie made in USA można spotkać murzyna i przedstawiciela rasy żółtej :)

3d tak jak kolega wyżej napisał nie warte zakładania okularów.

Moja ocena 6,5/10 za oglądalność. Nie nudziłem się.
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #960 04 Maj, 2011, 15:49:31 »
Była chwila, to obczaiłem Iron Mana. Kurde, prawie najmniej zawartości BS z filmów typu super-hero-w-natarciu. Trzeba dać ze 8/10, niegłupie, dobre.
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #961 12 Maj, 2011, 02:33:08 »
TRON. Obejrzałem, w sumie żałuję.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #962 13 Maj, 2011, 02:58:12 »
Wzorem Przychlasta, również napiszę bardzo rzeczową opinię:

Casablanca. Obejrzałem, w sumie nie żałuję.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 393
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #963 14 Maj, 2011, 00:54:16 »
Trolljegeren

czyli The Troll Hunter.



Pseudo dokument (jak Rec. czy BWP) opowiadający o trójce studentów, którzy poszukując w Norwegii nielegalnych myśliwych polujących na niedźwiedzie, trafiają na norweskiego superbohatera, który niszczy trolle :D

Dla fanów Norwegii, fiordów i trolli pozycja obowiązkowa, dla reszty ciekawostka :)
Zarazem podwójna ocena, dla pierwszych 8/10, dla drugich 6/10, w sumie 6+/10.
mniut i piah

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #964 14 Maj, 2011, 08:28:06 »
Od razu skojarzyło mi się z:
Spoiler
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #965 14 Maj, 2011, 11:02:57 »
Ja obejrzałem wczoraj The Lord Of War :D Fajnie się oglądało - chociaż w sumie film raczej płytkawy :P
Ssiecie.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #966 15 Maj, 2011, 14:17:20 »
A czego chciałeś po opowieści o handlarzu bronią? Piętrowej intrygi czy głębokich rysów psychologicznych wrażliwych postaci bohaterów? :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #967 15 Maj, 2011, 15:36:03 »
Nic więcej :D Ale ostrzegam gdyby ktoś oczekiwał czegoś w stylu głębokiej analizy...
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #968 16 Maj, 2011, 10:22:48 »
Biutiful (2010)



Bacio zmiażdżony. Inarritu zapodaje taki rym i rytm, że miałem wrażenia, jakbym chwilę wcześniej został obrzezany... I nie usprawiedliwia mnie fakt, że jestem fanem jego twórczości.

10/10
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #969 16 Maj, 2011, 17:48:54 »
Pumping Iron (1977)
http://www.imdb.com/title/tt0317042/


Jak dla mnie czad :) Miło było zobaczyć (naciągany) dokument o bohaterze filmów mojego dzieciństwa. Do tego ten klimat lat '70! Daję 8/10. +5 za zajebistość i charyzmę Arnolda ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #970 16 Maj, 2011, 17:53:16 »
Trolljegeren

czyli The Troll Hunter.

( Obraz usunięty.)

Pseudo dokument (jak Rec. czy BWP) opowiadający o trójce studentów, którzy poszukując w Norwegii nielegalnych myśliwych polujących na niedźwiedzie, trafiają na norweskiego superbohatera, który niszczy trolle :D

Dla fanów Norwegii, fiordów i trolli pozycja obowiązkowa, dla reszty ciekawostka :)
Zarazem podwójna ocena, dla pierwszych 8/10, dla drugich 6/10, w sumie 6+/10.
Obejrzałem i zgadzam się dokładnie z oceną i opisem Dale`a. Btw w filmie jest polski akcent ;D

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #971 16 Maj, 2011, 18:03:13 »
Pumping Iron (1977)
http://www.imdb.com/title/tt0317042/
( Obraz usunięty.)

Jak dla mnie czad :) Miło było zobaczyć (naciągany) dokument o bohaterze filmów mojego dzieciństwa. Do tego ten klimat lat '70! Daję 8/10. +5 za zajebistość i charyzmę Arnolda ;)
Jak to sie stalo ze pare dni temu tez to ogladalem? :D Ja daje jakos 7/10, nie wciagnelo jak pozniejsze filmy z Arnoldem, ale az milo bylo popatrzec :)
Swoja droga warto obejrzec wywiad z the one and the only, gdzie mowi o tych naciagnieciach :P Bez tego moze sie wydac potworem bez uczuc (smierc ojca), ktoremu koks wyzarl mozg ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #972 18 Maj, 2011, 21:52:29 »
Jestem Bogiem / Limitless


Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony, naprawdę fajny film, choć na pewno nie wybitny, ale warto obejrzeć, choćby dlatego, że daaaawno mnie zakończenie filmu nie zaskoczyło, a tu owszem. Tylko trzeba przymknąć oko na pewne nieścisłości, czy lekkie naciągnięcia. Ale ogólnie rzecz biorąc film wart polecenia.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #973 25 Maj, 2011, 10:15:58 »
Ostatnio poszło hurtem:

Megamind / Megamocny (2010)



Ze względu na rodzinkę oglądaliśmy po polsku, ale w oryginale mamy: Ferrella, Pitta, Stillera, kto więc umi, niech ogląda po angielsku. Fajowe to! A mimika postaci zabija:
8/10


cdn.
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #974 25 Maj, 2011, 10:54:41 »
Watchmen Strażnicy 2009
Kupiłem w jakiejś kolekcji, bo nigdy nie widziałem i co? Opad szczeny. Nie wiem jak ten film mogłem przegapić? Nie widziałem żadnych reklam, zwiastunów itp. Bardzo miła niespodzianka ;)
9/10