Autor Wątek: mój customowy PAS- pomóżcie!!  (Przeczytany 29575 razy)

Offline secondhead

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Witam,

Mahoń muli. Dowodem jest prosty fakt iż Gibson Les Paul w wersji studio zrobiony z mahoniu muli porównując go do wersji standard, classic i każdej wyższej, które to by nie mulić mają dodaną nakładkę na korpus (u mnie klonową). Tak więc ta nakładka jest stosowana nie tylko ze względów estetycznych. Oczywiście jest jeszcze parę czynników powodujących różnicę w brzmieniu powyższych gitar ale to nie ten temat.

pozdr

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Witam,

Mahoń muli. Dowodem jest prosty fakt iż Gibson Les Paul w wersji studio zrobiony z mahoniu muli porównując go do wersji standard, classic i każdej wyższej, które to by nie mulić mają dodaną nakładkę na korpus (u mnie klonową). Tak więc ta nakładka jest stosowana nie tylko ze względów estetycznych. Oczywiście jest jeszcze parę czynników powodujących różnicę w brzmieniu powyższych gitar ale to nie ten temat.

pozdr

Skond klykasz?
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Witam,

Mahoń muli. Dowodem jest prosty fakt iż Gibson Les Paul w wersji studio zrobiony z mahoniu muli porównując go do wersji standard, classic i każdej wyższej, które to by nie mulić mają dodaną nakładkę na korpus (u mnie klonową). Tak więc ta nakładka jest stosowana nie tylko ze względów estetycznych. Oczywiście jest jeszcze parę czynników powodujących różnicę w brzmieniu powyższych gitar ale to nie ten temat.

pozdr

« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2010, 14:21:54 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki


no, muli.
Łe tej.

Offline secondhead

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3


Skond klykasz?

Z czarnej dupy ziomuś :) podobnie jak ty :)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
przykladzik maly... Zakk Wylde gitara z mahoniu i rwie dupe przy rytmice i solo
Ale gryf ma z klonu. :)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl


Skond klykasz?
Z czarnej dupy ziomuś :) podobnie jak ty :)

Cytat: regulamin
15. Użytkownik nie ma obowiązku wypełniać pola lokalizacja, ale jeśli to robi, dane powinny pokrywać się ze stanem faktycznym.
Czekam na poprawę.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
A poza tym
Cytat: Regulamin
1. To forum jest dozwolone dla użytkowników powyżej 16-go roku życia. Pamiętaj, w internecie nikt tak naprawdę nie jest anonimowy i jeśli podasz nieprawdziwe dane, wcześniej czy później wyjdzie to na jaw. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje natychmiastowym banem BEZ OSTRZEŻENIA!


Cytat: secondhand
Z czarnej dupy ziomuś :) podobnie jak ty :)

Nie przeszliśmy na Ty. Nie znam i wiem, że już nie chcę. Nie musisz w taki sposób leczyć swoich kompleksów. Warto wydać kilka stówek na lekarza, albo poważnie porozmawiać z opiekunem prawnym...
Rozpierdoliłeś taki zajebisty temat. Ale przynajmniej wesoło na szałcie było.
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2010, 21:43:13 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline secondhead

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Ale, że co się nie zgadza?

Dziwne, a nawet ciekawe. Skoro nie ma obowiązku wypełniać pola lokalizacja to chyba jasne, że wpis "Cała Polska czyta dzieciom" nie jest podaniem lokalizacji do czego mam pełne prawo. Czy to się nie zgadza ze stanem faktycznym? Hmmm No może nie u każdego w domu, ale mam wrażenie, że są jeszcze rodzice, którzy czytają swoim pociechom na dobranoc.

Myślę, że zacytowany punkt regulaminu miałby sens gdybym był powiedzmy ze Szczecina i chichocząc pod nosem w ciemnym pokoju napisał, że z Katowic...

Może chodzi o wpis: "Z czarnej dupy ziomuś"? To chyba luźna dyskusja i nie można było inaczej odpowiedzieć na wpis "skond klykasz"... no bez jaj :)

Od kilkunastu wpisów i tak nikt nie pisze na temat więc wcinanie się z władzą w przypadku wpisu "świerzaka" to chyba lekka sodówa.

Z całym szacunkiem i przyjemnością będę się stosował do zaleceń administratorów tego forum jeśli to będzie logiczne, uzasadnione i konkretne.


Nie przeszliśmy na Ty. Nie znam i wiem, że już nie chcę. Nie musisz w taki sposób leczyć swoich kompleksów. Warto wydać kilka stówek na lekarza, albo poważnie porozmawiać z opiekunem prawnym...
Rozpierdoliłeś taki zajebisty temat. Ale przynajmniej wesoło na szałcie było.

Aha ja rozpierdoliłem :) Nie chcesz mnie znać bo nazwałem cię ziomuś... Swoją drogą sporo to mówi o Tobie.
 Brak kultury na początek
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2010, 21:54:25 wysłana przez secondhead »

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Mam dziś wyjątkowo podły humor, zatem banik na 7 dni, nie chce mi się strzępić języka.
A przy okazji wróćmy na właściwy  tor dyskusji.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5674 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2016, 22:44:26
wysłana przez Johnny
4 Odpowiedzi
4254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2016, 12:58:21
wysłana przez Razor89
9 Odpowiedzi
4728 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2021, 21:32:36
wysłana przez 7th
4 Odpowiedzi
2638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2019, 16:54:47
wysłana przez hesiek
5 Odpowiedzi
6539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2021, 23:10:57
wysłana przez Rot