Autor Wątek: new pedalboard day  (Przeczytany 5092 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
new pedalboard day
« 11 Cze, 2009, 20:33:03 »
sie pochwalic chcialem.

zamowilem sobie podloge w Paco Cases. najsmieszniejsze jest to, ze wyszlo taniej niz u Barczaka u ktorego tez pytalem o tego typu podloge - niewielkie rozmiary, zamki motylkowe, pokrywa zdejmowana w calosci. Powercases nie raczylo mi odpowiedziec na maila, wiec ch im w d, nie bede sie upierac zeby u nich robic ;)

w sumie cala przyjemnosc kosztowala 400zl, w komplecie byla jakastam znizka, ale na poziomie x-nastu zlotych, dwudziestu czy czterdziestu - nie pamietam. do tego odbieralem osobiscie, to tez chyba taniej wychodzi.

w kwestii wykonania nie mam zadnych pytan. w kwestii obslugi klienta tez nie, a samo czekanie na gotowy produkt mialo trwac dwa tygodnie, trwalo tydzien. w komplecie przyszedl klej do klejenia gabek, gabki do przyciskania efektow po nalozeniu wieka, instrukcja (:>) i srednio dlugi listek velcro - fajny, ale kapke krotki. trudno sie mowi. i zapomnialbym - jest jeszcze taka 2cm gabka, w rozmiarze pedalboardu, w ktorej mozna powycinac obrysy efektow, dzieki temu sa stabilniejsze, a nawet w sumie mozna pod nia schowac kable od zasilania. jesli ktos nie planuje rozbudowywac podlogi o nowe efekty (jest ktos taki), to mozna to sobie od reki zrobic, ja jeszcze nie wiem co tu bedzie i na razie wyglada to jak wyglada.

buziaki dla Sinnera, na zdjeciu widac eks-jego zasilacz. obiecuje sie nim opiekowac dobrze i nie obciazac za bardzo ;) brakuje tez Danelectro co go teraz Purple depcze.

najsmieszniejsze jest ze jak przyszlo co do czego i mam miejsce na kilka dodatkowych kostek, to mi przeszlo i jak dojdzie do tego zestawu tuner i bufor, to ja nie wiem co dalej robic :D

« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2009, 20:35:53 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: new pedalboard day
« Odpowiedź #1 11 Cze, 2009, 20:36:50 »
co to za vox?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: new pedalboard day
« Odpowiedź #2 11 Cze, 2009, 20:37:18 »
nie moj :P

V848, moze niedlugo bede jego wlascicielem.
Łe tej.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: new pedalboard day
« Odpowiedź #3 11 Cze, 2009, 20:41:45 »
to najlepszy wybor, tez mam taka (chcialem sprzedac Wroblowi za tysiaka), gratuluje pedalboardu

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
22259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2009, 08:45:16
wysłana przez Budzan
Pedalboard

Zaczęty przez Rock « 1 2 » Efekty

45 Odpowiedzi
26539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2010, 20:48:13
wysłana przez mleko
30 Odpowiedzi
9995 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2011, 12:36:08
wysłana przez Lechu_
9 Odpowiedzi
2096 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2013, 11:19:53
wysłana przez maślak
9 Odpowiedzi
2855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2013, 20:13:21
wysłana przez Crank