Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643561 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Czekam już 10 dni od dnia wpłaty na paczkę z tanich strun. Dałem im jeszcze jedną szanse i #*$@)@@#$

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Lepiej zadzwoń i się upewnij czy wysłali. Ostatnim razem mimo otrzymania potwierdzenia na e-mail nie przyszło nic przez kilka dni. Po telefonie okazało się, że jednak nie wysłali. Poprzednim razem podobnie. Już tam nie kupuję...

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Lepiej zadzwoń i się upewnij czy wysłali. Ostatnim razem mimo otrzymania potwierdzenia na e-mail nie przyszło nic przez kilka dni. Po telefonie okazało się, że jednak nie wysłali. Poprzednim razem podobnie. Już tam nie kupuję...
To samo było u mnie. Po 5 dniach podobno wysłali. Mija kolejne 5 i jak nie było tak nie ma.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A ja zawsze mam z nimi spoko. Napiszcie do prywatnie do właściciela na fb :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Czekam już 10 dni od dnia wpłaty na paczkę z tanich strun. Dałem im jeszcze jedną szanse i #*$@)@@#$
Ostatnio miałem z nimi to samo. Czekałem półtora tygodnia na paczkę i dodatkowo wysłali mi inne kostki niż zamawiałem.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Przez allegro kupujcie. 30 czy 50 groszy drożej, ale w zamian macie możliwość walnięcia negatywem, co jest dość skuteczną metodą doprowadzania do pionu. A przy okazji może i poza przeprosinami słownymi dostaniecie jakiegoś gratisa - mnie tak ostatnio wpadła za friko karta 16GB, sprzedający się aż prosił żebym wziął ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
ten sklep już się skończył :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wystarczy do nich napisać zawsze jest odpowiedź. czasami czekamy tydzień czasami dwa ale zawsze jest kontak.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jarku, ale to nie chodzi o kontakt i załatwienie sprawy, tylko o walnięcie negatywa. Rozumisz.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jeżowi tak, mi nie , rozumisz ;)
W sumie źle napisałem, kontakt i odpowiedź jest niemal natychmiastowa, oczywiście w godzinach pracy, natomiast czasami nie zajarzą i jak nie mają np ostatnio pięciopaka to czekali na dostawe i nie zaproponowali 5x po jednym secie zeby mieć klienta z czapy. Niby była róznica w cenie kilka groszy i być może niektórzy daliby sobie za te kilka groszy wkręcić spaxa "5 x 70" w dupe. Na stronie zazwyczaj jest napisane ze czas oczekiwania np od 5-7 dni i zważywszy na to "pozwalają" sobie na brak kontaktu.

Posty połączone: 20 Sie, 2015, 22:07:40
Przez allegro kupujcie. 30 czy 50 groszy drożej, ale w zamian macie możliwość walnięcia negatywem, co jest dość skuteczną metodą doprowadzania do pionu. A przy okazji może i poza przeprosinami słownymi dostaniecie jakiegoś gratisa - mnie tak ostatnio wpadła za friko karta 16GB, sprzedający się aż prosił żebym wziął ;D

Masz jakiś kompleks czy co ? Za 30 groszy kupować możliwośc postawienia do pionu, dojebania komuś, co to za preferencje, O jeżu kolczasty  :o
« Ostatnia zmiana: 20 Sie, 2015, 22:09:04 wysłana przez commelina »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ja myśle ze to bardziej idzie o ten gratis ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Już wiadomo kto łyka promocje w marketach ;)


Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Boszzz napisz cokolwiek... jeden niedoczyta, drugi przekręci, trzeci sobie dopowie. Tak, specjalnie kupuję przez allegro, żeby jebać negatywami. Szkoda tylko, że na forum tak nie można. Zadowoleni? :facepalm:

Jest tak samo Jarku Prezesie jak z rezerwacją noclegów na montażach - jak zrobisz to przez booking to możesz wystawić opinię, którą ktoś może przeczytać. Rezerwując przez stronę ho(s)telu chuja możesz. Więc klienci z bookinga są traktowani lepiej - tak, sami nasi gospodarze to przyznawali i nawet się z tym nie kryli specjalnie. I tak, odczuliśmy to sami kilka razy na własnych dupach.

Tamtą sprawę z negatywem opisywałem w innym temacie - sklep spierdolił po całości. Coś co powinno zająć godzinę (a co robiłem sam w kilka minut jak pracowałem w handlu) trwało 6 dni i to tylko dlatego, że interweniowałem (haha, co za określenie :P ) w centrali.

To co, pozytyw za to bo wszystko było okej? Nie, sorry bardzo, ja za takie coś dostałbym piętrowego zjeba. Zwłaszcza że z poprzednimi zakupami w tym sklepie (nie taniestruny, żeby nie było) też były jaja.

Komenta wystawiłem z rana, ledwo minęła 10 jak zaczynają pracować a miałem telefon. Rozmówca sam z siebie mnie przeprosił, sam z siebie dał w ramach rekompensaty zniżkę (na piśmie) i gratis (doszedł następnego dnia rano). Bo się nagle przejęli? Bo nagle dało się zrobić wszystko od ręki?

Nie prosiłem się o to, ale jednocześnie oduczyłem się odmawiać takich rzeczy. Bo tak - zjebaliście sprawę to teraz się tłumaczcie. I tyle w temacie. A wy sobie możecie dalej dorabiać teorie, jakby dorośli faceci nie mieli wieczorem lepszych zajęć ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No widzisz tylko nie zamawiam noclegów przez boking bo mogę komuś dojebać w razie "w" tylko dlatego ze taki mi wygodnie. Nie kupje przez alegro bo mogę dojebać tylko bezpośrednio i jak mam problem to załatwiam to bezpośrednio. Zrobiłeś sobie z negatywów itp opinii miecz zabezpieczenie ? Niby to tak jest ale wiesz również jak ludzie debilnie reagują i jak nieprawdziwe wrecz krzywdzące negatywy na alegro powstają, bo "kurwa mogę".
Do chuja wg mnie z takim podejściem.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Yyy... ale to co Jeżu pisze to jest norma i jest to własnie jakieś zabezpieczenie przed olaniem przez sklep. Wystarczającym zabezpieczeniem powinno być, że klient nie dokona ponownie zakupu w takim sklepie, ale bywa z tym różnie. Nikt nie mówi o rzucaniu wszędzie negatywami, ale sama świadomość istnienia takiej konsekwencji nakazuje większe dbanie o klienta (niemalże jak z tą bombą atomową, która daje gwarancję pokoju ;P). Znam to także z drugiej strony, gdzie jak się zjebało to trzeba jakoś się dogadać z klientem, coby tego negatywa nie wystawił i wysłać jakiś gratis. Jeśli rzeczywiście ktoś w sklepie coś zjebał to nikt nie ma pretensji do klienta, że tego negatywa wystawi. Tak to działa. A takich co jebną negatywa, bo "kurwa mogę" i nie da się z nimi w żaden sposób dogadać, jest wyjątkowo mało. Pracowałem kiedyś w dużym sklepie internetowym, który sprzedawał przede wszystkim na Allegro. Przy dużej sprzedaży i dużej ilości pracowników często ktoś coś spierdolił, a i tak tacy narwani klienci zdarzali się raz, góra dwa razy w roku. Więc nie widzę w jeżowym rozumowaniu żadnej kontrowersji.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jeż jest to jedna wielka kontrowersja, taki niby fajny zwierzaczek a potrafi ukuć i do tego mięso żre zamiast marchewek

Posty połączone: 21 Sie, 2015, 09:28:48
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2015, 09:28:48 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@selfslave - No, jeden zrozumiał...  :-*

Dla ciekawych: zróbcie sobie kiedyś zakupy w tym samym sklepie, ale 1. Przez ich stronę, 2. Przez konto allegro.

Drogą allegrową masz powiadomienie o każdym pierdnięciu (szanowny panie dziękujemy za zakupy, szanowny panie paczka spakowana, szanowny panie paczka wysłana...) a przesyłka dojdzie na wczoraj (chyba że poczta coś zjebie, ale to inna sprawa), zapakowana w 3 kartony i tania.
Przez sklep nie dostaniesz żadnej zwrotki (ewentualnie z numerem przesyłki) a wyślą łaskawie po 3 dniach, w folii i z ceną z dupy. Żebym to raz jeden miał takie przypadki...

A czemu tak jest? Bo przez allegro możesz (MOŻESZ) wystawić sprzedającemu negatywną opinię i jak się takich uzbiera, to nikt od niego nie kupi. A konkurencja nie śpi. Poza tym możesz (MOŻESZ) postraszyć centrum sporów - bez tego nie wiem czy doczekałbym się w ogóle kilku przesyłek, bo kontakt i chęć finalizacji zakupu były żodne. Żodne. Przez tydzień, dwa, raz nawet trzy. A po mailu "wysyłasz czy zgłaszać sprawę do allegro?" paczka potrafiła przyjść następnego dnia. Ciekawe, prawda?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Wylicytowałem jakiś czas temu akustyka na allegro, zaznaczyłem odbiór za pobraniem, w opisie gość podał wymiar gitary jako 111 cm.
Sprawdziłem według specki się zgadzało. Przychodzi paczka i się okazuje że czarodziej zapakował gitarę do paczki o wymiarach 80cm/50cm , no zuch jak chuj . Oczywiście nie odebrałem przesyłki dzwoniłem do niego, ale nie ma z nim kontaktu i to jest najczęstszy powód jego negatywów jak sprawdziłem , a drugi to niezgodność zdjęcia z towarem który sprzedaje. Czekałem aż da mi negatywa wtedy mu pocisnę jak burej suce , ale milczy, wychodzi na to że gość szuka naiwnych , ale tym razem on stracił na przesyłce . Jak by to był normalny dil  to sam by zadzwonił z ryjem.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Wystarczy do nich napisać zawsze jest odpowiedź. czasami czekamy tydzień czasami dwa ale zawsze jest kontak.

Ale Jarku, ja nie kontaktu potrzebuje, a strun :D

I nie potrzebuje się na nikim odgrywać, po prostu w chuj żal mi tego sklepu. Przez długi czas ledwo przeglądarkę zamknąłeś, a struny już czekały w skrzynce. Bez problemu, bez kontaktu :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak coś się rozrasta w pewnym momencie zawsze ale to zawsze następuje czas nieogarniania rzeczy.
Po za tym to o czym pisałem później, miałem na myśli motywy jakimi sie niektórzy kierują a nie ogólną zasade ( której jestę fanę ) ze "jeśli chcesz pokoju to szykuj się do wojny". "Kupuję tam bo mogę dojebać" itp to dla mnie słabe, tak samo jak postepowanie Puitna który wchodzi gdzie chce "bo może" . Oczywiście to dla mnie skrajne przypadki no ale skoro mówicie ze takich jest mało ( choc czytając internety mam wrażenie ze jednak sporo ) to czuję sie spokojniejszy ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Oczywiście to dla mnie skrajne przypadki no ale skoro mówicie ze takich jest mało ( choc czytając internety mam wrażenie ze jednak sporo ) to czuję sie spokojniejszy ;)
Bo zawsze się pisze najwięcej o tych pojebanych klientach. O normalnym nikt nie napisze, bo co to za ciekawa anegdota, że klient był normalny ;) Chyba, że rzeczywiście pojebanych byłoby aż tylu jakie sprawia się wrażenie to wtedy opowiadałoby się szokujące anegdoty o normalnych klientach :D

A z tym Putinem to chyba też trochę inaczej niż się to w proeuropejskich mediach przedstawia ;)

Orange

  • Gość
Mam sieć 4g a mój telefon tylko 3g ogarnia. Smuteczeg.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
A z tym Putinem to chyba też trochę inaczej niż się to w proeuropejskich mediach przedstawia ;)
Tak tylko przechodził koło Doniecka z rakietami.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cytuj
A z tym Putinem to chyba też trochę inaczej niż się to w proeuropejskich mediach przedstawia ;)
Tak tylko przechodził koło Doniecka z rakietami.

Z traktorami, a reszta to kupiona w sklepie z militariami.


Posty połączone: 21 Sie, 2015, 11:20:52
.....

A z tym Putinem to chyba też trochę inaczej niż się to w proeuropejskich mediach przedstawia ;)

Az mnie ciekawość zżera, tzn jak inaczej ?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
A z tym Putinem to chyba też trochę inaczej niż się to w proeuropejskich mediach przedstawia ;)
Tak tylko przechodził koło Doniecka z rakietami.

Z traktorami, a reszta to kupiona w sklepie z militariami.

Takie bezczelne kurwy zawsze marnie kończą, a dodatkowo po złości im źle pętęlkę zaciskają, żeby na szubienicy dłużej powierzgali. Tik-tak-tik-tak ;)