Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1675325 razy)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jedno z otwartych forum upadło bo było chujowe :v
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jak jest chujowe to i tak padnie. Oh, wait... ;D

Natomiast jaki jest sens całkowicie zamkniętego forum? Dobra, przyblokowany dostęp do giełdy albo działów typu "mój maybach za melona"  ;D czy inny "patent na legalne pędzenie bimbru i produkcji gitar za 25k$$$" ;D można jakoś tam tłumaczyć, nawet argumentami z dupy :P Ale całkowite zamkniecie?

PS. Na razie czekam 24 godziny. Ciekawe ile jeszcze, ostatnio chyba ze 3 dni i to tylko dlatego że przynudzałem ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
tylko dlatego że przynudzałem ;)

Oh, really?

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Przynudzałem żeby szybciej "zaakceptowali" łaskawie samą rejestrację, najwidoczniej admin miał 72-godzinna srakę czy coś ;D

Potrzebowałem na wczoraj kupić kilka rzeczy do auta i jakoś tak wyszło, że najszybciej dostanę je nie na forum 306 gdzie byłem (swoją drogą ruch tam ja dworcu w Pcimiu o 3 nad ranem :facepalm: ) ale 205. Okazało się tak "zajebiste", że kupiłem na allegro ;D

A teraz potrzebuje kilku informacji (też z tematu otoszroto swoją drogą) i w sumie czy je dostane teraz czy pojutrze to jedno chujo. Ale sam fakt, proszenie się żeby poczytać o autach za... nie, nie 100 kafli tylko tak koło 1/10 tego, jest dostatecznie popierdolony.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Dowód na to że właściciele francuzów są przyjebami

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ale to teraz jest o włoskich ;D

Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Na razie to dwa pedoloty na zbyciu ;)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2015, 19:02:28 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Dla mnie największym świadectwem tego, jakim doświadczeniem musi być jeżdżenie francuzem był następujący widok:

Warsztat gdzie ja zostawiam samochód czasem: szyld "naprawa volvo", dwa garaże na krzyż, kilka fur(różnych marek) czeka na swoją kolej, ot zwyczajny interes.

Warsztat obok: SERWIS SAMOCHODÓW FRANCUSKICH, sześć garaży, wszystkie pełne, X samochodów jeszcze czeka(w tym jedna Alfa żeby było śmieszniej), ludzie wiją się jak w ukropie, auta wjeżdżają i wyjeżdżają, biznes się kręci jak oszalały.

W temacie: lekko mnie wkurwia(lekko, bo spodziewam się tego) poziom skłonności do oszustwa sprzedawców samochodów.

Pojazd "bezwypadkowy", "potwierdzony przebieg", durr hurr. Szybko się zorientowałem, co w trawie piszczy ale chciałem dać gościowi szansę i wywiązał się taki dialog:
-Nie wie Pan może, czy ten samochód nie miał jakichś przygód?
-Nie wiem.
-Nie wie Pan bo nie było, czy nie powiedzieli Panu(Ci, od których kupił).
-Nie powiedzieli.

Mogłem spytać czy nie zwróciła jego uwagi ta szpachla, którą zobaczyłem po odsłonięciu koła zapasowego oraz fakt, że zderzak oraz szyba tylnej klapy nie są z tego samochodu, ale darowałem sobie. ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ale Janusze oczekują takich kitów. Z jednej strony psioczenie że komis chuj, że auta tam wstawione to odpicowane ulepy z kręconymi licznikami, że to że tamto. Ale przychodzi co do czego to klient chce usłyszeć właśnie takie komisowe brednie. Jak do tej pory miałem jedną - słownie 1 - rozmowę na poziomie, gdzie gościa interesował stan techniczny, zrobione rzeczy itp. Reszta - widziały gały że lakier brzydki,, że france sie psujo bo tako rzecze autoświat / śfagier / brat juzef i tyle dyskusji.

A z warsztatami od franc jest ciekawa sprawa - wielu mechaników nie rusza tych aut "bo nie". I odsyłają właśnie do pojedynczych warsztatów specjalistycznych - np. chcesz zrobić w Częstochowie i okolicach belkę skrętną (swoją drogą ta część obrosła takimi mitami, że chuj boli jak się je czyta/słyszy, ale już mi się dawno odechciało tłumoczyc tłumokom jak jest naprawdę) to masz w zasadzie jeden punkt. Inni owszem, wymienią, ale musisz mieć nową ze sobą. Inaczej nie. Albo diagnostyka komputerowa - też mało kto to robi. I remonty 100 felcwagenów rozłożą się na 20 warsztatów, a 100 pedolotów na 5. I stąd wrażenie wielkiego ruchu.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
[...] Ale przychodzi co do czego to klient chce usłyszeć właśnie takie komisowe brednie. [...]
Czyli w skrócie uważasz, że sprzedawcy oszukują bo klienci chcą być oszukiwani?

A z warsztatami od franc jest ciekawa sprawa - wielu mechaników nie rusza tych aut "bo nie". I odsyłają właśnie do pojedynczych warsztatów specjalistycznych - np. chcesz zrobić w Częstochowie i okolicach belkę skrętną (swoją drogą ta część obrosła takimi mitami, że chuj boli jak się je czyta/słyszy, ale już mi się dawno odechciało tłumoczyc tłumokom jak jest naprawdę) to masz w zasadzie jeden punkt. Inni owszem, wymienią, ale musisz mieć nową ze sobą. Inaczej nie. Albo diagnostyka komputerowa - też mało kto to robi.
I to jest super argument przeciw jeżdżeniu francuzem.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Tak, wielu klientów chce słyszeć kity. Że babcia do kościoła jeździła, że nic nie było robione przez ostatnie 10 lat, że diesel z Niemiec ma 10tysi rocznego przebiegu. Po prostu chcą w to wierzyć i oczekują, że ktoś ich oczekiwania spełni. Zresztą jest masa artykułów o tym, co jak i dlaczego, 10 sekund szukania w internetach.

Takie porównanie co do mechaniki - zawieszenie tylne w "typowym" aucie zrobi ci każdy. Tu sworznie, tam wahacze, tu jakieś inne łączniki, tam sprężyna, tu 100, tam 150 zeta... Prosto, tanio i fogle. We francy musisz jechać do konkretnego warsztatu i wywalić od 1000peelenów w górę. Czyli dużo zachodu i drogo. Czyli franca jest be.

A fakt, że taka operacja to raptem 3-4 godziny czasu i robi się ją raz na 100-150kkm (zależy od modelu i ogólnego dbania) i przez cały ten okres masz spokój bo nie robisz przy zawieszeniu nic? NIC. I że dzięki belce masz bardzo duży jak na rozmiar auta i foremny bagażnik? No ale o tym już taki golfiarz ci nie powie, bo... o tym nie wie. A jak wie, to się nie przyzna, bo jego golf jest najlepsiejszy :P

Ja nie mam zamiaru usilnie bronić francuskich aut, bo ile się napsioczyłem tyle moje. Ale już nie demonizujmy, naprawdę ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
[...] wielu mechaników nie rusza tych aut "bo nie"[...]Inni owszem, wymienią, ale musisz mieć nową ze sobą. Inaczej nie. Albo diagnostyka komputerowa[..]

Nie ruszają bo nie chcą spierdolić, myśl techniczna francuzów czasem szokuje. Części też trzeba wiedzieć gdzie dostać tak żeby nie trzeba było latać 20km. A do diagnostyki komputerowej musisz mieć oprogramowanie które tanie nie jest :P

Na odwrót jest ze starymi szwedami typu SAAB i Volvo. Każdy mówi że naprawi a potem tak sprawa zjebana że taniej karoserię w kabriolecie całą wymienić niż prostować tamtą bo tak blacharz poskładał że nawet nie ma jak elementów wymienić :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Octavia III ma belkę skrętną z tyłu. Co teraz? ;) Francuzów nie ruszają, bo jak mają zmienić coś to trzeba zdemontować zderzak, reflektory i połowę osprzętu. Nie łapią się za to bo francuzy są robione tak, żeby serwisować je w ASO. Taki Mercedes już jest dużo łatwiejszy przy pracy. Chociaż teraz nowe auta wszystkie są robione w architekturze "rozmontuj pół auta, żeby zmienić żarówkę - nie dasz rady idź do ASO i nam zapłać"
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A Malucha potrafi naprawić 50-latka jeśli jej się wytłumaczy...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Niedzielni kierowcy. No kurwa... Przez ostatni tydzień przejechałem ponad 1000km totalnie bezstresowo. Dzisiaj 40km i miałem dwa wymuszenia pierwszeństwa + kilka nagłych dziwnych manewrów.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A Malucha potrafi naprawić 50-latka jeśli jej się wytłumaczy...

Masz coś do mojej żony ? :P

Panowie, trochę pierdolicie o tych francuzach. Do Waszych wspaniałych Volvo silniki diesla idą od Reno, Ogolnie diesle francuzów uważane są za jedne z lepszych.
Francuzy są dla użytkowników, niemieckie dla mechaników więc jak kto woli . Wy to tak wszystko chcielibyście sami robić, jak ta zosia samosia.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2015, 21:16:10 wysłana przez commelina »

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nigdy w życiu nie kupię francuza. Ojciec kiedyś średnio 3 razy w miesiącu jeździł swoim peżotem 307 2.0 HDi do serwisu przez komputer pokładowy. Podczas mojej pracy w wypożyczalni samochodów jako kierowca to właśnie francuzy, czyli peugeot i citroen najczęściej jeździły do serwisu. Nie bez powodu te samochody mają taką opinię a nie inną ;D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Podobno francuzi zawsze się poddają, tak słyszałem
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@commelina

Ja tam pierdole o wszystkich markach prawie, jestem niewolnikiem Jedynej Słusznej Marki ale się nie pochwalę. A Volvo jest niewygodne i wcale nie jest tak mało awaryjne (zwłaszcza "wspaniały" turbodiesel :D)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@commelina

Ja tam pierdole o wszystkich markach prawie, jestem niewolnikiem Jedynej Słusznej Marki ale się nie pochwalę. A Volvo jest niewygodne i wcale nie jest tak mało awaryjne (zwłaszcza "wspaniały" turbodiesel :D)

Hm, ale Ty chyba nie masz naszego wiesła :P

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
@commelina

Ja tam pierdole o wszystkich markach prawie, jestem niewolnikiem Jedynej Słusznej Marki ale się nie pochwalę. A Volvo jest niewygodne i wcale nie jest tak mało awaryjne (zwłaszcza "wspaniały" turbodiesel :D)

Hm, ale Ty chyba nie masz naszego wiesła :P

Hohoho xd
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mercedes 190D. '93

650 000 przejechane. Nie zna slowa serwis. Nic nie dotykane w silniku. Grama oleju nie wezmie. Z wymienionych rzeczy: stacyjka, koncowki drążka, amortyzatory. Naprawa tak banalna ze powinni o tym piosenki pisac.
Będę go kochał po wsze czasy... Az kupie coswortha.

Rdzewieje jebany jak zly, od 0 do 100 w tydzień, na wolnych obrotach malo budy nie roztelepie. To jest kurwa jazda. Ahhh  8)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
na wolnych obrotach malo budy nie roztelepie.
to poduchy wymień ;) Ale propsy. Sam mam 190tkę z włożonym 2.5 wolnossącym dieslem R5 20V. Jak się chce to nawet jedzie. ;D
Skoro '93 to skrzynia piątka? i btw. czy na pewno dobry temat? ;D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.