Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643566 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
jak się zapycha, jak dochodzi do końca i potem powoli schodzi na te swoje wolne, nierówne ruchy.

No, jak np. krokowiec w aucie pierdolnie to jest taki sam efekt :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Masz świadomość że to ciągnie wiadro ropy na rozruch?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
A jakie to ma znaczenie? Jakby go było stać na takie cacko to i na wache by nie zabrakło ;D
Spoiler

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Kurierzy mnie wkurwiaja, a jeszcze zadnego nie zamowilem! Potrzebuje, zeby przyjechal mi w Sobote (bo w tygodniu pracuje) i zabral paczke ale oczywiscie wszyscy maja wolne w soboty. Ani kurwa jeden nie ma opcji sobotniej wizyty po paczke. Google mi znalazlo kilka wynikow, ktore to sie szczcyca tym, ze mozna na sobote zamowic kuriera. Po wejscu na strone oczywiscie jedyne dostepne daty to Pon-Pt, w sobote zaden nie jezdzi, mimo ze na stronach pisza inaczej. Ech...

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Zamawiasz na piatek, olewasz go, w sobote zawodzisz sobie sam na siedzibę. Polecam.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To jest zajebista opcja, szczegolnie ze pudlo wazy 23kg, a ja nie mam samochodu (jak bym mial, to bym od razu do nich zawiozl bo sa sobotnie centra przyjmowania paczek).

Posty połączone: 21 Kwi, 2015, 13:56:31
Po sprawdzeniu nastu firm sie okazuje, ze w soboty jezdzi tylko jedna. No ale maja limit do 15 kg. No i limit rozmiaru. I nie gwarantuja, ze w sobote przyjada. No niech ich jasny chuj strzeli. Jeszcze by brakowalo, zeby restauracje zamykali na weekend, bo tez chca miec wolne.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi, 2015, 13:56:31 wysłana przez Mat »

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Grypa żołądkowa zakończona wizytą w szpitalu i wlaniem w żyły 1,5 litra kroplówki. Nie polecam 2/10.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
To się nazywa grypa jelitowa.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
XP obsługuje mi wszystko czego potrzebuję i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś naprawdę nie działało "bo ikspe" - poza pojedynczymi (naprawdę liczonymi na palcach) przypadkami kiedy muszę coś zrobić na jakiś najnowszych programach / sterownikach. Poza tym - wsio.

Tja... od kilku dni komp mi żyje własnym życiem. Najpierw problem z synchronizacją smartfona. Ostatecznie rozwiązany, co prawda bardziej przez jego obejście :P niż "po bożemu", ale działa.
Potem ACDSee się zjebał. O tak, przestał wyświetlać cokolwiek. Próby zmiany ustawień, ponowne wgranie - nic. Robię co mam robić na Picasie, ale włosy na dupie mi się od niej jeżą...
A teraz Chrome (znowu, ZNOWU kurwa produkt zajebanego Google) postanowił sobie, że będzie wrzucać mi wszystkie możliwe pop-upy, ankiety i całą resztę chlewu, który powinien być zablokowany. I był przez x-lat. A teraz z dnia na dzień przestał. Bo tak. Aktualizacja adblockerów, ustawień itp. - chuja tam.

Chyba jednak nadchodzi pora na nowego kompa z nowym systemem... tylko skąd nową kasę na to wziąć? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Spróbuj z Operą. Mnie zaczął wkurwiać Chrome, zainstalowałem Operę i przestał mnie wkurwiać Chrome ;)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Opery używam od baaardzo dawna, kiedyś jako zapasu a obecnie jako głównej przeglądarki, ale "to nie ta sama Opera co kiedyś".

Banalny przykład "nie działania" - przez Operę nie zrobię przelewu bankowego. Bo nie wyskoczy okienko potwierdzenia / wpisania kodu autoryzacyjnego. Próbowałem to omijać na wszystkie możliwe i niemożliwe sposoby, sprawdzać ustawienia blockerów, wyłączać je, grzebać w samej przeglądarce itp. Nie działa i już, po prostu okienko się nie pojawi. Idźmy dalej - z tego powodu nie kupię nic przez allegro, bo przecież PayU przekieruje mnie na stronę banku.

Nie wiem, pewnie jest na to jakaś rada. Ale bądźmy szczerzy - jako przeciętny użyszkodnik mam w głębokiej dupie przestawianie jakiś super-wewnętrznie-ukryto-administracyjno-programisto-chuiwico ustawień przeglądarki przez tydzień, żeby mi czytała najzwyklejsze strony. Mam mieć ją zainstalowaną, pobrać najważniejsze aktualizacje, wtyczki, zrobić synchro i już. MA DZIAŁAĆ.

Dlatego używam dwóch przeglądarek - Opery i Chrome z porozdzielanymi rolami. No, mam jeszcze trzeciego Firefoxa zainstalowanego "w rezerwie", ale ten to już w ogóle masakra, po tym co było kiedyś (FF był u mnie domyślną przeglądarką przez prawie całe studia) śladu już nie ma.

Wiem wiem, i tak nie będę używał w nieskończoność XP :( ale nie wkurza mnie to, że coś nie zawsze działa jak bym chciał. Bo to się zdarza, każdy wie o co chodzi. Tylko że nagle, z dnia na dzień jakiś program się jebie. Bez ŻADNEGO wyraźnego powodu - wieczorem działał, rano nie. Bo nie.

Dobra, się nie wkurzam. Idę "na relaks" do dentysty, bo mam dwie ósemki do zrobienia :headache: :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
To... Linuks? Poczujesz się jak porządny biedny hipster a i XP nagle się okaże cudowny i wszystkorobiący
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Idę "na relaks" do dentysty, bo mam dwie ósemki do zrobienia :headache: :P

Powodzenia. Ja mam termin na 11 maja i będę miał pod narkozą trzy 8mki wyrywane plus jeden ząb do resekcji. Tak sobie tylko myślę, jak ja będę jadł z poharataną we wszystkich kierunkach gębą :(
007

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jakkolwiek by to nie brzmiało, zainstaluj Jerzu Safari.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Kiedyś mi nagadali że wyrwanie zęba mądrości nie boli .  Niestety kłamali , gdyby nie to że 100 kg pielęgniarka która przyszła asystować drobnej dentystce założyła mi suplesa na szyję (pewnie wiedziała co się święci ) to bym wyszedł z gabinetu razem z fotelem i dentystką uczepioną do mojej żuchwy . Tradycyjne znieczulenie w tym zabiegu jest fikcją i nie działa. Oczywiście ósemka ósemce nie równa , jedne rosną krzywo inne się zaczynają psuć zanim wyrosną , ogólnie przejebany zabieg .

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jakkolwiek by to nie brzmiało, zainstaluj Jerzu Safari.
A safari nie jest tylko na jablecznik? Chyba zaprzestali wersje PC wspierac jakis czas temu?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@lwronk - o przecinki to się czepiacie, ale żeby dobrze jeŻa napisać (z jeRZym nie mam nic wspólnego) to nie :P

O Safari czytałem już kiedyś, jak odchodziłem od FF, ale opinie o tym są baaardzo różne.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Safari jest ogolnie spoko, dobra przegladarka, jednak Chrome niestety jest troche szybsze i deczko bardziej przyjazne. Sam bym z checia zrezygnowal z Chrome ale niestety jak na razie sa wedlug mnie najlepsi.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A mnie wkurwia to że non stop mam problemy z uchem, jak nie jednym to drugim. Ani miksu zrobić, ani na próbie przypierdolić po strunach...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Co do przeglądarek. Okazuje się, że dość szybki i całkiem niezły jest znienawidzony IE11. Używam od jakiegoś czasu i jak na razie chodzi świetnie. A wkurwia mnie to, że wczoraj wymieniali mi wodomierze i rozjebali przyłącze do ciepłej wody i kurwa spłuczkę w kiblu...no ja pierdole jak?!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@lwronk - o przecinki to się czepiacie, ale żeby dobrze jeŻa napisać (z jeRZym nie mam nic wspólnego) to nie :P

O Safari czytałem już kiedyś, jak odchodziłem od FF, ale opinie o tym są baaardzo różne.

Pisałem z telefonu, na którym nie wchodzi "ż". Uznałem, że z dwojga złego, lepiej tak, niż jakbyś miał sobie za dużo pomyśleć Jakubie :P


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/488410,projekt-parpa-o-cenach-minimalnych-alkoholu-ile-za-wodke-ile-za-piwo.html

( Obraz usunięty.)
Ja i tak ostatnio piję tylko małobrowarniane piwa, a kto pije tańsze wódki? IMO spoko - przedsiębiorczy pędziciele bimbru sobie zarobią, a i piwna żulernia się zredukuje.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Zaczną pędzić i przemycać , mrówki też z czegoś muszą żyć . Znowu  Czechy , promy do Niemiec . Czy oni w tej Unii  nie wiedzą że z Polakiem nikt nie wygrał ? takie mamy położenie geograficzne strefa placków ziemniaczanych i bimbru . Mieszkałem w Dani , w Niemczech i zapewniam was że te dwa narody wywołały by trzecią wojnę światową gdyby im zabrano kawę i piwo , albo francuzom i Włochom wino .

ps; Tato wódka podrożała ! będziesz musiał mniej pić , nie synku ty będziesz musiał mniej jeść .
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2015, 18:38:32 wysłana przez Algiz »